Orlík Tour Kooperativy
DATUM : | 29 - 30.5.2021 | MÍSTO : | Orlík - Vystrkov |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky -
| filtr aktivní
| výběr aktivní
Načítání ...
Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas |
---|
Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5519 | ADÁMEK Robin | 2011 | Bike team Alby Znojmo | DNF | |||
3595 | ADAMOVÁ Kateřina | 1975 | Adam´s family | DNS | |||
diplom | 5570 | ADAMOVÁ Magdaléna | 2012 | --- | 4:32:25.3 | ||
diplom | 5591 | ANÝŽ Jan | 2012 | --- | 1:27:46.5 | ||
diplom | 3625 | BAROŠ Vojtěch | 2011 | --- | 2:25:46.2 | ||
diplom | 3626 | BAROŠOVÁ Daniela | 1974 | --- | 2:25:57.8 | ||
5681 | BARTOŠOVÁ Lucie | 2010 | --- | DNF | |||
5528 | BEDĚRKA Dominik | 2012 | BIKE FREAKS HOLICE | DNF | |||
diplom | 3543 | BEDĚRKOVÁ Markéta | 1980 | Pardubice | 1:39:41.9 | ||
3663 | BEDLIVÁ Tereza | 1989 | --- | DNF | |||
diplom | 3531 | BENDA Pavel | 1996 | Bendovi racing team | 1:42:20.6 | ||
diplom | 3528 | BENDA Pavel | 1967 | Bendovi racing team | 1:42:06.7 | ||
diplom | 3527 | BENDOVÁ Vladana | 1970 | Bendovi racing team | 1:42:17.4 | ||
5689 | BENEŠ Jakub | 2010 | --- | DNF | |||
5504 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | DNF | |||
diplom | 3613 | BRAUN Jan | 1992 | --- | 1:39:55.1 | ||
5669 | BRZEK Matěj | 2010 | --- | DNF | |||
diplom | 5714 | CAKLOVÁ Lota | 2014 | --- | 0:53:30.6 | ||
5638 | CIBOCH Ondra | 2009 | Kovo Praha | DNF | |||
3599 | ČEROVÁ Pavlína | 1989 | --- | DNS | |||
diplom | 5605 | ČERVENÁ Sofie | 2013 | --- | 1:57:54.0 | ||
diplom | 5604 | ČERVENÝ Jakub | 2010 | --- | 1:52:15.5 | ||
diplom | 3560 | DAĎOVÁ Veronika | 1979 | --- | 1:57:16.7 | ||
diplom | 3572 | DANIEL Ivan | 1979 | --- | 1:24:49.5 | ||
diplom | 3565 | DANIEL Tomáš | 2010 | --- | 1:24:48.2 | ||
5611 | DOSTÁL Martin | 2016 | --- | DNS | |||
3542 | DOSTÁL Ondřej | 1979 | Akademie cyklistických sportů | DNS | |||
5612 | DOSTÁLOVÁ Andrea | 2014 | --- | DNS | |||
diplom | 5587 | DRHA Jakub | 2014 | MTB Spartak Vrchlabí | 1:32:00.2 | ||
diplom | 3651 | DRHA Jaroslav | 1970 | --- | 1:31:46.4 | ||
diplom | 5509 | DRONGOVÁ Eliška | 2010 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 0:43:46.6 | ||
diplom | 5502 | DRONGOVÁ Sofie | 2013 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 0:43:45.2 | ||
5577 | FARA Jan | 2010 | Brilon Race Team MB | DNF | |||
diplom | 3576 | FARA Jan | 1984 | Triatlon Mladá Boleslav | 0:46:33.1 | ||
3633 | FÁRA Adam | 2011 | --- | DNS | |||
3634 | FÁRA Fabián | 2014 | --- | DNS | |||
diplom | 3632 | FÁRA Jan | 1983 | --- | 1:47:29.5 | ||
diplom | 3533 | FERKL Vladislav | 1967 | --- | 1:11:04.2 | ||
diplom | 3524 | FIALA Jakub | 2012 | --- | 1:45:50.1 | ||
diplom | 3523 | FIALA Matěj | 2014 | --- | 1:44:59.8 | ||
diplom | 3522 | FIALOVA Lucie | 1980 | --- | 1:46:07.9 | ||
diplom | 3580 | FILIPOVÁ Dagmar | 1980 | --- | 1:22:09.6 | ||
5706 | FRÝBERTOVÁ Adéla | 2012 | --- | DNF | |||
5658 | GAIER Jakub | 2013 | eRco Sport | DNF | |||
5659 | GIRGALOVÁ Julie | 2014 | BIKE puzzle team | DNF | |||
3510 | GORSKÁ Eva | 1977 | --- | DNS | |||
3512 | GORSKÝ Martin | 2011 | --- | DNS | |||
diplom | 3582 | GROM Richard | 1974 | Los Gromos | 1:09:50.4 | ||
diplom | 5562 | GROM Viliam | 2012 | Los Gromos | 1:10:28.5 | ||
diplom | 3581 | GROMOVÁ Gabriela | 1982 | Los Gromos | 1:10:09.3 | ||
diplom | 5534 | GROMOVÁ Lujza | 2013 | Los Gromos | 1:10:37.4 | ||
diplom | 5557 | GRUBEROVÁ Natálie | 2012 | CK SPORT BERAN CHRÁST | 1:31:53.7 | ||
diplom | 3658 | GUŽÍK Roman | 1975 | --- | 2:28:07.6 | ||
diplom | 5535 | GUŽÍKOVÁ Daniela | 2013 | --- | 2:28:00.1 | ||
diplom | 5538 | GUŽÍKOVÁ Terezie | 2011 | --- | 2:28:14.4 | ||
diplom | 3618 | HALBICH Jan | 1982 | --- | 1:39:52.9 | ||
3627 | HALOUZKA Michal | 1978 | --- | DNS | |||
diplom | 5628 | HANÁK Štěpán | 2008 | SK VELO PRAHA | 0:43:28.4 | ||
5589 | HATAŠ Tomáš | 2010 | --- | DNF | |||
5571 | HEJZEK Martin | 2010 | MS Bike Academy Racing | DNF | |||
5572 | HLADÍK František | 2010 | IVARCS - AUTHOR TEAM | DNF | |||
5573 | HOROVÁ Eliška | 2014 | Triatlon Plzeň, z.s. | DNF | |||
diplom | 3557 | HOVORKA Jiri | 1972 | --- | 2:10:42.0 | ||
diplom | 3558 | HOVORKOVÁ Frederica | 2012 | --- | 2:10:54.8 | ||
diplom | 3556 | HOVORKOVÁ Monika | 1970 | --- | 2:02:35.9 | ||
diplom | 3635 | HRBÁČ MIchael | 1973 | --- | 1:56:14.5 | ||
diplom | 5716 | HRBÁČOVÁ Julie | 2011 | Ségry | 1:53:41.0 | ||
diplom | 5717 | HRBÁČOVÁ Maya | 2013 | Ségry | 1:56:07.1 | ||
5626 | HRDINA Adam | 2008 | --- | DNF | |||
5644 | HRDINKA Robin | 2015 | RIDEKO bike shop | DNF | |||
5531 | HRDINKA Viktor | 2013 | RIDEKO bike shop | DNF | |||
5734 | HULAČ Matouš | 2014 | JUNIOR CYCLING PROJEKT TEAM Blatná | DNF | |||
5525 | CHLUBNA Šimon | 2012 | --- | DNF | |||
5641 | CHLUBNOVÁ Ella | 2015 | --- | DNF | |||
diplom | 3638 | CHRAST Antonin | 1975 | Segry | 1:53:10.0 | ||
diplom | 5715 | CHRASTOVA Zuzana | 2012 | Segry | 1:53:09.5 | ||
3508 | JANOUCH Mikuláš | 1970 | --- | DNS | |||
3509 | JANOUCHOVÁ Iva | 1986 | --- | DNS | |||
diplom | 3563 | JANSKÝ David | 2007 | --- | 1:27:50.6 | ||
5647 | JAROŠ Adam | 2015 | SK POLAR | DNF | |||
5761 | JAVORKA Tomáš | 2014 | --- | DNF | |||
5762 | JAVORKA Vojtěch | 2016 | --- | DNF | |||
diplom | 5677 | JIRSA David | 2013 | JUNIOR CYCLING PROJEKT TEAM PÍSEK | 1:59:35.7 | ||
5559 | KAMENÍKOVÁ Hana | 2012 | BIKE puzzle team | DNF | |||
diplom | 5515 | KAVALÍR Martin | 2008 | BRILON RACING TEAM MB | 1:33:10.6 | ||
diplom | 5527 | KAVALÍROVÁ Ela | 2011 | BRILON RACING TEAM MB | 1:31:26.3 | ||
diplom | 3507 | KAVALÍROVÁ Naďa | 1981 | IVAR CS – AUTHOR TEAM | 1:33:13.1 | ||
5680 | KINCL Matyáš | 2011 | --- | DNF | |||
diplom | 3521 | KISSOVA Ivana | 1969 | --- | 1:40:16.5 | ||
5686 | KNOBLOCH Adam | 2010 | BRILON RACING TEAM MB | DNF | |||
5687 | KNOBLOCHOVÁ Kristýna | 2012 | BRILON RACING TEAM MB | DNF | |||
diplom | 3502 | KOČÍ Ladislav | 1972 | INT CZ | 0:47:50.1 | ||
diplom | 3642 | KOLÁŘOVÁ Petra | 1976 | --- | 2:02:40.4 | ||
diplom | 3644 | KOLÁŘOVÁ Viktorie | 2000 | --- | 2:02:32.9 | ||
diplom | 3578 | KOLEŠ Daniel | 2013 | --- | 1:22:03.8 | ||
diplom | 3579 | KOLEŠ Václav | 1977 | --- | 1:22:06.8 | ||
3551 | KOLMANN Daniel | 2016 | --- | DNS | |||
3552 | KOLMANN Ota | 1988 | --- | DNS | |||
3553 | KOLMANNOVÁ Ema | 2012 | --- | DNS | |||
diplom | 3550 | KOPECKÝ Martin | 1974 | --- | 0:55:54.0 |