Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

AUTHOR ŠELA MARATHON

MTB
DATUM :4.5.2019 MÍSTO :Helfštýn

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 5032 detail závodníka ZEMENE Jakub CZE 2003 EthicSport cycling team 1. /  Kadeti 15 - 16 let 1:14:22.2 0:00:00.0
2 5013 detail závodníka ŠIGUT David CZE 2003 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 2. /  Kadeti 15 - 16 let 1:15:44.0 0:01:21.7
3 5004 detail závodníka CHOVANEC Tomáš CZE 2004 4EVER CykloBulis 3. /  Kadeti 15 - 16 let 1:17:47.5 0:03:25.2
4 5005 detail závodníka LAKOTA Maxim CZE 2003 TUFO CykloZákladna Otrokovice 4. /  Kadeti 15 - 16 let 1:17:49.8 0:03:27.5
5 5048 detail závodníka ŠTĚPÁNEK Adam CZE 2004 Bike 2000 5. /  Kadeti 15 - 16 let 1:18:52.5 0:04:30.2
6 5050 detail závodníka PETRŮ Martin CZE 2004 --- 6. /  Kadeti 15 - 16 let 1:18:57.5 0:04:35.2
7 5041 detail závodníka MLEJNEK Daniel CZE 2004 Pocta cyclinc Academy 7. /  Kadeti 15 - 16 let 1:22:50.8 0:08:28.5
8 5026 detail závodníka LETEV Marek CZE 2003 TUFO CZ OTROKOVICE 8. /  Kadeti 15 - 16 let 1:22:52.3 0:08:30.0
9 5002 detail závodníka HUDEČEK Jan CZE 2004 TUFO CykloZákladna Otrokovice 9. /  Kadeti 15 - 16 let 1:22:54.8 0:08:32.5
10 5042 detail závodníka CHUCHMA Patrik CZE 2007 Kolo-běžky Brumov-Bylnice 1. /  Mladší žáci 11 - 12 let 1:22:55.0 0:08:32.7
11 5015 detail závodníka PIVNIČKA Jakub CZE 2005 Pítrs bikes team 1. /  Starší žáci 13 - 14 let 1:23:36.0 0:09:13.7
12 5038 detail závodníka MEIER Lukáš CZE 2004 GHOST Team 10. /  Kadeti 15 - 16 let 1:24:15.3 0:09:53.0
13 5016 detail závodníka ŽUREK Jakub CZE 2003 Bike Pro Racing 11. /  Kadeti 15 - 16 let 1:24:34.3 0:10:12.0
14 5037 detail závodníka PRACHAŘ Matěj CZE 2004 Sk Kohouti Pržno 12. /  Kadeti 15 - 16 let 1:24:34.5 0:10:12.2
15 5040 detail závodníka SVOBODA David CZE 2008 ADASTRA Cycling Team 2. /  Mladší žáci 11 - 12 let 1:25:16.8 0:10:54.5
16 5039 detail závodníka TABARA Šimon CZE 2005 Expres cz- Tufo team Kolín 2. /  Starší žáci 13 - 14 let 1:26:51.3 0:12:29.0
17 5021 detail závodníka BRTNÍČKOVÁ Michaela CZE 2003 4EVER CykloBulis 1. /  Kadetky 15 - 16 let 1:26:56.3 0:12:34.0
18 5003 detail závodníka MITÁŠ Robert CZE 2007 Bikeclinic Junior Team 3. /  Mladší žáci 11 - 12 let 1:27:03.8 0:12:41.5
19 5027 detail závodníka BRAVENCOVÁ Denisa CZE 2003 cyklo team KOLARNA 2. /  Kadetky 15 - 16 let 1:28:57.3 0:14:35.0
20 5036 detail závodníka NESRSTA Michal CZE 2005 4EVER CykloBulis 3. /  Starší žáci 13 - 14 let 1:29:06.5 0:14:44.2
21 5054 detail závodníka KRAVÁK Vojtěch CZE 2006 MG Bike Team 4. /  Starší žáci 13 - 14 let 1:29:19.0 0:14:56.7
22 5011 detail závodníka NERADIL Tomáš CZE 2006 Cykloteam MXM Hulín 5. /  Starší žáci 13 - 14 let 1:30:48.6 0:16:26.3
23 5051 detail závodníka CHOMA Eduard CZE 2003 MG Bike Team 13. /  Kadeti 15 - 16 let 1:32:00.3 0:17:38.0
24 5030 detail závodníka TICHÁ Kristína SVK 2004 Považská Bystrica 3. /  Kadetky 15 - 16 let 1:32:52.0 0:18:29.7
25 5001 detail závodníka VÁLEK Matyáš CZE 2004 --- 14. /  Kadeti 15 - 16 let 1:34:12.0 0:19:49.7
26 5034 detail závodníka HLÁVKA Tadeáš CZE 2004 HC ZUBR Přerov 15. /  Kadeti 15 - 16 let 1:34:30.0 0:20:07.8
27 5023 detail závodníka DINGOVÁ Anna CZE 2006 BSK Racing Juniors 1. /  Starší žačky 13 - 14 let 1:35:20.3 0:20:58.0
28 5043 detail závodníka HRDLIČKA Adam CZE 2005 MAPEI MERIDA Kaňkvovský 6. /  Starší žáci 13 - 14 let 1:37:23.0 0:23:00.8
29 5045 detail závodníka KLESNIL Jakub CZE 2004 4EVER CykloBulis 16. /  Kadeti 15 - 16 let 1:38:32.4 0:24:10.1
30 5028 detail závodníka PROCHÁZKA Ondřej CZE 2005 SK Šela Sport Přerov 7. /  Starší žáci 13 - 14 let 1:40:24.6 0:26:02.3
31 5009 detail závodníka DRÁBEK Martin CZE 2005 --- 8. /  Starší žáci 13 - 14 let 1:42:31.3 0:28:09.0
32 5049 detail závodníka NIEBORAS Tobiasz POL 2005 Jerzy MTB 9. /  Starší žáci 13 - 14 let 1:44:33.8 0:30:11.5
33 5019 detail závodníka JANÍČKOVÁ Adriana CZE 2005 --- 2. /  Starší žačky 13 - 14 let 1:44:55.3 0:30:33.0
34 5044 detail závodníka VALD Marcel CZE 2006 4EVER CYKLOBUS 10. /  Starší žáci 13 - 14 let 1:46:11.1 0:31:48.8
35 5047 detail závodníka PERUTKA Martin CZE 2007 4EVER CykloBulis 4. /  Mladší žáci 11 - 12 let 1:46:19.3 0:31:57.0
36 5020 detail závodníka PÍREK Matyáš CZE 2008 --- 5. /  Mladší žáci 11 - 12 let 1:46:23.8 0:32:01.5
37 5010 detail závodníka DRÁBEK Marek CZE 2005 --- 11. /  Starší žáci 13 - 14 let 1:47:18.6 0:32:56.3
38 5046 detail závodníka MALIŇÁK Adam CZE 2008 Vrv pro sport 6. /  Mladší žáci 11 - 12 let 1:52:10.1 0:37:47.8
39 5031 detail závodníka ŠIDLÍK Karel CZE 2003 Bike Pro Racing 17. /  Kadeti 15 - 16 let 1:52:16.6 0:37:54.3
40 5033 detail závodníka TOMSOVÁ Klára CZE 2003 Haven Team 4. /  Kadetky 15 - 16 let 1:52:42.1 0:38:19.8
41 5053 detail závodníka HANZELKA Lukáš CZE 2005 MG Bike Team 12. /  Starší žáci 13 - 14 let 1:54:28.3 0:40:06.0
42 5006 detail závodníka VINKLÁRKOVÁ Marie CZE 2004 MG Bike Team Přerov 5. /  Kadetky 15 - 16 let 1:58:45.6 0:44:23.3
43 5052 detail závodníka BARBOŘÍK Matěj CZE 2005 MG Bike Team 13. /  Starší žáci 13 - 14 let 2:02:07.6 0:47:45.3
44 5008 detail závodníka ŠVIHELOVÁ Viki CZE 2003 CPV Krnov 6. /  Kadetky 15 - 16 let 2:02:51.4 0:48:29.1
45 5014 detail závodníka PETŘEKOVÁ Markéta CZE 2006 Divina Racing Team 3. /  Starší žačky 13 - 14 let 2:04:58.1 0:50:35.8
46 5017 detail závodníka RUBEŠOVÁ Valerie CZE 2006 --- 4. /  Starší žačky 13 - 14 let 2:09:33.1 0:55:10.8
47 5024 detail závodníka RUBEŠOVÁ Viola CZE 2008 --- 1. /  Mladší žačky 11 - 12 let 2:55:17.5 1:40:55.2
--- 5007 detail závodníka ŠVIHELOVÁ Míša CZE 2005 CPV Krnov . /  Starší žačky 13 - 14 let DNF ---
--- 5012 detail závodníka JAROŇ Šimon CZE 2005 BTO Zašová . /  Starší žáci 13 - 14 let DNS ---
--- 5018 detail závodníka KURCIK Tomáš CZE 2006 4EVER CykloBulis . /  Starší žáci 13 - 14 let DNS ---
--- 5022 detail závodníka BRTNÍČEK Filip CZE 2007 4EVER CykloBulis . /  Mladší žáci 11 - 12 let DNS ---
--- 5025 detail závodníka PASEK Josef CZE 2004 RH PIVING . /  Kadeti 15 - 16 let DNS ---
--- 5029 detail závodníka PROCHÁZKA Matěj CZE 2007 SK Šela Sport Přerov . /  Mladší žáci 11 - 12 let DNS ---
--- 5035 detail závodníka BLAŽEK David CZE 2007 TUFO Pardus Prostějov . /  Mladší žáci 11 - 12 let DNS ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru