ONLINE-ERGEBNISSE + DIPLOME
Offizielle Ergebnisse
- 58 km absolut
- 58 km Ergebnisse nach Klassen
- 34 km absolut
- 34 km Ergebnisse nach Klassen
- Děti 12-13 let absolut
- Děti 10-11 let absolut
- Děti 8-9 let absolut
- Děti 6-7 let absolut
- Děti do 5 let absolut
- Odstrkovadla absolut
- 23 km absolut
- 23 km Ergebnisse nach Klassen
- 23 km - rodinné týmy
- 58 km - koeficient
- 34 km - koeficient
Schneller Überblick
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:12:39.1 | 0:00:00.0 |
2. | JEŽEK Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:14:32.4 | 0:01:53.3 |
3. | DLASK Petr |
LAWI Team |
CZE | 2:15:13.3 | 0:02:34.1 |
4. | STROŽ Jan |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:16:17.4 | 0:03:38.2 |
5. | TVRDÍK Tomáš |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 2:18:56.3 | 0:06:17.1 |
6. | ŠŤASTNÝ Petr |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:18:56.6 | 0:06:17.4 |
7. | MALÍK Michal |
Kc Kooperativa SG Jablonec nad. Nisou |
CZE | 2:20:46.9 | 0:08:07.7 |
8. | HRUŠKA Jan |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 2:21:18.7 | 0:08:39.5 |
9. | DANĚK Jiří |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:21:28.3 | 0:08:49.1 |
10. | SPLÍTEK Martin |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:22:22.0 | 0:09:42.8 |
11. | ŠUSTEK Milan |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 2:24:55.3 | 0:12:16.1 |
12. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:25:20.5 | 0:12:41.3 |
13. | ČEPIČKA Matěj |
Scania Vella Apache Kol. |
CZE | 2:25:32.7 | 0:12:53.5 |
14. | KLOUČEK František |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:26:21.1 | 0:13:41.9 |
15. | KŘIVÁNEK Jiří |
PRESTIGE |
CZE | 2:27:27.1 | 0:14:47.9 |
16. | SEKANINA Adam |
Moravec Team |
CZE | 2:27:28.1 | 0:14:48.9 |
17. | RYDVAL Jakub |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC NAD NISOU |
CZE | 2:28:23.6 | 0:15:44.4 |
18. | NETÍK Ivo |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:29:41.6 | 0:17:02.4 |
19. | JIŘENA Pavel |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:30:19.9 | 0:17:40.7 |
20. | ZÁHORA Michal |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:30:31.1 | 0:17:51.9 |
21. | SÁDLO Dominik |
APACHE BIKE RACE team |
CZE | 2:30:41.8 | 0:18:02.6 |
22. | FOX Miloš |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 2:31:14.2 | 0:18:35.0 |
23. | KUČERA Vladimír |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:31:44.1 | 0:19:04.9 |
24. | NOVÁK Petr |
4EVER-CYKLO BULIS |
CZE | 2:32:08.9 | 0:19:29.7 |
25. | PÍNA Ondřej |
Vella Cycling |
CZE | 2:32:27.8 | 0:19:48.6 |
26. | VALÁŠEK Daniel |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC NAD NISOU |
CZE | 2:32:34.4 | 0:19:55.2 |
27. | ŘEHÁK Martin |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:32:41.7 | 0:20:02.5 |
28. | JIRÁNEK Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:33:06.7 | 0:20:27.5 |
29. | PIRUCH Martin |
Inkospor-team.cz |
CZE | 2:33:21.8 | 0:20:42.6 |
30. | SOUKUP David |
Giant |
CZE | 2:34:46.1 | 0:22:06.9 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC Kooperativa SG Jablonec n. N. |
CZE | 2:54:17.8 | 0:00:00.0 |
2. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:57:06.3 | 0:02:48.5 |
3. | HRUŠKOVÁ Monika |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 3:07:02.4 | 0:12:44.6 |
4. | ŠMEJKALOVÁ Natalie |
UGO Allivictus Čistý sport |
CZE | 3:12:22.6 | 0:18:04.8 |
5. | FALCOVÁ Hana |
alltraining.cz |
CZE | 3:19:11.7 | 0:24:53.9 |
6. | KREJCÁRKOVÁ Adéla |
KC Kooperativa SG Jablonec n. N |
CZE | 3:25:27.7 | 0:31:09.9 |
7. | HLŮŽKOVÁ Markéta |
SYMBIO+ GIANT |
CZE | 3:26:42.6 | 0:32:24.8 |
8. | RUDOLFOVÁ Tereza |
Vella Cycling |
CZE | 3:30:17.0 | 0:35:59.2 |
9. | PUČEGLOVÁ Jana |
Six Monkeys |
CZE | 3:30:32.5 | 0:36:14.7 |
10. | KRZYŽANKOVÁ Lenka |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC NAD NISOU |
CZE | 3:35:11.6 | 0:40:53.8 |
11. | BLAŽKOVÁ Lucie |
CARLA.KUPKOLO.CZ |
CZE | 3:35:24.8 | 0:41:07.0 |
12. | PEZOVÁ Hana |
SEAT IVOS Zlín |
CZE | 3:35:31.9 | 0:41:14.1 |
13. | BÍLKOVÁ Andrea |
alltraining.cz |
CZE | 3:48:28.2 | 0:54:10.4 |
14. | ŠVARCOVÁ Hana |
CZE | 3:54:07.9 | 0:59:50.1 | |
15. | OTÁHALOVÁ Lucie |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 3:56:14.6 | 1:01:56.8 |
16. | HYNKOVÁ Tamara |
DSA Trutnov |
CZE | 3:56:30.2 | 1:02:12.4 |
17. | KADLECOVÁ Hana |
CZE | 3:57:57.4 | 1:03:39.6 | |
18. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 3:58:05.5 | 1:03:47.7 |
19. | ŠVANDOVÁ Lenka |
Symbiocycling |
CZE | 4:02:59.5 | 1:08:41.7 |
20. | JAHELKOVÁ Renata |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 4:07:50.8 | 1:13:33.0 |
21. | DOLÁKOVÁ Táňa |
Toyota Dolak mtb |
CZE | 4:08:02.7 | 1:13:44.9 |
22. | TESAŘOVÁ Simona |
TJ Ski Rudník |
CZE | 4:14:49.2 | 1:20:31.4 |
23. | BALÍKOVÁ Tereza |
ČerníKoně |
CZE | 4:20:59.8 | 1:26:42.0 |
24. | HLAVÁČKOVÁ Dana |
Nejlevnejsitaxi.cz |
CZE | 4:56:39.9 | 2:02:22.1 |
25. | SPUDILOVÁ Michala |
Česká Spořitelna MTB Hobby X |
CZE | 5:02:28.0 | 2:08:10.2 |
26. | BRENDLOVÁ Hana |
CZE | 5:05:23.0 | 2:11:05.2 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOUKAL Filip |
Moravec Merida Czech MTB Team |
CZE | 1:34:55.3 | 0:00:00.0 |
2. | STUDENOVSKÝ Radek |
GS Technik Cyklo Team Jistebnice |
CZE | 1:37:32.3 | 0:02:37.0 |
3. | VOSÁTKA Tomáš |
RockMachine - Cyklomax |
CZE | 1:37:33.0 | 0:02:37.7 |
4. | DOHNAL Roman |
SK Skivelo Neslyšících Olomouc |
CZE | 1:40:40.1 | 0:05:44.8 |
5. | JIRKŮ Jakub |
SK VELO PRAHA |
CZE | 1:41:06.1 | 0:06:10.8 |
6. | JANÍK Lukáš |
Cyklo Mapei Kankovsky |
CZE | 1:41:52.5 | 0:06:57.2 |
7. | ŠTĚPANÍK Jiří |
SYMBIO+ GIANT |
CZE | 1:43:02.1 | 0:08:06.8 |
8. | SIRŮČEK Václav |
KC Kooperativa SG |
CZE | 1:43:32.5 | 0:08:37.2 |
9. | NOVOTNÝ Jakub |
KC Kooperativa SG Jablonec n/N |
CZE | 1:45:57.6 | 0:11:02.3 |
10. | ELIÁŠ Ondřej |
Cykloklub Bendl |
CZE | 1:47:03.2 | 0:12:07.9 |
11. | KLEIN Martin |
CZE | 1:47:24.7 | 0:12:29.4 | |
12. | PLNÝ David |
EP Energy Merida Biking Team |
CZE | 1:49:02.6 | 0:14:07.3 |
13. | ŠTOLFA Štěpán |
CZE | 1:49:50.8 | 0:14:55.5 | |
14. | KAREIS Martin |
CykloFit Liberec MTB Team |
CZE | 1:50:14.0 | 0:15:18.7 |
15. | MÁKA Daniel |
Česká spořitelna Specialized MTB Team |
CZE | 1:50:27.1 | 0:15:31.8 |
16. | FEJFAR Jakub |
APACHE BIKE RACE team |
CZE | 1:51:19.7 | 0:16:24.4 |
17. | PEJŠA Robert |
EP Energy Merida Biking Team |
CZE | 1:52:27.6 | 0:17:32.3 |
18. | PŮBAL Robert |
ČKL Harrachov |
CZE | 1:53:03.2 | 0:18:07.9 |
19. | SCHEJBAL Ladislav |
Alpine Pro Author Team |
CZE | 1:53:26.9 | 0:18:31.6 |
20. | BENEŠ Radek |
FIBEKO |
CZE | 1:53:56.0 | 0:19:00.7 |
21. | HORČIČKO František |
ELEVEN TEST TEAM |
CZE | 1:54:04.1 | 0:19:08.8 |
22. | PRUDEK Dominik |
Moravec Merida Czech MTB team Benešov |
CZE | 1:54:12.1 | 0:19:16.8 |
23. | KUTIŠ Martin |
CZE | 1:54:59.6 | 0:20:04.3 | |
24. | ŠTURM Matěj |
Loko Trutnov |
CZE | 1:55:06.2 | 0:20:10.9 |
25. | ČEKAL Pavel |
AUTHOR Bike Centrum Sedláček |
CZE | 1:56:27.6 | 0:21:32.3 |
26. | BÍM ML. Jiří |
ŠKODA Auto team |
CZE | 1:56:54.0 | 0:21:58.7 |
27. | PROBST Jiří |
BIKE AND SURF TEAM |
CZE | 1:56:56.1 | 0:22:00.8 |
28. | BARTOŠ Martin |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 1:59:13.1 | 0:24:17.8 |
29. | ČERNÝ Slavoj |
papírnictví černá |
CZE | 1:59:28.9 | 0:24:33.6 |
30. | SLAVÍČEK Marek |
CZE | 1:59:45.6 | 0:24:50.3 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | NOSKOVÁ Nikola |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC NAD NISOU |
CZE | 1:58:32.3 | 0:00:00.0 |
2. | ŠAFÁŘOVÁ Adéla |
Moravec Team |
CZE | 2:01:02.9 | 0:02:30.6 |
3. | VOGELOVÁ Dagmar |
CZE | 2:01:42.7 | 0:03:10.4 | |
4. | ADÁMKOVÁ Jana |
APACHE BIKE RACE team |
CZE | 2:05:10.1 | 0:06:37.8 |
5. | TRČKOVÁ Daniela |
ČS Bike team |
CZE | 2:06:11.4 | 0:07:39.1 |
6. | ŠERTLEROVÁ Klára |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 2:08:06.7 | 0:09:34.4 |
7. | HENDRYCHOVÁ Pavla |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 2:14:27.7 | 0:15:55.4 |
8. | KUBÁTOVÁ Dominika |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:15:17.0 | 0:16:44.7 |
9. | HRNČÍŘOVÁ Lucie |
CZE | 2:15:23.4 | 0:16:51.1 | |
10. | VEJNAROVÁ Zdena |
CZE | 2:20:49.8 | 0:22:17.5 | |
11. | HÁJKOVÁ Lucie |
Česká spořitelna - specialized |
CZE | 2:26:55.2 | 0:28:22.9 |
12. | KOUTNÁ Kateřina |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:34:40.5 | 0:36:08.2 |
13. | ŠRÁMOVÁ Aneta |
CZE | 2:38:50.6 | 0:40:18.3 | |
14. | SÉGLOVÁ Eva |
CZE | 2:38:53.0 | 0:40:20.7 | |
15. | DYNTAROVÁ Darina |
CZE | 2:40:20.5 | 0:41:48.2 | |
16. | HÁJKOVÁ Lucie |
CZE | 2:41:16.5 | 0:42:44.2 | |
17. | VALÁŠKOVÁ Bohumila |
CZE | 2:43:30.2 | 0:44:57.9 | |
18. | SLAVĚTINSKÁ Iva |
CZE | 2:47:47.4 | 0:49:15.1 | |
19. | LAMAČOVÁ Alžběta |
BezTeamu |
CZE | 2:48:27.2 | 0:49:54.9 |
20. | VAŠINOVÁ Renata |
NN Bike Team |
CZE | 2:49:30.8 | 0:50:58.5 |
21. | HORÁKOVÁ Jana |
CZE | 2:51:00.5 | 0:52:28.2 | |
22. | MILITKÁ Petra |
CZE | 2:51:17.7 | 0:52:45.4 | |
23. | CHVALOVSKÁ Martina |
CZE | 3:06:20.3 | 1:07:48.0 | |
24. | PEJŠOVÁ Eva |
CZE | 3:16:01.2 | 1:17:28.9 | |
25. | KAPROVÁ Petra |
Cyklo City Lovosice |
CZE | 3:18:06.6 | 1:19:34.3 |
26. | NÁDVORNÍKOVÁ Eva |
CZE | 3:28:41.2 | 1:30:08.9 | |
27. | KUBOVÁ Blanka |
ECLISSE dveře NĚMCOVÁ |
CZE | 3:47:33.0 | 1:49:00.7 |
28. | STEINEROVÁ Dagmar |
CZE | 3:59:38.6 | 2:01:06.3 | |
29. | LIMBERKOVÁ Věra |
CZE | 4:02:24.4 | 2:03:52.1 |
Serien - Veranstaltungen
- Trans Brdy České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí - Špindl Tour Škoda Auto
- Kouty MTB maraton České spořitelny
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Plzeňská padesátka České spořitelny
- Valtické Cyklobraní Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny