Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 17 km | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2022 | SLECHTA Daniel | 1976 | Harrachov | 1. / H 31 | 0:54:42.4 | 0:00:00.0 | 0:38:40.5 | 2 | |
2 | 2023 | ROCAREK Jiri | 1983 | Harrachov | 1. / H 21 | 0:55:01.1 | 0:00:18.7 | 0:38:40.1 | 1 | |
3 | 2015 | SCHALLER Rico | 1976 | Oberreichenbach | 2. / H 31 | 0:55:05.2 | 0:00:22.8 | 0:38:48.3 | 4 | |
4 | 2021 | SEIFERT Benjamin | 1982 | --- | 2. / H 21 | 0:55:09.8 | 0:00:27.4 | 0:38:46.5 | 3 | |
5 | 2028 | HOPF Sebastian | 1985 | Langenfeld | 3. / H 21 | 0:58:43.8 | 0:04:01.4 | 0:40:24.1 | 5 | |
6 | 2030 | HAAS Erwin | 1957 | Unterthingau | 1. / H 51 | 0:59:48.3 | 0:05:05.9 | 0:41:49.0 | 6 | |
7 | 2019 | NOVOTNY Jiri | 1960 | Praha 2 | 2. / H 51 | 1:00:03.9 | 0:05:21.5 | 0:42:12.8 | 7 | |
8 | 2009 | SCHOENBERGER Matthias | 1987 | Zwiesel | 4. / H 21 | 1:00:14.6 | 0:05:32.2 | 0:42:13.3 | 8 | |
9 | 2294 | PETRITSCH Stefan | 1985 | Altaussee | 5. / H 21 | 1:01:12.0 | 0:06:29.6 | 0:42:48.6 | 11 | |
10 | 2384 | ZOBIREI Joerg | 1978 | Suhl | 3. / H 31 | 1:01:12.3 | 0:06:29.9 | 0:42:48.1 | 10 | |
11 | 2298 | RAMESBERGER Reinhold | 1961 | Ramsau | 1. / H 46 | 1:01:17.0 | 0:06:34.6 | 0:42:47.4 | 9 | |
12 | 2325 | GAFFAL Peter | 1971 | Holzkirchen | 1. / H 36 | 1:01:44.7 | 0:07:02.3 | 0:42:52.9 | 12 | |
13 | 2371 | METZLER Friedl | 1962 | Dornbirn | 2. / H 46 | 1:02:19.0 | 0:07:36.6 | 0:43:53.5 | 13 | |
14 | 2046 | KUFFNER Karl | 1943 | Viechtach | 1. / H 66 | 1:03:43.6 | 0:09:01.2 | --- | --- | |
15 | 2480 | KRONSCHNABL Sebastian | 1991 | Oberguenzburg | 1. / J 19 M | 1:04:02.6 | 0:09:20.2 | 0:44:44.0 | 16 | |
16 | 2485 | RICHTER Michael | 1967 | Freital | 1. / H 41 | 1:04:02.7 | 0:09:20.3 | 0:45:03.9 | 18 | |
17 | 2254 | GRAHL Michael | 1977 | Dippoldiswalde | 4. / H 31 | 1:04:13.7 | 0:09:31.3 | 0:44:23.6 | 14 | |
18 | 2018 | ANZENBERGER Robert | 1962 | --- | 3. / H 46 | 1:04:29.2 | 0:09:46.8 | 0:44:53.4 | 17 | |
19 | 2229 | KOERBS Peter | 1959 | Bad Hersfeld | 3. / H 51 | 1:04:47.3 | 0:10:04.9 | 0:45:06.9 | 19 | |
20 | 2413 | LARIONOV Andrey | 1962 | Irkutsk | 4. / H 46 | 1:04:59.9 | 0:10:17.5 | 0:45:25.9 | 22 | |
21 | 2220 | BERTHOLD Ronny | 1977 | Pobershau | 5. / H 31 | 1:05:03.3 | 0:10:20.9 | 0:44:39.1 | 15 | |
22 | 2380 | PROKOP Andreas | 1985 | Rettenberg | 6. / H 21 | 1:05:41.8 | 0:10:59.4 | 0:45:45.9 | 23 | |
23 | 2164 | LEISTNER Matthias | 1958 | Schoenheide | 4. / H 51 | 1:05:44.9 | 0:11:02.5 | 0:45:58.1 | 25 | |
24 | 2044 | WANNER Felix | 1992 | Inzing | 2. / J 19 M | 1:05:46.2 | 0:11:03.8 | 0:45:16.1 | 21 | |
25 | 2048 | HARTWIG Hubert | 1953 | Suhl | 1. / H 56 | 1:05:50.7 | 0:11:08.3 | 0:46:17.5 | 28 | |
26 | 2295 | PETRITSCH Georg | 1981 | Altaussee | 7. / H 21 | 1:05:51.8 | 0:11:09.4 | 0:45:15.6 | 20 | |
27 | 2011 | TRAVNICEK Matej | 1992 | Heralec | 3. / J 19 M | 1:06:32.5 | 0:11:50.1 | 0:46:15.5 | 26 | |
28 | 2201 | URBAN Michael | 1959 | Ebersbach/Sa. | 5. / H 51 | 1:06:48.4 | 0:12:06.0 | 0:46:16.8 | 27 | |
29 | 2396 | BURKON Martin | 1992 | Liberec 14 | 4. / J 19 M | 1:07:16.9 | 0:12:34.5 | 0:45:57.3 | 24 | |
30 | 2312 | SCHAIRER Sabrina | 1982 | Riezlern | 1. / D 21 | 1:08:07.3 | 0:13:24.9 | 0:47:16.0 | 30 | |
31 | 2025 | ZIKMUND Zdenek | 1967 | Jicin | 2. / H 41 | 1:08:08.2 | 0:13:25.8 | --- | --- | |
32 | 2458 | SÄTTELE Toni | 1963 | --- | 5. / H 46 | 1:08:43.3 | 0:14:00.9 | 0:47:49.2 | 31 | |
33 | 2081 | WODOPIA Juergen | 1964 | Karlsruhe | 6. / H 46 | 1:08:46.5 | 0:14:04.1 | 0:46:50.1 | 29 | |
34 | 2195 | KAISER Lutz | 1955 | Radeburg | 2. / H 56 | 1:08:53.3 | 0:14:10.9 | 0:47:58.8 | 32 | |
35 | 2264 | KOENIG Christian | 1989 | Schweina | 8. / H 21 | 1:09:01.3 | 0:14:18.9 | 0:48:09.9 | 37 | |
36 | 2357 | HOFFMANN Paul | 1995 | Pirna OT Graupa | 1. / J 16 M | 1:09:05.7 | 0:14:23.3 | 0:48:10.6 | 38 | |
37 | 2118 | ZIMMERMANN Stephan | 1951 | Suhl-Goldlauter | 3. / H 56 | 1:09:15.1 | 0:14:32.7 | 0:47:59.5 | 33 | |
38 | 2196 | BOETTCHER Dr. michael | 1961 | Eggenstein | 7. / H 46 | 1:09:50.6 | 0:15:08.2 | 0:48:37.8 | 42 | |
39 | 2452 | BRIEGEL Lukas | 1994 | Acherdegg | 1. / J 17 M | 1:09:51.4 | 0:15:09.0 | 0:48:09.3 | 36 | |
40 | 2258 | MOELLER Rene | 1970 | Trusetal | 3. / H 41 | 1:10:01.5 | 0:15:19.1 | 0:48:11.1 | 39 | |
41 | 2296 | LESER Alexander | 1993 | Suhl | 2. / J 17 M | 1:10:46.1 | 0:16:03.7 | 0:48:03.6 | 35 | |
42 | 2027 | WERNER Rico | 1985 | Pirna | 9. / H 21 | 1:10:58.7 | 0:16:16.3 | 0:48:43.8 | 43 | |
43 | 2187 | WIEDEMEIER Bastian | 1994 | Radeburg OT Baernsdorf | 3. / J 17 M | 1:10:59.0 | 0:16:16.6 | 0:48:03.1 | 34 | |
44 | 2163 | STUCKE Torsten | 1968 | Wedemark | 4. / H 41 | 1:11:02.7 | 0:16:20.3 | 0:49:22.3 | 44 | |
45 | 2359 | WOBST Markus | 1991 | Dohma OT Goes | 5. / J 19 M | 1:11:26.3 | 0:16:43.9 | 0:48:36.9 | 41 | |
46 | 2442 | PAUL Andreas | 1971 | Grossberg | 2. / H 36 | 1:11:52.2 | 0:17:09.8 | 0:49:33.2 | 45 | |
47 | 2479 | FONSTER Renate | 1977 | --- | 1. / D 31 | 1:12:16.4 | 0:17:34.0 | 0:48:31.7 | 40 | |
48 | 2283 | MAIER Andreas | 1976 | Peißenberg | 6. / H 31 | 1:12:21.9 | 0:17:39.5 | 0:49:35.4 | 46 | |
49 | 2148 | SEIDEL Mario | 1971 | Moorgrund | 3. / H 36 | 1:12:29.0 | 0:17:46.6 | 0:49:48.2 | 47 | |
50 | 2215 | KEMPE Andreas | 1954 | Pobershau | 4. / H 56 | 1:13:05.2 | 0:18:22.8 | 0:51:01.4 | 53 | |
51 | 8999 | HAEUSLER Manfred | 1990 | --- | 10. / H 21 | 1:13:09.6 | 0:18:27.2 | 0:51:05.6 | 54 | |
52 | 2454 | HÄUSLER Manfred | 1951 | Rettenberg | 5. / H 56 | 1:13:09.6 | 0:18:27.2 | 0:51:05.6 | 54 | |
53 | 2420 | SEIDEL Gerhard | 1957 | Fischen | 6. / H 51 | 1:13:17.7 | 0:18:35.3 | 0:50:48.6 | 50 | |
54 | 2033 | HOPF Christin | 1987 | Muenchen | 2. / D 21 | 1:13:20.0 | 0:18:37.6 | 0:50:42.3 | 49 | |
55 | 2010 | LARIONOVA Tatyana | 1961 | Irkutsk | 1. / D 46 | 1:13:27.1 | 0:18:44.7 | 0:51:20.9 | 57 | |
56 | 2083 | FISNAR Jiri | 1950 | Kouty nad Desnou | 1. / H 61 | 1:13:50.8 | 0:19:08.4 | --- | --- | |
57 | 2140 | RICHTER Peter | 1955 | Grossteinberg | 6. / H 56 | 1:14:01.1 | 0:19:18.7 | 0:52:06.9 | 62 | |
58 | 2394 | GERICKE Laura | 1995 | Steinbach-Hallenberg | 1. / J 16 W | 1:14:02.6 | 0:19:20.2 | 0:51:47.1 | 59 | |
59 | 2360 | MATATKO Matthias | 1969 | Pirna | 5. / H 41 | 1:14:06.0 | 0:19:23.6 | 0:51:08.6 | 56 | |
60 | 2284 | DEHOTTAY Andre | 1959 | Sourbrodt | 7. / H 51 | 1:14:11.0 | 0:19:28.6 | 0:50:49.6 | 51 | |
61 | 2315 | HASLER Uwe | 1963 | Regensburg | 8. / H 46 | 1:14:20.5 | 0:19:38.1 | 0:51:46.3 | 58 | |
62 | 2279 | DENZLER Roland | 1971 | Weisslingen | 4. / H 36 | 1:14:22.9 | 0:19:40.5 | 0:50:18.3 | 48 | |
63 | 2237 | REICH Michael | 1975 | Schweina | 5. / H 36 | 1:14:48.7 | 0:20:06.3 | 0:51:57.0 | 61 | |
64 | 2268 | SIMANOWSKI Eric | 1992 | Meitingen | 6. / J 19 M | 1:15:09.4 | 0:20:27.0 | 0:51:51.2 | 60 | |
65 | 2457 | GOEKE Volker | 1973 | Wolfratshausen | 6. / H 36 | 1:15:23.9 | 0:20:41.5 | 0:52:24.0 | 64 | |
66 | 2476 | KRAMPL Kurt | 1959 | Fuessen | 8. / H 51 | 1:15:44.7 | 0:21:02.3 | 0:53:00.0 | 68 | |
67 | 2235 | MEY Oliver | 1994 | Dresden | 4. / J 17 M | 1:15:52.1 | 0:21:09.7 | 0:52:15.3 | 63 | |
68 | 2292 | KARL Hendrik | 1961 | Werdau | 9. / H 46 | 1:15:52.9 | 0:21:10.5 | 0:52:50.7 | 67 | |
69 | 2241 | GERLAND Martin | 1970 | Solingen | 6. / H 41 | 1:16:27.0 | 0:21:44.6 | 0:52:49.7 | 66 | |
70 | 2203 | SCHILCHER Norbert | 1959 | Puergen | 9. / H 51 | 1:16:31.1 | 0:21:48.7 | 0:54:10.7 | 74 | |
71 | 2419 | HOESCHLER Lucas | 1995 | Ottendorf OT Medlingen | 2. / J 16 M | 1:17:00.0 | 0:22:17.6 | 0:50:52.6 | 52 | |
72 | 2462 | WEISS Stefan | 1970 | Rosshaupten | 7. / H 41 | 1:17:01.3 | 0:22:18.9 | 0:52:27.9 | 65 | |
73 | 2247 | WALLENDORF Wolfgang | 1951 | Oberhof | 7. / H 56 | 1:17:31.5 | 0:22:49.1 | 0:53:53.8 | 72 | |
74 | 2314 | KRALOVEC Jiri | 1951 | Domzlice | 8. / H 56 | 1:17:35.5 | 0:22:53.1 | 0:53:41.0 | 71 | |
75 | 2226 | KEINER Robin | 1990 | Suhl | 11. / H 21 | 1:17:44.1 | 0:23:01.7 | 0:53:34.1 | 70 | |
76 | 2168 | ZINK Georg | 1950 | Lauf | 2. / H 61 | 1:17:50.7 | 0:23:08.3 | 0:54:21.4 | 78 | |
77 | 2448 | DORER Oliver | 1983 | Gütenbach | 12. / H 21 | 1:18:07.1 | 0:23:24.7 | 0:54:39.3 | 79 | |
78 | 2228 | KOEHLER Thomas | 1965 | Marienberg-Gebirge | 10. / H 46 | 1:18:11.5 | 0:23:29.1 | 0:54:14.3 | 77 | |
79 | 2034 | BERTHOLD Sindy | 1978 | Pobershau | 2. / D 31 | 1:18:13.7 | 0:23:31.3 | 0:54:04.2 | 73 | |
80 | 2045 | MEILER Lukas | 1995 | Oberammergau | 3. / J 16 M | 1:18:15.8 | 0:23:33.4 | 0:53:14.8 | 69 | |
81 | 2158 | MANIORA Yonel | 1955 | Sandweiler | 9. / H 56 | 1:18:24.8 | 0:23:42.4 | 0:54:12.1 | 75 | |
82 | 2366 | WERNER Michael | 1967 | Tambach-Dietharz | 8. / H 41 | 1:18:32.0 | 0:23:49.6 | 0:55:38.0 | 88 | |
83 | 2024 | HAERLE Wolfgang | 1940 | Isny | 1. / H 71 | 1:18:47.8 | 0:24:05.4 | 0:55:08.5 | 85 | |
84 | 2198 | ALIKIN Andrei | 1962 | Novopolozk | 11. / H 46 | 1:18:57.8 | 0:24:15.4 | 0:54:13.4 | 76 | |
85 | 2323 | VON CHAMIER Julia | 1967 | Walchensee | 1. / D 41 | 1:18:57.8 | 0:24:15.4 | 0:54:55.2 | 82 | |
86 | 2432 | LEIS Josef | 1951 | Weilheim | 10. / H 56 | 1:19:17.6 | 0:24:35.2 | 0:54:40.1 | 80 | |
87 | 2273 | EGER Susi | 1971 | Regensburg | 1. / D 36 | 1:19:22.4 | 0:24:40.0 | 0:55:14.3 | 86 | |
88 | 2277 | SCHNEIDER Peter | 1968 | Guedesweiler | 9. / H 41 | 1:19:30.3 | 0:24:47.9 | 0:54:57.0 | 83 | |
89 | 2278 | FEHLMANN Willi | 1960 | Kollbrunn | 10. / H 51 | 1:19:30.5 | 0:24:48.1 | 0:54:54.2 | 81 | |
90 | 2036 | MEY Stefanie | 1989 | Dresden | 3. / D 21 | 1:19:46.7 | 0:25:04.3 | 0:56:15.4 | 95 | |
91 | 2207 | GROSSMANN Helge | 1976 | Bad Wiessee | 7. / H 31 | 1:19:47.4 | 0:25:05.0 | 0:55:59.3 | 89 | |
92 | 2132 | ALTMANN Marco | 1981 | Hamburg | 13. / H 21 | 1:20:22.4 | 0:25:40.0 | 0:54:58.3 | 84 | |
93 | 2232 | STOERRINGER Thomas | 1966 | Wunstorf | 10. / H 41 | 1:20:31.3 | 0:25:48.9 | 0:56:25.7 | 97 | |
94 | 2282 | SCHMIEDEL Stefan | 1985 | Neuried | 14. / H 21 | 1:20:38.7 | 0:25:56.3 | 0:56:07.8 | 91 | |
95 | 2141 | MANN Lieven | 1987 | Trebsen | 15. / H 21 | 1:20:39.9 | 0:25:57.5 | 0:55:22.8 | 87 | |
96 | 2399 | MARSCHALL Mathias | 1962 | Unteralba | 12. / H 46 | 1:20:50.1 | 0:26:07.7 | 0:56:27.7 | 99 | |
97 | 2202 | URBAN Gabriela | 1963 | Ebersbach | 2. / D 46 | 1:20:55.2 | 0:26:12.8 | 0:56:52.3 | 105 | |
98 | 2086 | KUBENKA Vladislav | 1947 | Lanskroun | 3. / H 61 | 1:20:55.9 | 0:26:13.5 | 0:56:50.7 | 102 | |
99 | 2087 | HODINA Alois | 1949 | Superk | 4. / H 61 | 1:20:57.5 | 0:26:15.1 | 0:56:36.0 | 100 | |
100 | 2302 | HEITZER Rainer | 1970 | Nuernberg | 11. / H 41 | 1:20:58.0 | 0:26:15.6 | 0:56:51.8 | 104 |