Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 9,5 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 4006 | BRAMBRINK Isabel | 1990 | Pfronten | 1. / D 21 | 1:06:08.5 | 0:00:00.0 | 0:27:04.6 | 2 | ||
2 | diplom | 4003 | NOVOSELOVA Maria | 1977 | Dolgoprudny Moscow R. | 1. / D 31 | 1:06:14.6 | 0:00:06.1 | 0:26:41.7 | 1 | ||
3 | diplom | 4296 | DAMGAARD Randi | 1987 | Vale | 2. / D 21 | 1:08:12.7 | 0:02:04.2 | 0:27:42.2 | 3 | ||
4 | diplom | 4018 | DANNER Regina | 1990 | Gaissach | 3. / D 21 | 1:10:37.4 | 0:04:28.9 | 0:28:21.8 | 4 | ||
5 | diplom | 4015 | TROEGER Nicole | 1983 | Regensburg | 4. / D 21 | 1:11:32.7 | 0:05:24.2 | 0:28:39.3 | 5 | ||
6 | diplom | 4318 | STADLEROVA Sarka | 1994 | Zelezna Ruda | 1. / J 17 W | 1:13:11.0 | 0:07:02.5 | 0:29:57.1 | 9 | ||
7 | diplom | 4605 | HANNES Sigrun | 1987 | Bad Duerrheim | 5. / D 21 | 1:14:15.9 | 0:08:07.4 | 0:31:39.9 | 14 | ||
8 | diplom | 4664 | PROBST Christa | 1959 | Lenggries | 1. / D 51 | 1:14:31.6 | 0:08:23.1 | 0:30:54.1 | 10 | ||
9 | diplom | 4045 | BECKER Linda | 1990 | Muenstertal | 6. / D 21 | 1:15:32.4 | 0:09:23.9 | 0:29:25.2 | 6 | ||
10 | diplom | 4443 | HUEHNLEIN Birgitt | 1970 | Wiggensbach | 1. / D 41 | 1:15:57.9 | 0:09:49.4 | 0:29:51.8 | 7 | ||
11 | diplom | 4531 | WEIDLICH Antje | 1959 | Klingenthal | 2. / D 51 | 1:17:00.4 | 0:10:51.9 | 0:29:56.5 | 8 | ||
12 | diplom | 4624 | KUNZ Tanja | 1978 | Flintsbach | 2. / D 31 | 1:17:38.1 | 0:11:29.6 | 0:32:43.4 | 17 | ||
13 | diplom | 4021 | VOGL Mandy | 1978 | Bogen | 3. / D 31 | 1:17:50.8 | 0:11:42.3 | 0:31:18.8 | 11 | ||
14 | diplom | 4139 | PETRUK Marina | 1964 | Odintsovo | 1. / D 46 | 1:18:32.1 | 0:12:23.6 | 0:31:24.1 | 13 | ||
15 | diplom | 4092 | KOELBEL Sandra | 1973 | Auerbach | 1. / D 36 | 1:18:37.6 | 0:12:29.1 | 0:31:19.6 | 12 | ||
16 | diplom | 4128 | LILJEBERG Annika Elisabeth | 1987 | Orsa | 7. / D 21 | 1:19:30.4 | 0:13:21.9 | 0:32:52.0 | 18 | ||
17 | diplom | 4479 | MORAVCOVA Katerina | 1984 | Praha 10 | 8. / D 21 | 1:20:23.4 | 0:14:14.9 | 0:32:05.5 | 15 | ||
18 | diplom | 4575 | BAUMGAERTEL Katharina | 1971 | Eibenstock OT Carlsfeld | 2. / D 41 | 1:22:12.7 | 0:16:04.2 | 0:34:06.8 | 19 | ||
19 | diplom | 4408 | SCHMEISS Ute | 1969 | Zella_Mehlis | 3. / D 41 | 1:22:31.4 | 0:16:22.9 | 0:32:36.5 | 16 | ||
20 | diplom | 4281 | JIRISTOVA Zuzana | 1982 | Mricna | 9. / D 21 | 1:22:55.0 | 0:16:46.5 | 0:34:25.7 | 22 | ||
21 | diplom | 4606 | HANNES Heike | 1959 | Bad Duerrheim | 3. / D 51 | 1:23:03.9 | 0:16:55.4 | 0:34:11.8 | 20 | ||
22 | diplom | 4125 | KOEHLER Ines | 1985 | Marienberg OT Gebirge | 10. / D 21 | 1:23:19.9 | 0:17:11.4 | 0:34:24.7 | 21 | ||
23 | diplom | 4682 | PACAKOVA Michaela | 1986 | Prag | 11. / D 21 | 1:23:31.2 | 0:17:22.7 | 0:35:39.9 | 24 | ||
24 | diplom | 4637 | KLEINDIENST Beate | 1966 | Dachau | 2. / D 46 | 1:25:31.7 | 0:19:23.2 | 0:37:56.7 | 29 | ||
25 | diplom | 4008 | PROCHAZKOVA Michaela | 1995 | Prag | 2. / J 17 W | 1:25:36.9 | 0:19:28.4 | 0:35:36.5 | 23 | ||
26 | diplom | 4105 | GUTTORMSEN Turid Johnsrud | 1957 | Honefoss | 4. / D 51 | 1:26:58.6 | 0:20:50.1 | 0:39:10.6 | 40 | ||
27 | diplom | 4467 | KENTER Ilka | 1961 | Seeshaupt | 5. / D 51 | 1:27:20.7 | 0:21:12.2 | 0:36:08.5 | 25 | ||
28 | diplom | 4419 | SUBERG Gerti | 1954 | Bretzfeld | 1. / D 56 | 1:27:51.9 | 0:21:43.4 | 0:37:58.6 | 30 | ||
29 | diplom | 4127 | LUND Siri Agate Sjetne | 1979 | Rasta | 4. / D 31 | 1:28:39.6 | 0:22:31.1 | 0:38:11.5 | 32 | ||
30 | diplom | 4587 | GUNTERN Nicole | 1971 | Ftan | 4. / D 41 | 1:28:46.9 | 0:22:38.4 | 0:38:57.0 | 39 | ||
31 | diplom | 4298 | DAMGAARD Katrine | 1984 | Oslo | 12. / D 21 | 1:29:15.9 | 0:23:07.4 | 0:38:22.2 | 34 | ||
32 | diplom | 4447 | BAHNERT Anke | 1970 | Waldheim | 5. / D 41 | 1:30:34.9 | 0:24:26.4 | 0:36:11.8 | 26 | ||
33 | diplom | 4386 | FINGER Anett | 1981 | Dresden | 5. / D 31 | 1:30:46.3 | 0:24:37.8 | 0:39:42.4 | 42 | ||
34 | diplom | 4312 | STEMBERGOVA Lucie | 1988 | Prag | 13. / D 21 | 1:31:05.5 | 0:24:57.0 | 0:40:13.7 | 46 | ||
35 | diplom | 4055 | LEHNEIS Marita | 1994 | Oberammergau | 3. / J 17 W | 1:32:17.6 | 0:26:09.1 | 0:38:14.4 | 33 | ||
36 | diplom | 4515 | HUEBL Sabine | 1983 | Peiting | 14. / D 21 | 1:32:32.8 | 0:26:24.3 | 0:40:51.8 | 48 | ||
37 | diplom | 4398 | BRUN Alice | 1975 | Sarnen | 2. / D 36 | 1:32:34.2 | 0:26:25.7 | --- | --- | ||
38 | diplom | 4297 | DAMGAARD Tove | 1956 | Vale | 2. / D 56 | 1:32:43.2 | 0:26:34.7 | 0:38:24.6 | 35 | ||
39 | diplom | 4399 | THUERASCH Susan | 1979 | Olbernhau | 6. / D 31 | 1:33:01.9 | 0:26:53.4 | 0:38:45.8 | 38 | ||
40 | diplom | 4480 | RIENECKER Gesine | 1967 | Bad Staffelstein | 6. / D 41 | 1:33:10.8 | 0:27:02.3 | 0:38:34.6 | 36 | ||
41 | diplom | 4142 | AHTI Arja | 1952 | Helsinki | 3. / D 56 | 1:33:47.1 | 0:27:38.6 | 0:37:13.9 | 27 | ||
42 | diplom | 4257 | WITTNER Nicola | 1969 | Donzdorf | 7. / D 41 | 1:33:57.1 | 0:27:48.6 | 0:39:47.6 | 43 | ||
43 | diplom | 4100 | OESTER Agneta | 1956 | Uddevalla | 4. / D 56 | 1:34:26.1 | 0:28:17.6 | 0:41:10.4 | 49 | ||
44 | diplom | 4122 | BENGTSSON Emma | 1997 | Arsunda | 1. / J 15 W | 1:34:54.8 | 0:28:46.3 | 0:38:10.9 | 31 | ||
45 | diplom | 4313 | ZIMMER Marina | 1981 | Regensburg | 7. / D 31 | 1:35:06.6 | 0:28:58.1 | 0:38:42.4 | 37 | ||
46 | diplom | 4663 | THAN Sylvia | 1965 | Eibenstock | 3. / D 46 | 1:36:09.1 | 0:30:00.6 | 0:39:48.8 | 44 | ||
47 | diplom | 4198 | BYHLIN Maria | 1969 | Borlaenge | 8. / D 41 | 1:36:39.5 | 0:30:31.0 | 0:40:29.1 | 47 | ||
48 | diplom | 4023 | HEFTER Anna | 1993 | Wallgau | 1. / J 19 W | 1:36:50.2 | 0:30:41.7 | 0:39:27.9 | 41 | ||
49 | diplom | 4464 | MAILAENDER Dr. Susanne | 1970 | Muenchen | 9. / D 41 | 1:36:51.3 | 0:30:42.8 | 0:42:45.2 | 52 | ||
50 | diplom | 4241 | GROENQVIST-LOENNSTROEM Marlene | 1972 | Borga | 3. / D 36 | 1:37:08.6 | 0:31:00.1 | 0:42:59.9 | 54 | ||
51 | diplom | 4562 | WOBST Christina | 1994 | Dohma OT Goes | 4. / J 17 W | 1:37:47.3 | 0:31:38.8 | 0:37:45.4 | 28 | ||
52 | diplom | 4457 | LEHMANN Annette | 1970 | Friedrichroda | 10. / D 41 | 1:38:40.8 | 0:32:32.3 | 0:41:41.0 | 50 | ||
53 | diplom | 4362 | KARL Elke | 1965 | Werdau | 4. / D 46 | 1:39:20.2 | 0:33:11.7 | 0:39:53.9 | 45 | ||
54 | diplom | 4176 | MACHOVA Lenka | 1957 | Karlovy Vary | 6. / D 51 | 1:40:00.1 | 0:33:51.6 | 0:42:07.7 | 51 | ||
55 | diplom | 4108 | HUETTINGER Manuela | 1965 | Brunnthal | 5. / D 46 | 1:40:45.2 | 0:34:36.7 | 0:43:04.1 | 56 | ||
56 | diplom | 4485 | BOCHTLER Miriam | 1979 | Mering | 8. / D 31 | 1:41:48.2 | 0:35:39.7 | 0:44:58.1 | 66 | ||
57 | diplom | 4514 | GRETSCHMANN Karin | 1978 | Schoenberg | 9. / D 31 | 1:42:14.6 | 0:36:06.1 | 0:43:03.2 | 55 | ||
58 | diplom | 4178 | SEFLOVA Eva | 1955 | Prag | 5. / D 56 | 1:44:05.2 | 0:37:56.7 | 0:44:02.8 | 64 | ||
59 | diplom | 4301 | PAEIVI Annila | 1960 | Tampere | 7. / D 51 | 1:44:12.4 | 0:38:03.9 | 0:43:33.3 | 62 | ||
60 | diplom | 4559 | KUPFER Anna | 1997 | Pirna | 2. / J 15 W | 1:44:12.6 | 0:38:04.1 | 0:43:08.5 | 58 | ||
61 | diplom | 4133 | SIMOSAS Nina | 1965 | Borga | 6. / D 46 | 1:44:18.6 | 0:38:10.1 | 0:45:07.6 | 67 | ||
62 | diplom | 4665 | BUSCHMEIER DR. Nicole | 1960 | --- | 8. / D 51 | 1:45:05.3 | 0:38:56.8 | 0:43:12.6 | 60 | ||
63 | diplom | 4050 | HUEBLER Beatrice | 1993 | Leubsdorf | 2. / J 19 W | 1:45:08.0 | 0:38:59.5 | 0:42:59.1 | 53 | ||
64 | diplom | 4315 | SCHWARZ Antje | 1969 | Schaeftlarn | 11. / D 41 | 1:45:24.3 | 0:39:15.8 | 0:44:46.2 | 65 | ||
65 | diplom | 4284 | WINKLEROVA Petra | 1976 | Praha 9 | 4. / D 36 | 1:45:26.4 | 0:39:17.9 | 0:43:05.6 | 57 | ||
66 | diplom | 4420 | FRANZ Birgit | 1962 | Leipzig | 7. / D 46 | 1:46:10.4 | 0:40:01.9 | 0:45:35.0 | 68 | ||
67 | diplom | 4259 | KUTSCHERAUER Melanie | 1976 | Aalen | 5. / D 36 | 1:46:30.3 | 0:40:21.8 | 0:46:39.5 | 73 | ||
68 | diplom | 4336 | LURZ Katharina | 1989 | Gemuenden am Main | 15. / D 21 | 1:46:46.6 | 0:40:38.1 | 0:43:17.8 | 61 | ||
69 | diplom | 4513 | GANSLER Elisabeth | 1984 | Rottenbuch | 16. / D 21 | 1:47:05.6 | 0:40:57.1 | 0:43:09.7 | 59 | ||
70 | diplom | 4381 | PATRNA Dominika | 1993 | Liberec | 3. / J 19 W | 1:48:36.5 | 0:42:28.0 | 0:46:02.6 | 71 | ||
71 | diplom | 4471 | FUCHS Sandy | 1979 | Stuetzengruen | 10. / D 31 | 1:49:16.8 | 0:43:08.3 | 0:43:52.0 | 63 | ||
72 | diplom | 4679 | FROSCHAUER Tanja | 1993 | Garmisch-Partenkirchen | 4. / J 19 W | 1:50:33.6 | 0:44:25.1 | 0:45:39.3 | 69 | ||
73 | diplom | 4179 | VALKOVA Marcela | 1955 | Liberec | 6. / D 56 | 1:50:39.1 | 0:44:30.6 | 0:47:19.4 | 74 | ||
74 | diplom | 4422 | MOEBIUS Annett | 1963 | Wurzen | 8. / D 46 | 1:51:20.3 | 0:45:11.8 | 0:45:57.8 | 70 | ||
75 | diplom | 4461 | KUS Ute | 1959 | Cottbus | 9. / D 51 | 1:52:56.2 | 0:46:47.7 | 0:47:23.1 | 75 | ||
76 | diplom | 4555 | VOH Katja | 1976 | Mojstrana | 6. / D 36 | 1:53:12.7 | 0:47:04.2 | 0:46:14.3 | 72 | ||
77 | diplom | 4406 | MUELLER Carola | 1962 | Hohburg | 9. / D 46 | 1:54:09.7 | 0:48:01.2 | 0:47:45.7 | 76 | ||
78 | diplom | 4090 | FUCHS Regina | 1948 | Jengen | 1. / D 61 | 1:54:28.8 | 0:48:20.3 | 0:50:10.9 | 86 | ||
79 | diplom | 4114 | GISLER Helga | 1959 | Luzern | 10. / D 51 | 1:55:58.0 | 0:49:49.5 | 0:48:19.1 | 80 | ||
80 | diplom | 4276 | JAEGER Karin | 1980 | Parpan | 11. / D 31 | 1:57:38.7 | 0:51:30.2 | 0:47:47.1 | 78 | ||
81 | diplom | 4599 | BERGER Jeannette | 1979 | Fuerstenfeldbruck | 12. / D 31 | 1:57:59.3 | 0:51:50.8 | 0:47:46.8 | 77 | ||
82 | diplom | 4207 | LOUKOVA Jana | 1960 | Usti nad Labem | 11. / D 51 | 1:58:46.6 | 0:52:38.1 | 0:48:00.2 | 79 | ||
83 | diplom | 4363 | UTSCHNEIDER-FENZL Brigitte | 1963 | Oberammergau | 10. / D 46 | 1:59:39.2 | 0:53:30.7 | 0:49:18.1 | 82 | ||
84 | diplom | 4220 | HEINRAND Monika | 1971 | Tallin | 12. / D 41 | 2:00:52.9 | 0:54:44.4 | 0:50:03.5 | 84 | ||
85 | diplom | 4415 | SCHMIDT Baerbel | 1983 | Regensburg | 17. / D 21 | 2:01:11.9 | 0:55:03.4 | 0:51:52.2 | 93 | ||
86 | diplom | 4354 | JARDON-DIDEBERG Marie | 1958 | Stavelot | 12. / D 51 | 2:01:12.5 | 0:55:04.0 | 0:52:36.6 | 99 | ||
87 | diplom | 4247 | MAVIUS Linda | 1978 | Dresden | 13. / D 31 | 2:01:12.7 | 0:55:04.2 | 0:49:49.2 | 83 | ||
88 | diplom | 4577 | KOLLOCH Gerda | 1942 | Bad Kohlgrub | 1. / D 66 | 2:01:14.9 | 0:55:06.4 | 0:51:09.1 | 91 | ||
89 | diplom | 4561 | SCHERBER Linda | 1997 | Pirna | 3. / J 15 W | 2:01:23.9 | 0:55:15.4 | 0:49:13.9 | 81 | ||
90 | diplom | 4596 | CHAWKO Irene | 1959 | --- | 13. / D 51 | 2:01:49.6 | 0:55:41.1 | 0:50:10.6 | 85 | ||
91 | diplom | 4337 | HAUTALA Maarit | 1956 | Porvoo | 7. / D 56 | 2:01:55.0 | 0:55:46.5 | 0:52:10.2 | 95 | ||
92 | diplom | 4218 | PREUSSLER Bettina | 1981 | Seiffen | 14. / D 31 | 2:01:56.2 | 0:55:47.7 | 0:50:44.7 | 88 | ||
93 | diplom | 4400 | BUDDE Bettina | 1979 | Muenchen | 15. / D 31 | 2:02:02.5 | 0:55:54.0 | 0:52:18.2 | 96 | ||
94 | diplom | 4214 | HOELZER Katrin | 1980 | Dessau-Rosslau | 16. / D 31 | 2:02:17.3 | 0:56:08.8 | 0:52:51.8 | 102 | ||
95 | diplom | 4548 | CHALUPAR Angelica | 1954 | Buchloe | 8. / D 56 | 2:02:26.4 | 0:56:17.9 | 0:51:55.2 | 94 | ||
96 | diplom | 4508 | JILKOVA Iveta | 1981 | Praha | 17. / D 31 | 2:02:41.7 | 0:56:33.2 | 0:51:12.7 | 92 | ||
97 | diplom | 4497 | KUHNE Angela | 1961 | WSV Ilmenau | 14. / D 51 | 2:02:47.5 | 0:56:39.0 | --- | --- | ||
98 | diplom | 4077 | STUETZ Susanne | 1969 | Aalen-Unterkochen | 13. / D 41 | 2:05:09.0 | 0:59:00.5 | 0:52:53.3 | 103 | ||
99 | diplom | 4132 | LILJEBERG Frida Evelina | 1985 | Uppsala | 18. / D 21 | 2:06:14.7 | 1:00:06.2 | 0:52:28.0 | 97 | ||
100 | diplom | 4130 | LILJEBERG Kristina | 1957 | Orsa | 15. / D 51 | 2:06:16.1 | 1:00:07.6 | 0:52:29.6 | 98 |