KONA Enduro Race Klínovec

MTB
DATUM :6.10.2019 MÍSTO :Trail Park Klínovec

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
1 13 MYŠÍK Milan CZE 1993 CANNONDALE KUR ENDURO 1. /  Race Elite 21-29 let 0:14:08.9 0:00:00.0 0:14:08.9 03:25.9 1 02:13.9 1 03:33.7 1 01:54.8 2 03:00.3 1
2 2 TEJCHMAN Přemek CZE 1988 Qayron Factory Team 2. /  Race Elite 21-29 let 0:14:44.3 0:00:35.3 0:14:44.3 03:36.7 4 02:16.7 2 03:38.8 2 01:55.9 3 03:16.0 4
3 11 NEVRKLA Mikuláš CZE 1998 --- 3. /  Race Elite 21-29 let 0:14:53.3 0:00:44.3 0:14:53.3 03:31.1 2 02:29.4 4 03:47.2 5 01:57.2 4 03:08.2 2
4 115 BÖHM Sven GER 1996 Greedy Vultures / 1.RSV Forchheim 4. /  Race Elite 21-29 let 0:15:14.7 0:01:05.7 0:15:14.7 03:41.0 7 02:29.5 6 03:48.9 6 01:58.1 5 03:17.1 5
5 295 STUDNIČKA Lukáš CZE 1991 --- 5. /  Race Elite 21-29 let 0:15:15.6 0:01:06.6 0:15:15.6 03:37.3 5 02:34.8 13 03:46.5 4 02:04.6 17 03:12.4 3
6 5 POKŠTEFL Michal CZE 1991 KOLA-BBM.CZ 6. /  Race Elite 21-29 let 0:15:16.6 0:01:07.6 0:15:16.6 03:36.2 3 02:23.8 3 03:45.5 3 01:53.1 1 03:38.0 23
7 23 VANER Jan CZE 1983 CANNONDALE KUR ENDURO 1. /  Race muži 30-39 let 0:15:41.3 0:01:32.3 0:15:41.3 03:37.3 6 02:29.4 5 04:01.6 14 02:01.0 8 03:31.8 17
8 6 PATÁK Jiří CZE 1992 SKIBIKECENTRUM.CZ 7. /  Race Elite 21-29 let 0:15:49.8 0:01:40.8 0:15:49.8 03:42.0 8 02:32.6 9 03:59.3 10 02:00.8 7 03:34.9 18
9 299 FÖRSTER Eric GER 1986 --- 2. /  Race muži 30-39 let 0:15:50.3 0:01:41.3 0:15:50.3 03:47.5 17 02:34.6 12 03:55.6 8 02:02.1 11 03:30.5 16
10 102 MÖHWALD Jonas GER 2000 TV Waldsassen 1. /  Race muži U21 0:15:52.7 0:01:43.7 0:15:52.7 03:45.5 15 02:48.0 27 03:51.3 7 01:59.2 6 03:28.7 13
11 17 ŠVÁN Vojtěch CZE 1988 EVIL Bikes Czech 3. /  Race muži 30-39 let 0:15:55.0 0:01:46.0 0:15:55.0 03:46.7 16 02:38.5 15 03:59.3 11 02:02.9 14 03:27.4 9
12 25 ŽILÁK František CZE 1981 Rock Machine Cyklomax enduro team 4. /  Race muži 30-39 let 0:15:57.8 0:01:48.8 0:15:57.8 03:43.6 12 02:32.7 10 03:57.0 9 02:07.2 25 03:37.1 22
13 288 HUML Lukáš CZE 1994 --- 8. /  Race Elite 21-29 let 0:15:58.6 0:01:49.6 0:15:58.6 03:42.1 9 02:42.6 21 04:05.4 16 02:02.7 13 03:25.8 8
14 22 MOŠKO Martin CZE 1990 Commencal FDF Team 9. /  Race Elite 21-29 let 0:15:58.6 0:01:49.6 0:15:58.6 03:44.6 14 02:41.6 18 04:05.7 18 02:01.3 9 03:25.4 7
15 14 SEIDLER Petr CZE 1994 --- 10. /  Race Elite 21-29 let 0:16:04.5 0:01:55.5 0:16:04.5 03:42.9 10 02:34.3 11 04:25.1 34 02:01.8 10 03:20.2 6
16 20 PEŠŤÁK Martin CZE 2000 FRBS-WTB-ARBYD 2. /  Race muži U21 0:16:13.1 0:02:04.1 0:16:13.1 03:43.2 11 02:35.0 14 04:07.2 20 02:08.0 29 03:39.5 24
17 303 PÜLHORN Max GER 1996 --- 11. /  Race Elite 21-29 let 0:16:13.7 0:02:04.7 0:16:13.7 03:50.0 18 02:45.1 24 04:01.2 13 02:08.9 32 03:28.5 12
18 19 ŘÍDKÝ Dominik CZE 2000 CANNONDALE KUR ENDURO 3. /  Race muži U21 0:16:15.3 0:02:06.3 0:16:15.3 03:44.1 13 02:29.9 7 04:24.8 33 02:06.3 22 03:30.0 14
19 16 HYNČICA Vlastimil CZE 1978 Specialized CZ 1. /  Race muži 40 + 0:16:18.9 0:02:09.9 0:16:18.9 03:53.6 24 02:39.6 16 04:13.0 24 02:04.8 18 03:27.6 10
20 3 FIEDLER Zdeněk CZE 2002 Qayron Factory Team 4. /  Race muži U21 0:16:23.5 0:02:14.5 0:16:23.5 03:53.3 23 02:42.0 19 04:06.0 19 02:05.0 19 03:37.0 21
21 279 CVINGER Tomáš CZE 2001 --- 5. /  Race muži U21 0:16:26.4 0:02:17.4 0:16:26.4 03:57.9 26 02:52.3 29 04:03.5 15 02:04.3 16 03:28.4 11
22 106 SCHUBERT Marc GER 1985 --- 5. /  Race muži 30-39 let 0:16:35.4 0:02:26.4 0:16:35.4 03:51.9 21 02:31.0 8 04:11.1 23 02:06.7 23 03:54.5 33
23 113 SCHUBERT André CZE 1980 --- 6. /  Race muži 30-39 let 0:16:37.5 0:02:28.5 0:16:37.5 03:51.3 20 02:54.1 33 04:09.3 21 02:02.3 12 03:40.4 26
24 15 ZADÁK David CZE 1999 --- 6. /  Race muži U21 0:16:43.7 0:02:34.7 0:16:43.7 04:18.6 54 02:50.4 28 04:00.1 12 02:04.2 15 03:30.2 15
25 44 REISNER Petr CZE 1975 GIANT cycling team 2. /  Race muži 40 + 0:16:46.3 0:02:37.4 0:16:46.3 03:58.1 28 02:43.8 23 04:09.5 22 02:05.3 20 03:49.3 29
26 10 KŘÍŽEK Miroslav CZE 1978 Commencal FDF Team 3. /  Race muži 40 + 0:16:46.4 0:02:37.4 0:16:46.4 03:58.6 29 02:42.0 20 04:20.6 30 02:08.9 33 03:36.0 20
27 18 HYNČICA Petr CZE 1973 Specialized.cz 4. /  Race muži 40 + 0:17:01.5 0:02:52.5 0:17:01.5 03:50.1 19 02:45.5 25 04:18.7 27 02:08.6 31 03:58.4 37
28 24 BEDRNÍK Matěj CZE 2000 Česká spořitelna Specialized Junior MTB team 7. /  Race muži U21 0:17:08.2 0:02:59.2 0:17:08.2 04:00.0 31 03:02.0 49 04:18.0 26 02:07.8 28 03:40.1 25
29 4 MAKOWSKI Michał POL 1986 --- 7. /  Race muži 30-39 let 0:17:08.4 0:02:59.4 0:17:08.4 03:58.1 27 02:53.2 31 04:05.6 17 02:07.1 24 04:04.3 44
30 291 ZAJAC Filip CZE 2001 --- 8. /  Race muži U21 0:17:09.4 0:03:00.4 0:17:09.4 03:55.8 25 02:43.1 22 04:23.6 32 02:08.4 30 03:58.5 38
31 274 VYKYPĚL Šimon CZE 2001 --- 9. /  Race muži U21 0:17:19.9 0:03:10.9 0:17:19.9 03:52.5 22 02:40.7 17 04:26.0 36 02:23.5 71 03:57.2 36
32 296 MALÍNEK Jan CZE 1983 --- 8. /  Race muži 30-39 let 0:17:20.5 0:03:11.5 0:17:20.5 04:12.3 43 02:47.2 26 04:21.5 31 02:14.6 40 03:44.9 27
33 322 SÁSKA Jan CZE 2002 --- 10. /  Race muži U21 0:17:24.8 0:03:15.8 0:17:24.8 04:11.7 40 02:52.7 30 04:19.6 29 02:09.6 34 03:51.2 30
34 9 CSER Mate AUT 1983 Fro Racing 9. /  Race muži 30-39 let 0:17:29.4 0:03:20.4 0:17:29.4 04:02.5 33 02:56.8 36 04:25.6 35 02:10.0 35 03:54.3 32
35 66 MARČÍK Tomáš CZE 1980 O.B.N.P. 10. /  Race muži 30-39 let 0:17:34.1 0:03:25.1 0:17:34.1 04:06.0 34 03:00.8 43 04:19.4 28 02:06.0 21 04:01.7 41
36 286 ODZIDMEK Olaf POL 1994 --- 12. /  Race Elite 21-29 let 0:17:34.7 0:03:25.7 0:17:34.7 04:17.8 51 03:18.6 66 04:14.9 25 02:07.8 26 03:35.6 19
37 273 VYKYPĚL Matouš CZE 2001 --- 11. /  Race muži U21 0:17:43.1 0:03:34.1 0:17:43.1 04:09.2 37 03:00.9 44 04:26.8 37 02:11.2 36 03:55.0 34
38 63 DONNER Florian GER 1989 --- 11. /  Race muži 30-39 let 0:17:59.7 0:03:50.7 0:17:59.7 03:59.9 30 03:14.7 61 04:29.0 38 02:20.3 59 03:55.6 35
39 58 SMÍŠEK Ondřej CZE 1978 Cyklopujcovna.com 5. /  Race muži 40 + 0:18:02.9 0:03:53.9 0:18:02.9 04:07.1 35 03:03.4 50 04:42.6 44 02:15.4 41 03:54.1 31
40 118 CHAROUZ Tomáš CZE 1991 Trail-guide.cz 13. /  Race Elite 21-29 let 0:18:15.2 0:04:06.2 0:18:15.2 04:10.0 38 03:00.1 41 04:48.5 50 02:15.8 42 04:00.8 39
41 89 ŠUMAVSKÝ Ondřej CZE 1989 Trail-guide.cz 12. /  Race muži 30-39 let 0:18:16.6 0:04:07.6 0:18:16.6 04:12.5 44 02:58.1 39 04:46.9 47 02:13.5 39 04:05.4 48
42 35 PITOŇÁK Richard CZE 1989 NOPOOR 13. /  Race muži 30-39 let 0:18:22.5 0:04:13.5 0:18:22.5 04:27.5 68 03:04.1 51 04:36.0 41 02:11.5 37 04:03.1 43
43 98 DINKEL Nick GER 1993 --- 14. /  Race Elite 21-29 let 0:18:23.4 0:04:14.5 0:18:23.4 04:20.5 57 02:53.8 32 04:36.0 40 02:19.2 54 04:13.8 53
44 104 ČIVIŠ Michal CZE 1985 --- 14. /  Race muži 30-39 let 0:18:24.7 0:04:15.7 0:18:24.7 04:12.1 42 03:00.6 42 04:49.7 52 02:17.4 48 04:04.7 46
45 75 JETMAR Jiří CZE 1983 SBCR, NadNyx senil team 15. /  Race muži 30-39 let 0:18:28.7 0:04:19.7 0:18:28.7 04:14.9 47 02:56.2 35 04:51.3 53 02:21.5 64 04:04.6 45
46 26 SÝKORA Štefan CZE 1995 --- 15. /  Race Elite 21-29 let 0:18:31.6 0:04:22.6 0:18:31.6 04:07.3 36 02:57.5 38 04:47.6 48 02:16.3 43 04:22.9 64
47 31 NESTLEROVA Fejola Stepanka CZE 1985 Norco Bicycles CZ 1. /  Race ženy 21+ 0:18:35.6 0:04:26.6 0:18:35.6 04:15.3 48 03:13.7 57 04:44.1 45 02:20.2 57 04:02.2 42
48 112 WINKLER Maurice GER 2002 RSV Team Auto Riedel Schwarzenberg 12. /  Race muži U21 0:18:38.8 0:04:29.9 0:18:38.8 04:16.8 50 02:58.8 40 04:52.4 55 02:16.8 46 04:13.9 54
49 283 CVINGER David CZE 2000 Ore Mtb Racing Team 13. /  Race muži U21 0:18:41.4 0:04:32.4 0:18:41.4 04:25.5 65 03:01.3 45 05:06.5 71 02:20.2 55 03:47.9 28
50 287 BRZA Martin CZE 2001 --- 14. /  Race muži U21 0:18:43.8 0:04:34.8 0:18:43.8 04:13.5 45 03:18.9 67 04:58.4 62 02:07.8 26 04:05.2 47
51 39 STEJSKAL Zbyněk CZE 1975 VELOSERVIS RACE BIKE 6. /  Race muži 40 + 0:18:45.3 0:04:36.3 0:18:45.3 04:02.4 32 03:06.4 52 04:54.7 57 02:23.9 72 04:17.7 57
52 108 CÍSAŘ Adam CZE 1981 Avast Cyklo Šauer MTB team 16. /  Race muži 30-39 let 0:18:47.8 0:04:38.8 0:18:47.8 04:18.1 52 03:01.5 48 04:42.3 43 02:21.6 65 04:24.1 66
53 69 KALAS Miloslav CZE 2000 --- 15. /  Race muži U21 0:18:50.1 0:04:41.1 0:18:50.1 04:14.6 46 02:57.2 37 05:08.7 73 02:17.7 51 04:11.6 52
54 47 BARTOŠEK Lukáš CZE 1988 BIKE CAJK 17. /  Race muži 30-39 let 0:18:55.6 0:04:46.6 0:18:55.6 04:21.9 60 03:01.5 47 04:47.6 49 02:24.6 74 04:19.8 59
55 90 HANÁK Jakub CZE 2002 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 16. /  Race muži U21 0:19:06.5 0:04:57.5 0:19:06.5 04:23.3 62 03:24.6 71 04:39.0 42 02:13.3 38 04:26.3 70
56 55 LANDA Štěpán CZE 1981 SKIBIKECENTRUM.CZ - LightCore 18. /  Race muži 30-39 let 0:19:07.8 0:04:58.9 0:19:07.8 04:19.1 56 03:14.5 60 05:04.5 68 02:23.1 69 04:06.4 50
57 60 SOUKUP Tomáš CZE 1979 NORTHCZECHRIDERS 7. /  Race muži 40 + 0:19:08.7 0:04:59.7 0:19:08.7 04:27.3 67 03:32.1 82 04:45.1 46 02:17.7 50 04:06.4 49
58 52 BEČKA Jiří CZE 1993 Trail-guide.cz 16. /  Race Elite 21-29 let 0:19:20.6 0:05:11.6 0:19:20.6 04:39.8 81 03:12.6 56 04:48.7 51 02:18.3 52 04:21.0 61
59 275 KOUT Martin CZE 1994 --- 17. /  Race Elite 21-29 let 0:19:21.5 0:05:12.5 0:19:21.5 04:10.2 39 02:55.9 34 05:18.6 79 02:20.4 60 04:36.4 76
60 42 OTTO Martin GER 1985 --- 19. /  Race muži 30-39 let 0:19:22.7 0:05:13.7 0:19:22.7 04:30.6 71 03:14.3 59 05:01.2 64 02:21.2 61 04:15.1 55
61 50 KYKAL Petr CZE 1985 YETI wonderfullbikes.cz 20. /  Race muži 30-39 let 0:19:24.4 0:05:15.4 0:19:24.4 04:11.8 41 03:15.9 63 04:33.2 39 02:16.6 44 05:06.7 91
62 57 PAŽITNÝ Miroslav CZE 1981 NORTHCZECHRIDERS 21. /  Race muži 30-39 let 0:19:24.7 0:05:15.7 0:19:24.7 04:40.3 83 03:22.9 70 05:02.3 66 02:17.5 49 04:01.5 40
63 51 WIELAND Sebastian GER 1996 --- 18. /  Race Elite 21-29 let 0:19:25.5 0:05:16.5 0:19:25.5 04:21.7 59 03:22.3 69 04:57.5 60 02:19.1 53 04:24.9 67
64 29 JAROŠ Milan CZE 1994 --- 19. /  Race Elite 21-29 let 0:19:25.7 0:05:16.7 0:19:25.7 04:24.0 63 03:25.7 72 04:55.2 58 02:16.6 45 04:24.0 65
65 327 DRENGUBÁKOVÁ Andrea CZE 1990 --- 2. /  Race ženy 21+ 0:19:29.0 0:05:20.0 0:19:29.0 04:33.1 74 03:10.0 54 04:55.5 59 02:24.5 73 04:25.9 68
66 298 PUSTAL Grunnar GER 1982 --- 22. /  Race muži 30-39 let 0:19:33.9 0:05:24.9 0:19:33.9 04:16.7 49 03:17.1 65 05:13.9 74 02:37.4 96 04:08.8 51
67 45 HYKL Tomáš CZE 1975 Petr Čech SPORT MTB TEAM 8. /  Race muži 40 + 0:19:36.3 0:05:27.3 0:19:36.3 04:32.5 73 03:14.1 58 05:04.2 67 02:23.3 70 04:22.0 62
68 46 SZEP Milan CZE 1966 RB-Bike Protocycles 9. /  Race muži 40 + 0:19:41.8 0:05:32.8 0:19:41.8 04:25.0 64 03:01.5 46 05:16.0 76 02:25.2 76 04:33.9 73
69 103 MÜNSTER Manuel GER 1981 Endurockers Racing Team 23. /  Race muži 30-39 let 0:19:44.8 0:05:35.9 0:19:44.8 04:37.5 78 03:07.7 53 05:16.9 77 02:20.3 58 04:22.4 63
70 281 LOS Rostislav CZE 1983 --- 24. /  Race muži 30-39 let 0:19:56.2 0:05:47.2 0:19:56.2 04:18.9 55 03:10.3 55 05:04.9 69 02:33.8 90 04:48.3 83
71 285 MAUERSBERGER Michael GER 1992 --- 20. /  Race Elite 21-29 let 0:20:06.3 0:05:57.3 0:20:06.3 04:21.4 58 03:27.0 74 05:18.2 78 02:21.3 62 04:38.2 77
72 109 SCHÄDLICH Patrick GER 1990 --- 21. /  Race Elite 21-29 let 0:20:07.6 0:05:58.6 0:20:07.6 04:27.6 69 03:45.6 90 05:06.4 70 02:21.9 66 04:25.9 69
73 119 ČERNÝ Jan CZE 1983 Theosport 25. /  Race muži 30-39 let 0:20:10.7 0:06:01.7 0:20:10.7 04:40.4 84 03:15.3 62 04:58.3 61 02:22.4 68 04:54.0 84
74 64 GRABMÜLLER Jan CZE 1981 Bikefactory Strakonice 26. /  Race muži 30-39 let 0:20:15.5 0:06:06.5 0:20:15.5 04:34.6 76 03:16.8 64 05:20.5 81 02:30.8 83 04:32.7 72
75 73 STREHL Jan-Phillip GER 1984 --- 27. /  Race muži 30-39 let 0:20:17.1 0:06:08.2 0:20:17.1 04:37.0 77 03:28.1 76 05:08.1 72 02:24.7 75 04:39.0 78
76 37 HAVEL Jakub CZE 1975 Bikefactory Strakonice 10. /  Race muži 40 + 0:20:26.3 0:06:17.3 0:20:26.3 04:33.4 75 03:39.9 85 05:35.1 92 02:21.5 63 04:16.3 56
77 28 KÁBA Martin CZE 1989 --- 28. /  Race muži 30-39 let 0:20:26.8 0:06:17.8 0:20:26.8 04:26.8 66 03:50.7 94 05:01.8 65 02:27.6 79 04:39.7 80
78 111 RUZICKA Slavek CZE 1982 --- 29. /  Race muži 30-39 let 0:20:33.7 0:06:24.7 0:20:33.7 04:37.5 79 03:41.0 88 05:23.2 84 02:31.9 87 04:19.8 60
79 93 SEIFERT David GER 1984 Pfadlinig Tretmühle Team 30. /  Race muži 30-39 let 0:20:35.2 0:06:26.2 0:20:35.2 04:18.2 53 03:26.6 73 04:52.2 54 02:34.4 92 05:23.6 97
80 70 VOŠTA Jan CZE 1979 SKIBIKECENTRUM.CZ 11. /  Race muži 40 + 0:20:40.4 0:06:31.4 0:20:40.4 04:31.2 72 03:50.2 92 05:20.5 82 02:39.8 99 04:18.5 58
81 92 PAZITNY Martin CZE 1984 NORTHCZECHRIDERS 31. /  Race muži 30-39 let 0:20:44.2 0:06:35.2 0:20:44.2 04:47.9 91 03:35.7 83 05:19.7 80 02:25.8 77 04:35.0 74
82 49 KUBICA david CZE 1970 caplachtapi palava 12. /  Race muži 40 + 0:20:52.3 0:06:43.3 0:20:52.3 04:30.4 70 03:30.3 79 05:25.4 85 02:30.9 84 04:55.0 86
83 43 VYKOUPIL Jan CZE 1992 Ellendereth Bike Team 22. /  Race Elite 21-29 let 0:20:52.7 0:06:43.7 0:20:52.7 04:41.6 86 03:29.4 78 04:54.3 56 02:20.2 56 05:27.2 98
84 41 KRSEK Martin CZE 1966 CANNONDALE KUR ENDURO 13. /  Race muži 40 + 0:20:53.7 0:06:44.7 0:20:53.7 04:39.6 80 04:03.8 96 05:14.7 75 02:26.1 78 04:29.3 71
85 61 MOŠNIČKA Lubomír CZE 1980 Galaxy Cyklošvec Stevens 32. /  Race muži 30-39 let 0:20:55.5 0:06:46.5 0:20:55.5 04:41.9 87 03:40.2 86 05:22.6 83 02:31.0 85 04:39.6 79
86 324 HAWSTEIN Daniel GER 1987 --- 33. /  Race muži 30-39 let 0:21:05.2 0:06:56.2 0:21:05.2 04:40.3 82 03:31.9 81 05:45.4 97 02:31.8 86 04:35.8 75
87 87 WALTER Christian CZE 1987 --- 34. /  Race muži 30-39 let 0:21:11.8 0:07:02.8 0:21:11.8 04:43.5 89 04:23.6 101 05:00.2 63 02:17.2 47 04:47.1 82
88 67 FILIP jan CZE 1989 --- 35. /  Race muži 30-39 let 0:21:22.2 0:07:13.2 0:21:22.2 04:41.0 85 03:29.1 77 05:27.7 87 02:33.8 91 05:10.5 93
89 74 ŘEZNÍČEK Petr CZE 1978 NORTHCZECHRIDERS 14. /  Race muži 40 + 0:21:31.4 0:07:22.4 0:21:31.4 05:12.5 99 03:30.7 80 05:26.2 86 02:22.4 67 04:59.5 87
90 280 HÜBLER Jörg GER 1971 --- 15. /  Race muži 40 + 0:21:36.8 0:07:27.8 0:21:36.8 04:50.7 95 03:50.7 93 05:31.8 89 02:29.2 81 04:54.4 85
91 59 BETLACH Tomáš CZE 1983 Light Core team 36. /  Race muži 30-39 let 0:21:42.7 0:07:33.7 0:21:42.7 04:43.3 88 03:41.8 89 05:29.1 88 02:35.8 94 05:12.4 94
92 8 VOBOŘIL Luboš CZE 1983 --- 37. /  Race muži 30-39 let 0:21:47.9 0:07:38.9 0:21:47.9 04:46.7 90 03:27.1 75 05:52.7 100 02:32.7 88 05:08.6 92
93 86 BLAHA Jan CZE 1984 --- 38. /  Race muži 30-39 let 0:22:11.8 0:08:02.8 0:22:11.8 04:56.6 96 03:47.4 91 05:42.4 95 02:39.2 98 05:06.0 90
94 80 WALLSCHLÄGER Eric GER 1995 KIWI-Racing New Zealand 23. /  Race Elite 21-29 let 0:22:16.5 0:08:07.5 0:22:16.5 04:22.5 61 03:22.0 68 06:09.0 103 02:38.6 97 05:44.1 103
95 99 GÖSSEL Sten GER 1983 --- 39. /  Race muži 30-39 let 0:22:18.9 0:08:09.9 0:22:18.9 04:48.7 92 03:40.3 87 05:51.7 99 02:28.9 80 05:29.1 99
96 62 SLÁDEK Jan CZE 1991 --- 24. /  Race Elite 21-29 let 0:22:23.1 0:08:14.1 0:22:23.1 04:50.0 93 04:14.5 100 05:31.9 90 02:30.2 82 05:16.4 95
97 79 VYBÍRALOVÁ Tereza CZE 1991 Whyte racing team 3. /  Race ženy 21+ 0:22:25.9 0:08:16.9 0:22:25.9 05:19.8 101 03:38.9 84 05:38.4 93 02:46.8 103 05:01.8 88
98 91 HANÁK Petr CZE 1974 SK VELO PRAHA 16. /  Race muži 40 + 0:22:27.7 0:08:18.7 0:22:27.7 04:50.6 94 04:04.6 97 05:34.6 91 02:34.6 93 05:23.3 96
99 72 POVÝŠIL Jan CZE 1985 --- 40. /  Race muži 30-39 let 0:22:34.7 0:08:25.7 0:22:34.7 05:01.1 98 03:57.5 95 05:49.1 98 02:44.6 102 05:02.2 89
100 101 LOUDA Martin CZE 2002 --- 17. /  Race muži U21 0:22:54.5 0:08:45.5 0:22:54.5 05:21.7 102 04:11.0 99 05:43.2 96 02:55.3 105 04:43.0 81

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru