Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto

MTB
DATUM :20.8.2011 MÍSTO :Karlovy Vary SLUŽBY :

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Čas Ztráta 18 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Čas Ztráta 18 km #
1 23 detail závodníka KUNČICKÝ Radim 1967 AUTHOR MASTERS 2:12:05.1 0:00:00.0 0:39:50.8 1
2 41 detail závodníka KAVAN Marek 1967 DIANA SPORT 2:14:36.7 0:02:31.6 0:40:06.8 2
3 21 detail závodníka SOUKUP Petr 1970 NISSAN DOLAK B 2:17:06.6 0:05:01.5 0:40:28.4 3
4 50 detail závodníka BRABEC Miroslav 1967 BIKE BRDY 2:19:26.4 0:07:21.3 0:41:26.8 5
5 69 detail závodníka ŠÍMA Jan 1970 autopneu-servis.cz 2:19:33.4 0:07:28.3 0:42:08.3 6
6 47 detail závodníka JIŘENA Pavel 1967 BeManiax 2:21:16.8 0:09:11.7 0:41:20.3 4
7 56 detail závodníka ŠÍPAL Ivan 1967 Alltraining Lawi 2:27:41.1 0:15:36.0 0:43:17.9 7
8 150 detail závodníka CHLUP Roman 1970 Tukan Bike Team K.Vary 2:34:38.3 0:22:33.2 0:47:15.3 9
9 531 detail závodníka ONTKO Petr 1968 TEAM BIKE BŘEZOVÁ 2:35:16.1 0:23:11.0 0:47:00.4 8
10 98 detail závodníka DVOŘÁK Otakar 1962 BIKE RADLÍK 2:36:35.2 0:24:30.1 0:47:44.0 10
11 114 detail závodníka ZDENĚK Richard 1966 Sokol Kbely 2:38:57.0 0:26:51.9 0:49:54.4 19
12 479 detail závodníka LUXÍK Miloslav 1968 Cykloteam Ostrov 2:39:22.7 0:27:17.6 0:47:54.0 11
13 134 detail závodníka LINC Pavel 1964 OCELOVí LETCI 2:40:39.0 0:28:33.9 0:50:03.5 20
14 105 detail závodníka GRACÍK David 1969 --- 2:42:08.7 0:30:03.6 0:50:30.8 26
15 110 detail závodníka STOŠEK Viktor 1962 CYKLOSPORT SOUKUP 2:43:21.9 0:31:16.8 0:50:37.4 27
16 71 detail závodníka POLÁK Kamil 1968 Cyklo Kampo Turnov 2:43:32.2 0:31:27.1 0:52:37.2 43
17 213 detail závodníka HRUBÝ Stanislav 1967 Zaječov 2:44:07.0 0:32:01.9 0:48:57.5 16
18 167 detail závodníka MAROUL Ladislav 1968 Ml. Boleslav 2:44:23.7 0:32:18.6 0:48:39.5 14
19 243 detail závodníka JÍLEK Zdeněk 1969 --- 2:45:26.9 0:33:21.8 0:49:07.4 17
20 123 detail závodníka FÁBERA Petr 1970 KARLOVY VRAY 2:45:44.7 0:33:39.6 0:50:44.5 30
21 209 detail závodníka BRADÁČ Richard 1969 BIKE TEAM Porsche Olomouc 2:45:46.6 0:33:41.5 0:48:41.2 15
22 122 detail závodníka VESELÝ Miroslav 1968 KL SPORT MOST 2:45:48.9 0:33:43.8 0:50:04.9 21
23 311 detail závodníka DOLEJŠ Petr 1971 North Bohemia Bike Club Teplice 2:46:35.2 0:34:30.1 0:50:07.1 23
24 87 detail závodníka VOJÁČEK Vít 1967 Starý Plzenec 2:46:42.7 0:34:37.6 0:53:36.4 50
25 223 detail závodníka MATĚJOVIČ Martin 1969 Charles University Plzen 2:46:43.1 0:34:38.0 0:50:15.1 24
26 148 detail závodníka STRÁNSKÝ Michal 1962 TJ Slavia Karlovy Vary 2:47:41.0 0:35:35.9 0:49:22.4 18
27 566 detail závodníka TUHÁČEK Vladimír 1963 SCV Blatná 2:48:12.8 0:36:07.7 0:51:39.3 38
28 127 detail závodníka VOJTA Radek 1970 --- 2:49:32.5 0:37:27.4 0:50:37.6 28
29 155 detail závodníka ZRŮST Martin 1970 Tukan 2:49:59.9 0:37:54.8 0:51:50.2 40
30 230 detail závodníka VLACH Tomáš 1970 OCELOVÍ LETCI 2:51:55.4 0:39:50.3 0:51:32.9 37
31 151 detail závodníka SÝKORA Martin 1970 Level 14 for BAUSTAV 2:52:00.3 0:39:55.2 0:50:56.9 33
32 217 detail závodníka HORAK Pavel 1969 mts sanne 2:52:03.7 0:39:58.6 0:48:31.9 13
33 275 detail závodníka ŠLAPÁK Zdeněk 1971 Team Bike Perštejn 2:53:49.4 0:41:44.3 0:50:59.0 34
34 107 detail závodníka HLŮŽEK Jiří 1965 SYMBIO+ cycling 2:54:25.9 0:42:20.8 0:48:26.4 12
35 246 detail závodníka VANÍK Ladislav 1969 PRO100P 2:56:06.6 0:44:01.5 0:50:41.8 29
36 396 detail závodníka ČERNÝ Tomáš 1966 Team Louny 2:56:20.8 0:44:15.7 0:52:20.8 41
37 140 detail závodníka KOCOUREK Ivo 1966 NISSAN DOLÁK 3 2:57:24.0 0:45:18.9 0:51:00.8 35
38 529 detail závodníka KODL Josef 1962 MCB Sokolov 2:57:44.9 0:45:39.8 0:50:06.3 22
39 564 detail závodníka MACNAR Petr 1967 --- 2:58:18.4 0:46:13.3 0:52:24.9 42
40 231 detail závodníka BĚLKA Tomáš 1969 MAGICVETERANS 2:59:29.6 0:47:24.5 0:52:51.2 44
41 210 detail závodníka CHVÁLA Roman 1970 GO! NUTRIXXION TEAM 2:59:42.8 0:47:37.7 0:52:57.8 45
42 380 detail závodníka JUNGMANN Petr 1966 TJ Slavia Karlovy Vary 3:00:22.3 0:48:17.2 0:53:35.7 49
43 298 detail závodníka JAMBOR Luděk 1963 Alltraining.cz 3:00:24.9 0:48:19.8 0:52:59.6 46
44 252 detail závodníka REJMAN Leoš 1966 CIKO team 3:01:33.1 0:49:28.0 0:51:48.0 39
45 253 detail závodníka FURCH Aleš 1971 MTB FURCH TEAM 3:01:44.2 0:49:39.1 0:54:01.1 52
46 266 detail závodníka ŠNEBERGR Martin 1969 Šilhavý RAMALA Plzeň 3:02:01.3 0:49:56.2 0:50:49.4 31
47 537 detail závodníka MORAVEC Petr 1970 MTB NEŽICHOV 3:02:40.6 0:50:35.5 0:56:48.9 62
48 338 detail závodníka KUBEŠ Radek 1971 --- 3:02:42.6 0:50:37.5 0:53:02.1 47
49 425 detail závodníka SIBŘINA Tomáš 1968 MAPEI Cyklo Kaňkovský 3:03:13.8 0:51:08.7 0:57:11.5 64
50 250 detail závodníka KOLINGER Radim 1963 NISSAN DOLÁK 3:03:45.9 0:51:40.8 0:53:33.6 48
51 424 detail závodníka TAUŠEK Karel 1964 Team Louny 3:04:51.5 0:52:46.4 0:54:59.7 53
52 288 detail závodníka VENGLÁŘ Jiří 1967 Praha 3 3:06:21.8 0:54:16.7 0:55:10.3 55
53 434 detail závodníka RAJS Roman 1967 Achilles 3:08:26.8 0:56:21.7 0:57:15.8 65
54 303 detail závodníka BEČVÁŘ Jiří 1962 --- 3:08:56.0 0:56:50.9 0:56:32.7 58
55 332 detail závodníka FICENEC Michal 1963 TJ Slavia K.Vary 3:09:47.4 0:57:42.3 0:54:00.2 51
56 433 detail závodníka ZIMOLA Pavel 1963 Slivenec 3:09:54.1 0:57:49.0 0:56:46.6 60
57 300 detail závodníka TUREK Milan 1971 --- 3:10:07.1 0:58:02.0 0:56:41.4 59
58 284 detail závodníka POC Jiří 1966 --- 3:10:11.6 0:58:06.5 0:55:30.1 57
59 304 detail závodníka DRUNECKÝ Tomáš 1964 KOLA ŠTOREK ŘEVNICE 3:10:31.4 0:58:26.3 0:56:48.1 61
60 211 detail závodníka PTÁČNÍK Václav 1964 CS Stodůlky 3:10:45.9 0:58:40.8 1:04:25.2 101
61 511 detail závodníka ČERVENKA Anatol 1962 Jenišov 3:12:15.6 1:00:10.5 0:57:07.8 63
62 164 detail závodníka HANDLÍŘ Miroslav 1966 Česká spořitelna Specialized 3:13:48.4 1:01:43.3 0:51:08.6 36
63 293 detail závodníka SVOBODA Tomáš 1970 --- 3:14:10.6 1:02:05.5 0:57:25.9 66
64 279 detail závodníka JIROUT Petr 1967 Hnízdil - team 3:14:20.4 1:02:15.3 0:59:11.1 77
65 585 detail závodníka QUAST Joachim 1969 --- 3:14:41.1 1:02:36.0 0:59:34.2 80
66 475 detail závodníka HANÁK Vladimír 1968 Energetické opravny 3:15:41.9 1:03:36.8 0:58:22.5 69
67 417 detail závodníka VILIKUS Jan 1970 --- 3:16:43.5 1:04:38.4 0:59:27.7 78
68 207 detail závodníka KŘÍŽ Martin 1969 SK VELO PRAHA 3:17:39.1 1:05:34.0 0:55:05.8 54
69 254 detail závodníka BOROVSKÝ Michal 1970 Merida Biking Team 3:18:33.0 1:06:27.9 0:50:49.6 32
70 563 detail závodníka STRASSER Karel 1962 CK PES 3:19:01.0 1:06:55.9 0:58:36.1 72
71 390 detail závodníka TUHÁČEK Milan 1965 SK Prdlavky 3:19:40.7 1:07:35.6 0:59:09.5 75
72 565 detail závodníka WACHSMANN Aleš 1970 Praha 3:20:13.1 1:08:08.0 1:00:37.6 87
73 125 detail závodníka RABA Tomáš 1965 BS Joma J.Hradec 3:21:02.6 1:08:57.5 0:50:20.3 25
74 367 detail závodníka ŠIDLÍK Martin 1970 PRAHA 8 3:21:04.5 1:08:59.4 0:59:10.2 76
75 290 detail závodníka ŠTOCHEL Milan 1963 --- 3:21:22.0 1:09:16.9 0:57:39.9 67
76 347 detail závodníka RYCHLÍK Ivan 1962 FNKV 3:21:24.9 1:09:19.8 0:57:54.2 68
77 349 detail závodníka SKOVAJSA Bronislav 1968 SIX MONKEYS 3:22:41.0 1:10:35.9 0:58:46.7 74
78 330 detail závodníka ŠTĚPAŘ Petr 1969 1.Dveřní automatická,K.Vary 3:23:45.2 1:11:40.1 1:00:27.2 85
79 554 detail závodníka PROVAZNÍK Jaroslav 1971 --- 3:26:11.4 1:14:06.3 0:55:16.9 56
80 342 detail závodníka VRÁNA Petr 1968 CHB-20-09 3:26:56.0 1:14:50.9 1:00:04.4 83
81 306 detail závodníka HORÁK Michal 1968 Merrell Team 3:27:35.0 1:15:29.9 0:58:40.4 73
82 337 detail závodníka MINÁŘ Martin 1967 Cyklo Jiřička Racing Team 3:27:37.9 1:15:32.8 1:00:08.3 84
83 507 detail závodníka BLÁHA Pavel 1970 KATOVICE 3:29:01.9 1:16:56.8 0:58:31.1 70
84 333 detail závodníka RUŽIČKA Miroslav 1965 PLASTMETALCHEM 3:30:22.0 1:18:16.9 0:59:38.4 81
85 357 detail závodníka NEDBAL Radek 1969 --- 3:31:58.9 1:19:53.8 1:03:06.6 95
86 389 detail závodníka RUBAČ Michal 1970 AK3B 3:35:02.8 1:22:57.7 1:00:57.0 89
87 590 detail závodníka JIRKOVSKÝ Milan 1969 LOUNY 3:36:38.7 1:24:33.6 1:02:53.1 94
88 480 detail závodníka MRÁZ Pavel 1962 NG Elektro 3:37:02.6 1:24:57.5 1:01:13.9 91
89 335 detail závodníka ČERVENÝ Miloš 1966 ČS Specialized Hobby Team 2 3:38:41.7 1:26:36.6 0:59:32.6 79
90 391 detail závodníka VLASÁK Roman 1963 PLASTMETALCHEM SOKOLOV 3:40:10.3 1:28:05.2 1:03:45.8 98
91 379 detail závodníka VLČEK Zdeněk 1966 TEAM - LOUNY 3:40:33.1 1:28:28.0 1:00:42.9 88
92 399 detail závodníka LINHART Petr 1971 apple bike kladno 3:42:22.2 1:30:17.1 1:03:46.5 99
93 407 detail závodníka PIKNER Tomáš 1969 Újezd nad Lesy 3:43:07.1 1:31:02.0 1:01:29.0 92
94 538 detail závodníka PETRÁK Josef 1969 MTB NEŽICHOV 3:43:20.3 1:31:15.2 1:00:27.5 86
95 559 detail závodníka BLAŽEJ Martin 1969 Campagnolo Nový Kmín 3:43:38.5 1:31:33.4 1:03:22.6 96
96 572 detail závodníka MATOUŠEK Jan 1971 Campagnolo Nový Kmín 3:43:38.6 1:31:33.5 1:01:09.0 90
97 382 detail závodníka KOŠEK František 1968 Nemocnice Ostrov 3:43:45.7 1:31:40.6 1:03:28.2 97
98 393 detail závodníka STŘÍBRNÝ Aleš 1966 Team Louny 3:47:05.8 1:35:00.7 0:59:58.7 82
99 404 detail závodníka ORNST Jan 1967 --- 3:47:27.1 1:35:22.0 1:07:04.6 105
100 415 detail závodníka HORÁK Jiří 1964 ČS MTB HOBBY 3 3:52:06.1 1:40:01.0 1:09:12.0 109