Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 9 km | # | 23 km | # | 41 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5077 | KÄFFERLEIN Sarina | 1973 | --- | 3:23:34.9 | 0:00:00.0 | 0:39:11.9 | 1 | 1:52:22.1 | 1 | 2:55:11.7 | 1 | ||
2 | diplom | 134 | LUSTI Cornelia | 1969 | Salomon Nordic Team Switzerland | 3:35:41.7 | 0:12:06.7 | 0:39:43.7 | 2 | 1:57:05.2 | 2 | 3:05:22.8 | 2 | ||
3 | diplom | 5002 | HEINEMANN Anne | 1973 | SV Robortron Dresden | 3:43:11.7 | 0:19:36.8 | 0:41:59.9 | 3 | 2:03:31.7 | 4 | 3:12:14.3 | 3 | ||
4 | diplom | 741 | WAIDELICH Claudia | 1970 | SZ Calmbach | 3:44:59.2 | 0:21:24.2 | 0:42:53.7 | 5 | 2:04:07.4 | 5 | 3:12:55.5 | 4 | ||
5 | diplom | 368 | NEBEL Antje | 1969 | xc-ski de AHASHSEPN Skimarathon Team | 3:46:55.5 | 0:23:20.5 | 0:42:20.4 | 4 | 2:03:19.5 | 3 | 3:14:43.0 | 5 | ||
6 | diplom | 1118 | SCHMEIß Ute | 1969 | SC Motor Zella-Mehlis | 4:00:10.3 | 0:36:35.3 | 0:46:12.7 | 7 | 2:11:47.2 | 6 | 3:26:26.8 | 6 | ||
7 | diplom | 1102 | KUNER Isabell | 1971 | ST Schonach-Rohrhardsberg | 4:00:17.3 | 0:36:42.3 | 0:47:27.9 | 8 | 2:13:57.5 | 7 | 3:26:41.8 | 7 | ||
8 | diplom | 934 | TÜCHLER Heidi | 1969 | Naturfreunde Wals | 4:06:34.3 | 0:42:59.3 | 0:47:54.7 | 9 | 2:16:25.0 | 9 | 3:32:39.1 | 8 | ||
9 | diplom | 404 | BENNEWITZ Kirstin | 1970 | Tri-Force Fulda | 4:09:15.8 | 0:45:40.9 | 0:45:43.2 | 6 | 2:16:03.7 | 8 | 3:34:37.6 | 9 | ||
10 | diplom | 915 | STROBEL Bianca | 1973 | --- | 4:20:45.6 | 0:57:10.6 | 0:53:00.9 | 12 | 2:25:27.8 | 10 | 3:45:06.4 | 11 | ||
11 | diplom | 634 | SCHOLZE Kerstin | 1970 | --- | 4:21:08.6 | 0:57:33.6 | 0:51:38.2 | 10 | 2:25:30.2 | 11 | 3:45:03.9 | 10 | ||
12 | diplom | 763 | KITVEL Eve | 1973 | Eesti Energia Spordiklubi | 4:31:59.1 | 1:08:24.1 | 0:51:44.7 | 11 | 2:31:15.8 | 12 | 3:55:13.6 | 12 | ||
13 | diplom | 1120 | EKLOV Helena | 1971 | --- | 4:38:53.4 | 1:15:18.5 | 0:54:39.2 | 15 | 2:32:57.8 | 13 | 4:00:23.1 | 13 | ||
14 | diplom | 580 | KLÜGEL Yvonne | 1973 | T.C.Bergfreunde 1916 | 4:47:43.6 | 1:24:08.7 | 0:54:38.5 | 14 | 2:39:40.0 | 15 | 4:10:09.4 | 15 | ||
15 | diplom | 1300 | SCHWARZ Antje | 1969 | TSV Schäftlarn | 4:49:28.9 | 1:25:54.0 | 0:53:10.0 | 13 | 2:37:48.0 | 14 | 4:09:30.9 | 14 | ||
16 | diplom | 598 | HIRSCH Susann | 1971 | --- | 5:11:31.8 | 1:47:56.8 | 0:58:46.0 | 17 | 2:50:31.1 | 17 | 4:27:09.7 | 16 | ||
17 | diplom | 1246 | BURCKHARDT Birgit | 1969 | SV Robotron | 5:11:40.9 | 1:48:06.0 | 0:55:10.0 | 16 | 2:50:23.8 | 16 | 4:28:36.5 | 17 | ||
18 | diplom | 329 | DÜRICHEN Annett | 1969 | --- | 5:27:28.3 | 2:03:53.4 | 1:01:33.5 | 18 | 2:59:32.4 | 18 | 4:42:58.8 | 18 | ||
19 | diplom | 471 | FABER Katrin | 1972 | TB Erlangen | 5:50:30.6 | 2:26:55.6 | 1:02:43.5 | 19 | 3:04:40.9 | 19 | 5:00:04.3 | 19 | ||
20 | diplom | 737 | WIRSCHAL Kim | 1970 | TB 1888 | 6:03:25.2 | 2:39:50.3 | 1:08:37.0 | 20 | 3:22:23.9 | 20 | 5:13:50.9 | 20 | ||
21 | diplom | 816 | CRV Katarina | 1971 | --- | 6:23:48.5 | 3:00:13.6 | 1:14:58.5 | 22 | 3:30:06.7 | 22 | 5:31:48.9 | 22 | ||
22 | diplom | 531 | SKOVBRO Anne | 1969 | Kobenhavns Skiklub | 6:25:37.7 | 3:02:02.7 | 1:11:54.0 | 21 | 3:26:29.2 | 21 | 5:27:58.9 | 21 | ||
23 | diplom | 791 | MORTAGNA Ornella | 1970 | ENAL SPORT VILLAGA | 6:30:41.3 | 3:07:06.4 | 1:23:14.8 | 24 | 3:53:17.0 | 24 | 5:41:45.2 | 23 | ||
24 | diplom | 1160 | ESTHER Van Leeuwen | 1969 | Vasa Sport | 7:05:30.2 | 3:41:55.3 | 1:16:08.3 | 23 | 3:44:12.8 | 23 | 6:01:18.5 | 24 | ||
25 | diplom | 1091 | NORTON Elizabeth | 1971 | RAF Nordic | 7:22:22.5 | 3:58:47.6 | 1:24:00.0 | 25 | 4:07:08.6 | 25 | 6:49:14.6 | 25 | ||
--- | 219 | EGER Susi | 1971 | SC Grossberg | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 492 | BROGARD Sara | 1970 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 615 | LAPPALAINEN Pia | 1972 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 641 | FOLZ Sabine | 1972 | Triathlonteam Fechenheim | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 768 | ZIEGENGEIST Ines | 1972 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 787 | KLOSS Susanne | 1969 | Team Brunnen-Apotheke Unterensingen | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 984 | O' SULLIVAN Michelle | 1973 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |