Šumavský skimaraton Kooperativy - Šumavský skatemaraton a minimaraton
DATUM : | 25.2.2012 | MÍSTO : | Kvilda |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Zhůří | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2345 | KOŽÍŠEK Dušan | 1983 | DUKLA LIBEREC | 1. / Men 19 - 39 | 1:00:06.4 | 0:00:00.0 | 0:26:43.8 | 2 | ||
2 | diplom | 2316 | RAZÝM Aleš | 1986 | DUKLA LIBEREC | 2. / Men 19 - 39 | 1:00:07.9 | 0:00:01.5 | 0:26:42.7 | 1 | ||
3 | diplom | 2038 | RAZÝM Vladislav | 1988 | Sport Club Plzeň | 3. / Men 19 - 39 | 1:01:08.0 | 0:01:01.6 | 0:26:44.5 | 3 | ||
4 | diplom | 2237 | AUGUSTIŇÁK Dušan | 1990 | SK Nové Město na Moravě | 4. / Men 19 - 39 | 1:02:08.3 | 0:02:01.9 | 0:27:11.4 | 4 | ||
5 | diplom | 2030 | ONDRÁŠEK Pavel | 1992 | TEREX FUCHS | 5. / Men 19 - 39 | 1:03:32.2 | 0:03:25.8 | 0:27:44.5 | 5 | ||
6 | diplom | 2043 | NESVADBA Petr | 1986 | ČSK Vysoké nad Jizerou | 6. / Men 19 - 39 | 1:04:15.6 | 0:04:09.2 | 0:28:33.1 | 8 | ||
7 | diplom | 2041 | ŠRŮTEK David | 1980 | BKL Machov | 7. / Men 19 - 39 | 1:04:16.8 | 0:04:10.4 | 0:28:31.2 | 6 | ||
8 | diplom | 2001 | PROVOD Ladislav | 1968 | USK CS Plzeň | 1. / Men 40+ | 1:05:16.8 | 0:05:10.4 | 0:28:31.8 | 7 | ||
9 | diplom | 2097 | HEBELKA Filip | 1978 | HO EXTR JBC | 8. / Men 19 - 39 | 1:06:22.5 | 0:06:16.1 | 0:29:03.4 | 11 | ||
10 | diplom | 2157 | FIŠNAR JUN Jiří | 1976 | Ski klub Šumperk | 9. / Men 19 - 39 | 1:06:26.9 | 0:06:20.5 | 0:29:07.2 | 12 | ||
11 | diplom | 2005 | ČADA Tomáš | 1964 | REDPOINT PEARL IZUMI | 2. / Men 40+ | 1:06:31.2 | 0:06:24.8 | 0:29:12.6 | 14 | ||
12 | diplom | 2306 | PEŠINOVÁ Jitka | 1977 | REDPOINT PEARL IZUMI | 1. / Women 19 - 39 | 1:06:32.0 | 0:06:25.6 | 0:28:59.0 | 10 | ||
13 | diplom | 2069 | ZNOJEMSKY Karel | 1977 | Ledeč n.S. | 10. / Men 19 - 39 | 1:06:52.5 | 0:06:46.1 | 0:30:02.7 | 22 | ||
14 | diplom | 2002 | KÁLAL Tomáš | 1985 | Patria Direct Team | 11. / Men 19 - 39 | 1:06:59.6 | 0:06:53.2 | 0:29:31.3 | 16 | ||
15 | diplom | 2026 | KŘENOVSKÝ Michal | 1990 | Jablonec nad Nisou | 12. / Men 19 - 39 | 1:07:00.5 | 0:06:54.1 | 0:29:24.1 | 15 | ||
16 | diplom | 2029 | VACEK Karel | 1963 | skiklub sumava | 3. / Men 40+ | 1:07:08.4 | 0:07:02.0 | 0:29:40.1 | 17 | ||
17 | diplom | 2009 | ŠIMURDA Martin | 1972 | Ski klub Šumava | 4. / Men 40+ | 1:07:17.3 | 0:07:10.9 | 0:28:58.8 | 9 | ||
18 | diplom | 2025 | CIHLÁŘ Anthony | 1991 | Jablonec nad Nisou | 13. / Men 19 - 39 | 1:07:39.8 | 0:07:33.4 | 0:30:53.7 | 36 | ||
19 | diplom | 2333 | SCHAUBMAYR Günter | 1965 | Union Oepping | 5. / Men 40+ | 1:07:44.3 | 0:07:37.9 | 0:30:27.6 | 29 | ||
20 | diplom | 2023 | TUKA Ondrej | 1991 | Jablonec nad Nisou | 14. / Men 19 - 39 | 1:07:53.3 | 0:07:46.9 | 0:29:09.4 | 13 | ||
21 | diplom | 2036 | MATĚJKA Tomáš | 1994 | USK Plzeň | 1. / Men 17-18 | 1:07:54.9 | 0:07:48.5 | 0:30:28.4 | 30 | ||
22 | diplom | 2011 | ŠVARC Petr | 1966 | Žižkovský tygři | 6. / Men 40+ | 1:08:00.1 | 0:07:53.7 | 0:29:57.1 | 21 | ||
23 | diplom | 2291 | SPIELBAUER Tobias | 1996 | Langdorf | 2. / Men 17-18 | 1:08:09.4 | 0:08:03.0 | 0:29:52.7 | 19 | ||
24 | diplom | 2049 | THAMM Marco | 1971 | Löffler-Skadi Loppet Team | 7. / Men 40+ | 1:08:12.0 | 0:08:05.6 | 0:29:46.2 | 18 | ||
25 | diplom | 2084 | VOJTA Pavel | 1975 | Žižkovský tygři | 15. / Men 19 - 39 | 1:08:33.6 | 0:08:27.2 | 0:30:07.8 | 23 | ||
26 | diplom | 2290 | SPIELBAUER Michael | 1996 | Langdorf | 3. / Men 17-18 | 1:08:45.0 | 0:08:38.6 | 0:29:55.1 | 20 | ||
27 | diplom | 2310 | HOFSTÁTTER Josef | 1963 | SV Eidenberg | 8. / Men 40+ | 1:08:54.4 | 0:08:48.0 | 0:30:25.5 | 27 | ||
28 | diplom | 2007 | SAJDL Martin | 1981 | Ekonom - Žižkovský tygři | 16. / Men 19 - 39 | 1:09:17.2 | 0:09:10.8 | 0:30:54.5 | 37 | ||
29 | diplom | 2008 | PELA Zbyněk | 1973 | SKI PAX Horní Maxov | 17. / Men 19 - 39 | 1:09:21.9 | 0:09:15.5 | 0:30:53.2 | 35 | ||
30 | diplom | 2004 | PEŠTA Petr | 1975 | USK CS Plzeň | 18. / Men 19 - 39 | 1:09:35.2 | 0:09:28.8 | 0:30:24.6 | 26 | ||
31 | diplom | 2174 | ŠOULA Oldřich | 1978 | skiclub Homolka | 19. / Men 19 - 39 | 1:09:50.3 | 0:09:43.9 | 0:30:51.0 | 33 | ||
32 | diplom | 2015 | KOVÁŘ Miroslav | 1981 | Slovan Zdravotnik Praha | 20. / Men 19 - 39 | 1:09:57.0 | 0:09:50.6 | 0:30:56.1 | 38 | ||
33 | diplom | 2064 | SIGL Maximilian | 1972 | Ski und Bike Deggendorf | 9. / Men 40+ | 1:09:57.7 | 0:09:51.3 | 0:30:19.2 | 25 | ||
34 | diplom | 2028 | MENŠÍK Jiří | 1974 | Jasný Sokol | 21. / Men 19 - 39 | 1:10:06.8 | 0:10:00.4 | 0:30:29.8 | 31 | ||
35 | diplom | 2021 | SOVÁK Libor | 1967 | ačr | 10. / Men 40+ | 1:10:11.3 | 0:10:04.9 | 0:30:25.9 | 28 | ||
36 | diplom | 2031 | MELICHAR Jan | 1992 | Ski klub Šumava | 22. / Men 19 - 39 | 1:10:22.1 | 0:10:15.7 | 0:32:00.7 | 59 | ||
37 | diplom | 2070 | KOMZÁK Radek | 1980 | HO ŠKROVÁD | 23. / Men 19 - 39 | 1:10:42.9 | 0:10:36.5 | 0:30:13.3 | 24 | ||
38 | diplom | 2329 | SALLER Ludwig | 1956 | SV Kollnburg | 11. / Men 40+ | 1:10:48.8 | 0:10:42.4 | 0:30:59.5 | 40 | ||
39 | diplom | 2003 | JINDRA Adam | 1990 | Sokol Senohraby | 24. / Men 19 - 39 | 1:10:52.4 | 0:10:46.0 | 0:31:29.6 | 45 | ||
40 | diplom | 2020 | TŘÍSKA Jaroslav | 1976 | LBS/Patria Direct | 25. / Men 19 - 39 | 1:10:54.0 | 0:10:47.6 | 0:30:42.6 | 32 | ||
41 | diplom | 2074 | KLÁPŠTĚ Jan | 1977 | Jablonec nad Nisou | 26. / Men 19 - 39 | 1:10:55.3 | 0:10:48.9 | 0:31:00.6 | 41 | ||
42 | diplom | 2019 | MALEČEK Martin | 1975 | Ekonom - Žižkovský tygři | 27. / Men 19 - 39 | 1:11:00.7 | 0:10:54.3 | 0:30:52.3 | 34 | ||
43 | diplom | 2093 | KURZ Pavel | 1974 | VSK Humanita | 28. / Men 19 - 39 | 1:11:03.7 | 0:10:57.3 | 0:31:50.5 | 52 | ||
44 | diplom | 2206 | ZAJÍC Václav | 1979 | TriSK ČB | 29. / Men 19 - 39 | 1:11:07.4 | 0:11:01.0 | 0:31:16.0 | 42 | ||
45 | diplom | 2010 | HÖLL Petr | 1968 | LK TA Chodov | 12. / Men 40+ | 1:11:13.2 | 0:11:06.8 | 0:31:20.5 | 43 | ||
46 | diplom | 2027 | JETMAROVÁ Jana | 1978 | Ski klub jablonec nad Nisou | 2. / Women 19 - 39 | 1:11:17.2 | 0:11:10.8 | 0:30:57.7 | 39 | ||
47 | diplom | 2293 | RICHTER Martin | 1991 | Dukla | 30. / Men 19 - 39 | 1:11:25.1 | 0:11:18.7 | 0:31:32.2 | 46 | ||
48 | diplom | 2265 | NOVOTNÝ Jiří | 1960 | FEL Praha | 13. / Men 40+ | 1:11:44.6 | 0:11:38.2 | 0:32:17.1 | 64 | ||
49 | diplom | 2075 | PACHOLÍK Jan | 1980 | TJ Roprachtice | 31. / Men 19 - 39 | 1:11:47.9 | 0:11:41.5 | 0:31:59.5 | 57 | ||
50 | diplom | 2037 | JAŇOUR ML. Jan | 1983 | LK Škoda Plzeň | 32. / Men 19 - 39 | 1:11:53.5 | 0:11:47.1 | 0:31:52.8 | 54 | ||
51 | diplom | 2071 | POKORNÝ Jiří | 1985 | Ekonom - Žižkovský tygři | 33. / Men 19 - 39 | 1:11:55.5 | 0:11:49.1 | 0:31:28.2 | 44 | ||
52 | diplom | 2246 | MAREK Michal | 1992 | Rossignol Racing Team | 34. / Men 19 - 39 | 1:11:56.6 | 0:11:50.2 | 0:31:44.1 | 50 | ||
53 | diplom | 2035 | TOLAR David | 1995 | USK Plzeň | 4. / Men 17-18 | 1:12:02.0 | 0:11:55.6 | 0:33:45.7 | 85 | ||
54 | diplom | 2283 | PÁDIVÝ Martin | 1974 | Praha 6 | 35. / Men 19 - 39 | 1:12:11.6 | 0:12:05.2 | 0:31:40.6 | 49 | ||
55 | diplom | 2110 | DEMJANOVIČ Michal | 1960 | REDPOiNT-PEARL iZUMi | 14. / Men 40+ | 1:12:13.4 | 0:12:07.0 | 0:31:33.3 | 47 | ||
56 | diplom | 2014 | SMOLKA Ivan | 1961 | FEL Praha | 15. / Men 40+ | 1:12:17.2 | 0:12:10.8 | 0:32:11.8 | 60 | ||
57 | diplom | 2095 | ZDVIHAL Lukáš | 1977 | Lipnoman | 36. / Men 19 - 39 | 1:12:18.3 | 0:12:11.9 | 0:31:34.5 | 48 | ||
58 | diplom | 2276 | JECKEL Klaus | 1965 | TATRAN ZELEZNA RUDA | 16. / Men 40+ | 1:12:20.2 | 0:12:13.8 | 0:32:25.0 | 68 | ||
59 | diplom | 2081 | POKORNÝ Jan | 1988 | TJ Stodůlky Praha | 37. / Men 19 - 39 | 1:12:20.4 | 0:12:14.0 | 0:32:13.8 | 62 | ||
60 | diplom | 2179 | ŽUFAN Martin | 1983 | LK Škoda Plzeň | 38. / Men 19 - 39 | 1:12:23.8 | 0:12:17.4 | 0:32:27.2 | 70 | ||
61 | diplom | 2090 | JILEK Petr | 1981 | ačr | 39. / Men 19 - 39 | 1:12:25.5 | 0:12:19.1 | 0:32:38.8 | 74 | ||
62 | diplom | 2052 | KOLYSHEV Sergey | 1958 | Volkusha | 17. / Men 40+ | 1:12:40.3 | 0:12:33.9 | 0:31:59.8 | 58 | ||
63 | diplom | 2228 | NEDVED Miroslav | 1956 | TJ Horni Mise?ky | 18. / Men 40+ | 1:12:49.2 | 0:12:42.8 | 0:31:48.6 | 51 | ||
64 | diplom | 2017 | BALATKOVÁ Michaela | 1985 | ELEVEN BMC - Footbike TEAM | 3. / Women 19 - 39 | 1:12:50.1 | 0:12:43.7 | 0:32:21.8 | 66 | ||
65 | diplom | 2335 | HUMENBERGER Max | 1961 | Union Oepping | 19. / Men 40+ | 1:13:07.9 | 0:13:01.5 | 0:32:13.2 | 61 | ||
66 | diplom | 2016 | PSCHEIDT Michal | 1974 | Tatran Železná Ruda | 40. / Men 19 - 39 | 1:13:17.0 | 0:13:10.6 | 0:31:51.5 | 53 | ||
67 | diplom | 2248 | ELLERBECK Benjamin | 1995 | FC Langdorf/CJD | 5. / Men 17-18 | 1:13:18.5 | 0:13:12.1 | 0:32:16.2 | 63 | ||
68 | diplom | 2018 | ZELENKA Petr | 1968 | Roprachtice | 20. / Men 40+ | 1:13:21.2 | 0:13:14.8 | 0:31:58.1 | 56 | ||
69 | diplom | 2080 | PAVEL Jan | 1969 | Hlásná Třebáň Rovina | 21. / Men 40+ | 1:13:25.8 | 0:13:19.4 | 0:32:26.2 | 69 | ||
70 | diplom | 2320 | PECHEK Jan | 1994 | TJ Spartak Police nad M. | 6. / Men 17-18 | 1:13:29.3 | 0:13:22.9 | 0:32:30.5 | 72 | ||
71 | diplom | 2202 | STANGL Franz | 1958 | Thyrnau | 22. / Men 40+ | 1:13:52.2 | 0:13:45.8 | 0:32:28.8 | 71 | ||
72 | diplom | 2091 | MRÁZEK Jiří | 1979 | Kotlářka Praha | 41. / Men 19 - 39 | 1:14:19.7 | 0:14:13.3 | 0:33:04.0 | 77 | ||
73 | diplom | 2305 | LANG Katharina | 1995 | SC Bodenmais | 1. / Women 17-18 | 1:14:27.0 | 0:14:20.6 | 0:31:53.3 | 55 | ||
74 | diplom | 2236 | URBANOVSKÁ Aneta | 1987 | Ekonom - žizkovský tygři | 4. / Women 19 - 39 | 1:14:32.2 | 0:14:25.8 | 0:32:20.1 | 65 | ||
75 | diplom | 2099 | GLADIŠ Daniel | 1968 | SKG Brno | 23. / Men 40+ | 1:14:39.3 | 0:14:32.9 | 0:32:35.4 | 73 | ||
76 | diplom | 2302 | HANNSMANN Leo | 1964 | Kovorecycling Cheb | 24. / Men 40+ | 1:14:40.1 | 0:14:33.7 | --- | --- | ||
77 | diplom | 2262 | KUCHARIK Michal | 1985 | ačr | 42. / Men 19 - 39 | 1:14:45.4 | 0:14:39.0 | 0:32:44.0 | 75 | ||
78 | diplom | 2072 | KUBALÍK Jan | 1978 | Salomon Atomic Nordic Team | 43. / Men 19 - 39 | 1:14:48.2 | 0:14:41.8 | 0:32:24.2 | 67 | ||
79 | diplom | 2176 | GÜRTLER Jan | 1985 | Humanita | 44. / Men 19 - 39 | 1:14:59.5 | 0:14:53.1 | 0:33:22.1 | 79 | ||
80 | diplom | 2211 | BÉREŠ Roman | 1967 | T.J.Biela Stopa Kremnica-SVK | 25. / Men 40+ | 1:15:24.8 | 0:15:18.4 | 0:34:42.7 | 99 | ||
81 | diplom | 2083 | PAVEL Lukáš | 1969 | Hlásná Třebáň Rovina | 26. / Men 40+ | 1:15:35.9 | 0:15:29.5 | 0:33:01.0 | 76 | ||
82 | diplom | 2082 | SKLEPNÍK Jiří | 1969 | Nehvizdy | 27. / Men 40+ | 1:15:45.1 | 0:15:38.7 | 0:34:11.4 | 90 | ||
83 | diplom | 2277 | BÍLEK Petr | 1965 | Winjay ISC Praha | 28. / Men 40+ | 1:15:46.7 | 0:15:40.3 | 0:33:32.0 | 82 | ||
84 | diplom | 2094 | LUDVÍK Petr | 1972 | ETRIATLON | 29. / Men 40+ | 1:15:55.1 | 0:15:48.7 | 0:33:17.9 | 78 | ||
85 | diplom | 2321 | PECHEK Vladimír | 1957 | TJ Nová Včelnice | 30. / Men 40+ | 1:16:04.2 | 0:15:57.8 | 0:34:08.0 | 89 | ||
86 | diplom | 2076 | MATĚJŮ Michal | 1977 | Ski Sild | 45. / Men 19 - 39 | 1:16:17.9 | 0:16:11.5 | 0:33:33.1 | 83 | ||
87 | diplom | 2225 | RICHTER Pavel | 1966 | Multisport | 31. / Men 40+ | 1:16:19.6 | 0:16:13.2 | 0:33:22.7 | 80 | ||
88 | diplom | 2073 | ŠTAMPACH Štěpán | 1988 | Tatran Železná Ruda | 46. / Men 19 - 39 | 1:16:20.7 | 0:16:14.3 | 0:33:30.2 | 81 | ||
89 | diplom | 2135 | MATRAS Tomáš | 1980 | SK Chrast | 47. / Men 19 - 39 | 1:16:28.1 | 0:16:21.7 | 0:34:47.7 | 106 | ||
90 | diplom | 2034 | MRÁZ Pavel | 1976 | FEL Praha | 48. / Men 19 - 39 | 1:16:29.9 | 0:16:23.5 | 0:34:28.3 | 93 | ||
91 | diplom | 2275 | ZELLER Zbyněk | 1955 | ČSK Vysoké nad Jizerou | 32. / Men 40+ | 1:16:33.6 | 0:16:27.2 | 0:34:45.7 | 104 | ||
92 | diplom | 2326 | NOVÝ Lukáš | 1976 | Žižkovský tygři | 49. / Men 19 - 39 | 1:16:37.9 | 0:16:31.5 | 0:34:45.1 | 103 | ||
93 | diplom | 2032 | STODŮLKOVÁ Dennisa | 1991 | Rossignol Racing Team | 5. / Women 19 - 39 | 1:16:39.0 | 0:16:32.6 | 0:33:34.9 | 84 | ||
94 | diplom | 2209 | HURNIK Jaromir | 1975 | Bohemians Praha | 50. / Men 19 - 39 | 1:16:51.2 | 0:16:44.8 | 0:34:06.2 | 88 | ||
95 | diplom | 2194 | MICHÁLEK Martin | 1975 | Ekonom - Žižkovský tygři | 51. / Men 19 - 39 | 1:17:00.5 | 0:16:54.1 | 0:34:36.7 | 96 | ||
96 | diplom | 2323 | KAUFMANN Fritz | 1975 | Achtung Koasaläufer | 52. / Men 19 - 39 | 1:17:05.1 | 0:16:58.7 | 0:34:37.5 | 97 | ||
97 | diplom | 2279 | MORAVCOVÁ (PASKEROVÁ) Kateřina | 1984 | Ski Trab Mára / Ekonom | 6. / Women 19 - 39 | 1:17:09.9 | 0:17:03.5 | 0:34:38.2 | 98 | ||
98 | diplom | 2250 | FRELICH Pavel | 1971 | Praha 4 - Kunratice | 33. / Men 40+ | 1:17:17.4 | 0:17:11.0 | 0:34:43.9 | 102 | ||
99 | diplom | 2309 | SOUČEK Milan | 1953 | Sokol Plavsko | 34. / Men 40+ | 1:17:31.8 | 0:17:25.4 | 0:34:46.7 | 105 | ||
100 | diplom | 2112 | VLČKOVÁ Iva | 1975 | ČZU Praha | 7. / Women 19 - 39 | 1:17:33.8 | 0:17:27.4 | 0:33:49.5 | 86 |