Serial : serie logo

Manitou Železné hory Cardion

MTB
DATUM :17.8.2019 ORT :Chrudim
ORGANISATOR : Petr Čech Sport, s.r.o. INTERNETSEITEN :www.kolopro.cz

Schneller Überblick

#NameVereinLandZeitRückstand
1.
STOŠEK Martin
Vitalo Future Cycling
CZE 2:23:48.6 0:00:00.0
2.
HYNEK Kristián
Vitalo Future Cycling
CZE 2:26:47.8 0:02:59.1
3.
BOUDNÝ Pavel
EthicSport Cycling team
CZE 2:31:50.8 0:08:02.1
4.
RAUCHFUSS Marek
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 2:31:51.3 0:08:02.6
5.
ADEL Filip
Superior Velsbike Team
CZE 2:33:13.5 0:09:24.9
6.
RAJCHART Jan
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 2:34:41.0 0:10:52.3
7.
BUBÍLEK Michal
Kross Bikeranch team
CZE 2:34:42.5 0:10:53.8
8.
MALÍK Michal
LAWI stars - GIANT
CZE 2:35:14.3 0:11:25.6
9.
KUNT Lukáš
GHOST Team
CZE 2:35:27.5 0:11:38.8
10.
MOKRÝ Jakub
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:36:20.0 0:12:31.3
11.
ZAK Pavel
Kolovna KM-BT Morkovice
CZE 2:36:22.0 0:12:33.3
12.
MADER Daniel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:38:53.5 0:15:04.8
13.
HANYK Milan
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:38:54.7 0:15:06.1
14.
SKALICKÝ Pavel
KOLOVNA KM MTB team
CZE 2:39:01.3 0:15:12.6
15.
HOVORKA Daniel
GAPP System-Cabtech
CZE 2:39:01.4 0:15:12.7
16.
ŠŤASTNÝ Roman
Rock Machine-Cyklomax
CZE 2:39:05.0 0:15:16.3
17.
TATÍČEK Petr
RAJEC 100% TREK
CZE 2:39:40.3 0:15:51.6
18.
NERADIL Vojtěch
Kolovna KM-BT Morkovice
CZE 2:39:49.5 0:16:00.8
19.
REEH Jiří
Fitsport Jiří Trampota REKR
CZE 2:40:12.5 0:16:23.8
20.
KLOS Viktor
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:40:50.0 0:17:01.3
21.
REINER Jan
EthicSport Cycling team
CZE 2:40:52.7 0:17:04.0
22.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:41:10.2 0:17:21.5
23.
DĚDEK Lukáš
BAKAKO Nová Paka
CZE 2:41:21.0 0:17:32.3
24.
KUBELKA Petr
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:41:49.5 0:18:00.8
25.
HLŮŽEK Radim
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:41:49.7 0:18:01.0
26.
SPILKA Tomáš
Redfrog Bikeinvest
CZE 2:42:27.7 0:18:39.0
27.
STROŽ Jan
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 2:42:33.7 0:18:45.0
28.
NOVÁK Michal
VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
CZE 2:42:36.0 0:18:47.3
29.
HOLAN Pavel
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:43:28.2 0:19:39.5
30.
HRUŠKA Jan
GHOST Team
CZE 2:43:39.0 0:19:50.3
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
CZECZINKAROVA Jana
MITAS Mercedes Benz Praha Trek
CZE 2:54:37.6 0:00:00.0
2.
PICHLÍKOVÁ Jana
Kross Bike Ranch team
CZE 2:54:40.4 0:00:02.7
3.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC Kooperativa Jablonec n. N.
CZE 2:56:42.1 0:02:04.4
4.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 3:03:34.5 0:08:56.9
5.
DRHOVÁ Kateřina
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 3:08:19.7 0:13:42.1
6.
JŮZOVÁ Kateřina
STRATOS AUTO - VELOCENTRUM
CZE 3:11:06.2 0:16:28.6
7.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 3:16:24.7 0:21:47.0
8.
MAŤHOVÁ Andrea
GHOST Team
CZE 3:17:28.7 0:22:51.0
9.
PEJŠOVÁ Kristýna
GHOST Team
CZE 3:18:38.1 0:24:00.5
10.
POSPÍŠILOVÁ Radka
Kolovna KM- BT Morkovice
CZE 3:20:04.6 0:25:27.0
11.
KRISTKOVÁ Helena
CZE 3:21:31.6 0:26:54.0
12.
NAVRÁTILOVÁ Vendula
GHOST Team
CZE 3:24:25.6 0:29:47.9
13.
CIBULKOVÁ Lenka
LAWI author team
CZE 3:25:19.6 0:30:41.9
14.
KOTTOVÁ Petra
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 3:25:57.1 0:31:19.4
15.
NEUMANOVÁ Martina
PRESTIGE CYCLING TEAM
CZE 3:31:18.8 0:36:41.1
16.
HASELBERGEROVÁ Eva
Born In Šumava
CZE 3:40:53.9 0:46:16.3
17.
KUBANOVÁ Kateřina
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 3:46:26.9 0:51:49.2
18.
KAIGLOVA Lucie
Líný drzý holky
CZE 3:46:50.1 0:52:12.5
19.
FUKSOVÁ Adéla
BIGSHOCK team
CZE 3:47:02.6 0:52:25.0
20.
VESELÁ Kateřina
Křižák Team
CZE 3:50:57.6 0:56:19.9
21.
OTEVŘELOVÁ Adéla
CZE 3:55:32.8 1:00:55.2
22.
TOMANDLOVÁ Jitka
Penguin team
CZE 3:57:17.8 1:02:40.1
23.
JEŽKOVÁ Kateřina
CZE 3:59:08.0 1:04:30.4
24.
PEJCHOVÁ Eva
CZE 4:00:29.3 1:05:51.6
25.
POKORNÁ Iveta
ČS Bike team
CZE 4:02:14.3 1:07:36.6
26.
STANKO Nelly
CZE 4:07:55.2 1:13:17.5
27.
DURAJOVÁ Zuzana
Poprvé na kole
CZE 4:33:07.5 1:38:29.8

Don't you found yourself in results, or do you found some inaccuracy Kontaktieren Sie Timekeepr Team.