Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2002 | DUŠEK Karel | 1996 | --- | 1. / Muži 17-29 let | 1:20:57.9 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 2037 | LIENERT Patrik | 2006 | Skiandbike Kunratice Team | 1. / Kadeti 14-16 let | 1:22:20.1 | 0:01:22.2 | ||
3 | diplom | 2181 | SCHMIER Petr | 1990 | --- | 1. / Muži 30-39 let | 1:23:27.4 | 0:02:29.4 | ||
4 | diplom | 2004 | ZÁVESKÝ Tomáš | 1985 | Gepard Finance Cycling Team | 2. / Muži 30-39 let | 1:24:16.3 | 0:03:18.4 | ||
5 | diplom | 2001 | MATĚJKA Jakub | 1986 | Dovedové Křešín | 3. / Muži 30-39 let | 1:24:42.3 | 0:03:44.4 | ||
6 | diplom | 2009 | CHRUDIMSKÝ Radek | 1982 | Česká Spořitelna | 4. / Muži 30-39 let | 1:25:17.8 | 0:04:19.9 | ||
7 | diplom | 2006 | VENCL Libor | 2004 | Eleven Mercedes Black-Et | 2. / Muži 17-29 let | 1:25:24.1 | 0:04:26.2 | ||
8 | diplom | 2021 | STICHA David | 1996 | VEUS Vyškov | 3. / Muži 17-29 let | 1:25:54.6 | 0:04:56.7 | ||
9 | diplom | 2014 | MAYER Jakub | 2005 | KC Slavia Praha | 2. / Kadeti 14-16 let | 1:26:00.3 | 0:05:02.4 | ||
10 | diplom | 2005 | HVOLKA Petr | 1975 | KILPI racing team | 1. / Muži 40-49 let | 1:26:40.8 | 0:05:42.9 | ||
11 | diplom | 2028 | ŠVANDRLÍK Jakub | 2004 | Author Team Stupno | 4. / Muži 17-29 let | 1:27:49.8 | 0:06:51.9 | ||
12 | diplom | 2016 | KUČERA Jiří | 1969 | WINNERS Znojmo | 1. / Muži 50-59 let | 1:27:51.8 | 0:06:53.9 | ||
13 | diplom | 2011 | BLAŽEK Jakub | 1998 | Gepard Finance Cycling Team | 5. / Muži 17-29 let | 1:28:20.6 | 0:07:22.6 | ||
14 | diplom | 2015 | KYSELA Patrik | 1973 | ZPcyklo PROOFY Corratec team | 2. / Muži 40-49 let | 1:28:27.8 | 0:07:29.9 | ||
15 | diplom | 2025 | DIBLÍK Robert | 1978 | sporttym Dibla | 3. / Muži 40-49 let | 1:29:09.3 | 0:08:11.4 | ||
16 | diplom | 2024 | ŠOLAR Pavel | 1977 | Biketime Bulls | 4. / Muži 40-49 let | 1:29:10.6 | 0:08:12.6 | ||
17 | diplom | 2044 | PŮLPÁN Matěj | 2003 | SCOTTMTB.CZ | 6. / Muži 17-29 let | 1:29:47.6 | 0:08:49.6 | ||
18 | diplom | 2235 | SKŮČEK Petr | 1978 | UNLIMITED KM TRAIDING CZ | 5. / Muži 40-49 let | 1:29:49.5 | 0:08:51.6 | ||
19 | diplom | 2022 | PROKEŠ Tomáš | 1996 | CBC České Budějovice | 7. / Muži 17-29 let | 1:29:50.5 | 0:08:52.6 | ||
20 | diplom | 2008 | MATĚJKA Michal | 1982 | Dovedové Křešín | 5. / Muži 30-39 let | 1:29:56.3 | 0:08:58.4 | ||
21 | diplom | 2030 | ŽIVNÝ Miroslav | 1982 | KCL Kooperativa - Svijany | 6. / Muži 30-39 let | 1:30:47.8 | 0:09:49.9 | ||
22 | diplom | 2035 | PLZENSKÝ Aleš | 1978 | Brdonoš Team/ Ghost Team | 6. / Muži 40-49 let | 1:30:51.8 | 0:09:53.9 | ||
23 | diplom | 2226 | HOŠEK Adam | 2006 | Cycling Academy Tábor | 3. / Kadeti 14-16 let | 1:30:55.3 | 0:09:57.4 | ||
24 | diplom | 2027 | MATĚJKA Bohumil | 1960 | Dovedové Křešín | 1. / Muži nad 60 let | 1:31:03.1 | 0:10:05.1 | ||
25 | diplom | 2247 | BÖHM Jan | 2006 | Rouvy Specialzed MTB Team | 4. / Kadeti 14-16 let | 1:32:28.3 | 0:11:30.4 | ||
26 | diplom | 2042 | KORBEL Luboš | 1985 | LAstudio • bike • ski • team | 7. / Muži 30-39 let | 1:32:30.0 | 0:11:32.1 | ||
27 | diplom | 2049 | KVÁČ David | 2004 | Lawi junior team | 8. / Muži 17-29 let | 1:33:06.5 | 0:12:08.6 | ||
28 | diplom | 2034 | SEDLAČEK Jiří | 1978 | Ramala Muška | 7. / Muži 40-49 let | 1:34:04.6 | 0:13:06.6 | ||
29 | diplom | 2031 | VETROVSKY Ales | 1982 | Brdska Krasojizda | 8. / Muži 30-39 let | 1:34:05.3 | 0:13:07.3 | ||
30 | diplom | 2038 | HRNČÍŘ Martin | 1971 | GAPP System - Kolofix | 2. / Muži 50-59 let | 1:34:22.3 | 0:13:24.3 | ||
31 | diplom | 2081 | MÁCHA Jiří | 1969 | GHOST Team | 3. / Muži 50-59 let | 1:34:23.3 | 0:13:25.4 | ||
32 | diplom | 2046 | MÁCHA Martin | 1972 | GHOST Team | 8. / Muži 40-49 let | 1:34:23.3 | 0:13:25.4 | ||
33 | diplom | 2039 | KADLEČEK František | 1974 | www.bajker.eu | 9. / Muži 40-49 let | 1:34:27.5 | 0:13:29.6 | ||
34 | diplom | 2032 | HUJER Ondřej | 1997 | SPORT TEAM HRÁDEK | 9. / Muži 17-29 let | 1:34:51.5 | 0:13:53.6 | ||
35 | diplom | 2066 | URBAN David | 1974 | Arcadis Bike team | 10. / Muži 40-49 let | 1:34:54.5 | 0:13:56.6 | ||
36 | diplom | 2812 | MALÝ Ondřej | 1984 | --- | 9. / Muži 30-39 let | 1:35:20.5 | 0:14:22.6 | ||
37 | diplom | 2810 | RADOVÁ Daniela | 2005 | Lawi junior team | 1. / Kadetky 14-16 let | 1:35:43.3 | 0:14:45.3 | ||
38 | diplom | 2059 | BÁRTA Petr | 1977 | WinPeaks | 11. / Muži 40-49 let | 1:35:51.3 | 0:14:53.3 | ||
39 | diplom | 2807 | KAREL Krejčí | 1958 | TJ Klášterec | 2. / Muži nad 60 let | 1:35:52.0 | 0:14:54.1 | ||
40 | diplom | 2043 | KOTAS Pavel | 1972 | OCA-Open Cycling Academy | 12. / Muži 40-49 let | 1:35:52.2 | 0:14:54.3 | ||
41 | diplom | 2062 | BABČÁK Martin | 2004 | --- | 10. / Muži 17-29 let | 1:36:46.2 | 0:15:48.3 | ||
42 | diplom | 2058 | TUHÁČEK Vladimír | 1963 | BikeSport Skála | 4. / Muži 50-59 let | 1:37:16.5 | 0:16:18.6 | ||
43 | diplom | 2047 | ŠEBELA Sláva | 1979 | 66 Sixty six team | 13. / Muži 40-49 let | 1:37:52.2 | 0:16:54.3 | ||
44 | diplom | 2045 | PREKOP Jindřich | 1991 | --- | 10. / Muži 30-39 let | 1:37:56.0 | 0:16:58.0 | ||
45 | diplom | 2048 | KOTLÁŘ František | 1988 | --- | 11. / Muži 30-39 let | 1:39:09.0 | 0:18:11.0 | ||
46 | diplom | 2067 | SLABÝ Karel | 1975 | Biketime Bulls Písek | 14. / Muži 40-49 let | 1:39:12.0 | 0:18:14.0 | ||
47 | diplom | 2229 | FURCH Aleš | 1997 | Furch Racing | 11. / Muži 17-29 let | 1:39:14.7 | 0:18:16.8 | ||
48 | diplom | 2068 | DRBOHLAVOVÁ Eliška | 2003 | Lawi junior team | 1. / Ženy 17-29 let | 1:39:22.2 | 0:18:24.3 | ||
49 | diplom | 2061 | KOČÍ Ladislav | 1972 | INT CZ | 15. / Muži 40-49 let | 1:39:26.7 | 0:18:28.8 | ||
50 | diplom | 2070 | LANG Petr | 1975 | MLADÁ BOLESLAV | 16. / Muži 40-49 let | 1:39:27.7 | 0:18:29.8 | ||
51 | diplom | 2195 | ŘÍHA Robert | 1969 | Ráj Kol | 5. / Muži 50-59 let | 1:39:36.7 | 0:18:38.8 | ||
52 | diplom | 2020 | KUČERA Adam | 2005 | PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 5. / Kadeti 14-16 let | 1:39:37.0 | 0:18:39.1 | ||
53 | diplom | 2202 | NEUSTUPA David | 1985 | --- | 12. / Muži 30-39 let | 1:39:55.0 | 0:18:57.0 | ||
54 | diplom | 2050 | KADLEC Vojtěch | 1982 | BIKE for LIFE bike club | 13. / Muži 30-39 let | 1:41:34.4 | 0:20:36.5 | ||
55 | diplom | 2041 | KAVALÍR Martin | 1974 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 17. / Muži 40-49 let | 1:41:56.9 | 0:20:59.0 | ||
56 | diplom | 2065 | GARGELA Jan | 1977 | --- | 18. / Muži 40-49 let | 1:41:56.9 | 0:20:59.0 | ||
57 | diplom | 2072 | TRANGOŠ Miroslav | 1977 | Příbram | 19. / Muži 40-49 let | 1:41:57.2 | 0:20:59.3 | ||
58 | diplom | 2019 | LUBAS Jan | 2007 | Lawi Sport Team | 6. / Kadeti 14-16 let | 1:41:57.7 | 0:20:59.8 | ||
59 | diplom | 2007 | FUTÓ Tereza | 2002 | SPORT TEAM HRÁDEK | 2. / Ženy 17-29 let | 1:41:57.9 | 0:21:00.0 | ||
60 | diplom | 2051 | PROCHÁZKA Radek | 1982 | Eleven Cube Riders | 14. / Muži 30-39 let | 1:43:10.2 | 0:22:12.3 | ||
61 | diplom | 2089 | HRUBÁ Gabriela | 1977 | BSK Cyklo-Market | 1. / Ženy 40-49 let | 1:43:10.7 | 0:22:12.8 | ||
62 | diplom | 2249 | SAJNER David | 1980 | KOA | 20. / Muži 40-49 let | 1:43:22.4 | 0:22:24.5 | ||
63 | diplom | 2053 | ŠMÍD Petr | 1983 | GHOST Team | 15. / Muži 30-39 let | 1:43:37.7 | 0:22:39.7 | ||
64 | diplom | 2077 | BERANOVÁ Tereza | 1984 | alltraining.cz | 1. / Ženy 30-39 let | 1:43:45.7 | 0:22:47.8 | ||
65 | diplom | 2801 | VÁVRA Jaromír | 1976 | --- | 21. / Muži 40-49 let | 1:43:54.2 | 0:22:56.2 | ||
66 | diplom | 2064 | BRABEC Miroslav | 1977 | Dovedové Křešín | 22. / Muži 40-49 let | 1:43:56.2 | 0:22:58.3 | ||
67 | diplom | 2245 | PŘEDOTA Dominik | 1996 | --- | 12. / Muži 17-29 let | 1:44:28.7 | 0:23:30.8 | ||
68 | diplom | 2054 | LOJÍK Martin | 1968 | copr přeštice | 6. / Muži 50-59 let | 1:44:29.9 | 0:23:32.0 | ||
69 | diplom | 2087 | KNOTEK Aleš | 1980 | --- | 23. / Muži 40-49 let | 1:45:02.2 | 0:24:04.2 | ||
70 | diplom | 2088 | TRČ Zbyněk | 1972 | CANYON bike | 24. / Muži 40-49 let | 1:45:10.9 | 0:24:13.0 | ||
71 | diplom | 2074 | SUTR Václav | 1981 | --- | 25. / Muži 40-49 let | 1:45:12.7 | 0:24:14.7 | ||
72 | diplom | 2057 | MRKVIČKA Zdeněk | 1978 | ELEKTROTRANS | 26. / Muži 40-49 let | 1:45:15.7 | 0:24:17.7 | ||
73 | diplom | 2018 | HRUŠKOVÁ Zuzana | 1988 | GHOST Team | 2. / Ženy 30-39 let | 1:45:24.7 | 0:24:26.7 | ||
74 | diplom | 2176 | BRABENEC Petr | 1969 | --- | 7. / Muži 50-59 let | 1:45:37.2 | 0:24:39.2 | ||
75 | diplom | 2231 | STANĚK Marek | 1977 | --- | 27. / Muži 40-49 let | 1:45:48.9 | 0:24:51.0 | ||
76 | diplom | 2095 | SIMON Dominik | 1996 | --- | 13. / Muži 17-29 let | 1:45:54.9 | 0:24:57.0 | ||
77 | diplom | 2017 | MATĚJKOVÁ Kristýna | 1995 | Dovedové Křešín | 3. / Ženy 17-29 let | 1:45:56.2 | 0:24:58.2 | ||
78 | diplom | 2240 | VASTL Jan | 1962 | SUŠICE | 8. / Muži 50-59 let | 1:45:57.2 | 0:24:59.2 | ||
79 | diplom | 2060 | BULÍN Alois | 1956 | CK Znojmo | 3. / Muži nad 60 let | 1:45:59.7 | 0:25:01.7 | ||
80 | diplom | 2076 | ANÝŽ Michal | 1981 | MONDRAKER racing team | 28. / Muži 40-49 let | 1:46:13.9 | 0:25:16.0 | ||
81 | diplom | 2107 | KAPR Milan | 1964 | autoopravna Kapr | 9. / Muži 50-59 let | 1:46:19.9 | 0:25:22.0 | ||
82 | diplom | 2167 | KOVÁŘ Jan | 1997 | --- | 14. / Muži 17-29 let | 1:48:01.6 | 0:27:03.7 | ||
83 | diplom | 2115 | BRUNCLÍK Vojtěch | 1984 | Nikl Cycling Team | 16. / Muži 30-39 let | 1:48:04.9 | 0:27:07.0 | ||
84 | diplom | 2079 | ČERVENÝ Martin | 1976 | perun-orechy.cz | 29. / Muži 40-49 let | 1:48:04.9 | 0:27:07.0 | ||
85 | diplom | 2234 | ZAHRADNIK Tomas | 1977 | --- | 30. / Muži 40-49 let | 1:48:04.9 | 0:27:07.0 | ||
86 | diplom | 2075 | FUČÍK Josef | 1954 | ROHOZEC AMULET TEAM | 4. / Muži nad 60 let | 1:48:08.9 | 0:27:11.0 | ||
87 | diplom | 2225 | MINAŘÍK Jan | 1992 | Zlín | 15. / Muži 17-29 let | 1:48:31.1 | 0:27:33.2 | ||
88 | diplom | 2139 | DOLEJŠ Michal | 1987 | --- | 17. / Muži 30-39 let | 1:48:42.6 | 0:27:44.7 | ||
89 | diplom | 2084 | KŘEHLÍK Jan | 1988 | --- | 18. / Muži 30-39 let | 1:48:45.9 | 0:27:48.0 | ||
90 | diplom | 2192 | LEJČEK Viktor | 1974 | ČS MTB HOBBY TEAM X | 31. / Muži 40-49 let | 1:48:48.4 | 0:27:50.4 | ||
91 | diplom | 2191 | VOKŘÍNEK Martin | 1989 | --- | 19. / Muži 30-39 let | 1:48:56.4 | 0:27:58.5 | ||
92 | diplom | 2802 | EIS Roman | 1978 | --- | 32. / Muži 40-49 let | 1:48:57.1 | 0:27:59.2 | ||
93 | diplom | 2125 | FURCH Jakub | 1990 | Furch Racing | 20. / Muži 30-39 let | 1:49:04.1 | 0:28:06.2 | ||
94 | diplom | 2090 | PABIN Jiří | 1975 | --- | 33. / Muži 40-49 let | 1:49:09.9 | 0:28:11.9 | ||
95 | diplom | 2026 | PLZENSKÁ Šárka | 1989 | Brdonoš Team/Ghost Team | 3. / Ženy 30-39 let | 1:49:36.4 | 0:28:38.4 | ||
96 | diplom | 2110 | HRDINA Michal | 1980 | ACS Bike Český Lev Podbořany | 34. / Muži 40-49 let | 1:49:52.1 | 0:28:54.2 | ||
97 | diplom | 2157 | ŘEZANKA Václav | 2000 | --- | 16. / Muži 17-29 let | 1:49:58.1 | 0:29:00.2 | ||
98 | diplom | 2055 | HOUŠKA Petr | 1970 | Nikl Cycling Team | 10. / Muži 50-59 let | 1:50:08.6 | 0:29:10.7 | ||
99 | diplom | 2111 | ČERNÝ Jan | 1956 | Rajkol | 5. / Muži nad 60 let | 1:50:24.9 | 0:29:27.0 | ||
100 | diplom | 2219 | RMOUTIL Marek | 1969 | --- | 11. / Muži 50-59 let | 1:50:54.6 | 0:29:56.7 |