BANSKOBYSTRICKÝ MARATÓN - Banskobystrický maratón - inline 2019

Inline
DATUM :8.6.2019 MÍSTO :Banská Bystrica

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 48 detail závodníka BENEDIK Lukáš 1994 inlinetrainer.com 1. /  UM30 muži 0:35:27.0 0:00:00.0
2 61 detail závodníka KLEMBARA Jakub 1998 RKIC Košice 2. /  UM30 muži 0:35:27.0 0:00:00.0
3 75 detail závodníka HASTÍK Kamil 1977 IN-LINE VESELÍ 1. /  U 50 muži 0:35:34.2 0:00:07.2
4 52 detail závodníka LESCINSKY Jakub 1989 Inline Borievka 1. /  U 40 muži 0:36:14.4 0:00:47.4
5 51 detail závodníka PIPEREK Lukáš 1988 Inline Borievka 2. /  U 40 muži 0:36:15.0 0:00:48.0
6 99 detail závodníka FILIP Matej 1998 Cookie skating club Košice 3. /  UM30 muži 0:36:15.3 0:00:48.3
7 96 detail závodníka PETRO Pavol 1973 Skating Club Košice 2. /  U 50 muži 0:36:15.7 0:00:48.7
8 114 detail závodníka GĄDEK Wojciech 1971 Silesia Skating 3. /  U 50 muži 0:36:15.9 0:00:48.9
9 95 detail závodníka ŠIMKO Daniel 2004 RKIC Košice 1. /  Juniori 0:36:16.7 0:00:49.7
10 87 detail závodníka MIŠKOVIČ Marián 1981 Stepné kozy zo Šale 3. /  U 40 muži 0:36:18.0 0:00:50.9
11 59 detail závodníka VARGA Boris 2000 RKIC Košice 4. /  UM30 muži 0:36:19.0 0:00:51.9
12 109 detail závodníka ČIČMANEC Dušan 1982 i-riders.sk 4. /  U 40 muži 0:36:20.9 0:00:53.9
13 91 detail závodníka ŠPENDEL Igor 1963 SC Košice 1. /  U 60 muži 0:36:45.5 0:01:18.5
14 98 detail závodníka SMUDA Miro 1979 Cookie SC Košice 4. /  U 50 muži 0:37:41.2 0:02:14.2
15 58 detail závodníka BURYAN Petr 1980 --- 5. /  U 40 muži 0:37:42.1 0:02:15.0
16 115 detail závodníka ROJ Janusz 1976 Silesia Skating 5. /  U 50 muži 0:37:44.2 0:02:17.2
17 67 detail závodníka VAŠKO Marian 1978 CSC Košice 6. /  U 50 muži 0:38:54.5 0:03:27.5
18 121 detail závodníka VALKOVIC Michal 1978 BK Pyxida 7. /  U 50 muži 0:38:58.9 0:03:31.9
19 89 detail závodníka MIKLOSSI Alexander 1971 Skating Club Košice 8. /  U 50 muži 0:39:21.5 0:03:54.5
20 105 detail závodníka MARAS Daniel 1981 Trenčín Inline 6. /  U 40 muži 0:41:14.7 0:05:47.7
21 90 detail závodníka MAKEĽ Kamil 1964 Skating Club Košice 2. /  U 60 muži 0:41:26.0 0:05:59.0
22 103 detail závodníka SLOTTA Michal 1994 Inline Club Žilina 5. /  UM30 muži 0:41:39.3 0:06:12.3
23 54 detail závodníka ĎURICA Ján 1976 Inline Borievka 9. /  U 50 muži 0:41:51.1 0:06:24.1
24 110 detail závodníka GRAŇÁK Miloš 1966 NECpaly 3. /  U 60 muži 0:41:53.6 0:06:26.6
25 69 detail závodníka MORGALLA Jerzy 1970 Rudy 10. /  U 50 muži 0:41:55.5 0:06:28.5
26 97 detail závodníka ZIMA Juraj 1961 CSC Košice 4. /  U 60 muži 0:41:56.4 0:06:29.4
27 45 detail závodníka ŠOLTIS Eugen 1956 CSRC Košice 1. /  U 70 muži 0:41:56.5 0:06:29.4
28 72 detail závodníka HRINKO Michal 2003 Cookie skating club 2. /  Juniori 0:41:56.8 0:06:29.8
29 82 detail závodníka ONDRUŠ Milan 1972 Žilina 11. /  U 50 muži 0:41:56.8 0:06:29.8
30 108 detail závodníka VRÁBEL Marián 1980 Žabiačik 7. /  U 40 muži 0:42:07.4 0:06:40.4
31 94 detail závodníka KARABOVÁ Renáta 1987 RKIC Košice 1. /  U 40 ženy 0:42:43.8 0:07:16.8
32 77 detail závodníka DOHANIČOVÁ Claudia 1998 TEMPISH Heartbeat inline z.s 1. /  U30 ženy 0:42:55.1 0:07:28.1
33 47 detail závodníka ENGLER Jakub 1988 RRTC Košice 8. /  U 40 muži 0:42:58.3 0:07:31.3
34 113 detail závodníka REŠETÁR Andrej 1985 MFK Turčianske Teplice 9. /  U 40 muži 0:43:17.5 0:07:50.5
35 64 detail závodníka MOVČANOVÁ Euridika 2000 RKIC Košice 2. /  U30 ženy 0:43:25.0 0:07:58.0
36 104 detail závodníka SCHOLZ Lukáš 1988 Powerslide 10. /  U 40 muži 0:43:44.5 0:08:17.5
37 20 detail závodníka SLOSARČÍK Branislav 1976 BS 12. /  U 50 muži 0:43:44.8 0:08:17.8
38 15 detail závodníka ŠEFRANKO Ľubomír 1963 Inline Borievka 5. /  U 60 muži 0:43:45.2 0:08:18.2
39 116 detail závodníka ZDECHOVAN Ján 1960 AK Maratón Rožňava 6. /  U 60 muži 0:43:50.1 0:08:23.1
40 92 detail závodníka NEMEC Henrich 1973 Slovenský orol Ludanice 13. /  U 50 muži 0:44:01.1 0:08:34.1
41 29 detail závodníka SLÁVA Ondrej 1960 Rizenek 7. /  U 60 muži 0:45:34.6 0:10:07.6
42 50 detail závodníka REMENÁR Július 1968 Inline Borievka 8. /  U 60 muži 0:45:36.8 0:10:09.8
43 85 detail závodníka STAROVSKÁ Mária 1975 Inline Club Žilna 1. /  U 50 ženy 0:45:36.8 0:10:09.8
44 101 detail závodníka GATIAL Boris 1965 Prievidza 9. /  U 60 muži 0:45:38.3 0:10:11.3
45 46 detail závodníka BENEDIKOVÁ Jana 1968 RRTC Košice 1. /  U 60 ženy 0:45:38.4 0:10:11.4
46 86 detail závodníka ĎUROVCOVÁ Daniela 1976 Jogging klub Dubnica nad Váhom 2. /  U 50 ženy 0:45:39.1 0:10:12.1
47 60 detail závodníka VÁGNER Gabriela 1983 Moravka 2. /  U 40 ženy 0:45:41.9 0:10:14.9
48 123 detail závodníka RUSKO Vladimír 1967 OXUR stavebná firma 10. /  U 60 muži 0:45:44.5 0:10:17.5
49 83 detail závodníka ONDRUŠ Lukáš 2002 Žilina 3. /  Juniori 0:45:45.4 0:10:18.4
50 81 detail závodníka KASANICKÝ Vojtech 1954 Kst Stavbár Žilina 2. /  U 70 muži 0:45:51.3 0:10:24.3
51 49 detail závodníka ŠTÁNER Vladimír 1964 Inline Borievka 11. /  U 60 muži 0:48:30.6 0:13:03.6
52 22 detail závodníka ŽABKA Miloš 1967 Žabčo team 12. /  U 60 muži 0:48:45.7 0:13:18.7
53 53 detail závodníka MLYNÁRIKOVÁ Stanislava 1977 Inline Borievka 3. /  U 50 ženy 0:48:52.7 0:13:25.7
54 88 detail závodníka BELÁK Marián 1975 Stepné kozy zo Šale 14. /  U 50 muži 0:49:06.1 0:13:39.1
55 30 detail závodníka HOFERICA Ľubomír 1964 Indivindi Žilina 13. /  U 60 muži 0:50:07.8 0:14:40.8
56 63 detail závodníka ŠÁROŠŠYOVÁ Milada 2000 RKIC Košice 3. /  U30 ženy 0:50:13.1 0:14:46.1
57 120 detail závodníka GREGORCOVA Martina 1977 Borievka 4. /  U 50 ženy 0:50:20.5 0:14:53.5
58 66 detail závodníka VARGA Mikuláš 1967 Košice 14. /  U 60 muži 0:50:42.7 0:15:15.7
59 44 detail závodníka KUCHAR Lubomir 1966 Trencin inline 15. /  U 60 muži 0:50:46.7 0:15:19.7
60 4 detail závodníka LAMPER Peter 2000 BB 6. /  UM30 muži 0:51:35.3 0:16:08.3
61 73 detail závodníka GOLEJ Michal 1992 Trenčín 7. /  UM30 muži 0:52:17.0 0:16:50.0
62 62 detail závodníka GYURIOVÁ Simona 2003 RKIC Košice 1. /  Juniorky 0:52:17.1 0:16:50.1
63 84 detail závodníka SÝKOROVÁ Júlia 1982 Žilina 3. /  U 40 ženy 0:52:34.7 0:17:07.7
64 102 detail závodníka BOROVIČ Zlatko 1976 Cargo Friends Slovakia 15. /  U 50 muži 0:52:46.6 0:17:19.5
65 111 detail závodníka IHRADSKÝ Lubomír 1965 Spartans Zvolen 16. /  U 60 muži 0:53:03.1 0:17:36.1
66 55 detail závodníka BOČKO Juraj 1987 amatér 11. /  U 40 muži 0:53:23.3 0:17:56.3
67 93 detail závodníka CIFRANIČOVÁ Gabriela 1972 Skating Club Košice 5. /  U 50 ženy 0:53:33.1 0:18:06.1
68 106 detail závodníka STRASKÁ Veronika 1994 ziadny 4. /  U30 ženy 0:53:38.8 0:18:11.8
69 122 detail závodníka URBANOVIČ Michal 1955 BK Pixida Čierne Kľačany 3. /  U 70 muži 0:54:08.3 0:18:41.3
70 5 detail závodníka KOLENIČKA Viktor 2000 Poniky 8. /  UM30 muži 0:54:09.3 0:18:42.3
71 35 detail závodníka FEKIAČ Jozef 1976 Žiadny 16. /  U 50 muži 0:54:32.0 0:19:05.0
72 27 detail závodníka GROLMUSOVA Zuzana 1984 Kanianka 4. /  U 40 ženy 0:54:36.0 0:19:09.0
73 9 detail závodníka GALUŠKOVÁ Kristína 2003 LOM BB 2. /  Juniorky 0:54:38.9 0:19:11.9
74 78 detail závodníka MALECKÁ Janka 1990 --- 5. /  U30 ženy 0:55:44.2 0:20:17.2
75 118 detail závodníka CIBULKA Stanislav 1989 The Minions 12. /  U 40 muži 0:56:22.9 0:20:55.9
76 8 detail závodníka KAMAS Roman 1967 BK Sliač 17. /  U 60 muži 0:56:30.4 0:21:03.4
77 71 detail závodníka GOLEJ Ivan 1967 Trenčín Inline 18. /  U 60 muži 0:57:36.8 0:22:09.8
78 112 detail závodníka GADEK Katarzyna 1974 Silesia Skating 6. /  U 50 ženy 0:57:39.9 0:22:12.9
79 18 detail závodníka GAŽÚROVÁ Barbora 1992 - 6. /  U30 ženy 0:57:43.9 0:22:16.9
80 74 detail závodníka BOSÁKOVÁ Adela 1984 Nitra 5. /  U 40 ženy 0:58:08.2 0:22:41.2
81 21 detail závodníka VACULČIAK Miroslav 1945 Inline Borievka 1. /  U 80 muži 0:58:18.1 0:22:51.1
82 19 detail závodníka CHOVANČEKOVÁ Nikola 1994 LO Mladosť 7. /  U30 ženy 0:58:34.2 0:23:07.2
83 107 detail závodníka STRASKÝ Vladko 1985 ziadny 13. /  U 40 muži 0:58:48.5 0:23:21.5
84 70 detail závodníka ŠTRENGER Martin 1984 :) 14. /  U 40 muži 0:59:11.6 0:23:44.6
85 37 detail závodníka BIELIK Milan 1948 Levice 2. /  U 80 muži 0:59:20.4 0:23:53.4
86 40 detail závodníka HORNIAK Patrik 1970 Levice 17. /  U 50 muži 0:59:59.2 0:24:32.2
87 41 detail závodníka JAKAB Dušan 1970 RUN Levice 18. /  U 50 muži 1:00:00.1 0:24:33.1
88 28 detail závodníka KALINA Norbert 1975 Continental Sport Club Zvolen 19. /  U 50 muži 1:00:07.4 0:24:40.3
89 36 detail závodníka DZÚRIKOVÁ Anna 1982 Zemianske Kostoľany 6. /  U 40 ženy 1:00:30.0 0:25:03.0
90 14 detail závodníka STEHLÍKOVÁ Veronika 1990 Zvolenské Halušky 8. /  U30 ženy 1:00:36.7 0:25:09.7
91 16 detail závodníka SABOL Peter 1980 BB 15. /  U 40 muži 1:00:53.0 0:25:26.0
92 2 detail závodníka PETROVIČ Ľuboš 1966 Banska Bystrica 19. /  U 60 muži 1:01:09.1 0:25:42.1
93 31 detail závodníka TISOVČÍK Radoslav 1984 SOFISTA 16. /  U 40 muži 1:01:16.4 0:25:49.4
94 34 detail závodníka BARCIOVÁ Petra 1985 Galanta 7. /  U 40 ženy 1:02:04.9 0:26:37.9
95 42 detail závodníka MACHACEK Zoran 1971 Hlohovec 20. /  U 50 muži 1:02:18.2 0:26:51.2
96 43 detail závodníka MACHACEK Maxmilian 2004 Hlohovec 4. /  Juniori 1:03:10.8 0:27:43.8
97 39 detail závodníka KÖSZEGHY Nikol 1986 bez klubu 8. /  U 40 ženy 1:03:12.6 0:27:45.6
98 24 detail závodníka ŠIŠMIŠOVÁ Soňa 1991 :) 9. /  U30 ženy 1:03:22.1 0:27:55.1
99 23 detail závodníka FURÁK Jozef 1968 JoF 20. /  U 60 muži 1:03:25.4 0:27:58.4
100 17 detail závodníka GAŽÚROVÁ Beata 1968 :) 2. /  U 60 ženy 1:04:02.6 0:28:35.6

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru