Predator RACE Master weekend Neukirchen - MASAKR

Běh
DATUM :9.6.2019 MÍSTO :http://www.predatorrace.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 1159 detail závodníka INNERHOFER Manuel AUT 1995 --- 1. /  Men 18 -24 3:24:43.8 0:00:00.0
2 2015 detail závodníka TEUFNER Stefan AUT 1987 Team Celtic Warrior 1. /  Men 30 -34 4:11:46.4 0:47:02.6
3 97 detail závodníka KRAUS Christian GER 1986 --- 2. /  Men 30 -34 4:16:22.4 0:51:38.6
4 83 detail závodníka MÜNST Manuel GER 1986 MIT OCR Germany 3. /  Men 30 -34 4:21:10.9 0:56:27.1
5 1119 detail závodníka MUHM David AUT 1987 MIT OCR Germany 4. /  Men 30 -34 4:31:34.6 1:06:50.8
6 57 detail závodníka KAREL Štěpán CZE 1990 --- 1. /  Men 25 -29 4:36:56.5 1:12:12.7
7 59 detail závodníka KREJČÍ Pavel CZE 1983 Plešoun tým 1. /  Men 35 - 39 4:40:34.7 1:15:50.9
8 1071 detail závodníka ARENDT Christian GER 1982 --- 2. /  Men 35 - 39 4:41:07.7 1:16:23.9
9 2072 detail závodníka BABÁK Josef CZE 1992 CZECH Mix Team 2. /  Men 25 -29 4:43:52.9 1:19:09.1
10 82 detail závodníka PEŠEK Petr CZE 1990 Plešoun tým 3. /  Men 25 -29 4:46:02.5 1:21:18.7
11 1002 detail závodníka HANDLER Christian AUT 1986 --- 5. /  Men 30 -34 4:48:15.0 1:23:31.2
12 32 detail závodníka WURZINGER Alexander AUT 1982 union dirtrun.company 3. /  Men 35 - 39 4:50:52.4 1:26:08.6
13 1142 detail závodníka BUCHEGGER Daniel AUT 1992 --- 4. /  Men 25 -29 4:58:48.9 1:34:05.1
14 1095 detail závodníka BABUŠKOVÁ Stanislava CZE 1974 CZECH Mix Team 1. /  Women 45 - 49 4:58:53.3 1:34:09.5
15 1097 detail závodníka GEWEHR Jens GER 1986 OCR-Pacemakers 6. /  Men 30 -34 5:06:48.6 1:42:04.8
16 1162 detail závodníka HRDLICKA Jan CZE 1992 --- 5. /  Men 25 -29 5:10:11.5 1:45:27.7
17 1092 detail závodníka VOPASEK Miroslav CZE 1992 CZECH Mix Team 6. /  Men 25 -29 5:14:37.1 1:49:53.3
18 1134 detail závodníka WIXLER Andreas GER 1984 --- 4. /  Men 35 - 39 5:16:25.0 1:51:41.2
19 71 detail závodníka KROMPIGEL Jan CZE 1984 --- 5. /  Men 35 - 39 5:16:37.4 1:51:53.6
20 2003 detail závodníka TREMETZBERGER Manuel AUT 1983 Steeltown Spartans 6. /  Men 35 - 39 5:17:11.6 1:52:27.8
21 2033 detail závodníka GRADL Michaela AUT 1992 Steeltown Spartans 1. /  Women 25 -29 5:18:01.6 1:53:17.8
22 2001 detail závodníka SCHUH Martin AUT 1993 union dirtrun.company 7. /  Men 25 -29 5:18:27.9 1:53:44.1
23 47 detail závodníka NEUWIRTH Matthias GER 1985 --- 7. /  Men 30 -34 5:18:58.1 1:54:14.3
24 84 detail závodníka HEINDLMEIER Martin GER 1976 MIT OCR Germany 1. /  Men 40 - 44 5:20:01.6 1:55:17.8
25 81 detail závodníka JEVTIČ Saša SRB 1984 --- 7. /  Men 35 - 39 5:20:16.0 1:55:32.2
26 1158 detail závodníka KRETTL Daniel AUT 1995 --- 2. /  Men 18 -24 5:21:19.7 1:56:35.9
27 1064 detail závodníka ERNST Thomas AUT 1985 PR WOT Pinzgau 8. /  Men 30 -34 5:24:25.4 1:59:41.6
28 1044 detail závodníka ERNST Günter AUT 1987 Team Celtic Warrior 9. /  Men 30 -34 5:24:25.5 1:59:41.7
29 1109 detail závodníka SIMON Thonon BEL 1985 --- 10. /  Men 30 -34 5:26:47.2 2:02:03.4
30 96 detail závodníka BENKER Christian GER 1994 --- 8. /  Men 25 -29 5:28:27.4 2:03:43.6
31 1016 detail závodníka HEISS Roman AUT 1983 --- 8. /  Men 35 - 39 5:32:48.7 2:08:04.9
32 2081 detail závodníka BIELIK Marek SVK 2000 Barbarian Extreme Team 3. /  Men 18 -24 5:40:09.6 2:15:25.8
33 2045 detail závodníka LAŇKA Jan CZE 1988 ocra.cz Team 11. /  Men 30 -34 5:41:14.8 2:16:31.0
34 3 detail závodníka JEFINOVA Viktorija LTH 1980 --- 1. /  Women 35 - 39 5:44:34.1 2:19:50.3
35 1176 detail závodníka RANGMAN Olga GER 1989 --- 1. /  Women 30 -34 5:45:13.2 2:20:29.4
36 2034 detail závodníka PILAT Marco AUT 1990 Steeltown Spartans 9. /  Men 25 -29 5:46:37.5 2:21:53.7
37 2047 detail závodníka MARIO Maurer AUT 1987 Team Celtic Warrior 12. /  Men 30 -34 5:47:45.5 2:23:01.7
38 93 detail závodníka SCHRÖPFER Martin CZE 1993 Plešoun tým 10. /  Men 25 -29 5:50:03.9 2:25:20.1
39 95 detail závodníka BŘÍZOVÁ Jana CZE 1991 Plešoun tým 2. /  Women 25 -29 5:50:08.4 2:25:24.6
40 1050 detail závodníka GRUNDNER Christian Michael AUT 1986 --- 13. /  Men 30 -34 5:51:22.4 2:26:38.6
41 1048 detail závodníka LAURA Schadow GER 1986 --- 2. /  Women 30 -34 5:54:00.3 2:29:16.5
42 1056 detail závodníka CIMLER Jiří CZE 1984 CZECH Mix Team 9. /  Men 35 - 39 5:57:31.0 2:32:47.2
43 54 detail závodníka PORTELLOVÁ Karolina CZE 1984 --- 2. /  Women 35 - 39 6:01:54.7 2:37:10.9
44 41 detail závodníka CHRISTOPHER Michel BEL 1984 --- 10. /  Men 35 - 39 6:04:40.0 2:39:56.2
45 1124 detail závodníka GROTHE Patrick GER 1988 --- 14. /  Men 30 -34 6:07:49.8 2:43:06.0
46 2019 detail závodníka GSCHWANDTL Robert AUT 1982 Team Celtic Warrior 11. /  Men 35 - 39 6:11:17.6 2:46:33.8
47 1032 detail závodníka ZETTEL Roland CZE 1986 --- 15. /  Men 30 -34 6:12:20.2 2:47:36.4
48 1012 detail závodníka STEFAN Klausriegler AUT 1990 --- 11. /  Men 25 -29 6:13:07.2 2:48:23.4
49 90 detail závodníka SODOMOVÁ Barbora CZE 1987 --- 3. /  Women 30 -34 6:14:00.9 2:49:17.1
50 100 detail závodníka SASSARATH Tobias GER 1992 --- 12. /  Men 25 -29 6:16:44.9 2:52:01.1
51 1013 detail závodníka GERHARD Jarz AUT 1980 Steeltown Spartans 12. /  Men 35 - 39 6:17:19.6 2:52:35.8
52 2004 detail závodníka NOVÁK Martin CZE 1982 --- 13. /  Men 35 - 39 6:20:17.0 2:55:33.2
53 1161 detail závodníka STOLL Benjamin GER 1982 --- 14. /  Men 35 - 39 6:21:12.0 2:56:28.2
54 39 detail závodníka SCHMITZBERGER Johannes AUT 1993 --- 13. /  Men 25 -29 6:22:40.8 2:57:57.0
55 1033 detail závodníka MEISTERHOFER Gerhard AUT 1980 --- 15. /  Men 35 - 39 6:22:41.4 2:57:57.6
56 36 detail závodníka KOENIG Lars GER 1978 --- 2. /  Men 40 - 44 6:23:14.2 2:58:30.4
57 37 detail závodníka ZEIDLER Annette GER 1980 --- 3. /  Women 35 - 39 6:23:18.2 2:58:34.4
58 2006 detail závodníka KULHÁNEK Milan CZE 1962 --- 1. /  Men 50 a více 6:25:58.9 3:01:15.1
59 2005 detail závodníka KULHÁNEK Tomáš CZE 1985 --- 16. /  Men 30 -34 6:27:45.8 3:03:02.0
60 1098 detail závodníka RYŠAVÝ Šimon CZE 2000 Barbarian Extreme Team 4. /  Men 18 -24 6:29:07.1 3:04:23.3
61 2080 detail závodníka WALDHANS Patrik CZE 1991 Barbarian Extreme Team 14. /  Men 25 -29 6:29:07.5 3:04:23.7
62 1128 detail závodníka POSPÍŠIL Milan CZE 1989 Barbarian Extreme Team 17. /  Men 30 -34 6:29:08.3 3:04:24.5
63 5 detail závodníka KLÁŠTERKOVÁ Gabriela CZE 1978 --- 1. /  Women 40 - 44 6:29:33.4 3:04:49.6
64 1066 detail závodníka THOMAYER Jan CZE 1997 Predator Gym Team 5. /  Men 18 -24 6:30:30.5 3:05:46.7
65 67 detail závodníka HOUŠKOVÁ Šárka CZE 1991 --- 3. /  Women 25 -29 6:31:02.2 3:06:18.4
66 2013 detail závodníka SZIMICSEVICS László HUN 1972 --- 1. /  Men 45 - 49 6:38:04.7 3:13:20.9
67 2050 detail závodníka ALBRECHT Christina AUT 1992 union dirtrun.company 4. /  Women 25 -29 6:38:26.3 3:13:42.5
68 1003 detail závodníka PICHLBAUER Anna AUT 1994 --- 5. /  Women 25 -29 6:38:28.0 3:13:44.2
69 69 detail závodníka HAVLOVA Tereza CZE 1983 --- 4. /  Women 35 - 39 6:39:31.6 3:14:47.8
70 1123 detail závodníka SCHWEIGERT Matthias GER 1990 --- 15. /  Men 25 -29 6:40:30.6 3:15:46.8
71 1125 detail závodníka KAINZ Patrick AUT 1985 PR WOT Pinzgau 18. /  Men 30 -34 6:44:47.4 3:20:03.6
72 1074 detail závodníka WAGNER Johanna AUT 1991 union dirtrun.company 6. /  Women 25 -29 6:45:11.1 3:20:27.3
73 2012 detail závodníka ALLACHER Marcus AUT 1995 --- 6. /  Men 18 -24 6:45:14.6 3:20:30.8
74 1143 detail závodníka SCHABL Amelie AUT 1992 Team Celtic Warrior 7. /  Women 25 -29 6:45:49.1 3:21:05.3
75 2075 detail závodníka MATERNA Mario AUT 1977 union dirtrun.company 3. /  Men 40 - 44 6:47:01.7 3:22:17.9
76 2071 detail závodníka VEČEŘA Jan CZE 1996 Predator Workout Plzeň Elite 7. /  Men 18 -24 6:48:10.1 3:23:26.3
77 45 detail závodníka ENGLEDER Christian AUT 1986 Steeltown Spartans 19. /  Men 30 -34 6:48:29.3 3:23:45.5
78 33 detail závodníka SALLABERGER Dominik AUT 1987 Steeltown Spartans 20. /  Men 30 -34 6:48:33.4 3:23:49.6
79 2038 detail závodníka GYGAL Tomáš CZE 1975 --- 4. /  Men 40 - 44 6:50:33.5 3:25:49.7
80 1077 detail závodníka SCHWAIGHOFER Andreas AUT 1986 --- 21. /  Men 30 -34 6:50:54.0 3:26:10.2
81 1082 detail závodníka PANJA Schmidberger AUT 1979 --- 2. /  Women 40 - 44 6:50:58.3 3:26:14.5
82 1024 detail závodníka HOFER-WIRTENBBERGER Gerald CZE 1967 --- 2. /  Men 50 a více 6:51:05.3 3:26:21.5
83 1017 detail závodníka TRÜMMEL Mario AUT 1984 --- 16. /  Men 35 - 39 6:55:49.0 3:31:05.2
84 1130 detail závodníka NEUHUBER Markus GER 1975 --- 5. /  Men 40 - 44 7:00:28.0 3:35:44.2
85 42 detail závodníka SAMTLEBEN Thomas GER 1979 --- 6. /  Men 40 - 44 7:06:20.8 3:41:37.0
86 24 detail závodníka LUCIE Martin BEL 1987 --- 4. /  Women 30 -34 7:08:11.2 3:43:27.4
87 21 detail závodníka FLORE Martin BEL 1988 --- 5. /  Women 30 -34 7:08:15.7 3:43:31.9
88 2016 detail závodníka RAMBERGER Christian AUT 1981 Team Celtic Warrior 17. /  Men 35 - 39 7:08:46.3 3:44:02.5
89 23 detail závodníka PIERRE CHARLES Aubriot BEL 1985 --- 22. /  Men 30 -34 7:10:46.3 3:46:02.5
90 2014 detail závodníka BRABEC Tomáš CZE 1988 --- 23. /  Men 30 -34 7:13:24.7 3:48:40.9
91 58 detail závodníka FLONNER Stefan AUT 1987 --- 24. /  Men 30 -34 7:13:57.6 3:49:13.8
92 1105 detail závodníka KADLEČEK Tomáš CZE 1992 --- 16. /  Men 25 -29 7:14:11.0 3:49:27.2
93 1075 detail závodníka DOBER Werner AUT 1980 --- 18. /  Men 35 - 39 7:14:34.9 3:49:51.1
94 2 detail závodníka KIRBISCH Harald AUT 1976 --- 7. /  Men 40 - 44 7:16:38.0 3:51:54.2
95 40 detail závodníka VALENCAK Robert AUT 1984 --- 19. /  Men 35 - 39 7:16:43.9 3:52:00.1
96 1006 detail závodníka KOWATSCH Christoph AUT 1987 --- 25. /  Men 30 -34 7:17:04.8 3:52:21.0
97 1031 detail závodníka PFALZ Jürgen AUT 1977 --- 8. /  Men 40 - 44 7:17:09.4 3:52:25.6
98 1019 detail závodníka KARL Roesslhuber AUT 1980 --- 20. /  Men 35 - 39 7:17:24.7 3:52:40.9
99 1061 detail závodníka SCHNECKENLEITER Helmut AUT 1984 PR WOT Pinzgau 21. /  Men 35 - 39 7:17:45.3 3:53:01.5
100 1062 detail závodníka LUGER Rene AUT 1985 PR WOT Pinzgau 26. /  Men 30 -34 7:17:54.2 3:53:10.4

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru