AXA Run&Fun

Běh
DATUM :15.6.2019 MÍSTO :Bratislava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno 1. člen štafety 2. člen štafety 3. člen štafety Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno 1. člen štafety 2. člen štafety 3. člen štafety Kategorie Čas Ztráta
1 3004 detail závodníka TLINITY TLIATLON TEAM Vicen Matúš Polák Juraj Smetana Marek 1. /  Kráľovská štafeta 1:43:13 0:00:00
2 3007 detail závodníka MLADÉ PUŠKY Švec Matej Orawetz Richard Arnold Patrik 2. /  Kráľovská štafeta 1:44:48 0:01:35
3 3006 detail závodníka AXA RUNNING TEAM Zobka Radovan Štefánik Marek Švec Roman 3. /  Kráľovská štafeta 1:58:54 0:15:41
4 3058 detail závodníka ADIDAS RUNNERS FOR THE OCEANS Capík Ľubomír Onufer Michal Belovič Tomáš 4. /  Kráľovská štafeta 2:01:44 0:18:31
5 3051 detail závodníka BERMUDSKO-MANŽELSKÝ TROJUHOLNÍK Rusová Jana Bergl Oliver Grman Martin 5. /  Kráľovská štafeta 2:04:08 0:20:55
6 3039 detail závodníka Konecny Martin Boraros Patrik Borhyova Jeanette 6. /  Kráľovská štafeta 2:08:09 0:24:56
7 3008 detail závodníka ZURICH INSURANCE SHARKS Hájek Tomáš Doricová Kristína Chabada Miloš 7. /  Kráľovská štafeta 2:08:19 0:25:06
8 3033 detail závodníka T-REXS TELEKOM Horshkov Anton Králik Miroslav Vavřík Dušan 8. /  Kráľovská štafeta 2:10:48 0:27:35
9 3030 detail závodníka CPM Valovič Radovan Melišek Jaroslav Melíšek Dušan 9. /  Kráľovská štafeta 2:11:34 0:28:21
10 3021 detail závodníka AMMRE Linkov Martin Svarc Martin Nikolic Marko 10. /  Kráľovská štafeta 2:12:16 0:29:03
11 3045 detail závodníka RUN TEAM RÁDIO VIVA Hlavatá Mária Jakub Marek Mišovič Jozef 11. /  Kráľovská štafeta 2:14:34 0:31:21
12 3038 detail závodníka ČSOB POISŤOVŇA Marksová Zora Dobrotka Dušan Porubská Lenka 12. /  Kráľovská štafeta 2:15:01 0:31:48
13 3025 detail závodníka DHL M&M&M Menyhart Milan Biskupič Martin Maršal Marek 13. /  Kráľovská štafeta 2:16:56 0:33:43
14 3020 detail závodníka PORÁD MÁM NERVY 3 Gašparovičová Ivana Osuský Róbert Mesároš Marek 14. /  Kráľovská štafeta 2:17:03 0:33:50
15 3042 detail závodníka BUČÁKOVCI Bučák Marian Bučák Marek Bučák Martin 15. /  Kráľovská štafeta 2:18:25 0:35:12
16 3016 detail závodníka VOLVO GROUP SLOVAKIA Chudík Tomáš Barbus Robert Mlynčok Robert 16. /  Kráľovská štafeta 2:18:53 0:35:40
17 3041 detail závodníka MARSANN RUNNING TEAM Jankovič Miroslav Benedikty Ján Krotký Maroš 17. /  Kráľovská štafeta 2:19:26 0:36:13
18 3050 detail závodníka SFERÁCI Dovalová Lívia Takáč Kristián Láznička Libor 18. /  Kráľovská štafeta 2:20:08 0:36:55
19 3010 detail závodníka KLOKANI Kusý Ján Rožnik Fislová Natália Majdan Peter 19. /  Kráľovská štafeta 2:23:07 0:39:54
20 3048 detail závodníka TRAJA KRALI Frič Marian Franko Lukas Lacko Tomas 20. /  Kráľovská štafeta 2:23:27 0:40:14
21 3011 detail závodníka YOU NEVER WALK ALONE Szabova Zuzana Ralbovsky Matus Galan Romero Carmelo 21. /  Kráľovská štafeta 2:23:45 0:40:32
22 3019 detail závodníka PORÁD MÁM NERVY 2 Pastuchová Lucia Kohl Matúš Glasa Michal 22. /  Kráľovská štafeta 2:25:04 0:41:51
23 3003 detail závodníka MKP TEAM Medvecký Martin Berčák Andrej Berčák Eduard 23. /  Kráľovská štafeta 2:26:52 0:43:39
24 3012 detail závodníka ARTIN PIRÁTI Hrnčiar Peter Sokol Matej Krajčovič Maroš 24. /  Kráľovská štafeta 2:26:54 0:43:41
25 3036 detail závodníka MILENA Kopf Michal Bobekova Lenka Németh Adrián 25. /  Kráľovská štafeta 2:27:17 0:44:04
26 3032 detail závodníka DOBRÁ PRÁCA Krnáč Filip Katriňák Boris Augustín Peter 26. /  Kráľovská štafeta 2:29:31 0:46:18
27 3015 detail závodníka BRUNČÁCI Brunovská Silvia Brunovský Jozef Brunovský Simon 27. /  Kráľovská štafeta 2:29:39 0:46:26
28 3056 detail závodníka MAGAZÍN RADAR Pikulík Tomáš Navrátek Ivan Mareková Jaroslava 28. /  Kráľovská štafeta 2:30:29 0:47:16
29 3005 detail závodníka Schultz Lucia Rosinský Juraj Václav Boris 29. /  Kráľovská štafeta 2:31:25 0:48:12
30 3018 detail závodníka PORÁD MÁM NERVY 1 Kohl Veronika Kohl Branislav Mazáček Peter 30. /  Kráľovská štafeta 2:31:45 0:48:32
31 3047 detail závodníka MOST RUN Gramata Marcel Balšan Peter Sido Jakub 31. /  Kráľovská štafeta 2:31:58 0:48:45
32 3001 detail závodníka ŠELMIČKY Dvorská Lenka Stasová Katarína Horanská - Obšívaná Katarína 32. /  Kráľovská štafeta 2:32:02 0:48:49
33 3054 detail závodníka WE RUN GENERALI II Magát Marek Pešta Lukáš Mudroch Roman 33. /  Kráľovská štafeta 2:33:19 0:50:06
34 3053 detail závodníka WE RUN GENERALI I Gatial Marián Skokan Ondrej Šebesta Roman 34. /  Kráľovská štafeta 2:33:42 0:50:29
35 3009 detail závodníka #PREKAZDYPRIPAD Majcin Miroslav Majcinová Denisa Zeleňák Marcel 35. /  Kráľovská štafeta 2:34:32 0:51:19
36 3044 detail závodníka ATMOSFÉRA Weissensteiner Anton Krasowski Karol Lentvorszki Pavel 36. /  Kráľovská štafeta 2:35:00 0:51:47
37 3055 detail závodníka KLASOV - VEČA Vago Jozef Vago Tomáš Szabová Daniela 37. /  Kráľovská štafeta 2:35:57 0:52:44
38 3002 detail závodníka MI-MI-TOM Švárna Milada Švárny Miroslav Valentich Tomáš 38. /  Kráľovská štafeta 2:37:42 0:54:29
39 3017 detail závodníka JA, TY A DOMINIK Kollár Ján Varšová Jana Kiss Dominik 39. /  Kráľovská štafeta 2:38:05 0:54:52
40 3031 detail závodníka NUMBERCRUNCHERS Luknar Peter Macejova Gabriela Dudas Jaroslav 40. /  Kráľovská štafeta 2:39:55 0:56:42
41 3043 detail závodníka ADIENT RUNNERS Mihalova Juliana Marhefkova Slava Balaz Igor 41. /  Kráľovská štafeta 2:40:02 0:56:49
42 3049 detail závodníka VTR Baláž Ondrej Nikov Jordan Hrenovčíkova Miroslava 42. /  Kráľovská štafeta 2:43:07 0:59:54
43 3037 detail závodníka LIMBAŠSKÝ SILVÁN Machalek Marian Gerova Zelmira Farbula Matej 43. /  Kráľovská štafeta 2:44:24 1:01:11
44 3024 detail závodníka ZURICH IT Weiner Ronald Horvath Ales Gildein Milan 44. /  Kráľovská štafeta 2:46:47 1:03:34
45 3034 detail závodníka AS FAST AS POSSIBLE Vasilov Milos Veselovska Denisa Rabajda Slavomir 45. /  Kráľovská štafeta 2:47:45 1:04:32
46 3046 detail závodníka KPMG 0 Sýkora Andrej Karafová Lea Stankovits Ladislav 46. /  Kráľovská štafeta 2:48:18 1:05:05
47 3023 detail závodníka AKTUALITY.SK Hečková Ivana Grman Miro Kováčiková Katka 47. /  Kráľovská štafeta 2:48:44 1:05:31
48 3028 detail závodníka BROKER CONSULTING Rusňák Július Sučová Erika Ivaničová Jana 48. /  Kráľovská štafeta 2:50:04 1:06:51
49 3029 detail závodníka KOLEGOVCI Kučera Tomáš Kabová Zuzana Ďurič Ľuboš 49. /  Kráľovská štafeta 2:51:11 1:07:58
50 3014 detail závodníka STAJŇA CARUSO Meľuch Rastislav Šottník Roman Szabo Karol 50. /  Kráľovská štafeta 2:51:44 1:08:31
51 3035 detail závodníka TRIO Z NITRY Čavojský Jozef Čavojská Lucia Kováčová Lenka 51. /  Kráľovská štafeta 2:51:49 1:08:36
52 3040 detail závodníka #TIPERI Soláriková Romana Kopriva Marek Solárik Martin 52. /  Kráľovská štafeta 2:58:37 1:15:24
53 3057 detail závodníka BEER LOVERS Gvora Juraj Klinkova Andrea Cabadaj Rudolf 53. /  Kráľovská štafeta 3:04:46 1:21:33
54 3026 detail závodníka Bella Juraj Bellova Beata Bellova Katka 54. /  Kráľovská štafeta 3:23:32 1:40:19

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru