Serial : TOI TOI CUP 2019

MISTROVSTVÍ ČR V CYKLOKROSU - Jičín

MTB
DATUM :12.1.2020 ORT :Jičín

Schneller Überblick

#NameVereinLandZeitRückstand
1.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:45:06.9 0:00:00.0
2.
ŠVIHÁLKOVÁ Tereza
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:45:40.2 0:00:33.2
3.
BAJGEROVÁ Nikola
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:46:00.7 0:00:53.7
4.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:46:19.4 0:01:12.4
5.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
Pushbikers XC Team
CZE 0:46:47.2 0:01:40.2
6.
MUDŘÍKOVÁ Kateřina
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:47:26.9 0:02:19.9
7.
ZEMANOVÁ Kristýna
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:47:30.9 0:02:23.9
8.
TVARŮŽKOVÁ Tereza
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:47:37.4 0:02:30.4
9.
NOVOTNÁ Aneta
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:48:29.7 0:03:22.7
10.
JANŮ Kamila
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:48:44.2 0:03:37.2
11.
KUKULOVÁ Martina
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:49:19.4 0:04:12.4
12.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
TJ Auto Škoda Mladá.Boleslav
CZE 0:49:37.2 0:04:30.2
13.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:50:39.7 0:05:32.7
14.
KADLECOVÁ Zuzana
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:50:57.6 0:05:50.7
15.
NAVRÁTILOVÁ Vendula
GHOST Team
CZE 0:51:38.9 0:06:31.9
16.
NAVRKALOVÁ Michaela
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:52:27.1 0:07:20.1
17.
PROŠKOVÁ Tereza
SportRaces Isaac Team
CZE 0:52:44.6 0:07:37.6
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
HEKELE Emil
Zekof team
CZE 1:02:31.1 0:00:00.0
2.
KOPECKY Tomas
Pauwels Sauzen - Bingoal
CZE 1:03:06.9 0:00:35.7
3.
BOROŠ Michael
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:03:22.4 0:00:51.2
4.
JELÍNEK Josef
Mitas Mercedes-Benz PRAHA Trek
CZE 1:04:13.1 0:01:41.9
5.
ŤOUPALÍK Jakub
TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
CZE 1:04:25.1 0:01:53.9
6.
PETRUŠ Lubomír
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 1:04:32.6 0:02:01.4
7.
PAPRSTKA Tomáš
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:04:39.8 0:02:08.7
8.
MAYER Daniel
KC HLINSKO
CZE 1:04:47.6 0:02:16.4
9.
ŘÍMAN Jakub
TJ Auto Škoda Mladá.Boleslav
CZE 1:05:13.8 0:02:42.7
10.
RAUCHFUSS Marek
Ethic Sport cycling team
CZE 1:06:26.3 0:03:55.2
11.
JEŽEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:06:34.6 0:04:03.4
12.
CAMRDA Karel
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:07:15.3 0:04:44.2
13.
KUNÁŠEK Josef
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:07:20.1 0:04:48.9
14.
HULA Robert
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:07:49.0 0:05:17.9
15.
KUČERA Jakub
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:08:43.6 0:06:12.4
16.
VANÍČEK Šimon
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:08:54.8 0:06:23.6
17.
RAJCHART Jan
Ethic Sport cycling team
CZE 1:09:12.0 0:06:40.9
18.
SKÁLA Jaromír
ROUVY Specialized
CZE 1:09:45.5 0:07:14.4

Don't you found yourself in results, or do you found some inaccuracy Kontaktieren Sie Timekeepr Team.