Jestřebí hory Škoda auto
POŘADATEL : | SK BP Lumen Úpice | WEBOVÉ STRÁNKY : | www.festivalcyklistiky.cz |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 380 | KRÝDA Miloslav | 2000 | CYKLO SPORT bendl | 1. / Žáci 10-11 let | 0:05:54.6 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 22 | HLADÍK Josef | 2001 | ALPINE PRO - AUTHOR TEAM | 2. / Žáci 10-11 let | 0:05:55.3 | 0:00:00.7 | |
3 | diplom | 384 | MRAČKOVÁ Vendula | 2000 | APACHE LOKO Trutnov | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:06:06.8 | 0:00:12.2 | |
4 | diplom | 381 | BEDRNÍK Matěj | 2000 | Šelmok team | 3. / Žáci 10-11 let | 0:06:07.5 | 0:00:12.9 | |
5 | diplom | 383 | ELIÁŠOVÁ Edita | 2000 | --- | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:06:09.4 | 0:00:14.8 | |
6 | diplom | 382 | DOLEJŠÍ Adam | 2000 | Cyklo Bendl Klub | 4. / Žáci 10-11 let | 0:06:21.9 | 0:00:27.3 | |
7 | diplom | 386 | ŠEFCOVÁ Kateřina | 2000 | APACHE LOKO Trutnov | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:06:22.4 | 0:00:27.8 | |
8 | diplom | 21 | JEŽEK Tomáš | 2001 | ALPINE PRO - AUTHOR TEAM | 5. / Žáci 10-11 let | 0:06:27.7 | 0:00:33.1 | |
9 | diplom | 24 | VERNEROVÁ Klára | 2001 | skimb | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:06:30.7 | 0:00:36.1 | |
10 | diplom | 388 | DOLEJŠÍ Daniel | 2000 | Cyklo Bendl Klub | 6. / Žáci 10-11 let | 0:06:39.8 | 0:00:45.2 | |
11 | diplom | 39 | VOSÁHLO Vít | 2000 | Silva Outdoor | 7. / Žáci 10-11 let | 0:06:43.3 | 0:00:48.7 | |
12 | diplom | 387 | NĚMEC Patrik | 2001 | --- | 8. / Žáci 10-11 let | 0:06:47.9 | 0:00:53.3 | |
12 | diplom | 389 | NÁBĚLKOVÁ Adéla | 2001 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ KTM | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:06:47.9 | 0:00:53.3 | |
14 | diplom | 46 | SVATOŠ Jan | 2001 | Cyklo Bendl Klub | 9. / Žáci 10-11 let | 0:06:54.2 | 0:00:59.6 | |
15 | diplom | 385 | BUBENÍČKOVÁ Barbora | 2000 | --- | 6. / Žákyně 10-11 let | 0:06:55.7 | 0:01:01.1 | |
16 | diplom | 8 | BARTŮŇKOVÁ Andrea | 2001 | Scott Scania Team | 7. / Žákyně 10-11 let | 0:06:57.9 | 0:01:03.3 | |
17 | diplom | 87 | LUŠTINEC Filip | 2001 | Apache bike team Upice | 10. / Žáci 10-11 let | 0:07:03.5 | 0:01:08.9 | |
18 | diplom | 89 | VLČEK Ondřej | 2001 | --- | 11. / Žáci 10-11 let | 0:07:05.1 | 0:01:10.5 | |
19 | diplom | 45 | NEUMANNOVÁ Alice | 2001 | Cyklo Bendl Klub | 8. / Žákyně 10-11 let | 0:07:09.0 | 0:01:14.4 | |
20 | diplom | 393 | MÍLOVÁ Káťa | 2000 | HSK Cycling team | 9. / Žákyně 10-11 let | 0:07:09.4 | 0:01:14.8 | |
21 | diplom | 38 | ŠTĚPÁNEK Adam | 2000 | Cleverbee | 12. / Žáci 10-11 let | 0:07:11.6 | 0:01:17.0 | |
22 | diplom | 34 | KOLLERT Pavel | 2001 | ZTRADE CYKLOTEAM BROUMOV | 13. / Žáci 10-11 let | 0:07:13.3 | 0:01:18.7 | |
23 | diplom | 391 | PECHANEC Ondřej | 2001 | --- | 14. / Žáci 10-11 let | 0:07:29.6 | 0:01:35.0 | |
24 | diplom | 59 | SVOBODA Vojtěch | 2001 | --- | 15. / Žáci 10-11 let | 0:07:40.1 | 0:01:45.5 | |
25 | diplom | 54 | PEJŠOVÁ Kristýna | 2000 | --- | 10. / Žákyně 10-11 let | 0:07:42.0 | 0:01:47.4 | |
26 | diplom | 392 | ZBOŽKOVÁ Andrea | 2001 | --- | 11. / Žákyně 10-11 let | 0:07:50.5 | 0:01:55.9 | |
27 | diplom | 31 | DOUBRAVOVÁ Petra | 2000 | --- | 12. / Žákyně 10-11 let | 0:08:01.4 | 0:02:06.8 |