Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Beh1 | # | D1 | # | Bicykel | # | D2 | # | Beh2 | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 215 | CIBULA Roman | 2010 | TRIATLONOVÝ KLUB Košice | 1. / Žiaci nádeje B | 0:08:46.9 | 0:00:00.0 | 02:25.5 [2] | 2 | 00:20.2 [1] | 1 | 04:26.2 [3] | 1 | 00:16.5 [1] | 1 | 01:18.4 [2] | 1 | |
2 | 219 | KAŠIAR Hugo | 2010 | ŠK Atóm Levice | 2. / Žiaci nádeje B | 0:08:53.1 | 0:00:06.2 | 02:21.5 [1] | 1 | 00:27.9 [9] | 2 | 04:29.7 [5] | 4 | 00:19.2 [4] | 4 | 01:14.6 [1] | 2 | |
3 | 237 | REBIDÁŠOVÁ Eliška | 2010 | Aquapark Triatlon Turčianske Teplice | 1. / Žiačky nádeje B | 0:08:57.1 | 0:00:10.2 | 02:26.7 [3] | 3 | 00:24.2 [4] | 3 | 04:28.0 [4] | 3 | 00:18.5 [3] | 3 | 01:19.6 [3] | 3 | |
4 | 235 | GRMANOVÁ Nelly | 2011 | Chlpaté Gazely | 2. / Žiačky nádeje B | 0:09:01.1 | 0:00:14.2 | 02:31.7 [6] | 6 | 00:24.7 [6] | 4 | 04:21.2 [1] | 2 | 00:19.5 [6] | 2 | 01:23.9 [6] | 4 | |
5 | 216 | FIRÁK Matej | 2010 | Aquapark Triatlon Turčianske Teplice | 3. / Žiaci nádeje B | 0:09:10.6 | 0:00:23.7 | 02:41.2 [15] | 15 | 00:23.2 [3] | 9 | 04:22.2 [2] | 5 | 00:19.7 [7] | 5 | 01:24.1 [7] | 5 | |
6 | 217 | HRIČINA Andrej | 2010 | ŠK Atóm Levice | 4. / Žiaci nádeje B | 0:09:11.9 | 0:00:25.0 | 02:30.7 [4] | 4 | 00:28.4 [10] | 6 | 04:34.2 [7] | 8 | 00:18.0 [2] | 6 | 01:20.3 [5] | 6 | |
7 | 214 | BRŇÁK Dávid | 2011 | - nezistený - | 5. / Žiaci nádeje B | 0:09:17.9 | 0:00:31.0 | 02:35.0 [8] | 8 | 00:23.2 [2] | 5 | 04:34.2 [8] | 7 | 00:19.5 [5] | 7 | 01:25.9 [8] | 7 | |
8 | 227 | TAHA Adam | 2011 | - nezistený - | 6. / Žiaci nádeje B | 0:09:30.9 | 0:00:44.0 | 02:31.5 [5] | 5 | 00:29.2 [11] | 7 | 04:30.7 [6] | 6 | 00:26.0 [20] | 8 | 01:33.3 [13] | 8 | |
9 | 218 | JENDEK Jakub | 2010 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 7. / Žiaci nádeje B | 0:09:41.9 | 0:00:55.0 | 02:35.5 [9] | 9 | 00:29.9 [12] | 11 | 04:47.0 [10] | 10 | 00:29.5 [25] | 10 | 01:19.9 [4] | 9 | |
10 | 220 | KLÚČIK Andrej | 2010 | Prestigio Realiz team Bratislava | 8. / Žiaci nádeje B | 0:09:42.9 | 0:00:56.0 | 02:40.5 [13] | 13 | 00:34.9 [17] | 13 | 04:35.2 [9] | 9 | 00:25.2 [18] | 9 | 01:26.9 [9] | 10 | |
11 | 234 | GAJDOŠOVÁ Barbora | 2010 | ŠK Atóm Levice | 3. / Žiačky nádeje B | 0:09:53.2 | 0:01:06.2 | 02:39.2 [11] | 11 | 00:36.9 [21] | 14 | 04:47.2 [11] | 12 | 00:21.3 [10] | 11 | 01:28.3 [10] | 11 | |
12 | 222 | MIHAĽOV Boris | 2010 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 9. / Žiaci nádeje B | 0:09:59.9 | 0:01:13.0 | 02:40.5 [14] | 14 | 00:27.7 [8] | 12 | 04:52.2 [12] | 11 | 00:24.7 [17] | 12 | 01:34.6 [14] | 12 | |
13 | 228 | ANTALOVÁ Ema | 2011 | - nezistený - | 4. / Žiačky nádeje B | 0:10:13.2 | 0:01:26.2 | 02:36.7 [10] | 10 | 00:25.7 [7] | 8 | 05:05.0 [14] | 13 | 00:19.7 [8] | 13 | 01:45.9 [23] | 13 | |
14 | 223 | MIKUŠKA Tomáš | 2011 | ŠK Atóm Levice | 10. / Žiaci nádeje B | 0:10:21.7 | 0:01:34.7 | 02:40.0 [12] | 12 | 00:24.4 [5] | 9 | 05:24.7 [19] | 15 | 00:21.5 [11] | 14 | 01:30.9 [11] | 14 | |
15 | 244 | FEJDI Filip | 2011 | 3NT Bratislava | 11. / Žiaci nádeje B | 0:10:25.9 | 0:01:39.0 | 02:52.5 [21] | 21 | 00:34.7 [16] | 20 | 05:00.5 [13] | 14 | 00:23.1 [13] | 15 | 01:35.0 [15] | 15 | |
16 | 229 | BÚZEKOVÁ Laura | 2010 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 5. / Žiačky nádeje B | 0:10:31.9 | 0:01:45.0 | 02:42.7 [16] | 16 | 00:33.4 [14] | 14 | 05:20.5 [17] | 16 | 00:24.0 [16] | 16 | 01:31.1 [12] | 16 | |
17 | 230 | BÚZEKOVÁ Lucia | 2011 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 6. / Žiačky nádeje B | 0:10:52.9 | 0:02:06.0 | 02:53.5 [22] | 22 | 00:34.9 [18] | 21 | 05:19.7 [16] | 18 | 00:25.5 [19] | 18 | 01:39.1 [21] | 17 | |
18 | 233 | FLIMELOVÁ Petra | 2011 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 7. / Žiačky nádeje B | 0:10:53.9 | 0:02:07.0 | 02:50.0 [20] | 20 | 00:38.7 [23] | 22 | 05:26.5 [20] | 19 | 00:21.2 [9] | 19 | 01:37.4 [18] | 18 | |
19 | 236 | KNÍŽOVÁ Katarína | 2010 | ŠKP Triax | 8. / Žiačky nádeje B | 0:10:58.9 | 0:02:12.0 | 02:49.2 [19] | 19 | 00:32.2 [13] | 17 | 05:36.2 [23] | 20 | 00:23.5 [15] | 20 | 01:37.6 [19] | 19 | |
20 | 260 | VAJDOVÁ Ivana | 2010 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 9. / Žiačky nádeje B | 0:10:59.1 | 0:02:12.2 | 02:34.0 [7] | 7 | 00:52.2 [26] | 19 | 05:14.2 [15] | 17 | 00:28.2 [23] | 17 | 01:50.4 [25] | 20 | |
21 | 240 | VIRÁGOVÁ Natália | 2011 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 10. / Žiačky nádeje B | 0:11:06.1 | 0:02:19.2 | 02:43.2 [17] | 17 | 00:36.2 [20] | 16 | 05:43.2 [24] | 21 | 00:26.2 [21] | 21 | 01:37.1 [16] | 21 | |
22 | 238 | TADLÁNKOVÁ Lucia | 2011 | Aquapark Triatlon Turčianske Teplice | 11. / Žiačky nádeje B | 0:11:11.4 | 0:02:24.5 | 02:59.2 [24] | 24 | 00:37.2 [22] | 23 | 05:31.0 [21] | 22 | 00:26.5 [22] | 22 | 01:37.3 [17] | 22 | |
23 | 221 | KUJAN Richard | 2010 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 12. / Žiaci nádeje B | 0:11:24.9 | 0:02:38.0 | 02:57.2 [23] | 23 | 00:46.2 [25] | 25 | 05:24.5 [18] | 23 | 00:38.0 [26] | 24 | 01:38.9 [20] | 23 | |
24 | 224 | MOTAJ Michal | 2011 | Prestigio Realiz team Bratislava | 13. / Žiaci nádeje B | 0:11:29.4 | 0:02:42.5 | 03:06.2 [25] | 25 | 00:34.4 [15] | 24 | 05:35.5 [22] | 24 | 00:28.5 [24] | 23 | 01:44.6 [22] | 24 | |
25 | 225 | NOGA Andrej | 2010 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 14. / Žiaci nádeje B | 0:11:38.4 | 0:02:51.5 | 02:47.7 [18] | 18 | 00:35.7 [19] | 18 | 06:05.9 [26] | 25 | 00:22.0 [12] | 25 | 01:46.9 [24] | 25 | |
26 | 232 | DANIELOVÁ Petra | 2010 | MTB Kolečko | 12. / Žiačky nádeje B | 0:12:01.6 | 0:03:14.7 | 03:09.0 [26] | 26 | 00:42.7 [24] | 26 | 05:55.0 [25] | 26 | 00:23.2 [14] | 26 | 01:51.6 [26] | 26 |