Lučatínska 11

Běh
DATUM :22.6.2019 MÍSTO :Lučatín

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Klub 1. člen štafety 2. člen štafety Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Klub 1. člen štafety 2. člen štafety Kategorie Čas Ztráta
1 520 detail závodníka TRIAN ŠK UMB BB --- Aurel BArto Slavo Adam 1. /  Mužská štafeta 0:36:03 0:00:00
2 541 detail závodníka RAKYTOVCE --- Matej Gregor Bruno Melicher 2. /  Mužská štafeta 0:38:32 0:02:29
3 561 detail závodníka MP-INSTALLATION BEŽCI POLTÁR --- Tomáš Cerovský Dušan Daniš 3. /  Mužská štafeta 0:39:29 0:03:26
4 531 detail závodníka BAUTRADE RUN TEAM HNÚŠŤA --- Brańo Jánošík Miloš Beňuš 4. /  Mužská štafeta 0:40:51 0:04:48
5 538 detail závodníka TRIAN ŠK UMB V AKCII --- Maximilian Medvecký Martin Kovalančík 5. /  Mužská štafeta 0:41:11 0:05:08
6 547 detail závodníka SVETIELKO NÁDEJE --- Iveta Furáková Nikola Sibylová 1. /  Ženská štafeta 0:41:23 0:05:20
7 519 detail závodníka FONČORDA PELICANS --- Filip Caban Martin Caban 6. /  Mužská štafeta 0:42:22 0:06:19
8 565 detail závodníka SPECIALIZED --- Silvia Valová Ján Chlpek 1. /  Zmiešaná štafeta 0:42:39 0:06:36
9 527 detail závodníka OKOLO STROMU O.Z. --- Maťa Jasíková Dušan Krajčovič 2. /  Zmiešaná štafeta 0:42:49 0:06:46
10 557 detail závodníka CHLAPCI Z JUHU UTOCIA --- Norbi Turecek Patrik Mihalek 7. /  Mužská štafeta 0:44:24 0:08:21
11 601 detail závodníka TRIAN ŠK UMB --- Lukáš Purgát Agáta Pribulová 3. /  Zmiešaná štafeta 0:45:03 0:09:00
12 513 detail závodníka KORKA --- Matej Peniak Michaela Lacina 4. /  Zmiešaná štafeta 0:46:16 0:10:13
13 546 detail závodníka TRIAN ŠK UMB BB --- Verča Čellarova Lea Brnčalova 2. /  Ženská štafeta 0:46:27 0:10:24
14 539 detail závodníka RUNNING TEAM HEĽPA --- Janka Pohorelcová Radoslav Terek 5. /  Zmiešaná štafeta 0:48:36 0:12:33
15 534 detail závodníka AK ZDRAVIE V POHYBE LUČATÍN --- Andrej Kovac Š Šimon Bujňak 8. /  Mužská štafeta 0:48:44 0:12:41
16 536 detail závodníka SIKO --- Andrej Dandul Robert Habrun 9. /  Mužská štafeta 0:50:03 0:14:00
17 515 detail závodníka - --- Miroslav Bonkalo Martin Bonkalo 10. /  Mužská štafeta 0:50:36 0:14:33
18 551 detail závodníka MARATHON BB TEAM --- Jozef Sedilek Lenka Jašková 6. /  Zmiešaná štafeta 0:50:39 0:14:36
19 558 detail závodníka BEZ KLUBU --- Norbert Kvak Erik Kvak 7. /  Zmiešaná štafeta 0:50:42 0:14:39
20 526 detail závodníka BOBÁKOVCI M + P --- Patrik Bobák Martina Šofrancová 8. /  Zmiešaná štafeta 0:50:44 0:14:41
21 556 detail závodníka REAL --- Katarína Lapinová Dominika Kollárová 3. /  Ženská štafeta 0:51:08 0:15:05
22 518 detail závodníka SPORTOVYMASER.SK --- Miroslav Boor Martin Čižnár 11. /  Mužská štafeta 0:51:14 0:15:11
23 555 detail závodníka SALVE --- Patrik Časnocha Rastislav Kollár 12. /  Mužská štafeta 0:51:20 0:15:17
24 550 detail závodníka SLOVENSKÁ ĽUPČA --- Michal Dobiš Martin Dobiš 13. /  Mužská štafeta 0:51:49 0:15:46
25 530 detail závodníka ZDRAVIE V POHYBE LUČATÍN --- Svetlík Peter Foltány Šimon 14. /  Mužská štafeta 0:53:04 0:17:01
26 554 detail závodníka BANSKÁ BYSTRICA --- Erich Kmeť Peter Kováč 15. /  Mužská štafeta 0:53:27 0:17:24
27 514 detail závodníka - --- Ivana Sklenková Marek Gazdík 9. /  Zmiešaná štafeta 0:53:29 0:17:26
28 504 detail závodníka ODTRHNUTÉ Z REŤAZE --- Alžbeta Jesenská Jakub Mikušinec 10. /  Zmiešaná štafeta 0:53:55 0:17:52
29 563 detail závodníka HRONEC --- Veronika Pančíková Martina Pančíková 4. /  Ženská štafeta 0:54:01 0:17:58
30 524 detail závodníka MAMA A EMA --- Ľubica Paulínyová Ema Paulínyová 5. /  Ženská štafeta 0:54:07 0:18:04
31 549 detail závodníka LUKAVICA DUBINA --- Jana Mozoľová Peter Mozoľa 11. /  Zmiešaná štafeta 0:54:14 0:18:11
32 532 detail závodníka FAJNÍ BEHAČI :) --- Peter Mesiarik Karol Tapfer 16. /  Mužská štafeta 0:54:58 0:18:55
33 566 detail závodníka SVETIELKO NÁDEJE --- Richard Herrgott Peter Šúrik 17. /  Mužská štafeta 0:55:13 0:19:10
34 521 detail závodníka ORANGE --- Ivan Hribik Martin Faber 18. /  Mužská štafeta 0:55:28 0:19:25
35 516 detail závodníka MONKEYS TEAM --- Michal Selecky Radoslav Selecky 19. /  Mužská štafeta 0:55:50 0:19:47
36 548 detail závodníka TJ DRUŽSTEVNÍK MIČINÁ --- Milan Štubniak Andrej Riečan 20. /  Mužská štafeta 0:56:07 0:20:04
37 502 detail závodníka CMK BB --- Marian Polóny Mária Černá 12. /  Zmiešaná štafeta 0:56:13 0:20:10
38 517 detail závodníka JK --- Jana Kupcová Viktor Kolík 13. /  Zmiešaná štafeta 0:56:53 0:20:50
39 522 detail závodníka AMATER --- Mária Binderová Peter Binder 14. /  Zmiešaná štafeta 0:57:40 0:21:37
40 505 detail závodníka YOGA MIRKA --- Martin Dura Miroslava Migašová 15. /  Zmiešaná štafeta 0:58:01 0:21:58
41 507 detail závodníka CONTINENTAL SPORT CLUB ZVOLEN --- Jana Brašová Peter Iglár 16. /  Zmiešaná štafeta 0:58:28 0:22:25
42 533 detail závodníka FAJNÍ BEHAČI --- Judita Môciková Juraj Škoda 17. /  Zmiešaná štafeta 0:58:39 0:22:36
43 509 detail závodníka MIŠKA TEAM --- Anna Hýseková Andrea Chovancová 6. /  Ženská štafeta 0:59:34 0:23:31
44 542 detail závodníka ZDRAVIE V POHYBE LUČATÍN --- Marek Sedliak s manželkou :) 18. /  Zmiešaná štafeta 0:59:53 0:23:50
45 510 detail závodníka ZDRAVIE V POHYBE LUČATÍN --- Natalka Chovanova MARTIN VALUCH 19. /  Zmiešaná štafeta 1:00:09 0:24:06
46 537 detail závodníka KEY RUNNERS --- Eva Selecka Diana Stolárová 7. /  Ženská štafeta 1:00:51 0:24:48
47 503 detail závodníka PETRA --- Peter Hilmer Petra Mydlová 20. /  Zmiešaná štafeta 1:01:00 0:24:57
48 567 detail závodníka SKALICKE RAKETY --- Monika Sofkova Denisa Blahova 8. /  Ženská štafeta 1:02:15 0:26:12
49 560 detail závodníka JUMPERKY --- Daniela Škríbová Janka Hrušková 9. /  Ženská štafeta 1:02:32 0:26:29
50 525 detail závodníka SVETIELKO NÁDEJE + ZDRAVIE V POHYBE LUČATÍN --- Ingrid Záhorčáková Marián Mihálik 21. /  Zmiešaná štafeta 1:04:43 0:28:40
51 523 detail závodníka SVETIELKO NÁDEJE --- Petra Daubnerová Peter Forgáč 22. /  Zmiešaná štafeta 1:04:52 0:28:49
52 506 detail závodníka ŤAŽKÁ VÁHA --- Barbora Ukropová Martin Netopil 23. /  Zmiešaná štafeta 1:04:58 0:28:55
53 544 detail závodníka BANSKÁ BYSTRICA --- Zuzana Brezanská Richard Brezanský 24. /  Zmiešaná štafeta 1:05:27 0:29:24
54 543 detail závodníka BANSKÁ BYSTRICA --- Boris Brezanský Viktória Brezanská 25. /  Zmiešaná štafeta 1:05:27 0:29:24
55 511 detail závodníka FILIPKO --- Peter Vigoda Daniela Vigodová 26. /  Zmiešaná štafeta 1:05:36 0:29:33
56 562 detail závodníka KATKA --- Jana Ukropová Katarina Smaczna 10. /  Ženská štafeta 1:06:35 0:30:32
57 508 detail závodníka BB --- Ján Potančok Erika Segetová 27. /  Zmiešaná štafeta 1:07:04 0:31:01
58 528 detail závodníka MOSTENICA --- Nina Majerova Ondrej Majer 28. /  Zmiešaná štafeta 1:07:15 0:31:12
59 552 detail závodníka TURECKA --- Milan Cisarik Mariana Cisarikova 29. /  Zmiešaná štafeta 1:07:26 0:31:23
60 564 detail závodníka MM --- Martina Machová Iveta Somorová 11. /  Ženská štafeta 1:07:27 0:31:24
61 540 detail závodníka TRIAN ŠK UMB --- Peter Mojžita Lucia Mojžitová 30. /  Zmiešaná štafeta 1:07:49 0:31:46
62 529 detail závodníka TLMACE --- Terezia Milanova Majko Milan 31. /  Zmiešaná štafeta 1:07:56 0:31:53
63 545 detail závodníka IMUNOGLUKÁN --- Ľudmila Paľková Rudolf Stratený 32. /  Zmiešaná štafeta 1:08:22 0:32:19
64 559 detail závodníka DUO FUNNY --- Nikoleta Švecová Erik Švec 33. /  Zmiešaná štafeta 1:08:57 0:32:54
65 535 detail závodníka LUČATÍNČANKA --- Viera Heydukova Peter Heyduk 34. /  Zmiešaná štafeta 1:09:13 0:33:10
66 501 detail závodníka HARMANEC --- Lenka Riečanová Janka Riečanová 12. /  Ženská štafeta 1:14:59 0:38:56
67 553 detail závodníka TURECKA --- Michaela Cisáriková Monika Venclíková 13. /  Ženská štafeta 1:27:10 0:51:07

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru