ČSOB Zimná séria 2019 - 2. kolo

Running
DATUM :12.1.2019 ORT :Bratislava - Železná studnička

Schneller Überblick

#NameVereinLandZeitRückstand
1.
MURGAŠ Miroslav
Run For Fun
SVK 0:36:17 0:00:00
2.
GLONČÁK Peter
BEHAME.sk
SVK 0:37:38 0:01:21
3.
MRÁZ Jozef
AK Veterán BA
SVK 0:37:45 0:01:28
4.
ŠRÁMEK Vladimír
TVJOJ RunningTeam
SVK 0:37:58 0:01:41
5.
KABÁT Adam
ZSE Run
SVK 0:38:09 0:01:52
6.
ŠTEFKO Norbert
SVK 0:38:11 0:01:54
7.
NEMČEK Filip
ESET
SVK 0:38:38 0:02:21
8.
MORAVČÍK Alexander
BEHAME.sk
SVK 0:38:49 0:02:32
9.
SANFILIPPO Stelvio
Atletica Reggio Asd
AUT 0:39:02 0:02:45
10.
BERGL Oliver
ČSOB Running Team
SVK 0:39:21 0:03:04
11.
SUGGETT Louis
GBR 0:39:23 0:03:06
12.
MAČÁK Matúš
Sportakus Cycling
SVK 0:39:47 0:03:30
13.
MIKOLÁŠ Peter
BEHAME.sk
SVK 0:39:48 0:03:31
14.
KOVALČÍK Matúš
Bratislava Marathon Team
SVK 0:39:50 0:03:33
15.
NOVÁK Lukáš
TJ Dynamo DK
SVK 0:39:52 0:03:35
16.
PAULECH Marek
Bežecký klub RTVS
SVK 0:40:00 0:03:43
17.
ŠVAJDLENKA Roman
Zohor
SVK 0:40:04 0:03:47
18.
PERINA Juraj
Fénix3Club
SVK 0:40:08 0:03:51
19.
ŠVEC Matej
SVK 0:40:20 0:04:03
20.
ORAWETZ Richard
SVK 0:40:32 0:04:15
21.
JAJCAY Jakub
SVK 0:40:48 0:04:31
22.
OBST Ondrej
Fenix3Club
SVK 0:41:02 0:04:45
23.
CÍCH Rastislav
BEHAME.sk
SVK 0:41:02 0:04:45
24.
KAKAS Tibor
SVK 0:41:10 0:04:53
25.
SEDLAK Pavol
SVK 0:41:15 0:04:58
26.
HLOŽKA Peter
AK65
SVK 0:41:24 0:05:07
27.
ZOBKA Radovan
AXA Running Team
SVK 0:41:41 0:05:24
28.
VOZNÍK Ivan
PSS Bratislava
SVK 0:41:43 0:05:26
29.
FELIS Lukáš
QBSW, a. s.
SVK 0:41:45 0:05:28
30.
KOTELES Martin
Telekom Running Team
SVK 0:41:52 0:05:35
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
BREZOVSKA Barbora
BMSC
SVK 0:41:31 0:00:00
2.
MIKLOSOVA Ivona
BMSC
SVK 0:42:42 0:01:11
3.
FABIANOVÁ Lucia
Adidas Runners Bratislava
SVK 0:42:48 0:01:17
4.
BURZOVÁ Martina
ŠKP Bratislava
SVK 0:42:54 0:01:23
5.
SASVÁRIOVÁ Michaela
Lekáreň v Retre
SVK 0:44:02 0:02:31
6.
ADAMKOVIČOVÁ Ľubica
SVK 0:45:57 0:04:26
7.
JAKUBIKOVA Monika
SVK 0:47:06 0:05:35
8.
MACHÁNOVÁ Simona
Adidas Runners Bratislava
SVK 0:47:12 0:05:41
9.
BORHYOVÁ Jeanette
SVK 0:47:39 0:06:08
10.
ZAJICKOVA Sona
SHEruns
SVK 0:48:02 0:06:31
11.
KAROLYIOVÁ Lenka
Slovnaft
SVK 0:48:56 0:07:25
12.
OTOCKOVA Romana
SVK 0:49:23 0:07:52
13.
NETRVAL Lena
AUT 0:49:34 0:08:03
14.
VAJDOVA Miri
DANUBE RUNNERS
SVK 0:49:40 0:08:09
15.
ŠVARCOVA Hana
Malíček
SVK 0:50:22 0:08:51
16.
VALENTOVÁ Aneta
ASICS Rakúsky beh žien
SVK 0:50:41 0:09:10
17.
STOLIČNÁ Zuzana
SVK 0:51:01 0:09:30
18.
LONSKÁ Lucia
Beh je láska
SVK 0:51:06 0:09:35
19.
WALTEROVÁ Andrea
dopravoprojekt run team
SVK 0:51:23 0:09:52
20.
HLAVATÁ Mária
LifeGym Dúbravka
SVK 0:51:25 0:09:54
21.
HRIVNÁKOVÁ Viera
SVK 0:51:41 0:10:10
22.
VERNARSKA Martina
SVK 0:51:56 0:10:25
23.
ONDRÁŠIKOVÁ Soňa
SVK 0:52:11 0:10:40
24.
BLAHUŠIAKOVÁ Miriama
SHEruns
SVK 0:52:15 0:10:44
25.
SOKOLIKOVA Andrea
be fit with me
SVK 0:52:37 0:11:06
26.
VANOVČANOVÁ Hana
SVK 0:53:01 0:11:30
27.
MOLČÁNYOVÁ Jana
SHEruns
SVK 0:53:22 0:11:51
28.
BAGAROVÁ Martina
SHEruns
SVK 0:53:25 0:11:54
29.
HRÚZOVÁ Zuzka
SHEruns
SVK 0:53:39 0:12:08
30.
VIDOVÁ Katarína
SVK 0:53:40 0:12:09

Don't you found yourself in results, or do you found some inaccuracy Kontaktieren Sie Timekeepr Team.

Statistik

Teilnehmer756
Gemeldete - Männer434
Gemeldete - Frauen322
Gestartet654
Im Ziel654