Šumavský skimaraton Kooperativy - Šumavský skatemaraton a minimaraton
DATUM : | 25.2.2012 | MÍSTO : | Kvilda |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2410 | VACEK Mathias | 2002 | skiklub sumava | 1. / Chlapci 10 let a mladší | 0:02:16.2 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 2458 | SPĚVÁČEK Vojtěch | 2002 | Sokol Stachy | 2. / Chlapci 10 let a mladší | 0:02:44.8 | 0:00:28.6 | ||
3 | diplom | 2477 | ZUNA Ondřej | 2002 | Sport Club Plzeň | 3. / Chlapci 10 let a mladší | 0:02:47.0 | 0:00:30.8 | ||
4 | diplom | 2429 | NOVOTNÁ Annie | 2002 | SOSY Sokol Stachy | 1. / Dívky 10 let a mladší | 0:02:48.2 | 0:00:32.0 | ||
5 | diplom | 2370 | KOPALKINA Maria | 2002 | Russialoppet | 2. / Dívky 10 let a mladší | 0:02:49.5 | 0:00:33.3 | ||
6 | diplom | 2500 | KADLEC Josef | 2002 | Sokol Stachy | 4. / Chlapci 10 let a mladší | 0:02:51.0 | 0:00:34.8 | ||
7 | diplom | 2456 | SATORIE Jáchym | 2002 | Ski sokol Stachy | 5. / Chlapci 10 let a mladší | 0:02:55.4 | 0:00:39.2 | ||
8 | diplom | 2405 | KALIVODA Lukáš | 2003 | SKIRAPLE Śumava | 6. / Chlapci 10 let a mladší | 0:02:55.5 | 0:00:39.3 | ||
9 | diplom | 2408 | HOLOUBEK Jakub | 2002 | Ski klub Šumava | 7. / Chlapci 10 let a mladší | 0:02:58.9 | 0:00:42.7 | ||
10 | diplom | 2463 | ČERVENÝ Ondřej | 2002 | Ski klub Šumava | 8. / Chlapci 10 let a mladší | 0:02:59.2 | 0:00:43.0 | ||
11 | diplom | 2476 | ZUNA Štěpán | 2004 | Sport Club Plzeň | 9. / Chlapci 10 let a mladší | 0:03:01.7 | 0:00:45.5 | ||
12 | diplom | 2366 | KRAVETS Daniil | 2004 | Russialoppet | 10. / Chlapci 10 let a mladší | 0:03:08.0 | 0:00:51.8 | ||
13 | diplom | 2369 | POVALYAEV Nikita | 2002 | Russialoppet | 11. / Chlapci 10 let a mladší | 0:03:08.0 | 0:00:51.8 | ||
14 | diplom | 2416 | HONSA Antonín | 2003 | Ski klub Šumava | 12. / Chlapci 10 let a mladší | 0:03:13.7 | 0:00:57.5 | ||
15 | diplom | 2474 | KOČANDRLE Martin | 2002 | Sport Club Plzeň | 13. / Chlapci 10 let a mladší | 0:03:14.3 | 0:00:58.1 | ||
16 | diplom | 2461 | KAIFER Vít | 2005 | SOSY Sokol Stachy | 14. / Chlapci 10 let a mladší | 0:03:16.4 | 0:01:00.2 | ||
17 | diplom | 2352 | PAVLÁSEK Šimon | 2002 | Ski klub Šumava | 15. / Chlapci 10 let a mladší | 0:03:18.4 | 0:01:02.2 | ||
18 | diplom | 2446 | PICKOVÁ Bára | 2003 | SOSY Sokol Stachy | 3. / Dívky 10 let a mladší | 0:03:20.2 | 0:01:04.0 | ||
19 | diplom | 2449 | HŮRKOVÁ Johanka | 2003 | SKI Klub Strakonice | 4. / Dívky 10 let a mladší | 0:03:23.6 | 0:01:07.4 | ||
20 | diplom | 2377 | LEBEDEVA Varvara | 2003 | Russialoppet | 5. / Dívky 10 let a mladší | 0:03:24.8 | 0:01:08.6 | ||
21 | diplom | 2479 | SVOBODA Vojtěch | 2002 | Sport Club Plzeň | 16. / Chlapci 10 let a mladší | 0:03:28.1 | 0:01:11.9 | ||
22 | diplom | 2486 | VONÁŠEK Jakub | 2002 | Sokol Stachy | 17. / Chlapci 10 let a mladší | 0:03:31.5 | 0:01:15.3 | ||
23 | diplom | 2455 | SATORIE Kryštof | 2004 | Ski sokol Stachy | 18. / Chlapci 10 let a mladší | 0:03:32.7 | 0:01:16.5 | ||
24 | diplom | 2431 | KOLAFOVÁ Jana | 2002 | SOSY Sokol Stachy | 6. / Dívky 10 let a mladší | 0:03:50.2 | 0:01:34.0 | ||
25 | diplom | 2386 | MATIČKOVÁ Silvie | 2002 | Ski klub Šumava | 7. / Dívky 10 let a mladší | 0:03:55.7 | 0:01:39.5 | ||
26 | diplom | 2367 | MAKEEV Maxim | 2002 | Russialoppet | 19. / Chlapci 10 let a mladší | 0:03:58.4 | 0:01:42.2 | ||
27 | diplom | 2485 | VAŠÍČKOVÁ Marcela | 2003 | Sokol Stachy | 8. / Dívky 10 let a mladší | 0:04:06.6 | 0:01:50.4 | ||
28 | diplom | 2430 | NOVOTNÝ Joel | 2004 | SOSY Sokol Stachy | 9. / Dívky 10 let a mladší | 0:04:17.3 | 0:02:01.1 | ||
29 | diplom | 2422 | PAVLÁSKOVÁ Anežka | 2004 | Ski klub Šumava | 10. / Dívky 10 let a mladší | 0:04:19.5 | 0:02:03.3 | ||
30 | diplom | 2415 | HONSOVÁ Anežka | 2003 | Ski klub Šumava | 11. / Dívky 10 let a mladší | 0:04:22.0 | 0:02:05.8 | ||
31 | diplom | 2399 | TISCHLER Jan | 2005 | Skiklub Šumava | 20. / Chlapci 10 let a mladší | 0:04:31.1 | 0:02:14.9 | ||
32 | diplom | 2427 | ČERVENKOVÁ Denisa | 2004 | SOSY Sokol Stachy | 12. / Dívky 10 let a mladší | 0:04:32.5 | 0:02:16.3 | ||
33 | diplom | 2428 | ČERVENKOVÁ Kateřina | 2004 | SOSY Sokol Stachy | 13. / Dívky 10 let a mladší | 0:04:34.6 | 0:02:18.4 | ||
34 | diplom | 2472 | ŠVANDRLÍK Jakub | 2004 | Zaječov | 21. / Chlapci 10 let a mladší | 0:04:43.5 | 0:02:27.3 | ||
35 | diplom | 2425 | RYPLOVÁ Aneta | 2004 | SOSY Sokol Stachy | 14. / Dívky 10 let a mladší | 0:04:59.7 | 0:02:43.5 | ||
36 | diplom | 2460 | KAIFEROVÁ Iva | 2005 | SOSY Sokol Stachy | 15. / Dívky 10 let a mladší | 0:05:03.4 | 0:02:47.2 | ||
37 | diplom | 2420 | VÖLFLOVÁ Natálie | 2003 | Sokol Stachy SOSY | 16. / Dívky 10 let a mladší | 0:05:09.6 | 0:02:53.4 | ||
38 | diplom | 2478 | NOVÁK Jan | 2005 | Sport Club Plzeň | 22. / Chlapci 10 let a mladší | 0:05:12.1 | 0:02:55.9 | ||
39 | diplom | 2396 | BARTOŠOVÁ Maruška | 2004 | Ski Nordic Mariánské Lázně | 17. / Dívky 10 let a mladší | 0:05:12.1 | 0:02:55.9 | ||
40 | diplom | 2382 | ČERVENKOVÁ Marie Anna | 2003 | Ski Vinoř | 18. / Dívky 10 let a mladší | 0:05:13.4 | 0:02:57.2 | ||
41 | diplom | 2318 | DĚDIČ Tomislav | 2002 | Kanoistika Písek | 23. / Chlapci 10 let a mladší | 0:05:31.8 | 0:03:15.6 | ||
42 | diplom | 2467 | TEPLÝ Ondřej | 2005 | Roudné | 24. / Chlapci 10 let a mladší | 0:05:36.3 | 0:03:20.1 | ||
43 | diplom | 2317 | BURSÍK Daniel | 2005 | --- | 25. / Chlapci 10 let a mladší | 0:05:38.9 | 0:03:22.7 | ||
44 | diplom | 2392 | SELLNEROVÁ Anna | 2005 | BIKESTORE.CZ MTB Team | 19. / Dívky 10 let a mladší | 0:05:39.8 | 0:03:23.6 | ||
45 | diplom | 2385 | POSPÍŠIL Jakub | 2002 | REDPOINT PEARL IZUMI | 26. / Chlapci 10 let a mladší | 0:05:45.9 | 0:03:29.7 | ||
46 | diplom | 2492 | PACÁKOVÁ Simona | 2004 | --- | 20. / Dívky 10 let a mladší | 0:05:48.3 | 0:03:32.1 | ||
47 | diplom | 2404 | KNIEŽOVÁ Alžběta | 2002 | SK Běleč | 21. / Dívky 10 let a mladší | 0:05:48.5 | 0:03:32.3 | ||
48 | diplom | 2487 | DOLEJŠÍ Lucie | 2004 | --- | 22. / Dívky 10 let a mladší | 0:06:12.5 | 0:03:56.3 | ||
49 | diplom | 2465 | NEBESKÁ Josefína | 2002 | Praha 5 | 23. / Dívky 10 let a mladší | 0:06:18.8 | 0:04:02.6 | ||
50 | diplom | 2297 | ŘÍHOVÁ Karin | 2005 | Ski klub Šumava | 24. / Dívky 10 let a mladší | 0:06:28.6 | 0:04:12.4 | ||
51 | diplom | 2298 | SILOVSKÁ Sabina | 2004 | Mutěnice Sport | 25. / Dívky 10 let a mladší | 0:07:03.4 | 0:04:47.2 | ||
52 | diplom | 2299 | SILOVSKÁ Kristýna | 2004 | Mutěnice Sport | 26. / Dívky 10 let a mladší | 0:07:04.7 | 0:04:48.5 | ||
53 | diplom | 2494 | ČERNOŠKOVÁ Eva | 2004 | --- | 27. / Dívky 10 let a mladší | 0:07:05.9 | 0:04:49.7 | ||
54 | diplom | 2495 | MÁNKOVÁ Emma | 2008 | Outdoor kids Čkyně | 28. / Dívky 10 let a mladší | 0:08:21.8 | 0:06:05.6 | ||
55 | diplom | 2388 | MRÁZOVÁ Julie | 2006 | Plavecká škola Betynka | 29. / Dívky 10 let a mladší | 0:08:35.6 | 0:06:19.4 | ||
56 | diplom | 2493 | ČERNOŠEK Filip | 2006 | --- | 27. / Chlapci 10 let a mladší | 0:08:51.3 | 0:06:35.1 | ||
57 | diplom | 2490 | KORDÍKOVÁ Anna | 2006 | Opičky Jílové | 30. / Dívky 10 let a mladší | 0:08:56.3 | 0:06:40.1 | ||
58 | diplom | 2419 | KNIEŽOVÁ Veronika | 2007 | SK Běleč | 31. / Dívky 10 let a mladší | 0:13:23.8 | 0:11:07.6 | ||
59 | diplom | 2489 | IHRADSKÝ Matej Frederik | 2008 | --- | 28. / Chlapci 10 let a mladší | 0:14:22.6 | 0:12:06.4 | ||
--- | 2295 | POUR Tobiáš | 2007 | --- | . / Chlapci 10 let a mladší | DNS | --- | |||
--- | 2423 | HUDEČKOVÁ Lucie | 2008 | Ski klub Šumava | . / Dívky 10 let a mladší | DNS | --- | |||
--- | 2448 | VONÁŠEK Jakub | 2002 | SOSY Sokol Stachy | . / Chlapci 10 let a mladší | DNS | --- | |||
--- | 2468 | ELIÁŠ David | 2005 | tri klub Oříbram | . / Chlapci 10 let a mladší | DNS | --- | |||
--- | 2470 | BLOUDKOVÁ Lucie | 2003 | ČZU | . / Dívky 10 let a mladší | DNS | --- | |||
--- | 2471 | BLOUDKOVÁ Veronika | 2007 | ČZU | . / Dívky 10 let a mladší | DNS | --- | |||
--- | 2499 | POUROVÁ Jiřina | 2004 | Méďové | . / Dívky 10 let a mladší | DNS | --- |