Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 11 km | # | 15 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 505 | HUJEROVA Tereza | 1998 | Ski klub Jablonec | 1. / D21 | 1:25:20.8 | 0:00:00.0 | 0:41:20.8 | 1 | 0:56:15.7 | 1 | ||
2 | diplom | 543 | MORAVCOVA Klara | 1983 | Ski klub Jablonec nad Nisou | 1. / D36 | 1:26:29.3 | 0:01:08.5 | 0:41:41.0 | 2 | 0:56:29.7 | 2 | ||
3 | diplom | 529 | MUELLER Franziska | 1995 | SC Immenstadt | 2. / D21 | 1:28:36.1 | 0:03:15.2 | 0:42:09.3 | 3 | 0:57:56.5 | 3 | ||
4 | diplom | 512 | BÖTTCHER Rika elin | 1998 | SC Buntenbock | 3. / D21 | 1:35:55.0 | 0:10:34.1 | 0:46:16.5 | 5 | 1:03:50.5 | 5 | ||
5 | diplom | 805 | LÖSCHKE Cora | 2004 | TSV Leuna e.V. | 1. / J15D | 1:36:19.4 | 0:10:58.5 | 0:45:18.1 | 4 | 1:03:09.5 | 4 | ||
6 | diplom | 519 | DIETZE Alexandra | 2002 | Pulsschlag Neuhausen Erzgebirge | 1. / J17D | 1:37:01.1 | 0:11:40.2 | 0:46:30.8 | 6 | 1:04:21.7 | 7 | ||
7 | diplom | 528 | SIMEONI Federica | 1972 | Ottica Mottes | 1. / D46 | 1:37:13.4 | 0:11:52.5 | 0:47:08.0 | 8 | 1:04:11.7 | 6 | ||
8 | diplom | 525 | KELLERMEIER Amelie | 2001 | Löffler-Skadi Loppet Team | 2. / J17D | 1:38:55.6 | 0:13:34.8 | 0:46:50.0 | 7 | 1:04:36.2 | 8 | ||
9 | diplom | 503 | ROCKSTROH Anna | 1998 | SV Trebsen | 4. / D21 | 1:40:03.4 | 0:14:42.5 | 0:47:43.9 | 9 | 1:05:19.5 | 9 | ||
10 | diplom | 546 | ZIMARE Rosa | 2001 | SG Klotzsche e.V. | 3. / J17D | 1:40:49.4 | 0:15:28.5 | 0:48:04.3 | 10 | 1:05:55.8 | 10 | ||
11 | diplom | 826 | UHLIG Insa | 2003 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 1. / J16D | 1:43:32.2 | 0:18:11.3 | 0:49:06.8 | 11 | 1:07:44.3 | 11 | ||
12 | diplom | 697 | STICH Barbara | 1966 | SG Hausham | 1. / D51 | 1:45:09.9 | 0:19:49.0 | 0:50:56.5 | 12 | 1:09:01.8 | 12 | ||
13 | diplom | 615 | NEBEL Antje | 1969 | --- | 2. / D46 | 1:49:00.2 | 0:23:39.3 | 0:52:24.8 | 13 | 1:12:06.5 | 13 | ||
14 | diplom | 806 | LÖSCHKE Sabine | 1973 | TSV Leuna e.V. | 3. / D46 | 1:49:40.9 | 0:24:20.0 | 0:52:45.8 | 14 | 1:12:49.0 | 14 | ||
15 | diplom | 692 | BÖTTCHER Birgit | 1955 | SC Buntenbock | 1. / D61 | 1:51:11.9 | 0:25:51.0 | 0:53:14.0 | 15 | 1:13:16.5 | 16 | ||
16 | diplom | 608 | DOTZAUER Anja | 1985 | SV Lok Eilenburg | 1. / D31 | 1:52:31.4 | 0:27:10.5 | 0:53:25.5 | 16 | 1:13:08.8 | 15 | ||
17 | diplom | 626 | MÜLLER Vanessa | 2002 | TSV Leuna e.V. | 4. / J17D | 1:53:16.9 | 0:27:56.0 | 0:54:20.8 | 17 | 1:14:15.8 | 17 | ||
18 | diplom | 732 | MEISCHNER Marie | 2000 | SC Norweger Annaberg | 1. / JunD | 1:54:12.2 | 0:28:51.3 | 0:54:40.8 | 18 | 1:15:35.3 | 18 | ||
19 | diplom | 803 | SELTMANN Annika | 2003 | SV Tanne Thalheim | 2. / J16D | 1:55:43.4 | 0:30:22.6 | 0:54:57.8 | 19 | 1:16:06.5 | 19 | ||
20 | diplom | 808 | WETTERLING Stephanie | 1964 | WSV Elbingerode | 2. / D51 | 1:59:35.5 | 0:34:14.6 | 0:57:00.8 | 25 | 1:18:28.0 | 22 | ||
21 | diplom | 866 | SCHULZE Bettina | 1977 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 1. / D41 | 1:59:42.9 | 0:34:22.0 | 0:55:40.8 | 20 | 1:17:49.0 | 20 | ||
22 | diplom | 809 | DIETZE Lisa | 2003 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 3. / J16D | 2:00:00.7 | 0:34:39.8 | 0:57:55.8 | 29 | 1:19:43.0 | 25 | ||
23 | diplom | 683 | KOLBE Cindy | 1979 | SV Trebsen | 2. / D36 | 2:00:14.2 | 0:34:53.3 | 0:56:23.5 | 21 | 1:18:08.0 | 21 | ||
24 | diplom | 852 | NEISES Marleen | 2002 | Skiklub Dresden Niedersedlitz | 5. / J17D | 2:00:36.5 | 0:35:15.6 | 0:58:44.8 | 33 | 1:20:02.0 | 27 | ||
25 | diplom | 673 | SCHÄFER Julia | 2001 | SG Klotzsche e.V. | 6. / J17D | 2:01:01.4 | 0:35:40.6 | 0:57:05.3 | 27 | 1:18:53.3 | 24 | ||
26 | diplom | 629 | BREGULLA-LINKE Claudia | 1967 | Ski Club Obermühlhausen | 3. / D51 | 2:01:27.7 | 0:36:06.8 | 0:57:50.0 | 28 | 1:19:47.8 | 26 | ||
27 | diplom | 671 | WERL Franziska | 1998 | WSV Elbingerode | 5. / D21 | 2:02:20.9 | 0:37:00.1 | 0:56:25.5 | 22 | 1:18:50.3 | 23 | ||
28 | diplom | 815 | WALTER Laila | 2001 | Skizunft Dresden | 7. / J17D | 2:04:29.0 | 0:39:08.1 | 0:58:13.5 | 31 | 1:21:43.3 | 32 | ||
29 | diplom | 834 | NITZSCHE Elena | 2004 | SV Großwaltersdorf | 2. / J15D | 2:04:54.7 | 0:39:33.8 | 0:56:33.0 | 24 | 1:20:41.8 | 29 | ||
30 | diplom | 679 | JAKOB Isabel | 1993 | SV Großwaltersdorf | 6. / D21 | 2:04:54.7 | 0:39:33.8 | 0:56:32.6 | 23 | 1:20:42.0 | 30 | ||
31 | diplom | 840 | PECENKOVA Michaela | 2003 | SOKOL SENOHRABY | 4. / J16D | 2:05:10.2 | 0:39:49.3 | 0:58:16.3 | 32 | 1:21:19.0 | 31 | ||
32 | diplom | 845 | HUBER Theresa | 2001 | SC Vachendorf | 8. / J17D | 2:06:39.7 | 0:41:18.9 | 0:57:04.0 | 26 | 1:20:36.3 | 28 | ||
33 | diplom | 746 | SZCZOTKA Dorota | 1978 | LKS Spojnia Gorki Wielkie | 2. / D41 | 2:08:29.7 | 0:43:08.8 | 1:00:49.8 | 36 | 1:24:04.3 | 35 | ||
34 | diplom | 680 | MORGENSTERN Saskia | 1997 | SV Großwaltersdorf | 7. / D21 | 2:09:10.0 | 0:43:49.1 | 0:59:52.1 | 34 | 1:23:40.0 | 34 | ||
35 | diplom | 831 | HAUSWALD Lucy | 2004 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 3. / J15D | 2:09:15.0 | 0:43:54.1 | 0:58:00.0 | 30 | 1:21:44.1 | 33 | ||
36 | diplom | 814 | REULECKE Sophie | 1998 | WSV Elbingerode | 8. / D21 | 2:10:49.2 | 0:45:28.4 | 1:00:11.8 | 35 | 1:24:48.5 | 36 | ||
37 | diplom | 616 | SCHENK Kristina | 2004 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 4. / J15D | 2:12:13.7 | 0:46:52.9 | 1:01:38.3 | 38 | 1:26:10.8 | 38 | ||
38 | diplom | 672 | VOIGT Katrin | 1965 | PSV Zittau e.V. | 4. / D51 | 2:12:28.5 | 0:47:07.6 | 1:01:35.8 | 37 | 1:26:08.8 | 37 | ||
39 | diplom | 832 | LISCHKA Manuela | 1973 | Skiclub Borthen | 4. / D46 | 2:13:10.7 | 0:47:49.8 | 1:03:08.8 | 39 | 1:27:14.8 | 39 | ||
40 | diplom | 685 | KUPFER Lena | 2004 | SV Trebsen | 5. / J15D | 2:15:03.0 | 0:49:42.1 | 1:03:47.6 | 40 | 1:28:07.5 | 40 | ||
41 | diplom | 737 | HEIDRICH Grit | 1970 | Ski-Verein Triebes e.V. | 5. / D46 | 2:16:47.0 | 0:51:26.1 | 1:04:04.3 | 43 | 1:30:27.8 | 44 | ||
42 | diplom | 857 | SAUERWEIN Elisabeth | 1958 | DAV Neuburg/Donau | 2. / D61 | 2:17:34.0 | 0:52:13.1 | 1:05:30.8 | 44 | 1:30:25.1 | 43 | ||
43 | diplom | 677 | SEMMLER Lea | 2000 | SV Großwaltersdorf | 2. / JunD | 2:19:33.5 | 0:54:12.6 | 1:03:50.1 | 42 | 1:30:23.0 | 41 | ||
44 | diplom | 862 | KUS Ute | 1959 | Cottbuser Parkläufer e.V. | 1. / D56 | 2:19:53.3 | 0:54:32.4 | 1:07:22.3 | 45 | 1:31:32.1 | 45 | ||
45 | diplom | 835 | HÄNSEL Anne | 2005 | SV Großwaltersdorf | 6. / J15D | 2:20:23.3 | 0:55:02.4 | 1:03:49.8 | 41 | 1:30:24.3 | 42 | ||
46 | diplom | 711 | VOIGT Nicole | 2004 | PSV Zittau e.V. | 7. / J15D | 2:25:07.0 | 0:59:46.1 | 1:07:56.6 | 47 | 1:35:26.6 | 48 | ||
47 | diplom | 829 | POTRYKUS Lena | 1990 | --- | 9. / D21 | 2:25:11.8 | 0:59:50.9 | 1:09:18.1 | 48 | 1:35:23.6 | 47 | ||
48 | diplom | 855 | ONDRUSKOVA Jitka | 1968 | Fortex Ski MB | 5. / D51 | 2:25:56.3 | 1:00:35.4 | 1:07:49.6 | 46 | 1:34:36.3 | 46 | ||
49 | diplom | 875 | SCHÜSSLER Petra | 1970 | SVS Emmerzhausen | 6. / D46 | 2:26:33.8 | 1:01:12.9 | 1:10:13.1 | 50 | 1:36:51.3 | 49 | ||
50 | diplom | 878 | MÜLLER Marie-Noelle | 2003 | SV Grün-Weiß Pirna | 5. / J16D | 2:27:08.8 | 1:01:47.9 | 1:10:00.6 | 49 | 1:36:56.1 | 50 | ||
51 | diplom | 833 | PIETZCKER Manja | 1969 | Skiverein Flügelradbaude | 7. / D46 | 2:30:23.8 | 1:05:02.9 | 1:11:11.8 | 52 | 1:40:02.8 | 54 | ||
52 | diplom | 819 | CZESNIK Corinne | 1952 | --- | 1. / D66 | 2:31:34.8 | 1:06:13.9 | 1:10:56.3 | 51 | 1:37:19.3 | 51 | ||
53 | diplom | 842 | GALLACE Katharina | 1986 | --- | 2. / D31 | 2:31:35.5 | 1:06:14.7 | 1:12:05.3 | 54 | 1:38:40.3 | 53 | ||
54 | diplom | 876 | WINGES Ulrike | 1971 | Viba-Anschütz-Team | 8. / D46 | 2:32:34.3 | 1:07:13.4 | 1:11:27.1 | 53 | 1:38:13.1 | 52 | ||
55 | diplom | 822 | SCHUBERT Kati | 1977 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 3. / D41 | 2:36:52.1 | 1:11:31.2 | 1:12:21.1 | 55 | 1:42:02.6 | 55 | ||
56 | diplom | 653 | STEHLE Jana | 1974 | --- | 4. / D41 | 2:37:48.3 | 1:12:27.4 | 1:14:07.3 | 56 | 1:43:43.6 | 56 | ||
57 | diplom | 848 | CARLSTRÖM Katarina | 1963 | Engelbrektsloppet | 2. / D56 | 2:43:32.3 | 1:18:11.5 | 1:17:35.6 | 59 | 1:48:15.1 | 57 | ||
58 | diplom | 860 | BLECHSCHMIDT Janett | 1982 | FSV Rempesgrün | 3. / D36 | 2:46:21.6 | 1:21:00.7 | 1:17:23.6 | 58 | 1:48:22.8 | 59 | ||
59 | diplom | 859 | KÖLBEL Franziska | 1985 | FSV Rempesgrün | 3. / D31 | 2:46:21.8 | 1:21:01.0 | 1:16:49.6 | 57 | 1:48:20.6 | 58 | ||
60 | diplom | 713 | KAJDAS Teresa | 1956 | --- | 3. / D61 | 2:50:43.8 | 1:25:22.9 | 1:21:17.1 | 61 | 1:52:15.6 | 61 | ||
61 | diplom | 839 | HICK Christa | 1963 | Team CM | 3. / D56 | 2:52:44.4 | 1:27:23.5 | 1:23:01.6 | 62 | 1:55:48.6 | 62 | ||
62 | diplom | 867 | TARGOSZ Annett | 1971 | --- | 9. / D46 | 2:53:41.1 | 1:28:20.2 | 1:20:04.8 | 60 | 1:51:36.8 | 60 | ||
63 | diplom | 636 | SCHULTE Brigitte | 1971 | TEAM M + B | 10. / D46 | 3:20:11.2 | 1:54:50.3 | 1:36:41.9 | 63 | 2:12:07.1 | 63 | ||
64 | diplom | 849 | CARLSTRÖM PUHAKKA Maria | 1960 | Engelbrektsloppet | 4. / D56 | 3:30:37.5 | 2:05:16.6 | 1:40:14.1 | 64 | 2:19:04.7 | 64 | ||
--- | 510 | SVOBODA Alexandra | 1993 | SC Ruhpolding | . / D21 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 741 | BANI Sina | 1998 | SC Buntenbock | . / D21 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |