CARDION Karlův běh - Karlův běh - memoriál Jana Pravečka + dětské závody
DATUM : | 16.2.2019 | ORT : | Boží Dar |
---|
ORGANISATOR : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
Loading...
Rang | Bib | Name | Jahr | Verein | Kategorie | Zeit | Rückstand | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5236 | PÁTKOVÁ Viktorka | 2007 | LK Slovan K.Vary | 1. / W12 | 0:07:29.6 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 5235 | BAUEROVÁ Aneta | 2007 | LK Slovan K.Vary | 2. / W12 | 0:07:30.1 | 0:00:00.4 | |
3 | diplom | 5239 | GAŠEK Šimon | 2007 | LK Slovan K.Vary | 1. / M12 | 0:07:42.3 | 0:00:12.7 | |
4 | diplom | 5238 | BAUER David | 2007 | LK Slovan K.Vary | 2. / M12 | 0:07:57.8 | 0:00:28.2 | |
5 | diplom | 5369 | ŠVARC Michal | 2007 | Ekonom - Žižkovský Tygři | 3. / M12 | 0:08:02.0 | 0:00:32.4 | |
6 | diplom | 5295 | ROZKOŠNÝ Jakub | 2009 | KB Blansko | 1. / M10 | 0:08:22.3 | 0:00:52.7 | |
7 | diplom | 5207 | TUREK Jakub | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 4. / M12 | 0:08:25.1 | 0:00:55.4 | |
8 | diplom | 5237 | PEŘINOVÁ Eliška | 2007 | LK Slovan K.Vary | 3. / W12 | 0:08:30.6 | 0:01:00.9 | |
9 | diplom | 5263 | HENNIG Hanna | 2009 | SV Neudorf e.V. | 1. / W10 | 0:08:31.1 | 0:01:01.5 | |
10 | diplom | 5310 | BRŠŤÁK Tomáš | 2007 | TJ RADON Vysoká Pec | 5. / M12 | 0:08:42.6 | 0:01:12.9 | |
11 | diplom | 5195 | HUDEČKOVÁ Lucie | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / W12 | 0:08:50.8 | 0:01:21.2 | |
12 | diplom | 5370 | VEJVODA Lukáš | 2008 | Biatlon Klecany | 6. / M12 | 0:08:55.3 | 0:01:25.7 | |
13 | diplom | 5208 | CIPRYSOVÁ Alžběta | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 5. / W12 | 0:09:02.1 | 0:01:32.4 | |
14 | diplom | 5245 | ŠTĚRBA Lukáš | 2010 | LK Slovan Karlovy Vary | 2. / M10 | 0:09:06.6 | 0:01:36.9 | |
15 | diplom | 5205 | FRUHAUFOVÁ Julie | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 6. / W12 | 0:09:11.8 | 0:01:42.2 | |
16 | diplom | 5212 | BLAHOUT Jonáš | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 7. / M12 | 0:09:14.8 | 0:01:45.2 | |
17 | diplom | 5206 | WITNEY Samuel | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 8. / M12 | 0:09:17.6 | 0:01:47.9 | |
18 | diplom | 5210 | BÁRTOVÁ Kornelie | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 7. / W12 | 0:09:25.3 | 0:01:55.7 | |
19 | diplom | 5251 | RYBÁKOVÁ Lucie | 2009 | Biatlon Klub Ostrov | 2. / W10 | 0:09:40.1 | 0:02:10.4 | |
20 | diplom | 5183 | VODRÁŽKA Štěpán | 2008 | USK CS Plzeň | 9. / M12 | 0:09:40.6 | 0:02:10.9 | |
21 | diplom | 5320 | MIŠEKOVÁ Lucie | 2010 | TJ RADON Vysoká Pec | 3. / W10 | 0:09:46.8 | 0:02:17.2 | |
22 | diplom | 5182 | FRÝDEK Lukáš | 2008 | biatlon blansko | 10. / M12 | 0:09:49.1 | 0:02:19.4 | |
23 | diplom | 5211 | BURŠÍKOVÁ Michaela | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 8. / W12 | 0:09:52.3 | 0:02:22.7 | |
24 | diplom | 5218 | ŠMEJKAL Štěpán | 2009 | LK Slovan Karlovy Vary | 3. / M10 | 0:09:55.3 | 0:02:25.7 | |
25 | diplom | 5179 | TOBRMAN Filip Albert | 2008 | USK CS Plzeň | 11. / M12 | 0:09:58.3 | 0:02:28.7 | |
26 | diplom | 5244 | CIPRYSOVÁ Magdaléna | 2010 | LK Slovan Karlovy Vary | 4. / W10 | 0:10:00.8 | 0:02:31.2 | |
27 | diplom | 5189 | BERÁNKOVÁ Hedvika | 2008 | USK CS Plzeň | 9. / W12 | 0:10:06.8 | 0:02:37.2 | |
28 | diplom | 5216 | KUNEŠ Petr | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 12. / M12 | 0:10:08.6 | 0:02:39.0 | |
29 | diplom | 5312 | MIŠEKOVÁ Kateřina | 2007 | TJ RADON Vysoká Pec | 10. / W12 | 0:10:10.3 | 0:02:40.7 | |
30 | diplom | 5318 | SOUKUP Ondřej | 2009 | TJ RADON Vysoká Pec | 4. / M10 | 0:10:15.3 | 0:02:45.7 | |
31 | diplom | 5219 | KOLLÁR Lubor | 2009 | LK Slovan Karlovy Vary | 5. / M10 | 0:10:17.3 | 0:02:47.7 | |
32 | diplom | 5296 | RICHTER Maximilian | 2010 | SV Neudorf e.V. | 6. / M10 | 0:10:17.6 | 0:02:48.0 | |
33 | diplom | 5319 | ANDERSÍK Matyáš | 2010 | TJ RADON Vysoká Pec | 7. / M10 | 0:10:23.6 | 0:02:53.9 | |
34 | diplom | 5326 | HAVLOVÁ Kateřina | 2007 | Olfin Car Ski Team | 11. / W12 | 0:10:28.6 | 0:02:58.9 | |
35 | diplom | 5383 | BENÍŠEK Kryštof | 2008 | --- | 13. / M12 | 0:10:28.8 | 0:02:59.2 | |
36 | diplom | 5175 | MRÁZOVÁ Ema | 2009 | Slovan Praha Zdravotník | 5. / W10 | 0:10:44.6 | 0:03:15.0 | |
37 | diplom | 5311 | SOUKUP Pavel | 2007 | TJ RADON Vysoká Pec | 14. / M12 | 0:10:46.6 | 0:03:16.9 | |
38 | diplom | 5252 | CHALUPA Šimon | 2009 | Biatlon Klub Ostrov | 8. / M10 | 0:10:49.1 | 0:03:19.4 | |
39 | diplom | 5314 | DÁŇOVÁ Klára | 2008 | TJ RADON Vysoká Pec | 12. / W12 | 0:10:53.3 | 0:03:23.7 | |
40 | diplom | 5315 | KRAUS Christian | 2008 | TJ RADON Vysoká Pec | 15. / M12 | 0:10:57.3 | 0:03:27.7 | |
41 | diplom | 5202 | ELLEDEROVA Eva | 2008 | --- | 13. / W12 | 0:11:00.8 | 0:03:31.2 | |
42 | diplom | 5243 | RŮŽIČKOVÁ Jana | 2010 | LK Slovan Karlovy Vary | 6. / W10 | 0:11:09.8 | 0:03:40.2 | |
43 | diplom | 5213 | DVOŘÁK Jan | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 16. / M12 | 0:11:10.3 | 0:03:40.7 | |
44 | diplom | 5184 | VODRÁŽKOVÁ Barbora | 2010 | USK CS Plzeň | 7. / W10 | 0:11:18.8 | 0:03:49.2 | |
45 | diplom | 5201 | ELLEDER Jan | 2010 | Humanita Praha | 9. / M10 | 0:11:21.6 | 0:03:52.0 | |
46 | diplom | 5241 | BLAHOUTOVÁ Klára | 2010 | LK Slovan Karlovy Vary | 8. / W10 | 0:11:27.1 | 0:03:57.4 | |
47 | diplom | 5317 | ŠEBESTOVÁ Barbora | 2009 | TJ RADON Vysoká Pec | 9. / W10 | 0:11:30.3 | 0:04:00.7 | |
48 | diplom | 5242 | NOVÁKOVÁ Julie | 2010 | LK Slovan Karlovy Vary | 10. / W10 | 0:11:33.1 | 0:04:03.4 | |
49 | diplom | 5258 | MYSLIK Antonín | 2008 | Biatlon Klub Ostrov | 17. / M12 | 0:11:33.8 | 0:04:04.2 | |
50 | diplom | 5253 | NOVÁK Filip | 2010 | Biatlon Klub Ostrov | 10. / M10 | 0:11:47.6 | 0:04:17.9 | |
51 | diplom | 5333 | DRAHORÁDOVÁ Ema | 2010 | Telemark team Boží Dar | 11. / W10 | 0:11:51.8 | 0:04:22.2 | |
52 | diplom | 5339 | PRŮCHA Jan | 2009 | BTT Libohovice | 11. / M10 | 0:11:59.8 | 0:04:30.2 | |
53 | diplom | 5344 | KUPEC Kryštof | 2009 | --- | 12. / M10 | 0:12:07.6 | 0:04:38.0 | |
54 | diplom | 5188 | LEPÍKOVÁ Barbora | 2008 | Ski klub Karlovy Vary | 14. / W12 | 0:12:09.1 | 0:04:39.5 | |
55 | diplom | 5356 | LAZUR šimon | 2008 | --- | 18. / M12 | 0:12:16.6 | 0:04:47.0 | |
56 | diplom | 5335 | BĚLINA Štěpán | 2009 | --- | 13. / M10 | 0:12:22.3 | 0:04:52.7 | |
57 | diplom | 5190 | BERÁNKOVÁ Julie | 2010 | USK CS Plzeň | 12. / W10 | 0:12:23.1 | 0:04:53.5 | |
58 | diplom | 5209 | NEDBALOVÁ Kamila | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 15. / W12 | 0:12:28.8 | 0:04:59.2 | |
59 | diplom | 5240 | BÁRTOVÁ Darina | 2010 | LK Slovan Karlovy Vary | 13. / W10 | 0:12:37.3 | 0:05:07.7 | |
60 | diplom | 5250 | TOTH Filip | 2008 | Biatlon Klub Ostrov | 19. / M12 | 0:12:40.8 | 0:05:11.2 | |
61 | diplom | 5191 | KORELLUS Lukáš | 2009 | Ski klub Karlovy Vary | 14. / M10 | 0:12:41.3 | 0:05:11.7 | |
62 | diplom | 5349 | HENDLOVÁ Natálie | 2008 | --- | 16. / W12 | 0:12:43.8 | 0:05:14.2 | |
63 | diplom | 5186 | RITTER Jakub | 2010 | Ski klub Karlovy Vary | 15. / M10 | 0:13:08.6 | 0:05:39.0 | |
64 | diplom | 5288 | MAŠKOVÁ Lucie | 2007 | SKI K. Vary | 17. / W12 | 0:13:12.1 | 0:05:42.5 | |
65 | diplom | 5181 | PÍCL Kryštof | 2008 | USK CS Plzeň | 20. / M12 | 0:13:17.1 | 0:05:47.5 | |
66 | diplom | 5365 | ZEMAN Josef | 2007 | --- | 21. / M12 | 0:13:28.6 | 0:05:59.0 | |
67 | diplom | 5364 | JIRKOVSKÝ Lukáš | 2009 | Ski klub Karlovy Vary | 16. / M10 | 0:13:47.8 | 0:06:18.2 | |
68 | diplom | 5194 | POZNEROVÁ Nikol | 2009 | SK Zeleneč | 14. / W10 | 0:13:54.6 | 0:06:25.0 | |
69 | diplom | 5203 | ROSOVÁ Jolana | 2009 | CK LOKO Rakonvík | 15. / W10 | 0:14:04.3 | 0:06:34.7 | |
70 | diplom | 5351 | KOTLÁŘÍKOVÁ Kateřina | 2009 | --- | 16. / W10 | 0:14:08.8 | 0:06:39.2 | |
71 | diplom | 5367 | MARTIN Adam | 2008 | --- | 22. / M12 | 0:14:21.3 | 0:06:51.7 | |
72 | diplom | 5327 | KVAPIL Matěj | 2009 | SKI K. Vary | 17. / M10 | 0:14:47.8 | 0:07:18.2 | |
73 | diplom | 5350 | KALINOVÁ Lucie | 2009 | --- | 17. / W10 | 0:14:55.3 | 0:07:25.7 | |
74 | diplom | 5297 | SMETANOVÁ Amálka | 2010 | Ski Team Jinočany | 18. / W10 | 0:14:58.6 | 0:07:29.0 | |
75 | diplom | 5287 | RITTEROVÁ Lída | 2008 | Ski klub Karlovy Vary | 18. / W12 | 0:15:16.8 | 0:07:47.2 | |
76 | diplom | 5330 | ŠUNKOVÁ Sára | 2010 | Moravan Louňovice | 19. / W10 | 0:15:28.6 | 0:07:59.0 | |
77 | diplom | 5304 | PERGLER Jakub | 2009 | --- | 18. / M10 | 0:15:36.1 | 0:08:06.5 | |
78 | diplom | 5358 | BARBIER Mikuláš | 2009 | --- | 19. / M10 | 0:16:54.6 | 0:09:25.0 | |
79 | diplom | 5340 | SITARČÍK Jakub | 2009 | Síťovci | 20. / M10 | 0:17:55.8 | 0:10:26.2 | |
80 | diplom | 5363 | ZEMANOVÁ Markéta | 2010 | --- | 20. / W10 | 0:18:28.3 | 0:10:58.7 | |
81 | diplom | 5372 | KOLESÁROVÁ Anna | 2010 | Usk Praha-plavání | 21. / W10 | 0:19:00.3 | 0:11:30.7 | |
82 | diplom | 5284 | SVOBODA Tomáš | 2009 | --- | 21. / M10 | 0:22:20.9 | 0:14:51.2 | |
83 | diplom | 5257 | VÁŇOVÁ Eliška | 2008 | Mattoni | 19. / W12 | 0:22:53.4 | 0:15:23.7 | |
--- | 5174 | PEŠTOVÁ Kamila | 2007 | USK CS Plzeň | . / W12 | DNS | --- | ||
--- | 5214 | HOLÝ Tobiáš | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | . / M12 | DNS | --- | ||
--- | 5215 | MOHRMANN Jonáš | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | . / M12 | DNS | --- | ||
--- | 5217 | VYSKOČILOVÁ Magdaléna | 2009 | LK Slovan Karlovy Vary | . / W10 | DNS | --- | ||
--- | 5286 | VÁCHOVÁ Vendula | 2009 | SKI K. Vary | . / W10 | DNS | --- | ||
--- | 5316 | KOTRLOVÁ Emilie | 2009 | TJ RADON Vysoká Pec | . / W10 | DNS | --- |