Cardion Karlův běh - CARDION Karlův běh - memoriál Jana Pravečka - volně
DATUM : | 15.2.2020 | ORT : | Boží Dar v Krušných horách |
---|
ORGANISATOR : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
Publishing or redistribution of content is prohibited without written permission..
By downloading the file you accept these terms of use.
Loading...
Rang | Bib | Name | Nat. | Jahr | Verein | Kategorie | Zeit | Rückstand | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5133 | ROZKOŠNÝ Jakub | 2009 | KB Blansko | 1. / Kluci 11 - 12 let | 0:03:09.7 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 5824 | DOHNAL Richard | 2008 | Tsv Leuna | 2. / Kluci 11 - 12 let | 0:03:14.0 | 0:00:04.3 | ||
3 | diplom | 5449 | CIPRYSOVÁ Alžběta | 2008 | LK Slovan K.Vary | 1. / Holky 11 - 12 let | 0:03:17.0 | 0:00:07.2 | ||
4 | diplom | 5441 | TUREK Jakub | 2008 | LK Slovan K.Vary | 3. / Kluci 11 - 12 let | 0:03:26.5 | 0:00:16.7 | ||
5 | diplom | 5428 | BLAHOUT Jonáš | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 4. / Kluci 11 - 12 let | 0:03:27.2 | 0:00:17.4 | ||
6 | diplom | 5429 | HOLÝ Tobiáš | 2008 | LK Slovan K.Vary | 5. / Kluci 11 - 12 let | 0:03:34.0 | 0:00:24.2 | ||
7 | diplom | 5458 | BÁRTOVÁ Kornelie | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 2. / Holky 11 - 12 let | 0:03:42.0 | 0:00:32.2 | ||
8 | diplom | 5151 | TOBRMAN Filip albert | 2008 | USK CS Plzeň | 6. / Kluci 11 - 12 let | 0:03:42.2 | 0:00:32.5 | ||
9 | diplom | 5110 | FRÝDEK Lukáš | 2008 | biatlon blansko | 7. / Kluci 11 - 12 let | 0:03:42.7 | 0:00:33.0 | ||
10 | diplom | 5731 | RYBÁKOVÁ Lucie | 2009 | Biatlon klub OSTROV, z.s. | 3. / Holky 11 - 12 let | 0:03:49.2 | 0:00:39.4 | ||
11 | diplom | 5140 | HENNIG Hanna | 2009 | --- | 4. / Holky 11 - 12 let | 0:03:50.7 | 0:00:40.9 | ||
12 | diplom | 5728 | KUNC Adam | 2008 | Biatlon Klub Ostrov | 8. / Kluci 11 - 12 let | 0:03:51.2 | 0:00:41.5 | ||
13 | diplom | 5115 | ELLEDER Jan | 2010 | Hump | 1. / Kluci 9 - 10 let | 0:03:53.0 | 0:00:43.2 | ||
14 | diplom | 5136 | MENCLOVÁ Luisa | 2009 | LK Škoda Plzen | 5. / Holky 11 - 12 let | 0:03:54.5 | 0:00:44.7 | ||
15 | diplom | 5135 | KADLECOVÁ Žofie | 2009 | LK Škoda Plzen | 6. / Holky 11 - 12 let | 0:03:55.1 | 0:00:45.3 | ||
16 | diplom | 5154 | MRÁZOVÁ Ema | 2009 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 7. / Holky 11 - 12 let | 0:04:01.2 | 0:00:51.4 | ||
17 | diplom | 5448 | ŠPERLOVÁ Iva | 2008 | LK Slovan K.Vary | 8. / Holky 11 - 12 let | 0:04:01.3 | 0:00:51.5 | ||
18 | diplom | 5726 | MYSLÍK Antonín | 2008 | Biatlon klub OSTROV, z.s. | 9. / Kluci 11 - 12 let | 0:04:08.3 | 0:00:58.5 | ||
19 | diplom | 5631 | MIŠEKOVÁ Lucie | 2010 | TJ RADON Vysoká Pec | 1. / Holky 9 - 10 let | 0:04:08.5 | 0:00:58.7 | ||
20 | diplom | 5730 | CHALUPA Šimon | 2009 | Biatlon klub OSTROV, z.s. | 10. / Kluci 11 - 12 let | 0:04:10.2 | 0:01:00.4 | ||
21 | diplom | 5123 | ŠEDIVÝ Antonín | 2011 | Bicykl Team Ústí nad Labem | 2. / Kluci 9 - 10 let | 0:04:13.7 | 0:01:03.9 | ||
22 | diplom | 5671 | LOHR MAXIMILIAN | 2009 | SV Neudorf | 11. / Kluci 11 - 12 let | 0:04:14.5 | 0:01:04.7 | ||
23 | diplom | 5586 | VOLFOVÁ Zuzana | 2008 | --- | 9. / Holky 11 - 12 let | 0:04:17.2 | 0:01:07.4 | ||
24 | diplom | 5590 | ŠMEJKAL Štěpán | 2009 | LK Slovan K.Vary | 12. / Kluci 11 - 12 let | 0:04:22.2 | 0:01:12.4 | ||
25 | diplom | 5599 | VASTL Viktor | 2008 | --- | 13. / Kluci 11 - 12 let | 0:04:22.2 | 0:01:12.4 | ||
26 | diplom | 5580 | CIPRYSOVÁ Magdalena | 2010 | LK Slovan | 2. / Holky 9 - 10 let | 0:04:24.5 | 0:01:14.7 | ||
27 | diplom | 5490 | KOZÁK Vojta | 2009 | --- | 14. / Kluci 11 - 12 let | 0:04:25.9 | 0:01:16.2 | ||
28 | diplom | 5583 | VÁŇOVÁ Eliška | 2008 | LK Slovan K. Vary | 10. / Holky 11 - 12 let | 0:04:27.0 | 0:01:17.2 | ||
29 | diplom | 5732 | CHALUPA Mikuláš | 2011 | Biatlon klub OSTROV, z.s. | 3. / Kluci 9 - 10 let | 0:04:27.4 | 0:01:17.7 | ||
30 | diplom | 5111 | KUCHAŘ Josef | 2008 | ACT leraK Blansko | 15. / Kluci 11 - 12 let | 0:04:28.5 | 0:01:18.7 | ||
31 | diplom | 5138 | ŽIŽKOVSKÝ Čeněk | 2009 | LK Škoda Plzen | 16. / Kluci 11 - 12 let | 0:04:30.9 | 0:01:21.2 | ||
32 | diplom | 5153 | ČECHOCKÁ Nikol | 2009 | BCM Krušné hory | 11. / Holky 11 - 12 let | 0:04:31.8 | 0:01:22.0 | ||
33 | diplom | 5630 | ŠEBESTOVÁ Bára | 2009 | TJ RADON Vysoká Pec | 12. / Holky 11 - 12 let | 0:04:34.2 | 0:01:24.4 | ||
34 | diplom | 5628 | KRAUS Christian | 2008 | TJ RADON Vysoká Pec | 17. / Kluci 11 - 12 let | 0:04:36.7 | 0:01:26.9 | ||
35 | diplom | 5132 | MICHÁLEK Antonín | 2009 | Žižkovský tygři | 18. / Kluci 11 - 12 let | 0:04:37.7 | 0:01:27.9 | ||
36 | diplom | 5598 | KUNEŠ Petr | 2008 | --- | 19. / Kluci 11 - 12 let | 0:04:39.2 | 0:01:29.5 | ||
37 | diplom | 5719 | KINDL Oliver | 2009 | Iron Stars | 20. / Kluci 11 - 12 let | 0:04:41.4 | 0:01:31.7 | ||
38 | diplom | 5595 | MOHRMANN Jonáš | 2008 | LK Slovan K.Vary | 21. / Kluci 11 - 12 let | 0:04:42.7 | 0:01:32.9 | ||
39 | diplom | 5574 | BÁRTOVÁ Darina | 2010 | --- | 3. / Holky 9 - 10 let | 0:04:44.7 | 0:01:34.9 | ||
40 | diplom | 5577 | BLAHOUTOVÁ Klára | 2010 | --- | 4. / Holky 9 - 10 let | 0:04:47.8 | 0:01:38.0 | ||
41 | diplom | 5137 | BÍBA Tadeáš | 2010 | LK Škoda Plzen | 4. / Kluci 9 - 10 let | 0:04:54.0 | 0:01:44.2 | ||
42 | diplom | 5636 | ANDRESÍK Matyáš | 2010 | TJ RADON Vysoká Pec | 5. / Kluci 9 - 10 let | 0:04:54.8 | 0:01:45.0 | ||
43 | diplom | 5530 | NDUWIMANA Lisa | 2009 | KARLOVY VARY | 13. / Holky 11 - 12 let | 0:04:58.7 | 0:01:48.9 | ||
44 | diplom | 5099 | SCHUMANN Julia | 2011 | SV Neudorf | 5. / Holky 9 - 10 let | 0:05:01.2 | 0:01:51.4 | ||
45 | diplom | 5742 | DRAHORÁDOVÁ Ema | 2010 | Biatlon ostrov | 6. / Holky 9 - 10 let | 0:05:02.8 | 0:01:53.0 | ||
46 | diplom | 5134 | ROZKOŠNÁ Erika | 2011 | KB Blansko | 7. / Holky 9 - 10 let | 0:05:19.2 | 0:02:09.4 | ||
47 | diplom | 5593 | SÝKORA Tadeáš | 2009 | Sport Club Plzeň | 22. / Kluci 11 - 12 let | 0:05:21.9 | 0:02:12.1 | ||
48 | diplom | 5581 | ŠPERLOVÁ Anna | 2010 | LK Slovan K. Vary | 8. / Holky 9 - 10 let | 0:05:35.7 | 0:02:25.9 | ||
49 | diplom | 5879 | LHOTKA Matěj | 2009 | --- | 23. / Kluci 11 - 12 let | 0:05:38.9 | 0:02:29.1 | ||
50 | diplom | 5141 | KORELLUS Lukáš | 2009 | Ski klub Karlovy Vary | 24. / Kluci 11 - 12 let | 0:05:41.0 | 0:02:31.3 | ||
51 | diplom | 5587 | KROUPA Daniel | 2011 | LK Slovan K. Vary | 6. / Kluci 9 - 10 let | 0:05:42.7 | 0:02:32.9 | ||
52 | diplom | 5550 | TURKOVÁ Klára | 2011 | --- | 9. / Holky 9 - 10 let | 0:05:43.7 | 0:02:33.9 | ||
53 | diplom | 5584 | NEDBALOVÁ Kamila | 2008 | LK Slovan K.Vary | 14. / Holky 11 - 12 let | 0:05:44.7 | 0:02:34.9 | ||
54 | diplom | 5677 | RŮŽIČKOVÁ Jana | 2010 | LK Slovan K. Vary | 10. / Holky 9 - 10 let | 0:05:45.2 | 0:02:35.4 | ||
55 | diplom | 5511 | STEHLÍKOVÁ Tereza | 2009 | --- | 15. / Holky 11 - 12 let | 0:05:47.5 | 0:02:37.7 | ||
56 | diplom | 5576 | SUCHÁ Adéla | 2010 | --- | 11. / Holky 9 - 10 let | 0:05:47.5 | 0:02:37.7 | ||
57 | diplom | 5707 | POTŮČEK Adam | 2010 | --- | 7. / Kluci 9 - 10 let | 0:05:47.9 | 0:02:38.2 | ||
58 | diplom | 5519 | NDUWIMANA Ania | 2011 | LK Slovan K.Vary | 12. / Holky 9 - 10 let | 0:05:51.2 | 0:02:41.4 | ||
59 | diplom | 5842 | NEUMANNOVÁ Vanda | 2008 | SK Aritma Praha | 16. / Holky 11 - 12 let | 0:05:51.3 | 0:02:41.5 | ||
60 | diplom | 5119 | SMETANKOVÁ Amálie | 2010 | Ski Team Jinočany | 13. / Holky 9 - 10 let | 0:05:56.9 | 0:02:47.2 | ||
61 | diplom | 5633 | LEBEDOVÁ Veronika | 2010 | TJ RADON Vysoká Pec | 14. / Holky 9 - 10 let | 0:06:00.2 | 0:02:50.4 | ||
62 | diplom | 5646 | REICHEL Matyáš | 2011 | LK Slovan K. Vary | 8. / Kluci 9 - 10 let | 0:06:01.9 | 0:02:52.2 | ||
63 | diplom | 5867 | WALDHAUSER Jan | 2010 | TJ Sokol Dolní Chabry | 9. / Kluci 9 - 10 let | 0:06:07.4 | 0:02:57.7 | ||
64 | diplom | 5144 | KORELLUS Jakub | 2011 | Ski klub Karlovy Vary | 10. / Kluci 9 - 10 let | 0:06:08.2 | 0:02:58.4 | ||
65 | diplom | 5868 | MATOUŠKOVÁ Šarlota | 2010 | BCM Krušné hory | 15. / Holky 9 - 10 let | 0:06:13.0 | 0:03:03.3 | ||
66 | diplom | 5652 | ŠEBESTOVÁ Sára | 2011 | TJ RADON Vysoká Pec | 16. / Holky 9 - 10 let | 0:06:13.0 | 0:03:03.3 | ||
67 | diplom | 5551 | VASTLOVÁ Bára | 2011 | --- | 11. / Kluci 9 - 10 let | 0:06:42.2 | 0:03:32.4 | ||
68 | diplom | 5878 | LHOTKOVÁ Julie | 2011 | --- | 12. / Kluci 9 - 10 let | 0:06:47.4 | 0:03:37.7 | ||
69 | diplom | 5124 | HAVEL Vojtech | 2011 | --- | 13. / Kluci 9 - 10 let | 0:06:50.4 | 0:03:40.7 | ||
70 | diplom | 5589 | NEDBAL Daniel | 2011 | LK Slovan K. Vary | 14. / Kluci 9 - 10 let | 0:07:15.4 | 0:04:05.7 | ||
71 | diplom | 5638 | KRATOCHVÍL André | 2011 | TJ RADON Vysoká Pec | 15. / Kluci 9 - 10 let | 0:08:38.2 | 0:05:28.4 | ||
72 | diplom | 5634 | BRŠŤÁK Antonín | 2010 | TJ RADON Vysoká Pec | 16. / Kluci 9 - 10 let | 0:08:50.2 | 0:05:40.4 | ||
73 | diplom | 5100 | LORENZ Miroslav | 2010 | --- | 17. / Kluci 9 - 10 let | 0:11:28.9 | 0:08:19.1 | ||
--- | 5118 | DRAUDVILA Andris | 2011 | Gavaitis | . / Kluci 9 - 10 let | DNS | --- | |||
--- | 5130 | KUDRNA Martin | 2008 | --- | . / Kluci 11 - 12 let | DNS | --- | |||
--- | 5131 | FÖRSTER Lilu | 2008 | SV Großwaltersdorf | . / Holky 11 - 12 let | DNS | --- | |||
--- | 5139 | ČERNÝ Jakub | 2009 | LK Škoda Plzen | . / Kluci 11 - 12 let | DNS | --- | |||
--- | 5548 | DVOŘÁKOVÁ Nikol | 2011 | --- | . / Holky 9 - 10 let | DNS | --- | |||
--- | 5592 | KOLLÁR Lubor | 2009 | LK Slovan K.Vary | . / Kluci 11 - 12 let | DNS | --- | |||
--- | 5594 | DVOŘÁK Jan | 2008 | LK Slovan K. Vary | . / Kluci 11 - 12 let | DNS | --- | |||
--- | 5644 | REICHEL Jana | 2011 | LK Slovan K. Vary | . / Holky 9 - 10 let | DNS | --- | |||
--- | 5724 | PRŮCHOVÁ Julie | 2011 | BTT Libochovice | . / Holky 9 - 10 let | DNS | --- |