Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Trans Brdy České spořitelny - Trans Brdy - Junior Trophy

MTB
DATUM :28.4.2012 MÍSTO :Lety u Prahy

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo # 5.kolo # 6.kolo # 7.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo # 5.kolo # 6.kolo # 7.kolo #
1 138 detail závodníka DOLEŽAL Vladislav CZE 1999 ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized-Junior MTB Team 1. /  Žáci 12-13 let 0:11:03.9 0:00:00.0 01:36.3 [1] 1 01:33.1 [1] 1 01:31.6 [1] 1 01:36.4 [3] 1 01:35.8 [2] 1 01:34.6 [2] 1 01:36.1 [2] 1
2 139 detail závodníka BÁRTA Tomáš CZE 1999 Bike Sport Mohelnice 2. /  Žáci 12-13 let 0:11:05.9 0:00:02.0 01:36.7 [2] 2 01:33.5 [2] 2 01:33.8 [2] 2 01:33.9 [1] 2 01:36.1 [3] 2 01:35.3 [3] 2 01:36.6 [3] 2
3 144 detail závodníka HENDRYCH Tomáš CZE 1999 Team Bike Perštejn 3. /  Žáci 12-13 let 0:11:10.0 0:00:06.1 01:38.9 [3] 3 01:35.7 [3] 3 01:36.1 [5] 3 01:35.9 [2] 3 01:34.6 [1] 3 01:33.8 [1] 3 01:35.0 [1] 3
4 141 detail závodníka BARTOŠ Martin CZE 1999 CYKLO BENDL CLUB 98 4. /  Žáci 12-13 let 0:11:35.2 0:00:31.3 01:42.6 [6] 6 01:41.0 [5] 5 01:35.5 [3] 4 01:39.4 [6] 4 01:38.5 [4] 4 01:38.4 [5] 4 01:39.8 [5] 4
5 219 detail závodníka TLÁSKAL Hynek CZE 1999 Cykloklub - Bendl 5. /  Žáci 12-13 let 0:11:43.2 0:00:39.3 01:44.1 [7] 7 01:44.7 [12] 8 01:35.8 [4] 6 01:38.6 [4] 5 01:45.7 [6] 5 01:37.7 [4] 5 01:36.6 [3] 5
6 143 detail závodníka KUBÁTOVÁ Dominika CZE 1999 ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1. /  Žákyně 12-13 let 0:11:56.7 0:00:52.8 01:41.1 [4] 4 01:41.5 [7] 4 01:40.8 [7] 5 01:41.2 [8] 6 01:48.2 [9] 7 01:43.1 [7] 6 01:40.8 [8] 6
7 145 detail závodníka SOUČKOVÁ Celestýna CZE 2000 Bike space 2. /  Žákyně 12-13 let 0:11:58.7 0:00:54.8 01:42.2 [5] 5 01:43.3 [9] 6 01:41.3 [9] 7 01:41.0 [7] 7 01:42.9 [5] 6 01:47.9 [11] 7 01:40.1 [6] 7
8 148 detail závodníka KŘUPALA Milan CZE 1999 ski team Zlin 6. /  Žáci 12-13 let 0:12:08.7 0:01:04.8 01:45.4 [8] 8 01:41.0 [5] 7 01:42.3 [11] 8 01:44.2 [9] 8 01:50.2 [14] 8 01:44.4 [8] 8 01:41.2 [9] 8
9 157 detail závodníka SÝKORA Karel CZE 1999 Sykora team 7. /  Žáci 12-13 let 0:12:08.9 0:01:05.0 02:00.7 [13] 13 01:39.4 [4] 11 01:37.5 [6] 10 01:39.1 [5] 9 01:49.5 [12] 9 01:42.1 [6] 9 01:40.6 [7] 9
10 198 detail závodníka KUNZ Martin CZE 1999 --- 8. /  Žáci 12-13 let 0:12:31.6 0:01:27.7 01:56.6 [10] 10 01:43.3 [9] 10 01:43.0 [12] 11 01:45.6 [11] 11 01:50.0 [13] 11 01:47.3 [10] 10 01:45.8 [10] 10
11 142 detail závodníka VANÍČKOVÁ Tereza CZE 2000 Bike & Ski Bakajda 3. /  Žákyně 12-13 let 0:12:36.9 0:01:33.0 01:57.9 [11] 11 01:45.5 [13] 12 01:42.0 [10] 12 01:45.3 [10] 12 01:49.0 [10] 12 01:51.0 [15] 11 01:46.2 [11] 11
12 146 detail závodníka ŽUREK Ondřej CZE 2000 BIKE PRO RACING 9. /  Žáci 12-13 let 0:12:48.3 0:01:44.4 02:08.8 [15] 15 01:43.4 [11] 15 01:43.0 [12] 14 01:51.0 [16] 14 01:47.1 [8] 13 01:45.3 [9] 13 01:49.7 [12] 12
13 140 detail závodníka JÍLEK Ondřej CZE 1999 Cyklo Polach Šumperk 10. /  Žáci 12-13 let 0:12:53.4 0:01:49.5 01:53.4 [9] 9 01:42.4 [8] 9 01:41.1 [8] 9 01:46.7 [12] 10 01:54.3 [16] 10 01:55.5 [16] 12 02:00.0 [16] 13
14 181 detail závodníka HUDEC Matouš CZE 1999 --- 11. /  Žáci 12-13 let 0:13:01.4 0:01:57.5 02:09.6 [16] 16 01:47.6 [16] 16 01:51.2 [15] 16 01:47.6 [13] 16 01:46.0 [7] 15 01:48.8 [12] 15 01:50.6 [13] 14
15 147 detail závodníka MARTINKOVÁ Adéla CZE 2000 SK VELO PRAHA 4. /  Žákyně 12-13 let 0:13:04.5 0:02:00.6 02:00.2 [12] 12 01:46.4 [15] 13 01:47.2 [14] 13 01:50.9 [15] 13 01:54.0 [15] 14 01:50.7 [14] 14 01:55.1 [15] 15
16 156 detail závodníka JANŮ Kamila CZE 2000 VELOSPORT VALENTA TEAM 5. /  Žákyně 12-13 let 0:13:08.1 0:02:04.2 02:02.7 [14] 14 01:46.0 [14] 14 01:56.6 [17] 15 01:49.9 [14] 15 01:49.3 [11] 16 01:49.9 [13] 16 01:53.7 [14] 16
17 155 detail závodníka HAMALA Ondřej CZE 2000 ONDŘEJOV 12. /  Žáci 12-13 let 0:12:08.3 - 1 Lap(s) 02:21.3 [19] 19 01:56.0 [17] 18 01:54.5 [16] 17 01:58.5 [17] 17 01:55.5 [17] 17 02:02.5 [17] 17 --- ---
18 189 detail závodníka PETŘÍK Lukáš CZE 2000 --- 13. /  Žáci 12-13 let 0:12:32.0 - 1 Lap(s) 02:16.6 [17] 17 01:58.7 [18] 17 02:03.8 [19] 18 02:06.9 [19] 18 02:01.0 [18] 18 02:05.0 [18] 18 --- ---
19 153 detail závodníka KOFROŇOVÁ Karolína CZE 2000 CT SAUNABAR Horní Cerekev 6. /  Žákyně 12-13 let 0:12:55.7 - 1 Lap(s) 02:26.3 [21] 21 02:05.9 [20] 20 02:06.4 [22] 20 02:04.5 [18] 20 02:06.9 [20] 20 02:05.7 [19] 19 --- ---
20 152 detail závodníka DOUBRAVOVÁ Petra CZE 2000 MBG 7. /  Žákyně 12-13 let 0:13:01.8 - 1 Lap(s) 02:22.9 [20] 20 02:01.8 [19] 19 02:02.1 [18] 19 02:12.5 [20] 19 02:06.5 [19] 19 02:16.0 [20] 20 --- ---
21 216 detail závodníka HRUBÁ Andrea CZE 1999 --- 8. /  Žákyně 12-13 let 0:11:06.7 - 2 Lap(s) 02:29.4 [22] 22 02:06.4 [21] 21 02:06.2 [20] 21 02:14.4 [22] 21 02:10.3 [21] 21 --- --- --- ---
22 151 detail závodníka PEJŠOVÁ Kristýna CZE 2000 --- 9. /  Žákyně 12-13 let 0:11:08.8 - 2 Lap(s) 02:20.4 [18] 18 02:16.3 [22] 22 02:06.2 [20] 22 02:14.1 [21] 22 02:11.8 [22] 22 --- --- --- ---
--- 149 detail závodníka VASTLOVÁ Adéla CZE 1999 --- . /  Žákyně 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 150 detail závodníka MIZEROVÁ Markéta CZE 1999 --- . /  Žákyně 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 154 detail závodníka ŠVARCPIKOVÁ Adéla CZE 2000 --- . /  Žákyně 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---