RALLYE SUDETY 2019
DATUM : | 7.9.2019 | MÍSTO : | Teplice nad Metují |
---|
POŘADATEL : | Red Point Team | WEBOVÉ STRÁNKY : | redpointteam.cz/rallye-sudety/ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2135 | POKORNÁ Emma | 2001 | TAH SPORT | 1. / Juniorky 15 - 18 let | 1:42:08.4 | 0:00:00.0 | ||
2 | 2131 | BENEŠOVÁ Anna | 2004 | Carla.Kupkolo.cz | 2. / Juniorky 15 - 18 let | 1:54:19.3 | 0:12:10.9 | ||
3 | 2132 | GOLINEY Maryana | 2002 | --- | 3. / Juniorky 15 - 18 let | 1:54:19.3 | 0:12:10.9 | ||
4 | 2139 | HAINZELOVÁ Lucie | 2005 | Pítrs bikes team | 1. / Žákyně 11 - 14 let | 1:54:36.8 | 0:12:28.3 | ||
5 | 2051 | KRÁČMAROVÁ Anna | 2009 | Apache Loko Trutnov | 1. / Žákyně do 10 let | 1:57:26.1 | 0:15:17.6 | ||
6 | 2052 | PÁNKOVÁ Žofie | 2006 | Kohouti SK Pržno | 2. / Žákyně 11 - 14 let | 1:57:28.3 | 0:15:19.8 | ||
7 | 2056 | ŠULCOVÁ Adéla | 2006 | S-sport Hronov | 3. / Žákyně 11 - 14 let | 2:05:16.7 | 0:23:08.3 | ||
8 | 2043 | ŠVIHELOVÁ Viktorie | 2003 | CPV Krnov | 4. / Juniorky 15 - 18 let | 2:05:59.7 | 0:23:51.2 | ||
9 | 2031 | BERNARDOVA Tereza | 1983 | --- | 1. / Ženy od 19 let | 2:06:06.5 | 0:23:58.0 | ||
10 | 2074 | RICHTROVÁ Eliška | 1995 | Ž3 Sport Náchod | 2. / Ženy od 19 let | 2:09:42.4 | 0:27:34.0 | ||
11 | 2120 | ŠILHAVÁ Tereza | 1990 | --- | 3. / Ženy od 19 let | 2:10:11.7 | 0:28:03.2 | ||
12 | 2059 | BEZUŠKOVÁ Leontýna | 2005 | Pítrs bikes team | 4. / Žákyně 11 - 14 let | 2:13:34.9 | 0:31:26.4 | ||
13 | 2146 | BRÁTOVÁ Bára | 2006 | SKI Police nad Metují | 5. / Žákyně 11 - 14 let | 2:13:34.9 | 0:31:26.4 | ||
14 | 2055 | MÁSLOVÁ Pavlína | 1992 | --- | 4. / Ženy od 19 let | 2:15:26.1 | 0:33:17.7 | ||
15 | 2017 | STŘEDOVÁ Barbora | 2008 | --- | 6. / Žákyně 11 - 14 let | 2:15:29.9 | 0:33:21.4 | ||
16 | 2111 | ZEZULKOVÁ Simona | 2008 | SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT | 7. / Žákyně 11 - 14 let | 2:15:39.6 | 0:33:31.2 | ||
17 | 2029 | KIEZLEROVÁ Monika | 2003 | --- | 5. / Juniorky 15 - 18 let | 2:20:40.1 | 0:38:31.6 | ||
18 | 2102 | KOHLOVÁ Štěpánka | 2007 | Růža Bike KIDS | 8. / Žákyně 11 - 14 let | 2:24:53.6 | 0:42:45.1 | ||
19 | 2091 | BUREŠOVÁ Anežka | 2009 | Pod Ostašem | 2. / Žákyně do 10 let | 2:26:42.5 | 0:44:34.1 | ||
20 | 2054 | POHLOVÁ Matylda | 2009 | SKI Police nad Metují | 3. / Žákyně do 10 let | 2:28:14.8 | 0:46:06.3 | ||
21 | 2015 | ROČKOVÁ Romana | 1970 | SDH Vysoká u Holic | 5. / Ženy od 19 let | 2:28:35.3 | 0:46:26.8 | ||
22 | 2053 | POHLOVÁ Adéla | 2007 | SKI Police nad Metují | 9. / Žákyně 11 - 14 let | 2:31:03.2 | 0:48:54.8 | ||
23 | 2087 | KOHOUTOVÁ Veronika | 1993 | --- | 6. / Ženy od 19 let | 2:34:22.2 | 0:52:13.7 | ||
24 | 2124 | HOTÁRKOVÁ Tereza | 2008 | Pítrs bikes team | 10. / Žákyně 11 - 14 let | 2:34:58.0 | 0:52:49.5 | ||
25 | 2110 | ZEZULKOVÁ Jana | 1978 | SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT | 7. / Ženy od 19 let | 2:40:22.7 | 0:58:14.2 | ||
26 | 2095 | HOLOMKOVA Veronika | 1995 | Bike Virgin | 8. / Ženy od 19 let | 2:44:42.4 | 1:02:33.9 | ||
27 | 2062 | ŘÍHÁNKOVÁ Tereza | 2011 | 2V BIKERS | 4. / Žákyně do 10 let | 2:48:20.1 | 1:06:11.6 | ||
28 | 2138 | JANSOVÁ Lenka | 2010 | Pítrs bikes team | 5. / Žákyně do 10 let | 3:00:50.7 | 1:18:42.2 | ||
29 | 2150 | DOBIÁŠOVÁ Šárka | 1979 | CSG TRI TEAM | 9. / Ženy od 19 let | 3:03:32.5 | 1:21:24.0 | ||
30 | 2151 | DOBIÁŠOVÁ Rebeka | 2008 | CSG TRI TEAM | 11. / Žákyně 11 - 14 let | 3:03:32.5 | 1:21:24.0 | ||
31 | 2122 | RUDOLOVÁ Marie | 1990 | 4FUNF | 10. / Ženy od 19 let | 3:05:09.2 | 1:23:00.7 | ||
32 | 2094 | BŮŽKOVÁ Jana | 1982 | Bokolobka tým Ostrava | 1. / Ženy - koloběžky | 3:31:56.4 | 1:49:48.0 | ||
33 | 2077 | ŠMAHELOVÁ Eva | 1994 | --- | 1. / Ženy - běh | 3:38:18.1 | 1:56:09.7 | ||
34 | 2143 | ŠEPSOVÁ Martina | 1988 | --- | 2. / Ženy - běh | 3:43:17.1 | 2:01:08.6 | ||
35 | 2058 | TRUHLÁŘOVÁ Barbora | 2010 | Kross Bikeranch Team Junior | 6. / Žákyně do 10 let | 3:48:49.8 | 2:06:41.3 | ||
36 | 2020 | HAVALCOVÁ Hana | 1962 | --- | 3. / Ženy - běh | 4:53:42.7 | 3:11:34.2 | ||
--- | 2027 | RUDELOVÁ Petra | 1977 | Úpice | . / Ženy - běh | DNF | --- | ||
--- | 2042 | HAVLÍČKOVÁ Tereza | 2006 | SK Jíra sekce Čukotka | . / Žákyně 11 - 14 let | DNF | --- | ||
--- | 2126 | JÁNSKÁ Emily | 2010 | KALÍRNA TEAM | . / Žákyně do 10 let | DNF | --- | ||
--- | 2016 | RAKOVÁ Marcela | 1967 | Alfa team Hořice | . / Ženy od 19 let | DNS | --- | ||
--- | 2023 | KŘEPELOVÁ Sandra | 2001 | Team CykloTrener | . / Juniorky 15 - 18 let | DNS | --- | ||
--- | 2033 | ŠEDOVÁ Adéla | 2005 | SDH Vysoká u Holic | . / Žákyně 11 - 14 let | DNS | --- | ||
--- | 2044 | ŠTÍPALOVÁ Ladislava | 1960 | JOPL | . / Ženy od 19 let | DNS | --- | ||
--- | 2069 | BŘEŇOVÁ Zuzana | 1989 | Squash Viktoria z.s. | . / Ženy od 19 let | DNS | --- | ||
--- | 2093 | MADZINOVÁ Veronika | 1990 | --- | . / Ženy od 19 let | DNS | --- | ||
--- | 2100 | ŠRETROVÁ Lucie | 2006 | S-sport Hronov | . / Žákyně 11 - 14 let | DNS | --- | ||
--- | 2142 | JOUKALOVÁ Sysie | 1979 | Rock Machine-Cyklomax | . / Ženy od 19 let | DNS | --- |