Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3007 | KAPKO Samuel | 2007 | 1.FCN Nürnberg | 1. / S12M | 0:10:34.0 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 3036 | KAGERBAUER Maximilian | 2007 | WSV Skadi Junior Team | 2. / S12M | 0:10:34.7 | 0:00:00.7 | ||
3 | diplom | 3023 | EISCHER Elias | 2007 | USC Atomic St. Leonhard | 3. / S12M | 0:10:35.2 | 0:00:01.2 | ||
4 | diplom | 3041 | ŠVARC Michal | 2007 | Ski Sokol Stachy | 4. / S12M | 0:10:43.2 | 0:00:09.2 | ||
5 | diplom | 3012 | BÖHM Leonie | 2007 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 1. / S12W | 0:10:49.2 | 0:00:15.2 | ||
6 | diplom | 3022 | GÜNDEL Isa | 2007 | WSV 08 Johanngeorgenstadt | 2. / S12W | 0:11:02.0 | 0:00:27.9 | ||
7 | diplom | 3030 | VONDRAŠ Petr | 2007 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 5. / S12M | 0:11:22.3 | 0:00:48.3 | ||
8 | diplom | 3029 | MACHOVÁ Marie | 2007 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 3. / S12W | 0:11:28.2 | 0:00:54.2 | ||
9 | diplom | 3035 | ALTENBURGER Lisann | 2007 | WSV Skadi Junior Team | 4. / S12W | 0:11:30.5 | 0:00:56.5 | ||
10 | diplom | 3005 | DOHNAL Richard | 2008 | TSV Leuna e.V. | 1. / S11M | 0:11:32.5 | 0:00:58.5 | ||
11 | diplom | 3004 | KOBER Katelynn | 2007 | SV Grünbach | 5. / S12W | 0:11:37.5 | 0:01:03.5 | ||
12 | diplom | 3016 | LENZ Leni | 2008 | SV Finsterau | 1. / S11W | 0:11:43.7 | 0:01:09.7 | ||
13 | diplom | 3010 | OETTEL Jasmina | 2007 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 6. / S12W | 0:11:44.2 | 0:01:10.2 | ||
14 | diplom | 3025 | KREJČÍ Štěpánka | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 2. / S11W | 0:11:52.2 | 0:01:18.2 | ||
15 | diplom | 3019 | KAUFMANN Marie | 2007 | SC Furth im Wald | 7. / S12W | 0:12:09.9 | 0:01:35.9 | ||
16 | diplom | 3020 | WAGNER Joelle | 2007 | DAV Ulm | 8. / S12W | 0:12:15.2 | 0:01:41.2 | ||
17 | diplom | 3028 | KOŠNAROVÁ Adriana | 2007 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 9. / S12W | 0:12:18.7 | 0:01:44.7 | ||
18 | diplom | 3026 | VOCELKA Matěj | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 2. / S11M | 0:12:23.9 | 0:01:49.9 | ||
19 | diplom | 3040 | AMOS Carina | 2007 | SC Zwiesel von 1919 e.V. | 10. / S12W | 0:12:24.5 | 0:01:50.5 | ||
20 | diplom | 3037 | DORN Lasse | 2008 | SC Buntenbock | 3. / S11M | 0:12:28.5 | 0:01:54.5 | ||
21 | diplom | 3001 | DIETZE Paula | 2007 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 11. / S12W | 0:12:30.2 | 0:01:56.2 | ||
22 | diplom | 3033 | FREILINGER Johannes | 2008 | WSV Skadi Junior Team | 4. / S11M | 0:12:30.4 | 0:01:56.4 | ||
23 | diplom | 3027 | TICHOTOVÁ Michaela | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 3. / S11W | 0:12:31.0 | 0:01:57.0 | ||
24 | diplom | 3039 | KREUZER Sophia | 2007 | SV Bayer.Eisenstein | 12. / S12W | 0:13:22.0 | 0:02:48.0 | ||
25 | diplom | 3006 | PECENKOVA Marketa | 2007 | --- | 13. / S12W | 0:13:39.7 | 0:03:05.7 | ||
26 | diplom | 3018 | MACHAROWSKY Georg | 2008 | SC Furth im Wald | 5. / S11M | 0:13:42.7 | 0:03:08.7 | ||
27 | diplom | 3017 | MÜHLBAUER Barbara | 2008 | SC Furth im Wald | 4. / S11W | 0:13:45.0 | 0:03:11.0 | ||
28 | diplom | 3014 | SCHUBERT Emma | 2008 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 5. / S11W | 0:15:06.4 | 0:04:32.4 | ||
29 | diplom | 3032 | BACHL Hanna | 2008 | WSV Skadi Junior Team | 6. / S11W | 0:15:11.3 | 0:04:37.2 | ||
30 | diplom | 3031 | ACHATZ Ben | 2008 | WSV Skadi Junior Team | 6. / S11M | 0:15:28.3 | 0:04:54.2 | ||
31 | diplom | 3034 | VOGEL Fabienne | 2008 | WSV Skadi Junior Team | 7. / S11W | 0:17:08.0 | 0:06:34.0 | ||
32 | diplom | 3002 | WURSTER Marit Magdalena | 2007 | SG Klotzsche e.V. | 14. / S12W | 0:17:23.5 | 0:06:49.5 | ||
33 | diplom | 3038 | ZISLER Nele | 2007 | SV Bayerisch Eisenstein | 15. / S12W | 0:17:27.3 | 0:06:53.3 | ||
34 | diplom | 3013 | WEINHOLD Fjörgynn | 2008 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 8. / S11W | 0:17:39.0 | 0:07:05.0 | ||
35 | diplom | 3008 | ZELLNER Theresa | 2008 | Bayronman e. V. | 9. / S11W | 0:20:50.3 | 0:10:16.3 | ||
--- | 3003 | TUTTE Joanna | 2008 | SC Kottmar | . / S11W | DNS | --- | |||
--- | 3009 | LEDERER Benedikt | 2007 | WSV Zellerreit | . / S12M | DNS | --- | |||
--- | 3011 | SCHÖNE Lucienne | 2007 | ATSV Gebirge/Gelobtland | . / S12W | DNS | --- | |||
--- | 3015 | MAKOSCH Marie | 2008 | ATSV Gebirge/Gelobtland | . / S11W | DNS | --- | |||
--- | 3021 | KATZDOBLER Elina | 2007 | FC Rinchnach | . / S12M | DNS | --- | |||
--- | 3024 | VENCLÍKOVÁ Tereza | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / S11W | DNS | --- |