Český pohár XCO MTB - Město Touškov - Český pohár XCO MTB - sobota
DATUM : | 27.4.2019 | MÍSTO : | Město Touškov |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 1.lap | # | 2.lap | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1003 | VAJSEJTL Jan | 2009 | BIKECLINIC JUNIOR TEAM | 0:09:24.5 | 0:00:00.0 | 04:34.8 [1] | 1 | 04:49.7 [1] | 1 | ||
2 | 1028 | VAŠINA Timotej | 2009 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 0:10:03.5 | 0:00:38.9 | 05:05.5 [4] | 4 | 04:57.9 [2] | 2 | ||
3 | 1023 | DOUDĚRA Petr | 2009 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 0:10:12.5 | 0:00:47.9 | 05:01.0 [2] | 2 | 05:11.4 [5] | 3 | ||
4 | 1036 | BRADÁČ Michal | 2010 | DUKLA PRAHA | 0:10:14.7 | 0:00:50.2 | 05:05.3 [3] | 3 | 05:09.4 [4] | 4 | ||
5 | 1149 | JOGL Denis | 2010 | CK LOKO Rakovník | 0:10:28.7 | 0:01:04.2 | 05:27.3 [8] | 8 | 05:01.4 [3] | 5 | ||
6 | 1015 | SIMBARTL Richard | 2009 | KOVO PRAHA | 0:10:34.7 | 0:01:10.2 | 05:22.8 [6] | 6 | 05:11.9 [6] | 6 | ||
7 | 1163 | HLADÍK František | 2010 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 0:10:36.7 | 0:01:12.2 | 05:15.3 [5] | 5 | 05:21.4 [8] | 7 | ||
8 | 1057 | BEČVÁŘ Oliver | 2009 | OVLADEJKOLO - TREK Bikes | 0:10:47.5 | 0:01:22.9 | 05:23.0 [7] | 7 | 05:24.4 [9] | 8 | ||
9 | 1074 | RAŠKA Tomáš | 2009 | Short Bike Academy Opletal | 0:10:57.5 | 0:01:32.9 | 05:30.5 [10] | 10 | 05:26.9 [10] | 9 | ||
10 | 1091 | SULZBACHER Vojtěch | 2010 | Pítrs Bikes Team | 0:10:58.5 | 0:01:33.9 | 05:45.3 [19] | 19 | 05:13.2 [7] | 10 | ||
11 | 1069 | ŠIMÍK Jakub | 2009 | Cykloteam MXM Hulín | 0:11:12.5 | 0:01:47.9 | 05:36.0 [12] | 12 | 05:36.4 [19] | 11 | ||
12 | 1049 | VÁVRA Lukáš | 2009 | MS BIKE ACADEMY RACING | 0:11:13.0 | 0:01:48.4 | 05:42.3 [16] | 16 | 05:30.7 [12] | 12 | ||
13 | 1078 | CIBOCH Ondřej | 2009 | CK BÍTOVSKÁ | 0:11:13.5 | 0:01:48.9 | 05:30.0 [9] | 9 | 05:43.4 [29] | 13 | ||
14 | 1073 | HAVLÍČEK Adam | 2010 | DUKLA PRAHA | 0:11:16.0 | 0:01:51.4 | 05:44.0 [17] | 17 | 05:31.9 [14] | 14 | ||
15 | 1081 | ŠIMONEK Jáchym | 2009 | BSK Racing Juniors | 0:11:17.2 | 0:01:52.7 | 05:41.0 [15] | 15 | 05:36.2 [17] | 15 | ||
16 | 1048 | PANUŠ Jakub | 2009 | Bike Freaks Holice | 0:11:18.2 | 0:01:53.7 | 05:35.8 [11] | 11 | 05:42.4 [24] | 16 | ||
17 | 1093 | BŘEZINA Adam | 2010 | aspire | 0:11:21.0 | 0:01:56.4 | 05:38.3 [13] | 13 | 05:42.7 [25] | 17 | ||
18 | 1109 | ŠPERL Václav | 2009 | BIKECLINIC JUNIOR TEAM | 0:11:22.7 | 0:01:58.2 | 05:40.8 [14] | 14 | 05:41.9 [23] | 18 | ||
19 | 1095 | STRAKATÝ Šimon | 2010 | DUKLA PRAHA | 0:11:30.5 | 0:02:05.9 | 05:44.5 [18] | 18 | 05:45.9 [31] | 19 | ||
20 | 1037 | VERNER Martin | 2009 | MS BIKE ACADEMY RACING | 0:11:32.0 | 0:02:07.4 | 05:59.5 [24] | 24 | 05:32.4 [15] | 20 | ||
21 | 1135 | KOŠŤÁLEK Jan | 2009 | BC Město Touškov | 0:11:35.0 | 0:02:10.4 | 05:54.0 [21] | 21 | 05:40.9 [20] | 21 | ||
22 | 1096 | OPÁLKO Matyáš | 2009 | COPR TJ PŘEŠTICE | 0:11:36.5 | 0:02:11.9 | 05:53.8 [20] | 20 | 05:42.7 [27] | 22 | ||
23 | 1085 | TVRZ Jan | 2009 | BSK Cyklo-Market juniors | 0:11:40.0 | 0:02:15.4 | 06:12.5 [29] | 29 | 05:27.4 [11] | 23 | ||
24 | 1055 | MEIER Václav | 2010 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 0:11:40.0 | 0:02:15.4 | 05:58.5 [23] | 23 | 05:41.4 [21] | 24 | ||
25 | 1137 | KUČVA Tomáš | 2009 | AC SPARTA PRAHA CYCLING | 0:11:47.5 | 0:02:22.9 | 06:16.0 [31] | 31 | 05:31.4 [13] | 25 | ||
26 | 1084 | PODHAISKÝ Ondřej | 2009 | TJ AŠ Mladá Boleslav | 0:11:48.5 | 0:02:23.9 | 05:54.3 [22] | 22 | 05:54.2 [35] | 26 | ||
27 | 1119 | ČÁSLAVSKÝ Petr | 2009 | MS BIKE ACADEMY RACING | 0:11:49.2 | 0:02:24.7 | 06:06.0 [25] | 25 | 05:43.2 [28] | 27 | ||
28 | 1111 | FREUDL David | 2009 | SK VELO PRAHA | 0:11:49.7 | 0:02:25.2 | 06:07.8 [26] | 26 | 05:41.9 [22] | 28 | ||
29 | 1103 | STANKE Matěj | 2009 | AUTHOR TEAM STUPNO | 0:11:50.2 | 0:02:25.7 | 06:17.0 [32] | 32 | 05:33.2 [16] | 29 | ||
30 | 1098 | DINGA Jan | 2010 | BSK Racing Juniors | 0:12:02.2 | 0:02:37.7 | 06:10.5 [28] | 28 | 05:51.7 [33] | 30 | ||
31 | 1059 | MAKOVEC Dominik | 2010 | Klatovy | 0:12:13.2 | 0:02:48.7 | 06:28.5 [33] | 33 | 05:44.7 [30] | 31 | ||
32 | 1090 | TOTH Zdeněk | 2009 | BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV | 0:12:14.0 | 0:02:49.4 | 06:10.3 [27] | 27 | 06:03.7 [39] | 32 | ||
33 | 1087 | CICHÁK Mikuláš | 2010 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 0:12:21.2 | 0:02:56.7 | 06:14.8 [30] | 30 | 06:06.4 [41] | 33 | ||
34 | 1108 | HORN Josef | 2010 | AC Sparta Praha junior cycling | 0:12:25.2 | 0:03:00.7 | 06:42.5 [35] | 35 | 05:42.7 [26] | 34 | ||
35 | 1128 | PITEL Ondřej | 2010 | Cyklosport Pitstop.cz | 0:12:37.2 | 0:03:12.7 | 06:33.0 [34] | 34 | 06:04.2 [40] | 35 | ||
36 | 1107 | VAVERKA Matyáš | 2009 | Čistý sport | 0:12:40.0 | 0:03:15.4 | 06:47.3 [37] | 37 | 05:52.7 [34] | 36 | ||
37 | 1105 | FARA Jan | 2010 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 0:12:50.7 | 0:03:26.2 | 06:49.5 [38] | 38 | 06:01.2 [37] | 37 | ||
38 | 1110 | JELÍNEK Lukáš | 2010 | LYKO KLUB PRACHATICE | 0:12:53.0 | 0:03:28.4 | 06:43.3 [36] | 36 | 06:09.7 [42] | 38 | ||
39 | 1079 | DOBRÝ Radim | 2010 | CK LOKO Rakovník | 0:12:54.7 | 0:03:30.2 | 06:51.8 [39] | 39 | 06:02.9 [38] | 39 | ||
40 | 1134 | JANKA Daniel | 2009 | Team Nike Březová | 0:12:58.2 | 0:03:33.7 | 07:22.0 [42] | 42 | 05:36.2 [18] | 40 | ||
41 | 1099 | POSPÍŠIL Jan | 2010 | BIKECLINIC JUNIOR TEAM | 0:13:24.7 | 0:04:00.2 | 06:58.8 [40] | 40 | 06:25.9 [43] | 41 | ||
42 | 1104 | KRÁL Matyáš | 2009 | ADASTRA Cycling Team | 0:13:25.0 | 0:04:00.4 | 07:34.3 [47] | 47 | 05:50.7 [32] | 42 | ||
43 | 1165 | MATĚJKA Lukáš | 2009 | SK VELO PRAHA | 0:13:31.2 | 0:04:06.7 | 07:32.0 [45] | 45 | 05:59.2 [36] | 43 | ||
44 | 1112 | NOVOTNÝ Lukáš | 2009 | ADASTRA Cycling Team | 0:13:59.5 | 0:04:34.9 | 07:30.0 [44] | 44 | 06:29.4 [44] | 44 | ||
45 | 1115 | ČERNÍN Lukáš | 2009 | TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ | 0:14:05.7 | 0:04:41.2 | 07:32.7 [46] | 46 | 06:32.9 [45] | 45 | ||
46 | 1124 | SEBRÁNEK Šimon | 2010 | AUTHOR TEAM STUPNO | 0:14:18.2 | 0:04:53.7 | 07:26.5 [43] | 43 | 06:51.7 [46] | 46 | ||
47 | 1159 | UŠEL Ondřej | 2010 | BIKECLINIC JUNIOR TEAM | 0:14:36.9 | 0:05:12.4 | 07:35.7 [48] | 48 | 07:01.2 [47] | 47 | ||
48 | 1113 | KUČERA Radim | 2009 | BEKO Bike Racing Team | 0:14:58.7 | 0:05:34.2 | 07:08.5 [41] | 41 | 07:50.1 [48] | 48 | ||
49 | 1122 | NÁGR Vít | 2010 | CYCLING ACADEMY TÁBOR | 0:16:18.4 | 0:06:53.9 | 08:18.2 [49] | 49 | 08:00.1 [49] | 49 | ||
50 | 1139 | ŠTĚPÁNEK Jan | 2010 | MG Bike Team | 0:09:40.0 | - 1 Lap(s) | 09:40.0 [50] | 50 | --- | --- | ||
--- | 1101 | ZÁHOREC Jonáš | 2009 | FENIX SKI TEAM | DNF | --- | 06:09.8 [-] | --- | --- | --- |