NOVA Vysočina Arena Tour
DATUM : | 07 - 8.8.2021 | MÍSTO : | Nové Město na Moravě |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6243 | SMEJKAL Adam | 2006 | --- | 1. / Žáci 14-16 let | 0:41:15.3 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 6238 | ZOUHAR Tadeáš | 2005 | ACT leraK Blansko | 2. / Žáci 14-16 let | 0:41:44.6 | 0:00:29.2 | ||
3 | diplom | 6371 | BLAŽEK Aleš | 2007 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 3. / Žáci 14-16 let | 0:42:06.8 | 0:00:51.4 | ||
4 | diplom | 6242 | HALÁS Václav | 2007 | CYKLO TEAM KOLARNA Olomouc | 4. / Žáci 14-16 let | 0:42:22.2 | 0:01:06.8 | ||
5 | diplom | 6248 | SRNSKÁ Veronika | 2007 | --- | 1. / Žákyně 14-16 let | 0:43:52.3 | 0:02:36.9 | ||
6 | diplom | 6331 | HRDINA Adam | 2008 | TJ COPR Přeštice | 1. / Žáci 12-13 let | 0:43:54.6 | 0:02:39.2 | ||
7 | diplom | 6316 | KOLÁŘOVÁ Babeta | 2009 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:43:55.0 | 0:02:39.7 | ||
8 | diplom | 6369 | ČERMÁK Kryštof | 2007 | SK VELO PRAHA | 5. / Žáci 14-16 let | 0:43:55.7 | 0:02:40.3 | ||
9 | diplom | 6379 | HALUŠKA Adam | 2007 | ASCM Brno | 6. / Žáci 14-16 let | 0:44:26.5 | 0:03:11.2 | ||
10 | diplom | 6382 | BEČVÁŘ Oliver | 2009 | BIKE puzzle team | 2. / Žáci 12-13 let | 0:44:27.3 | 0:03:11.9 | ||
11 | diplom | 6302 | VAJSEJTL Jan | 2009 | BIKE puzzle team | 3. / Žáci 12-13 let | 0:44:29.2 | 0:03:13.8 | ||
12 | diplom | 6219 | HÝŽĎAL Vít | 2005 | --- | 7. / Žáci 14-16 let | 0:47:24.5 | 0:06:09.1 | ||
13 | diplom | 6347 | FORSTER Samuel | 2008 | --- | 4. / Žáci 12-13 let | 0:47:24.9 | 0:06:09.6 | ||
14 | diplom | 6247 | KACHLÍK Adam | 2009 | Cycling Academy Tábor | 5. / Žáci 12-13 let | 0:47:25.2 | 0:06:09.8 | ||
15 | diplom | 6349 | KAMENÍK Jan | 2008 | BIKE puzzle team | 6. / Žáci 12-13 let | 0:47:26.8 | 0:06:11.4 | ||
16 | diplom | 6332 | GROŠEK Matěj | 2008 | open cycling academy | 7. / Žáci 12-13 let | 0:47:34.5 | 0:06:19.1 | ||
17 | diplom | 6343 | KLUČKA Václav | 2009 | DK Bikeshop RACING Team | 8. / Žáci 12-13 let | 0:48:02.0 | 0:06:46.6 | ||
18 | diplom | 6363 | ŠALANDA Adam | 2010 | PATRY CYCLING TEAM Třešť | 1. / Žáci 10-11 let | 0:48:02.4 | 0:06:47.1 | ||
19 | diplom | 6339 | NEJEDLÝ Lukáš | 2008 | Vokolek_Cycling_Team | 9. / Žáci 12-13 let | 0:48:35.5 | 0:07:20.1 | ||
20 | diplom | 6245 | KACHLÍK Marek | 2008 | Cycling Academy Tábor | 10. / Žáci 12-13 let | 0:48:36.5 | 0:07:21.1 | ||
21 | diplom | 6307 | HEJZEK Martin | 2010 | MS Bike Academy Racing | 2. / Žáci 10-11 let | 0:48:48.2 | 0:07:32.9 | ||
22 | diplom | 6314 | LANG Robert | 2008 | BRILON RACING TEAM MB | 11. / Žáci 12-13 let | 0:48:55.5 | 0:07:40.1 | ||
23 | diplom | 6393 | JIRÁSKOVÁ Ema | 2009 | CYKLOSTAR Trek Pirelli | 2. / Žákyně 12-13 let | 0:48:56.0 | 0:07:40.6 | ||
24 | diplom | 6323 | ZAVADIL Mikuláš | 2011 | Cycling Academy Tábor | 3. / Žáci 10-11 let | 0:48:57.8 | 0:07:42.4 | ||
25 | diplom | 6350 | FORSTER Tobias | 2010 | --- | 4. / Žáci 10-11 let | 0:48:58.5 | 0:07:43.1 | ||
26 | diplom | 6326 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | Rohozec Amulet Team | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:48:59.0 | 0:07:43.6 | ||
27 | diplom | 6237 | ZÍTKA Samuel | 2012 | --- | 1. / Žáci 8-9 let | 0:48:59.5 | 0:07:44.2 | ||
28 | diplom | 6366 | BUCHAL Tomáš | 2008 | --- | 12. / Žáci 12-13 let | 0:49:30.2 | 0:08:14.8 | ||
29 | diplom | 6308 | ŠPERL Václav | 2009 | ČED Bike Team | 13. / Žáci 12-13 let | 0:49:42.3 | 0:08:26.9 | ||
30 | diplom | 6334 | MAREŠOVÁ Natálie | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:49:47.2 | 0:08:31.9 | ||
31 | diplom | 6234 | FREUDL David | 2009 | BIKE puzzle team | 14. / Žáci 12-13 let | 0:50:48.9 | 0:09:33.5 | ||
32 | diplom | 6345 | LORENC Adam | 2009 | Vokolek-Cycling-Team | 15. / Žáci 12-13 let | 0:51:09.9 | 0:09:54.5 | ||
33 | diplom | 6321 | RICHTR Tomáš | 2012 | Author Team Stupno | 2. / Žáci 8-9 let | 0:51:27.5 | 0:10:12.2 | ||
34 | diplom | 6395 | KULHÁNEK Tobiáš | 2012 | KULHÁNEK RACING team | 3. / Žáci 8-9 let | 0:51:28.7 | 0:10:13.4 | ||
35 | diplom | 6385 | JANŮ Tomáš | 2009 | BIKE puzzle team | 16. / Žáci 12-13 let | 0:51:29.2 | 0:10:13.9 | ||
36 | diplom | 6309 | KOPŘIVOVÁ Adéla | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:51:36.2 | 0:10:20.8 | ||
37 | diplom | 6346 | KŘÍŽ Jakub | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 5. / Žáci 10-11 let | 0:51:36.2 | 0:10:20.8 | ||
38 | diplom | 6222 | LEMPERA Dan | 2007 | --- | 8. / Žáci 14-16 let | 0:51:56.5 | 0:10:41.1 | ||
39 | diplom | 6320 | KLUČKOVÁ Hanka | 2010 | DK Bikeshop RACING Team | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:52:00.2 | 0:10:44.8 | ||
40 | diplom | 6344 | FOUSKOVÁ Veronika | 2012 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 1. / Žákyně 8-9 let | 0:52:03.2 | 0:10:47.8 | ||
41 | diplom | 6389 | KEJZLAROVÁ Pavlína | 2013 | --- | 2. / Žákyně 8-9 let | 0:53:05.9 | 0:11:50.5 | ||
42 | diplom | 6376 | VENCBAUER Ondřej | 2010 | --- | 6. / Žáci 10-11 let | 0:53:10.5 | 0:11:55.1 | ||
43 | diplom | 6327 | KOŽELUH David | 2008 | BRILON RACING TEAM MB | 17. / Žáci 12-13 let | 0:53:12.7 | 0:11:57.3 | ||
44 | diplom | 6322 | FRÖHLICHOVÁ Natálie | 2008 | OCA-Open Cycling Academy | 3. / Žákyně 12-13 let | 0:53:13.4 | 0:11:58.0 | ||
45 | diplom | 6221 | ŤUPA Lukáš | 2007 | --- | 9. / Žáci 14-16 let | 0:53:14.7 | 0:11:59.3 | ||
46 | diplom | 6335 | ZAVADIL Tobiáš | 2012 | Cycling Academy Tábor | 4. / Žáci 8-9 let | 0:53:39.7 | 0:12:24.3 | ||
47 | diplom | 6312 | ČERNÝ Antonín | 2008 | BSK Cyklo-Market juniors | 18. / Žáci 12-13 let | 0:53:55.7 | 0:12:40.3 | ||
48 | diplom | 6254 | ČERNÝ Antonín | 1975 | --- | 1. / JTM Doprovod | 0:54:05.4 | 0:12:50.0 | ||
49 | diplom | 6356 | SMRČKA Matyáš | 2013 | Eurofoam Žirovnice | 5. / Žáci 8-9 let | 0:54:14.4 | 0:12:59.1 | ||
50 | diplom | 6390 | ŠANDOVÁ Tereza | 2011 | Čistý sport | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:54:31.4 | 0:13:16.0 | ||
51 | diplom | 6377 | NĚMCOVÁ Lucka | 2006 | POLIČKA | 2. / Žákyně 14-16 let | 0:54:31.6 | 0:13:16.3 | ||
52 | diplom | 6342 | DOLEŽAL Marek | 2008 | --- | 19. / Žáci 12-13 let | 0:54:42.6 | 0:13:27.3 | ||
53 | diplom | 6324 | KAVALÍR Martin | 2008 | BRILON RACING TEAM MB | 20. / Žáci 12-13 let | 0:54:43.4 | 0:13:28.1 | ||
54 | diplom | 6313 | DAJČOVÁ Amálie | 2010 | North Bike Club Team | 6. / Žákyně 10-11 let | 0:54:43.7 | 0:13:28.3 | ||
55 | diplom | 6306 | HEJZEK Ondřej | 2012 | MS Bike Academy Racing | 6. / Žáci 8-9 let | 0:54:44.2 | 0:13:28.8 | ||
56 | diplom | 6372 | MAIVALD Matyáš | 2011 | --- | 7. / Žáci 10-11 let | 0:54:44.4 | 0:13:29.1 | ||
57 | diplom | 6319 | BEDĚRKA Matyáš | 2009 | Bike Freaks Holice | 21. / Žáci 12-13 let | 0:54:44.7 | 0:13:29.3 | ||
58 | diplom | 6330 | BRZEK Matěj | 2010 | HOUNYK MTB TEAM | 8. / Žáci 10-11 let | 0:54:57.3 | 0:13:41.9 | ||
59 | diplom | 6225 | KOUTNÝ Lukáš | 2011 | --- | 9. / Žáci 10-11 let | 0:55:03.9 | 0:13:48.5 | ||
60 | diplom | 6228 | KOUTNÝ Lukáš | 1984 | --- | 2. / JTM Doprovod | 0:55:03.9 | 0:13:48.5 | ||
61 | diplom | 6338 | GROŠEK Šimon | 2013 | open cycling academy | 7. / Žáci 8-9 let | 0:56:11.1 | 0:14:55.8 | ||
62 | diplom | 6348 | KUBÍNEK Vojtěch | 2011 | --- | 10. / Žáci 10-11 let | 0:56:32.4 | 0:15:17.1 | ||
63 | diplom | 6352 | ŽÁČEK Tobias | 2011 | OCA- Open cycling academy | 11. / Žáci 10-11 let | 0:57:42.9 | 0:16:27.5 | ||
64 | diplom | 6220 | ŤUPA Adam | 2010 | --- | 12. / Žáci 10-11 let | 0:57:50.7 | 0:16:35.3 | ||
65 | diplom | 6223 | TOMÁŠEK Milan | 2008 | --- | 22. / Žáci 12-13 let | 0:57:52.9 | 0:16:37.5 | ||
66 | diplom | 6227 | ŤUPA Martin | 1979 | --- | 3. / JTM Doprovod | 0:57:53.9 | 0:16:38.5 | ||
67 | diplom | 6361 | KOČOVÁ Barbora | 2007 | INT CZ | 3. / Žákyně 14-16 let | 0:57:57.9 | 0:16:42.6 | ||
68 | diplom | 6394 | KULHÁNKOVÁ Simona | 2009 | KULHÁNEK RACING team | 4. / Žákyně 12-13 let | 0:59:04.1 | 0:17:48.7 | ||
69 | diplom | 6233 | TRVALCOVÁ Valentina | 2009 | --- | 5. / Žákyně 12-13 let | 0:59:23.1 | 0:18:07.7 | ||
70 | diplom | 6383 | HAMÁČEK Matěj | 2011 | Apache Loko Trutnov | 13. / Žáci 10-11 let | 0:59:36.4 | 0:18:21.0 | ||
71 | diplom | 6240 | VANĚK ML. Michal | 2012 | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | 8. / Žáci 8-9 let | 1:00:30.6 | 0:19:15.3 | ||
72 | diplom | 6387 | BRYCHTA Petr | 2005 | --- | 10. / Žáci 14-16 let | 1:00:34.6 | 0:19:19.3 | ||
73 | diplom | 6241 | VANĚK Michal | 1979 | --- | 4. / JTM Doprovod | 1:00:35.9 | 0:19:20.5 | ||
74 | diplom | 6358 | KNOBLOCH Adam | 2010 | BRILON RACING TEAM MB | 14. / Žáci 10-11 let | 1:00:39.1 | 0:19:23.8 | ||
75 | diplom | 6365 | HÝŽĎAL Vojtěch | 2010 | KOLOKROUŽEK Zlín | 15. / Žáci 10-11 let | 1:00:57.6 | 0:19:42.3 | ||
76 | diplom | 6333 | ORLOWSKÁ Pavlína | 2011 | Praha Troja | 7. / Žákyně 10-11 let | 1:00:57.9 | 0:19:42.5 | ||
77 | diplom | 6340 | ŠTOLFOVÁ Eliška | 2012 | Cykloop.cz-BT Morkovice | 3. / Žákyně 8-9 let | 1:01:03.1 | 0:19:47.8 | ||
78 | diplom | 6311 | GALUŠKOVÁ Adéla | 2008 | KOLOKROUŽEK Zlín | 6. / Žákyně 12-13 let | 1:01:25.6 | 0:20:10.3 | ||
79 | diplom | 6355 | GAMBA Filip | 2011 | ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM | 16. / Žáci 10-11 let | 1:01:40.4 | 0:20:25.0 | ||
80 | diplom | 6328 | DURDIL Tomáš | 2010 | BSK Cyklo-Market juniors | 17. / Žáci 10-11 let | 1:02:05.9 | 0:20:50.5 | ||
81 | diplom | 6310 | MELICHÁREK Matěj | 2013 | BSK Cyklo-Market juniors | 9. / Žáci 8-9 let | 1:02:06.6 | 0:20:51.2 | ||
82 | diplom | 6368 | KOŽUŠNÍKOVÁ Julie | 2008 | KILPI KIDS RACING TEAM | 7. / Žákyně 12-13 let | 1:02:12.6 | 0:20:57.3 | ||
83 | diplom | 6315 | KOTASOVÁ Laura | 2012 | OCA-Open Cycling Academy | 4. / Žákyně 8-9 let | 1:02:14.9 | 0:20:59.5 | ||
84 | diplom | 6232 | NEUŽIL Marek | 2012 | --- | 10. / Žáci 8-9 let | 1:03:57.3 | 0:22:42.0 | ||
85 | diplom | 6231 | NEUŽIL Radek | 1979 | --- | 5. / JTM Doprovod | 1:03:57.6 | 0:22:42.2 | ||
86 | diplom | 6224 | LORENCOVÁ Lucie | 2008 | --- | 8. / Žákyně 12-13 let | 1:04:40.8 | 0:23:25.5 | ||
87 | diplom | 6229 | TOMEŠOVÁ Babrora | 1986 | --- | 6. / JTM Doprovod | 1:05:07.1 | 0:23:51.7 | ||
88 | diplom | 6249 | BLAŠKA Filip | 2010 | --- | 18. / Žáci 10-11 let | 1:05:19.8 | 0:24:04.5 | ||
89 | diplom | 6329 | KOSÍKOVÁ Nela | 2010 | --- | 8. / Žákyně 10-11 let | 1:06:01.8 | 0:24:46.4 | ||
90 | diplom | 6375 | TOLAR Václav | 2010 | --- | 19. / Žáci 10-11 let | 1:06:41.6 | 0:25:26.2 | ||
91 | diplom | 6341 | BRZEK Tomáš | 2013 | HOUNYK MTB TEAM | 11. / Žáci 8-9 let | 1:07:21.3 | 0:26:05.9 | ||
92 | diplom | 6388 | PODSEDNÍČKOVÁ Aneta | 2009 | RIGI-BIKE Mladá Boleslav | 9. / Žákyně 12-13 let | 1:08:23.6 | 0:27:08.2 | ||
93 | diplom | 6392 | LUKÁŠOVÁ Alice | 2006 | --- | 4. / Žákyně 14-16 let | 1:08:24.3 | 0:27:08.9 | ||
94 | diplom | 6235 | KOPECKÝ Jan | 2011 | Prestige Cycling Team | 20. / Žáci 10-11 let | 1:08:59.8 | 0:27:44.4 | ||
95 | diplom | 6373 | DINKA Miroslav | 2012 | --- | 12. / Žáci 8-9 let | 1:08:59.8 | 0:27:44.4 | ||
96 | diplom | 6380 | ČÁBELKOVÁ Kristýna | 2005 | --- | 5. / Žákyně 14-16 let | 1:09:46.0 | 0:28:30.7 | ||
97 | diplom | 6250 | ČÁBELKA Jiří | 1975 | --- | 7. / JTM Doprovod | 1:09:47.3 | 0:28:31.9 | ||
98 | diplom | 6353 | KNOBLOCHOVÁ Kristýna | 2012 | BRILON RACING TEAM MB | 5. / Žákyně 8-9 let | 1:10:22.3 | 0:29:06.9 | ||
99 | diplom | 6374 | SEMERÁD Marek | 2012 | CYKLOSTAR Trek Pirelli | 13. / Žáci 8-9 let | 1:10:25.9 | 0:29:10.5 | ||
100 | diplom | 6325 | VĚNTUS Tadeaš | 2011 | sportovnikurzy.cz | 21. / Žáci 10-11 let | 1:10:28.8 | 0:29:13.4 |