serie :
Český pohár v běhu na lyžích
FIS Slavic Cup Nové Město na Moravě
DATE : | 04 - 5.1.2014 | PLACE : |
---|
RESULTS RESULT
Official results
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | NOVÁK Petr |
LK Slovan Karlovy Vary |
CZE | 0:38:00.2 | 0:00:00.0 |
2. | HORYNA Ondřej |
TJ Dukla Liberec |
CZE | 0:38:10.3 | 0:00:10.1 |
3. | KORDUTCH Jacob Tony |
TJ Sokol Stachy - Oddíl lyžování |
CZE | 0:38:26.7 | 0:00:26.5 |
4. | KOŽÍŠEK Dušan |
TJ Dukla Liberec |
CZE | 0:38:35.0 | 0:00:34.8 |
5. | KNOP Petr |
Ski klub Jablonec nad Nisou |
CZE | 0:38:41.7 | 0:00:41.5 |
6. | ŠRAIL Jan |
Sportovní klub Nové Město na Moravě |
CZE | 0:38:50.9 | 0:00:50.7 |
7. | LOPOTA Martin |
TJ Dukla Liberec |
CZE | 0:38:55.2 | 0:00:55.0 |
8. | POLACH Martin |
Ski klub Jablonec nad Nisou |
CZE | 0:39:02.9 | 0:01:02.7 |
9. | AUGUSTIŇÁK Dušan |
Sportovní klub Nové Město na Moravě |
CZE | 0:39:09.9 | 0:01:09.7 |
10. | RYPL Miroslav |
TJ Dukla Liberec |
CZE | 0:39:24.4 | 0:01:24.2 |
11. | FELLNER Adam |
Fenix ski team Jeseník |
CZE | 0:39:49.7 | 0:01:49.5 |
12. | ROČÁREK Jiří |
Sportovní klub Nové Město na Moravě |
CZE | 0:39:50.6 | 0:01:50.4 |
13. | KLISZ Pawel |
POL | 0:39:52.0 | 0:01:51.8 | |
14. | LIGOCKI Mateusz |
POL | 0:40:09.0 | 0:02:08.8 | |
15. | GRÄF Jakub |
TJ Dukla Liberec |
CZE | 0:40:10.3 | 0:02:10.1 |
16. | STROLIA Vytautas |
LTH | 0:40:23.7 | 0:02:23.5 | |
17. | KRŠKA Jan |
Sportovní klub Nové Město na Moravě |
CZE | 0:40:30.6 | 0:02:30.4 |
18. | NOVOTNÝ Viktor |
Fenix ski team Jeseník |
CZE | 0:40:39.6 | 0:02:39.4 |
19. | SEGEC Andrej |
SVK | 0:40:42.5 | 0:02:42.3 | |
20. | SIKORA Jakub |
Ski klub Jablonec nad Nisou |
CZE | 0:40:45.0 | 0:02:44.8 |
21. | ŠELLER Luděk |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:40:46.8 | 0:02:46.6 |
22. | MICHALOVSKY Rudolf |
SVK | 0:40:49.3 | 0:02:49.1 | |
23. | RZESZOTKO Marcin |
POL | 0:40:51.3 | 0:02:51.1 | |
24. | RAZÝM Vladislav |
SPORT CLUB Plzeň |
CZE | 0:41:22.6 | 0:03:22.4 |
25. | SULEK Miroslav |
SVK | 0:41:23.6 | 0:03:23.4 | |
26. | ANTOŠ Jakub |
Ski klub Jablonec nad Nisou |
CZE | 0:41:36.2 | 0:03:36.0 |
27. | DZIADKOWIEC-MICHON Mariusz |
POL | 0:41:37.8 | 0:03:37.6 | |
28. | REMEŠ Petr |
SKI Skuhrov nad Bělou |
CZE | 0:41:40.0 | 0:03:39.8 |
29. | RÁDL Jakub |
LK Slovan Karlovy Vary |
CZE | 0:41:46.6 | 0:03:46.4 |
30. | ČECH Jan |
ČKS SKI Jilemnice |
CZE | 0:41:48.0 | 0:03:47.8 |
Results result
-
sobota - Saturday, January 4, 2014
- Sprint Muži - kvalifikace
- Sprint Ženy - kvalifikace
- Prolog Mladší dorostenky
- Prolog Starší dorostenky
- Prolog Mladší dorostenci
- Prolog Starší dorostenci
- Q1 - Sprint ženy
- Q2 - Sprint ženy
- Q3 - Sprint ženy
- Q4 - Sprint ženy
- Q5 - Sprint ženy
- S1 - Sprint ženy
- S2 - Sprint ženy
- FB - Sprint ženy
- FA - Sprint ženy
- Q1 - Sprint Muži
- Q2 - Sprint Muži
- Q3 - Sprint Muži
- Q4 - Sprint Muži
- Q5 - Sprint Muži
- S1 - Sprint Muži
- S2 - Sprint Muži
- FB - Sprint Muži
- FA - Sprint Muži
- sunday - Sunday, January 5, 2014