T-Mobile Enduro Race Kraličák

MTB
DATUM :23.5.2021 MÍSTO :Ski Kraličák, Stříbrnice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
1 147 LUKASIK Slawomir POL 1993 SN Bikes FrowerPower 1. /  Race Elite muži 21-34 let 0:15:11.7 0:00:00.0 0:15:11.7 03:12.0 1 02:46.2 1 03:32.3 26 02:22.7 1 03:18.4 1
2 4 CHARVÁT Matěj CZE 1985 Banshee bikes / charvatBros 2. /  Race Elite muži 21-34 let 0:15:42.3 0:00:30.5 0:15:42.3 03:23.6 2 03:02.2 7 03:21.7 5 02:29.5 2 03:25.0 5
3 5 BLÁHA Vojtěch CZE 1999 Rock Machine Cyklomax enduro team 3. /  Race Elite muži 21-34 let 0:15:47.2 0:00:35.4 0:15:47.2 03:27.2 3 03:02.9 8 03:18.0 1 02:32.7 6 03:26.1 6
4 2 MYŠÍK Milan CZE 1993 TREK KUR ENDURO 4. /  Race Elite muži 21-34 let 0:15:56.4 0:00:44.7 0:15:56.4 03:41.1 7 02:51.0 2 03:21.9 6 02:35.5 9 03:26.8 8
5 13 KRAL Antonin CZE 1996 Kellys Factory team 5. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:02.2 0:00:50.5 0:16:02.2 03:53.8 20 02:53.7 3 03:22.6 7 02:29.6 3 03:22.3 2
6 6 PROKOP Michal CZE 1981 Rock Machine 6. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:03.8 0:00:52.0 0:16:03.8 03:46.7 13 02:59.2 5 03:19.8 3 02:31.1 4 03:26.7 7
7 3 TEJCHMAN Přemek CZE 1988 Qayron Factory Team 7. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:05.9 0:00:54.1 0:16:05.9 03:33.1 4 03:05.2 9 03:24.7 10 02:34.1 7 03:28.6 11
8 1 ŘÍHA Jakub CZE 1992 N1 TEAM 8. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:06.5 0:00:54.7 0:16:06.5 03:51.0 16 02:56.3 4 03:19.0 2 02:36.2 10 03:23.7 3
9 10 KLOKOČKA Vojtěch CZE 2003 Bikestrike 1. /  Race muži U21 0:16:14.6 0:01:02.8 0:16:14.6 03:43.8 9 03:06.3 10 03:28.1 17 02:31.5 5 03:24.7 4
10 14 NEVRKLA Mikuláš CZE 1998 Bikeporn 9. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:27.4 0:01:15.7 0:16:27.4 03:46.4 12 03:09.5 14 03:20.6 4 02:42.7 21 03:28.1 9
11 31 SZYMCZUK Łukasz Lusiek POL 1995 Whyte Racing 10. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:30.0 0:01:18.2 0:16:30.0 03:43.6 8 03:08.1 13 03:29.0 20 02:38.3 13 03:30.7 13
12 12 VANER Jan CZE 1983 TREK KUR Enduro Team 1. /  Race muži 35-44let 0:16:30.8 0:01:19.1 0:16:30.8 03:40.3 6 03:11.3 15 03:26.5 12 02:44.2 23 03:28.4 10
13 46 LINDNER Kevin GER 1991 ShredERZ 11. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:34.6 0:01:22.9 0:16:34.6 03:49.5 14 03:07.1 12 03:26.7 14 02:39.2 15 03:32.1 14
14 56 MOUDRÝ Vojtěch CZE 2000 TREK KUR ENDURO 12. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:35.2 0:01:23.4 0:16:35.2 03:59.9 26 03:01.1 6 03:24.5 9 02:37.5 11 03:32.2 15
15 9 ADAMI Maxim CZE 2001 BIKEPORN Chimpanzee Team 2. /  Race muži U21 0:16:35.4 0:01:23.7 0:16:35.4 03:51.2 17 03:14.7 18 03:25.8 11 02:34.5 8 03:29.1 12
16 7 HARTL Štěpán CZE 2003 Snowboard Zezula 3. /  Race muži U21 0:16:36.5 0:01:24.7 0:16:36.5 03:44.0 10 03:07.0 11 03:26.5 13 02:39.9 17 03:38.9 20
17 11 ŽILÁK František CZE 1981 Rock Machine Cyklomax enduro team 2. /  Race muži 35-44let 0:16:37.3 0:01:25.6 0:16:37.3 03:46.1 11 03:14.2 17 03:24.1 8 02:38.1 12 03:34.6 16
18 16 PATÁK Jiří CZE 1992 MONDRAKER ENDURO TEAM 13. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:50.1 0:01:38.4 0:16:50.1 03:38.1 5 03:18.9 21 03:35.7 36 02:40.7 18 03:36.6 17
19 167 FRENK Petr CZE 1983 Protocycles 3. /  Race muži 35-44let 0:17:08.8 0:01:57.1 0:17:08.8 03:59.4 25 03:13.0 16 03:38.8 48 02:39.2 16 03:38.3 19
20 157 SILOVSKÝ Matouš CZE 1999 TREK KUR ENDURO 14. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:14.3 0:02:02.5 0:17:14.3 03:52.6 18 03:20.1 22 03:28.5 19 02:42.3 20 03:50.6 35
21 23 ZADÁK David CZE 1999 CYKLOTEAM Ostrov 15. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:21.7 0:02:09.9 0:17:21.7 04:06.5 32 03:18.3 19 03:27.5 16 02:44.8 25 03:44.5 26
22 8 MORÁVEK Petr CZE 1990 Shibak 16. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:25.0 0:02:13.2 0:17:25.0 03:54.5 21 03:22.8 23 03:34.6 32 02:45.1 26 03:47.8 31
23 165 SKIBA Karol POL 2000 --- 17. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:25.6 0:02:13.8 0:17:25.6 03:58.4 23 03:26.1 27 03:30.6 23 02:48.9 30 03:41.6 23
24 141 BÁLEK Boris CZE 1991 ORE MTB RACING TEAM 18. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:26.2 0:02:14.4 0:17:26.2 04:02.7 29 03:26.2 28 03:31.1 24 02:43.5 22 03:42.6 25
25 60 KUTIN Tomáš CZE 1984 Na punk 4. /  Race muži 35-44let 0:17:28.1 0:02:16.3 0:17:28.1 03:52.7 19 03:23.6 24 03:42.7 57 02:46.4 28 03:42.5 24
26 37 TARKOWSKI Marcin POL 1993 Freaky Rippers 19. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:30.5 0:02:18.7 0:17:30.5 03:56.0 22 03:25.9 26 03:32.9 27 02:45.3 27 03:50.1 33
27 24 MOŠKO Martin CZE 1990 Commencal FDF Team 20. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:32.4 0:02:20.6 0:17:32.4 04:02.4 28 03:24.8 25 03:27.2 15 02:52.1 32 03:45.7 29
28 58 SCHUBERT Marc GER 1985 --- 5. /  Race muži 35-44let 0:17:36.5 0:02:24.7 0:17:36.5 03:58.6 24 03:28.1 30 03:33.5 28 02:49.8 31 03:46.3 30
29 66 KOVÁČ Teodor CZE 1995 --- 21. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:36.9 0:02:25.1 0:17:36.9 03:50.0 15 03:31.7 31 03:28.3 18 02:53.1 37 03:53.7 41
30 15 BARTŮNĚK Ota CZE 2003 KRAB CYCLES 4. /  Race muži U21 0:17:39.2 0:02:27.4 0:17:39.2 04:26.9 42 03:18.4 20 03:29.5 21 02:44.4 24 03:39.9 21
31 18 KULHAVÝ Radek CZE 1984 Protocycles 6. /  Race muži 35-44let 0:17:42.2 0:02:30.5 0:17:42.2 04:04.7 30 03:41.2 36 03:40.5 53 02:38.9 14 03:36.8 18
32 162 SCHUBERT André GER 1980 --- 7. /  Race muži 35-44let 0:17:52.8 0:02:41.0 0:17:52.8 04:01.2 27 03:35.8 33 03:31.8 25 02:52.3 33 03:51.5 37
33 43 MORAWSKI Filip CZE 1999 --- 22. /  Race Elite muži 21-34 let 0:18:03.6 0:02:51.9 0:18:03.6 04:31.6 45 03:34.0 32 03:34.6 33 02:41.8 19 03:41.4 22
34 19 KŘÍŽEK Miroslav CZE 1978 Commencal FDF Team 8. /  Race muži 35-44let 0:18:10.3 0:02:58.6 0:18:10.3 04:12.0 35 03:27.0 29 03:42.2 56 02:58.5 49 03:50.5 34
35 154 CASKA ivo CZE 1983 --- 9. /  Race muži 35-44let 0:18:15.1 0:03:03.4 0:18:15.1 04:10.3 33 03:36.3 35 03:33.9 31 02:56.8 45 03:57.7 51
36 73 SÝKORA Štefan CZE 1995 --- 23. /  Race Elite muži 21-34 let 0:18:23.2 0:03:11.4 0:18:23.2 04:06.3 31 03:49.3 40 03:35.7 35 02:56.9 46 03:54.9 43
37 21 ČIŽINSKÝ Milan CZE 1974 Madesign World Racing 1. /  Race muži 45-54 0:18:24.7 0:03:13.0 0:18:24.7 04:10.6 34 03:51.5 41 03:36.2 39 02:56.7 44 03:49.5 32
38 17 LEDECKÝ Michal CZE 1990 Bike Family 24. /  Race Elite muži 21-34 let 0:18:30.2 0:03:18.5 0:18:30.2 04:16.9 36 03:57.0 46 03:38.4 47 02:52.7 35 03:45.1 27
39 59 GRANÁT Matěj CZE 1999 GAPP System - Kolofix 25. /  Race Elite muži 21-34 let 0:18:43.9 0:03:32.1 0:18:43.9 04:24.5 40 03:57.5 47 03:37.9 46 02:53.2 38 03:50.6 36
40 20 REISNER Petr CZE 1975 GIANT cycling team 2. /  Race muži 45-54 0:18:44.8 0:03:33.1 0:18:44.8 04:21.4 38 03:44.3 37 03:39.5 51 02:54.5 41 04:05.0 62
41 35 MAROUL Tomas CZE 2002 GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team 5. /  Race muži U21 0:18:47.9 0:03:36.1 0:18:47.9 04:37.2 48 03:36.1 34 03:43.7 61 02:52.5 34 03:58.2 52
42 71 RADIL Jakub CZE 1987 Force Shop Praha 26. /  Race Elite muži 21-34 let 0:18:51.4 0:03:39.6 0:18:51.4 04:20.8 37 04:08.8 61 03:36.1 38 02:52.8 36 03:52.6 38
43 135 DOŠKÁŘ Petr CZE 1985 --- 10. /  Race muži 35-44let 0:19:01.3 0:03:49.5 0:19:01.3 04:25.9 41 03:58.4 48 03:40.2 52 03:00.7 56 03:56.0 47
44 65 HANZLÍK Jan CZE 1995 Maloch Racing Team 27. /  Race Elite muži 21-34 let 0:19:05.0 0:03:53.2 0:19:05.0 04:40.0 52 03:59.0 50 03:33.7 30 02:56.7 43 03:55.5 44
45 49 ONDŘEJ Jan CZE 1983 Whyte racing team 11. /  Race muži 35-44let 0:19:06.2 0:03:54.4 0:19:06.2 04:32.4 46 04:06.5 58 03:37.8 45 02:53.5 39 03:55.8 46
46 25 NIRNBERG Petr CZE 1990 --- 28. /  Race Elite muži 21-34 let 0:19:09.0 0:03:57.2 0:19:09.0 04:23.1 39 03:55.5 45 03:36.7 40 03:10.7 80 04:02.9 57
47 85 PAVLAS Jakub CZE 1987 BIKESTRIKE.COM 29. /  Race Elite muži 21-34 let 0:19:16.1 0:04:04.4 0:19:16.1 04:46.3 60 03:46.7 39 03:43.4 60 03:05.0 62 03:54.5 42
48 33 ČABLÍK Jakub CZE 1992 Sapa bike 30. /  Race Elite muži 21-34 let 0:19:22.6 0:04:10.8 0:19:22.6 04:56.5 70 03:53.9 43 03:37.2 43 02:58.7 50 03:56.1 48
49 39 SEIDL Martin CZE 2001 FDF Commencal team 6. /  Race muži U21 0:19:23.4 0:04:11.7 0:19:23.4 04:40.1 54 04:14.1 67 03:33.6 29 03:02.3 58 03:53.2 40
50 64 PAŽITNÝ Miroslav CZE 1981 NORTHCZECHRIDERS 12. /  Race muži 35-44let 0:19:27.0 0:04:15.3 0:19:27.0 04:48.1 61 04:07.5 59 03:36.8 41 02:58.8 51 03:55.6 45
51 155 TEJKAL Zbyněk CZE 1983 AMOKbikers 13. /  Race muži 35-44let 0:19:29.8 0:04:18.1 0:19:29.8 04:40.0 53 04:05.9 57 03:41.6 55 02:57.7 47 04:04.4 59
52 115 MILAN Šrail CZE 1978 MMMM 14. /  Race muži 35-44let 0:19:35.9 0:04:24.2 0:19:35.9 04:54.1 66 04:00.9 51 03:47.5 77 02:54.0 40 03:59.2 53
53 144 ZÚBEK Petr CZE 1970 ZUBR Racing 3. /  Race muži 45-54 0:19:37.9 0:04:26.2 0:19:37.9 04:54.4 68 03:58.6 49 03:46.3 72 03:01.6 57 03:56.8 49
54 34 KŘÍŽ Adam CZE 1995 Cyklo team Kolárna 31. /  Race Elite muži 21-34 let 0:19:39.1 0:04:27.3 0:19:39.1 05:12.2 82 03:44.7 38 03:46.8 73 02:57.8 48 03:57.3 50
55 119 KORYŤÁK Milan CZE 1999 Sport Team Nýrsko 32. /  Race Elite muži 21-34 let 0:19:39.8 0:04:28.0 0:19:39.8 05:02.2 73 04:01.6 53 03:37.7 44 02:56.0 42 04:02.1 55
56 161 RENELT Yan CZE 1988 --- 33. /  Race Elite muži 21-34 let 0:19:40.0 0:04:28.2 0:19:40.0 04:59.9 71 04:12.3 66 03:35.4 34 02:59.5 53 03:52.9 39
57 30 MÍFEK Martin CZE 1983 Favorit Brno 15. /  Race muži 35-44let 0:19:40.6 0:04:28.8 0:19:40.6 04:49.5 63 04:02.3 54 03:41.0 54 03:05.5 64 04:02.1 54
58 148 HANÁK Ondřej CZE 2003 BIKE puzzle team 7. /  Race muži U21 0:19:44.2 0:04:32.5 0:19:44.2 04:39.8 50 04:02.6 55 03:45.0 64 03:05.9 65 04:10.8 74
59 129 SOUKAL Matěj CZE 2004 --- 8. /  Race muži U21 0:19:54.8 0:04:43.1 0:19:54.8 04:54.2 67 03:54.6 44 03:52.0 98 03:07.1 69 04:06.8 66
60 42 IKONOMIDIS Daniel CZE 1994 Commencal FDF Team 34. /  Race Elite muži 21-34 let 0:19:55.6 0:04:43.8 0:19:55.6 05:04.2 76 04:01.6 52 03:43.0 58 03:02.9 59 04:03.9 58
61 88 SVOBODA Ondřej CZE 1983 Zebra 16. /  Race muži 35-44let 0:19:58.3 0:04:46.5 0:19:58.3 04:35.0 47 04:16.8 68 03:48.5 82 03:04.8 61 04:13.0 77
62 177 KOPECKÝ Michal CZE 1976 --- 4. /  Race muži 45-54 0:20:00.6 0:04:48.9 0:20:00.6 04:39.9 51 04:24.9 76 03:45.6 67 03:04.4 60 04:05.6 63
63 68 KUBICA david CZE 1970 TrosKos Palava 5. /  Race muži 45-54 0:20:01.7 0:04:50.0 0:20:01.7 04:44.7 59 03:51.8 42 03:52.0 99 03:14.4 89 04:18.6 86
64 44 POLÁK Jáchym CZE 2003 Hobby Factory Racing Team 9. /  Race muži U21 0:20:06.9 0:04:55.1 0:20:06.9 04:29.7 43 04:32.6 84 03:46.2 71 03:07.1 70 04:11.1 75
65 149 LAUDÁT Vít CZE 1994 Hnízdil Team 35. /  Race Elite muži 21-34 let 0:20:09.4 0:04:57.6 0:20:09.4 04:48.4 62 04:21.1 72 03:44.5 63 03:05.3 63 04:09.9 72
66 48 PRŮDKOVÁ Barbora CZE 1996 Multicraft MTB Team 1. /  Race ženy 17+ 0:20:10.9 0:04:59.2 0:20:10.9 05:06.4 78 04:10.1 64 03:39.2 49 03:07.7 74 04:07.4 68
67 98 NOVÁK Libor CZE 1977 Whyte racing team 17. /  Race muži 35-44let 0:20:11.0 0:04:59.2 0:20:11.0 04:54.0 65 04:24.0 75 03:45.8 69 02:58.8 52 04:08.2 70
68 45 MIKO Ladislav CZE 1989 --- 36. /  Race Elite muži 21-34 let 0:20:13.3 0:05:01.6 0:20:13.3 04:54.7 69 04:08.1 60 03:56.9 113 03:11.0 82 04:02.5 56
69 29 STEJSKAL Zbyněk CZE 1975 VELOSERVIS RACE BIKE 6. /  Race muži 45-54 0:20:15.7 0:05:03.9 0:20:15.7 05:02.7 74 04:09.4 62 03:51.0 88 03:06.1 66 04:06.3 65
70 32 BUREŠ Miroslav CZE 1989 ČOV Expert racing 37. /  Race Elite muži 21-34 let 0:20:15.8 0:05:04.1 0:20:15.8 04:43.6 56 04:03.9 56 03:54.3 103 03:19.0 99 04:15.0 80
71 156 DVOŘÁČEK Petr CZE 1988 --- 38. /  Race Elite muži 21-34 let 0:20:18.6 0:05:06.8 0:20:18.6 04:52.0 64 04:09.9 63 03:54.6 104 03:00.0 55 04:21.9 91
72 127 OUPIC Zdeněk CZE 1993 Kubasport.cz 39. /  Race Elite muži 21-34 let 0:20:19.5 0:05:07.8 0:20:19.5 04:38.2 49 04:22.3 73 03:54.7 106 03:07.3 71 04:16.7 81
73 128 KOREL Ondřej CZE 1991 HARDSPORT.CZ 40. /  Race Elite muži 21-34 let 0:20:20.5 0:05:08.7 0:20:20.5 05:18.7 85 04:10.8 65 03:37.2 42 03:06.2 67 04:07.4 67
74 40 JAROŠ Milan CZE 1994 --- 41. /  Race Elite muži 21-34 let 0:20:22.9 0:05:11.1 0:20:22.9 04:43.8 57 04:27.7 80 03:47.1 76 03:06.8 68 04:17.2 82
75 159 KRATOCHVÍL David CZE 1987 Š 42. /  Race Elite muži 21-34 let 0:20:24.6 0:05:12.8 0:20:24.6 05:10.1 80 04:18.1 69 03:47.0 74 02:59.7 54 04:09.5 71
76 110 KOUDELKA Tomáš CZE 2000 --- 43. /  Race Elite muži 21-34 let 0:20:44.7 0:05:32.9 0:20:44.7 05:13.2 83 04:20.6 70 03:51.7 96 03:08.5 77 04:10.5 73
77 61 LANDA Štěpán CZE 1981 MONDRAKER ENDURO TEAM 18. /  Race muži 35-44let 0:20:45.2 0:05:33.4 0:20:45.2 04:44.4 58 04:35.3 86 03:49.9 84 03:14.6 90 04:20.9 89
78 143 PECINA Robert CZE 1985 --- 19. /  Race muži 35-44let 0:20:56.6 0:05:44.8 0:20:56.6 05:03.0 75 04:48.4 95 03:48.2 80 03:12.3 86 04:04.6 61
79 82 STRACH Jakub CZE 1990 Ski a Bike centrum Radotín 44. /  Race Elite muži 21-34 let 0:21:06.4 0:05:54.6 0:21:06.4 05:26.2 90 04:29.0 81 03:43.0 59 03:09.1 79 04:18.9 87
80 170 SAMEK Boleslav CZE 1982 --- 20. /  Race muži 35-44let 0:21:07.7 0:05:56.0 0:21:07.7 05:00.6 72 04:25.6 77 04:04.0 129 03:11.6 84 04:25.9 98
81 67 HERMANN Oskar CZE 1982 Kolofix 21. /  Race muži 35-44let 0:21:15.0 0:06:03.3 0:21:15.0 04:41.1 55 04:27.7 79 03:54.6 105 03:08.0 76 05:03.5 134
82 94 ŘEZNÍČEK Petr CZE 1978 NORTHCZECHRIDERS 22. /  Race muži 35-44let 0:21:15.9 0:06:04.1 0:21:15.9 05:33.1 97 04:26.1 78 03:51.1 90 03:07.9 75 04:17.6 83
83 108 BETLACH Tomáš CZE 1983 Light Core team 23. /  Race muži 35-44let 0:21:15.9 0:06:04.1 0:21:15.9 05:27.5 94 04:36.7 88 03:46.1 70 03:11.3 83 04:14.1 78
84 41 SZEP Milan CZE 1966 Bikestrike 1. /  Race muži 55+ 0:21:22.4 0:06:10.6 0:21:22.4 05:04.6 77 05:05.3 105 03:55.8 110 03:12.0 85 04:04.5 60
85 121 ŠRÁMEK Jan CZE 1978 BMX-MTB-CREW 24. /  Race muži 35-44let 0:21:28.5 0:06:16.8 0:21:28.5 05:09.7 79 04:45.2 93 03:45.6 66 03:10.7 80 04:37.2 117
86 172 BĚLOHOUBEK Dan CZE 2004 Top On Trail DH Team 10. /  Race muži U21 0:21:31.7 0:06:20.0 0:21:31.7 05:36.1 101 04:51.5 98 03:35.7 36 03:22.2 104 04:06.1 64
87 92 MÍKA Antonín CZE 1992 Fami Truhlářství 45. /  Race Elite muži 21-34 let 0:21:32.6 0:06:20.9 0:21:32.6 05:14.3 84 05:06.7 108 03:48.3 81 03:08.8 78 04:14.3 79
88 52 DRENGUBÁKOVÁ Andrea CZE 1990 --- 2. /  Race ženy 17+ 0:21:33.8 0:06:22.0 0:21:33.8 05:26.5 91 04:30.5 83 03:54.1 102 03:20.1 101 04:22.5 92
89 72 MUŽÍK Jakub CZE 1993 MONDRAKER ENDURO TEAM 46. /  Race Elite muži 21-34 let 0:21:38.5 0:06:26.7 0:21:38.5 05:10.9 81 05:05.8 106 03:39.3 50 03:17.2 95 04:25.1 96
90 70 KREJSA Martin CZE 1980 RENOVAK-KUS Sopotnice 25. /  Race muži 35-44let 0:21:38.8 0:06:27.1 0:21:38.8 05:33.2 98 04:38.5 90 03:51.5 94 03:16.9 92 04:18.6 85
91 118 WEBER Václav CZE 1987 BIKESTRIKE.COM 47. /  Race Elite muži 21-34 let 0:21:40.5 0:06:28.8 0:21:40.5 06:08.5 119 04:20.7 71 03:45.8 68 03:07.6 73 04:17.9 84
92 86 PAZITNY Martin CZE 1984 NORTHCZECHRIDERS 26. /  Race muži 35-44let 0:21:40.7 0:06:29.0 0:21:40.7 05:40.1 106 04:35.6 87 03:49.4 83 03:12.8 87 04:22.7 93
93 28 BARTOŠEK Lukáš CZE 1988 MONDRAKER ENDURO TEAM 48. /  Race Elite muži 21-34 let 0:21:42.9 0:06:31.1 0:21:42.9 05:54.4 112 04:23.7 74 04:00.1 122 03:16.3 91 04:08.1 69
94 57 SOUKUP Tomáš CZE 1979 NORTHCZECHRIDERS 27. /  Race muži 35-44let 0:21:42.9 0:06:31.2 0:21:42.9 05:28.3 95 04:47.0 94 03:43.9 62 03:17.9 97 04:25.7 97
95 111 HUBÁČEK Petr CZE 1984 --- 28. /  Race muži 35-44let 0:21:58.0 0:06:46.2 0:21:58.0 05:32.0 96 04:48.7 96 03:55.0 107 03:20.3 102 04:21.8 90
96 130 KOČÍK Radim CZE 1986 Instark.cz 29. /  Race muži 35-44let 0:22:04.7 0:06:52.9 0:22:04.7 05:48.8 109 04:37.9 89 03:53.5 101 03:21.1 103 04:23.2 94
97 150 ŠUMAVSKÝ Ondřej CZE 1989 Trail-guide.cz 49. /  Race Elite muži 21-34 let 0:22:10.1 0:06:58.4 0:22:10.1 05:25.3 89 04:39.0 91 03:50.2 86 03:41.2 132 04:34.1 110
98 126 VONDRÁK David CZE 1991 --- 50. /  Race Elite muži 21-34 let 0:22:10.3 0:06:58.6 0:22:10.3 05:24.3 88 05:11.1 111 03:51.2 91 03:17.7 96 04:25.9 99
99 176 RŮŽIČKA František CZE 2002 UFO RIDE 11. /  Race muži U21 0:22:11.8 0:07:00.1 0:22:11.8 05:20.7 87 05:19.5 118 03:30.2 22 03:27.3 116 04:33.9 108
100 109 PETRŮ Jan CZE 1989 --- 51. /  Race Elite muži 21-34 let 0:22:27.3 0:07:15.6 0:22:27.3 05:37.9 103 05:06.3 107 03:50.6 87 03:17.0 93 04:35.2 111

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru