Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto

MTB
DATUM :20.8.2011 MÍSTO :Karlovy Vary SLUŽBY :

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 600 detail závodníka VASTL Jan 1995 Česká spořitelna Specialized Junior MTB Team 1. /  Kadeti 14-16 let 0:43:26.3 0:00:00.0
2 477 detail závodníka JÍLEK Zdeněk 1996 ČS Specialized junior MTB TEAM 2. /  Kadeti 14-16 let 0:43:40.7 0:00:14.4
3 490 detail závodníka BROKEŠ Rostislav 1995 OKNOPLAST ŠUMPERK 3. /  Kadeti 14-16 let 0:44:16.1 0:00:49.8
4 494 detail závodníka DOLEŽAL Václav 1996 NISSAN Dolák 4. /  Kadeti 14-16 let 0:45:35.9 0:02:09.6
5 599 detail závodníka KOUKAL Filip 1997 Moravec Merida Czech MTB Team 5. /  Kadeti 14-16 let 0:49:19.2 0:05:52.9
6 517 detail závodníka VČELIČKA Josef 1973 --- 1. /  Muži 0:49:27.9 0:06:01.6
7 500 detail závodníka ŠTĚPANÍK Jiří 1997 MAPEI Cyklo Kaňkovský 6. /  Kadeti 14-16 let 0:49:59.8 0:06:33.5
8 530 detail závodníka KYSELA Marek 1979 SK Ještěd 2. /  Muži 0:50:37.0 0:07:10.7
9 554 detail závodníka ZADÁK David 1999 Cykloteam Ostrov 7. /  Kadeti 14-16 let 0:50:50.6 0:07:24.3
10 549 detail závodníka BÁRTA Martin 1975 --- 3. /  Muži 0:51:11.1 0:07:44.8
11 468 detail závodníka BALAJKA Ondřej 1980 Factor Bike Team 4. /  Muži 0:51:18.4 0:07:52.1
12 469 detail závodníka ŠTĚPANÍK Jiří 1965 MAPEI Cyklo Kaňkovský 5. /  Muži 0:51:21.1 0:07:54.8
13 598 detail závodníka POPEK Lukáš 1995 --- 8. /  Kadeti 14-16 let 0:51:25.3 0:07:59.0
14 586 detail závodníka DOBROVODSKA Natalie 1995 ZDO LIVESTRONG 1. /  Kadetky 14-16 let 0:51:31.1 0:08:04.8
15 582 detail závodníka VLČKOVÁ Veronika 1996 PSK Klatovy 2. /  Kadetky 14-16 let 0:51:34.2 0:08:07.9
16 578 detail závodníka HENDRYCH Tomáš 1999 Team Bike Perštejn 9. /  Kadeti 14-16 let 0:51:35.5 0:08:09.2
17 475 detail závodníka HORVATH Jan 1995 Bike service Klecany MTB 10. /  Kadeti 14-16 let 0:52:15.1 0:08:48.8
18 542 detail závodníka MENDÍK Tomáš 1990 --- 6. /  Muži 0:52:20.7 0:08:54.4
19 482 detail závodníka VAŠÍČEK Tomáš 1995 Alpine pro 11. /  Kadeti 14-16 let 0:52:24.2 0:08:57.9
20 505 detail závodníka FURCH Aleš 1997 MTB FURCH TEAM 12. /  Kadeti 14-16 let 0:53:00.2 0:09:33.9
21 486 detail závodníka BALATÝ Daniel 1995 --- 13. /  Kadeti 14-16 let 0:53:07.3 0:09:41.0
22 484 detail závodníka BALATÝ Ondřej 1995 --- 14. /  Kadeti 14-16 let 0:53:08.1 0:09:41.8
23 499 detail závodníka PEJŠA Robert 1995 Merida Biking Team 15. /  Kadeti 14-16 let 0:53:21.7 0:09:55.4
24 493 detail závodníka ŠRŮTKOVÁ Natálie 1997 CKK Znojmo 3. /  Kadetky 14-16 let 0:53:47.7 0:10:21.4
25 470 detail závodníka ŠRŮTKA Jiří 1968 Cyklo klub Kučera Znojmo 7. /  Muži 0:53:54.1 0:10:27.8
26 576 detail závodníka TYRPEKL Karel 1999 Profi Sport Ghost Team Cheb 16. /  Kadeti 14-16 let 0:54:22.3 0:10:56.0
27 568 detail závodníka VAŇKOVÁ Tereza 1991 Team Louny 1. /  Ženy 0:55:11.2 0:11:44.9
28 596 detail závodníka MATOUŠEK Jan 1992 --- 8. /  Muži 0:55:13.6 0:11:47.3
29 474 detail závodníka ULRICH Milan 1969 Grafobal Bike Team 9. /  Muži 0:55:42.8 0:12:16.5
30 511 detail závodníka VACKA Martin 1992 --- 10. /  Muži 0:56:16.1 0:12:49.8
31 539 detail závodníka BÍM Jiří 1970 ŠKODA Auto team 11. /  Muži 0:56:26.7 0:13:00.4
32 485 detail závodníka KŘÍŽOVÁ Klára 1997 SK VELO PRAHA 4. /  Kadetky 14-16 let 0:56:42.8 0:13:16.5
33 534 detail závodníka KROUTIL František 1979 --- 12. /  Muži 0:57:03.5 0:13:37.2
34 557 detail závodníka KUNZMANNOVÁ Eva 1996 Cykloteam Ostrov 5. /  Kadetky 14-16 let 0:57:24.8 0:13:58.5
35 466 detail závodníka VLASÁKOVÁ Nikol 1986 Alpine Pro Author Team 2. /  Ženy 0:57:31.8 0:14:05.5
36 501 detail závodníka KOBLIC Jaroslav 1969 ck Mladá Vožice 13. /  Muži 0:58:26.7 0:15:00.4
37 471 detail závodníka PÁCHA ML. Václav 1976 Team Louny 14. /  Muži 0:58:29.3 0:15:03.0
38 597 detail závodníka POPEK Radek 1969 --- 15. /  Muži 0:59:16.7 0:15:50.4
39 588 detail závodníka FOLKMAN Jiří 1967 --- 16. /  Muži 0:59:39.3 0:16:13.0
40 532 detail závodníka KLAIL Petr 1970 --- 17. /  Muži 0:59:41.0 0:16:14.7
41 526 detail závodníka BOHUSLAV Pavel 1969 --- 18. /  Muži 1:00:01.6 0:16:35.3
42 488 detail závodníka SVOBODA Tomáš 1996 --- 17. /  Kadeti 14-16 let 1:00:04.8 0:16:38.5
43 496 detail závodníka BALÍKOVÁ Tereza 1995 Kellys Bikeranch 6. /  Kadetky 14-16 let 1:00:26.1 0:16:59.8
44 472 detail závodníka BALÍK Petr 1967 ČerníKoně 19. /  Muži 1:00:27.7 0:17:01.4
45 592 detail závodníka HONČÍK Daniel 1980 --- 20. /  Muži 1:00:32.1 0:17:05.8
46 541 detail závodníka BUZKOVÁ Kateřina 1987 --- 3. /  Ženy 1:00:44.9 0:17:18.6
47 520 detail závodníka DUFEK Martin 1978 Pojišťovna České spořitelny 21. /  Muži 1:01:50.0 0:18:23.7
48 508 detail závodníka STRNAD Petr 1963 Factor Bike Team 22. /  Muži 1:01:56.1 0:18:29.8
49 552 detail závodníka HODÁŇOVÁ Adéla 1995 SK PRIMA Polička 7. /  Kadetky 14-16 let 1:02:10.6 0:18:44.3
50 556 detail závodníka POLÁKOVÁ Karolína 2001 TEAM BIKE BŘEZOVÁ 8. /  Kadetky 14-16 let 1:02:34.8 0:19:08.5
51 579 detail závodníka VANÍČKOVÁ Tereza 2000 Bike & Ski Bakajda 9. /  Kadetky 14-16 let 1:02:53.5 0:19:27.2
52 577 detail závodníka KŘENOVÁ Michaela 1991 --- 4. /  Ženy 1:03:10.2 0:19:43.9
53 491 detail závodníka KOSTROUNOVÁ Hana 1970 --- 5. /  Ženy 1:03:11.7 0:19:45.4
54 580 detail závodníka ŠTĚPÁNEK Jan 1971 HMJ Team 23. /  Muži 1:03:26.6 0:20:00.3
55 509 detail závodníka OCELÁK David 1996 Raging Bulls Cycling Team 18. /  Kadeti 14-16 let 1:03:50.4 0:20:24.1
56 547 detail závodníka BÍM ML. Jiří 1995 ŠKODA Auto team 19. /  Kadeti 14-16 let 1:05:35.8 0:22:09.5
57 562 detail závodníka BUZEK Otakar 1961 --- 24. /  Muži 1:05:35.9 0:22:09.6
58 591 detail závodníka LITAVCOVÁ Pavla 1968 Team Louny 6. /  Ženy 1:06:03.7 0:22:37.4
59 544 detail závodníka EFTIMOVA Martina 1987 SIX MONKEYS 7. /  Ženy 1:06:57.3 0:23:31.0
60 513 detail závodníka MATĚJOVSKÁ Zdeňka 1989 --- 8. /  Ženy 1:07:02.2 0:23:35.9
61 498 detail závodníka LAMAČOVÁ Alžběta 1988 BezTeamu 9. /  Ženy 1:07:32.4 0:24:06.1
62 533 detail závodníka ZDERADIČKA Petr 1974 ŠkodaAuto team 25. /  Muži 1:07:50.0 0:24:23.7
63 503 detail závodníka LIDICKÁ Eva 1961 Cyklocentrum Vondráček 10. /  Ženy 1:07:58.5 0:24:32.2
64 479 detail závodníka KUBEŠ Michael 1997 --- 20. /  Kadeti 14-16 let 1:08:05.6 0:24:39.3
65 589 detail závodníka CIVÍNOVÁ Hana 1976 --- 11. /  Ženy 1:08:07.4 0:24:41.1
66 529 detail závodníka KICOVÁ Mariana 1978 --- 12. /  Ženy 1:08:10.9 0:24:44.6
67 495 detail závodníka BENEŠ Rudolf 1951 DEVOSS 26. /  Muži 1:08:26.1 0:24:59.8
68 595 detail závodníka MATOUŠKOVÁ Gabriela 1993 --- 13. /  Ženy 1:08:42.8 0:25:16.5
69 594 detail závodníka MATOUŠEK Václav 1959 --- 27. /  Muži 1:08:43.5 0:25:17.2
70 590 detail závodníka PAYER Marek 1998 --- 21. /  Kadeti 14-16 let 1:09:28.9 0:26:02.6
71 545 detail závodníka BRYCHTA Marek 1997 --- 22. /  Kadeti 14-16 let 1:09:33.5 0:26:07.2
72 504 detail závodníka KOZA Jan 1953 --- 28. /  Muži 1:09:38.3 0:26:12.0
73 516 detail závodníka TUHÁČKOVÁ Petra 1965 --- 14. /  Ženy 1:09:39.8 0:26:13.5
74 522 detail závodníka BURLOVÁ Ludmila 1979 --- 15. /  Ženy 1:09:40.7 0:26:14.4
75 593 detail závodníka MINÁŘOVÁ Eva 1969 --- 16. /  Ženy 1:09:52.8 0:26:26.5
76 510 detail závodníka HÁJEK Alois 1959 --- 29. /  Muži 1:09:57.0 0:26:30.7
77 519 detail závodníka RYCHLÍK Jan 1993 --- 30. /  Muži 1:10:11.0 0:26:44.7
78 514 detail závodníka KUČABOVÁ Jitka 1981 --- 17. /  Ženy 1:11:35.7 0:28:09.4
79 518 detail závodníka VAŠINOVÁ Renata 1972 --- 18. /  Ženy 1:12:36.8 0:29:10.5
80 555 detail závodníka HRADECKÝ Dominik 1997 --- 23. /  Kadeti 14-16 let 1:13:09.4 0:29:43.1
81 548 detail závodníka ZEMANOVÁ Jitka 1967 --- 19. /  Ženy 1:13:24.9 0:29:58.6
82 565 detail závodníka ČERVÍČKOVÁ Dita 1978 Team Louny 20. /  Ženy 1:13:31.4 0:30:05.1
83 581 detail závodníka RIEGEL Jan 1980 --- 31. /  Muži 1:13:56.0 0:30:29.7
84 481 detail závodníka KUMR Michal 1995 MAPEI Cyklo Kaňkovský 24. /  Kadeti 14-16 let 1:14:08.4 0:30:42.1
85 480 detail závodníka KUMR Ing.petr 1966 --- 32. /  Muži 1:14:09.2 0:30:42.9
86 574 detail závodníka ONDRÁČEK Martin 2000 HNÍZDIL TEAM 25. /  Kadeti 14-16 let 1:14:14.2 0:30:47.9
87 575 detail závodníka ONDRÁČKOVÁ Pavla 1991 HNÍZDIL TEAM 21. /  Ženy 1:14:14.4 0:30:48.1
88 573 detail závodníka ONDRÁČEK Pavel 1970 HNÍZDIL TEAM 33. /  Muži 1:14:15.1 0:30:48.8
89 584 detail závodníka VLČEK Přemysl 1981 --- 34. /  Muži 1:15:21.3 0:31:55.0
90 585 detail závodníka VLČKOVÁ Kateřina 1977 --- 22. /  Ženy 1:15:21.4 0:31:55.1
91 487 detail závodníka DRUNECKÁ Michaela 1995 --- 10. /  Kadetky 14-16 let 1:15:22.1 0:31:55.8
92 587 detail závodníka NOVÁČEK Vladimír 1968 --- 35. /  Muži 1:16:24.2 0:32:57.9
93 560 detail závodníka PROVÁZEK Pavel 1968 --- 36. /  Muži 1:16:27.5 0:33:01.2
94 570 detail závodníka BĚL Jiří 1968 --- 37. /  Muži 1:16:39.3 0:33:13.0
95 572 detail závodníka KOČÍ Vojtěch 1997 Cyklo team Ostrov 26. /  Kadeti 14-16 let 1:18:30.3 0:35:04.0
96 512 detail závodníka PATKOLOVA Ludmila 1967 --- 23. /  Ženy 1:19:06.3 0:35:40.0
97 583 detail závodníka MURIN Jan 1959 --- 38. /  Muži 1:19:37.3 0:36:11.0
98 478 detail závodníka ŠÁMALOVÁ Petra 1980 --- 24. /  Ženy 1:20:19.6 0:36:53.3
99 571 detail závodníka TOMÁŠEK Jakub 1975 --- 39. /  Muži 1:20:38.3 0:37:12.0
100 527 detail závodníka KUNCOVÁ Aneta 1987 --- 25. /  Ženy 1:20:52.4 0:37:26.1