Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5152 | POGRZEBA Michael | 1996 | --- | 1. / J 15 M | 0:10:24.5 | 0:00:00.0 | |
2 | 5095 | KAISER Christoph | 1997 | Benediktbeuern | 1. / S 14 M | 0:10:24.8 | 0:00:00.3 | |
3 | 5119 | SCHINNAGEL Johannes | 1996 | Groebenzell | 2. / J 15 M | 0:10:49.9 | 0:00:25.4 | |
4 | 5159 | DORILLE Julian | 1997 | SC Oberstaufen | 2. / S 14 M | 0:11:15.5 | 0:00:51.0 | |
5 | 5103 | LINDIG Claudia | 1996 | Grainau | 1. / J 15 W | 0:11:15.6 | 0:00:51.1 | |
6 | 5004 | ZECHEL Maks | 1997 | Freiburg im Breisgau | 3. / S 14 M | 0:11:19.8 | 0:00:55.3 | |
7 | 5141 | WITTING Magdalena | 1997 | Garmisch-Partenkirchen | 1. / S 14 W | 0:11:57.8 | 0:01:33.3 | |
8 | 5111 | BISSLE Maresa | 1997 | Graswang | 2. / S 14 W | 0:11:59.5 | 0:01:35.0 | |
9 | 5045 | DIETZE Anna-maria | 1999 | Seiffen | 1. / S 12 W | 0:12:07.6 | 0:01:43.1 | |
10 | 5028 | LANG Sophie | 1998 | Obernzell | 1. / S 13 W | 0:12:09.8 | 0:01:45.3 | |
11 | 5090 | SINGER Andreas | 1997 | Mittenwald | 4. / S 14 M | 0:12:15.0 | 0:01:50.5 | |
12 | 5157 | NEUNER Barbara | 1996 | --- | 2. / J 15 W | 0:12:18.0 | 0:01:53.5 | |
13 | 5094 | KAISER Laura | 1999 | Benediktbeuern | 2. / S 12 W | 0:12:19.7 | 0:01:55.2 | |
14 | 5114 | MINNERS Claudius | 1997 | Graswang | 5. / S 14 M | 0:12:19.7 | 0:01:55.2 | |
15 | 5140 | WINTER Florian | 1996 | Murnau | 3. / J 15 M | 0:12:21.2 | 0:01:56.7 | |
16 | 5076 | MEILER Martin | 1998 | Oberammergau | 1. / S 13 M | 0:12:26.1 | 0:02:01.6 | |
17 | 5142 | CHROUSTOUSKY Jaromir | 1998 | Zamradui | 2. / S 13 M | 0:12:27.5 | 0:02:03.0 | |
18 | 5118 | MARCHETTI Simone | 1998 | Pont Canavese | 3. / S 13 M | 0:12:28.2 | 0:02:03.7 | |
19 | 5047 | FUEHRLER Silvana | 1997 | Schlehdorf | 3. / S 14 W | 0:12:30.8 | 0:02:06.3 | |
20 | 5066 | MATATKO Sebastian | 1997 | Pirna | 6. / S 14 M | 0:12:32.6 | 0:02:08.1 | |
21 | 5115 | STADLER Michael | 1996 | Unterammergau | 4. / J 15 M | 0:12:39.9 | 0:02:15.4 | |
22 | 5020 | HOESCHLER Johanna | 1997 | Ottendorf-Okrilla | 4. / S 14 W | 0:12:42.8 | 0:02:18.3 | |
23 | 5062 | MUELLER Anna | 1998 | Pirna | 2. / S 13 W | 0:12:51.9 | 0:02:27.4 | |
24 | 5037 | MUELLER Franziska | 1998 | Wallgau | 3. / S 13 W | 0:12:56.7 | 0:02:32.2 | |
25 | 5015 | HAUFE Florian | 1997 | Radebeul | 7. / S 14 M | 0:13:03.2 | 0:02:38.7 | |
26 | 5117 | DIEHN Melina | 1998 | Durach | 4. / S 13 W | 0:13:04.7 | 0:02:40.2 | |
27 | 5065 | HOFFMANN Nick | 1997 | Pirna OT Graupa | 8. / S 14 M | 0:13:06.5 | 0:02:42.0 | |
28 | 5121 | SCHWEINBERG Markus | 1999 | Fuessen | 1. / S 12 M | 0:13:13.1 | 0:02:48.6 | |
29 | 5091 | SINGER Magdalena | 1997 | Mittenwald | 5. / S 14 W | 0:13:18.3 | 0:02:53.8 | |
30 | 5048 | KASTENMUELLER Evi | 1998 | Grossweil | 5. / S 13 W | 0:13:29.4 | 0:03:04.9 | |
31 | 5069 | BITTNER Alexandra | 1998 | Garmisch-P. | 6. / S 13 W | 0:13:29.7 | 0:03:05.2 | |
32 | 5072 | ZUERKER Sandra | 1999 | Grainau | 3. / S 12 W | 0:13:29.9 | 0:03:05.4 | |
33 | 5051 | BIERLING Simon | 1996 | Grossweil | 5. / J 15 M | 0:13:30.0 | 0:03:05.5 | |
34 | 5052 | SCHICKER Stefan | 1996 | Grossweil | 6. / J 15 M | 0:13:30.8 | 0:03:06.3 | |
35 | 5110 | STRAKA Bastian | 1998 | Oberammergau | 4. / S 13 M | 0:13:35.6 | 0:03:11.1 | |
36 | 5021 | NAUJOKAT Julia | 1999 | Radeburg | 4. / S 12 W | 0:13:37.7 | 0:03:13.2 | |
37 | 5099 | DAPFER Lukas | 1997 | Farchant | 9. / S 14 M | 0:13:39.6 | 0:03:15.1 | |
38 | 5162 | PREVITALI Thomas | 1998 | Vedano al Lambro | 5. / S 13 M | 0:14:00.3 | 0:03:35.8 | |
39 | 5078 | DOERFLER Lukas | 1999 | Warmensteinach | 2. / S 12 M | 0:14:01.4 | 0:03:36.9 | |
40 | 5109 | STRAKA Theresia | 1999 | Oberammergau | 5. / S 12 W | 0:14:08.0 | 0:03:43.5 | |
41 | 5032 | LUDWIG Alexander | 1999 | Herrsching | 3. / S 12 M | 0:14:10.7 | 0:03:46.2 | |
42 | 5027 | GUGEL Julius | 1997 | Tuebingen | 10. / S 14 M | 0:14:11.7 | 0:03:47.2 | |
43 | 5064 | KUPFER Anna | 1997 | Pirna | 6. / S 14 W | 0:14:16.2 | 0:03:51.7 | |
44 | 5163 | HAUSTEIN Yannic | 1999 | --- | 4. / S 12 M | 0:14:32.3 | 0:04:07.8 | |
45 | 5105 | GINDHART Florian | 1997 | Unterammergau | 11. / S 14 M | 0:14:35.0 | 0:04:10.5 | |
46 | 5082 | LINDNER Nico | 1998 | Kirchenthumbach | 6. / S 13 M | 0:14:42.4 | 0:04:17.9 | |
47 | 5063 | SCHERBER Linda | 1997 | Pirna | 7. / S 14 W | 0:14:51.3 | 0:04:26.8 | |
48 | 5054 | STRASSER Robin | 1997 | Muenchen | 12. / S 14 M | 0:14:53.4 | 0:04:28.9 | |
49 | 5068 | BUCHWIESER Magdalena | 1998 | Grainau | 7. / S 13 W | 0:14:55.6 | 0:04:31.1 | |
50 | 5008 | BELLARDONE Silvia | 1999 | Donnas | 6. / S 12 W | 0:15:00.7 | 0:04:36.2 | |
51 | 5116 | PONGRATZ Franziska | 1996 | Oberammergau | 3. / J 15 W | 0:15:02.5 | 0:04:38.0 | |
52 | 5046 | SEIFERT Laura | 1997 | Muldenhammer | 8. / S 14 W | 0:15:03.3 | 0:04:38.8 | |
53 | 5092 | SORG Julian | 1999 | Untertingau | 5. / S 12 M | 0:15:04.6 | 0:04:40.1 | |
54 | 5112 | KLOIBER Samuel | 1997 | Oberammergau | 13. / S 14 M | 0:15:13.4 | 0:04:48.9 | |
55 | 5005 | GRAUEL Johannes | 1998 | Schaeftlarn | 7. / S 13 M | 0:15:23.5 | 0:04:59.0 | |
56 | 5158 | WEISE Felix | 1998 | Poing | 8. / S 13 M | 0:15:24.7 | 0:05:00.2 | |
57 | 5074 | CARLI Dora | 1998 | Garmisch-P. | 8. / S 13 W | 0:15:43.5 | 0:05:19.0 | |
58 | 5016 | BOETTCHER Lukas | 1998 | Georgenthal | 9. / S 13 M | 0:15:55.2 | 0:05:30.7 | |
59 | 5009 | VOGT Johanna | 1999 | Weifa | 7. / S 12 W | 0:15:56.4 | 0:05:31.9 | |
60 | 5097 | KAPPELMEIER Lena | 1997 | Farchant | 9. / S 14 W | 0:16:00.7 | 0:05:36.2 | |
61 | 5022 | THORME Max | 1997 | --- | 14. / S 14 M | 0:16:01.4 | 0:05:36.9 | |
62 | 5058 | MAIER Anton | 1998 | Oberkochen | 10. / S 13 M | 0:16:39.8 | 0:06:15.3 | |
63 | 5155 | SAURER Adrian | 1998 | München | 11. / S 13 M | 0:16:43.7 | 0:06:19.2 | |
64 | 5003 | ZECHEL Anni | 1999 | Freiburg im Breisgau | 8. / S 12 W | 0:16:52.6 | 0:06:28.1 | |
65 | 5083 | PAPESCH Anneke | 1999 | Warmensteinach | 9. / S 12 W | 0:17:02.9 | 0:06:38.4 | |
66 | 5120 | LISTL Sophia | 1997 | Oberammergau | 10. / S 14 W | 0:17:05.3 | 0:06:40.8 | |
67 | 5145 | SCHKOELZIGER Leon | 1998 | Bad Dürrenberg | 12. / S 13 M | 0:17:08.1 | 0:06:43.6 | |
68 | 5156 | SACHSALBER Emanuel | 1997 | Steingaden | 15. / S 14 M | 0:17:10.4 | 0:06:45.9 | |
69 | 5134 | BAUER Filip | 1998 | Praha 4 | 13. / S 13 M | 0:17:17.2 | 0:06:52.7 | |
70 | 5098 | EIBENSTEINER Andreas | 1997 | Farchant | 16. / S 14 M | 0:17:20.1 | 0:06:55.6 | |
71 | 5132 | SEGL Magnus | 1999 | Altenau | 6. / S 12 M | 0:17:20.8 | 0:06:56.3 | |
72 | 5039 | WAGENKNECHT Sissi | 1996 | Seiffen | 4. / J 15 W | 0:17:40.8 | 0:07:16.3 | |
73 | 5148 | FELIX Thome | 1999 | Getinge | 7. / S 12 M | 0:18:53.0 | 0:08:28.5 | |
74 | 5034 | MUELLER Felix | 1998 | Walldorf | 14. / S 13 M | 0:19:41.0 | 0:09:16.5 | |
75 | 5013 | PANZERT Antonia | 1997 | Muldenhammer | 11. / S 14 W | 0:21:22.0 | 0:10:57.5 | |
76 | 5042 | KATZL Maxi | 1999 | Muenchen | 8. / S 12 M | 0:22:17.2 | 0:11:52.7 | |
77 | 5104 | SHABYNINA Varvara | 1997 | Mockobackar | 17. / S 14 M | 0:26:37.8 | 0:16:13.3 | |
--- | 5049 | OEHME Anna | 1998 | Schlehdorf | . / S 13 W | DNS | --- | |
--- | 5081 | FRONHOEFER Tim | 1998 | Kirchenthumbach | . / S 13 M | DNS | --- | |
--- | 5089 | SCHINNER Andreas | 1998 | Mehlmeisel | . / S 13 M | DNS | --- | |
--- | 5096 | BOEHMER Elisabeth | 1999 | Farchant | . / S 12 W | DNS | --- | |
--- | 5133 | LEHNEIS Iris | 1997 | Oberammergau | . / S 14 W | DNS | --- |