Orlík Tour Kooperativy
DATUM : | 29 - 30.5.2021 | MÍSTO : | Orlík - Vystrkov |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6049 | KOLÁŘOVÁ Babeta | 2009 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:39:43.4 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 6001 | DRHOVÁ Eva | 2008 | Bike Team Špindlerův Mlýn | 2. / Žákyně 12-13 let | 0:39:46.2 | 0:00:02.7 | |
3 | diplom | 6033 | KOTLÍNOVÁ Hana | 2008 | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | 3. / Žákyně 12-13 let | 0:44:21.4 | 0:04:37.9 | |
4 | diplom | 6047 | SALAQUARDOVÁ Sofie | 2009 | --- | 4. / Žákyně 12-13 let | 0:44:25.6 | 0:04:42.2 | |
5 | diplom | 6086 | KOTLÍNOVÁ Simo¨na | 2003 | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | 1. / JTM Doprovod | 0:45:28.5 | 0:05:45.0 | |
6 | diplom | 6002 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:45:32.8 | 0:05:49.3 | |
7 | diplom | 6062 | KLUČKOVÁ Hanka | 2010 | --- | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:46:32.2 | 0:06:48.8 | |
8 | diplom | 6010 | KOČOVÁ Barbora | 2007 | INT CZ | 1. / Žákyně 14-16 let | 0:50:24.3 | 0:10:40.8 | |
9 | diplom | 6068 | DRONGOVÁ Eliška | 2010 | --- | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:52:06.3 | 0:12:22.8 | |
10 | diplom | 6056 | WOLFOVÁ Amálie | 2012 | --- | 1. / Žákyně 8-9 let | 0:54:34.0 | 0:14:50.5 | |
11 | diplom | 6057 | DRHOVÁ Kateřina | 1985 | --- | 2. / JTM Doprovod | 0:54:34.3 | 0:14:50.8 | |
12 | diplom | 6029 | KAMENÍKOVÁ Hana | 2012 | BIKE puzzle team | 2. / Žákyně 8-9 let | 0:55:32.5 | 0:15:49.0 | |
13 | diplom | 6004 | ORLOWSKÁ Pavlína | 2011 | Praha Troja | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:55:37.0 | 0:15:53.5 | |
14 | diplom | 6025 | KOTASOVÁ Laura | 2012 | OCA-Open Cycling Academy | 3. / Žákyně 8-9 let | 0:56:11.8 | 0:16:28.3 | |
15 | diplom | 6066 | DRONGOVÁ Sofie | 2013 | --- | 4. / Žákyně 8-9 let | 1:02:43.6 | 0:23:00.1 | |
16 | diplom | 6081 | BAUMRUKOVÁ Eliška | 2012 | --- | 5. / Žákyně 8-9 let | 1:02:58.2 | 0:23:14.7 | |
17 | diplom | 6075 | KNOBLOCHOVÁ Kristýna | 2012 | BRILON RACING TEAM MB | 6. / Žákyně 8-9 let | 1:10:55.9 | 0:31:12.4 | |
18 | diplom | 6027 | GRUBEROVÁ Natálie | 2012 | CK SPORT BERAN CHRÁST | 7. / Žákyně 8-9 let | 1:32:04.1 | 0:52:20.6 | |
19 | diplom | 6048 | STRÁNSKÁ Adéla | 2008 | BRILON RACING TEAM MB | 5. / Žákyně 12-13 let | 2:17:57.6 | 1:38:14.1 | |
--- | 6003 | KLUČKOVÁ Hanka | 2010 | DK Bikeshop RACING Team | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | ||
--- | 6006 | KOPŘIVOVÁ Adéla | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | ||
--- | 6007 | ŠTROFOVÁ Natálie | 2012 | MS Bike Academy Racing | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | ||
--- | 6009 | KŘUPALOVÁ Kristýna | 2008 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | . / Žákyně 12-13 let | DNS | --- | ||
--- | 6043 | PTÁČKOVÁ Nela | 2010 | --- | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | ||
--- | 6044 | DAJČOVÁ Amálie | 2010 | North Bike Club Team | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | ||
--- | 6046 | ČERVENÁ Sofie | 2013 | --- | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- |