Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 9 km | # | 23 km | # | 41 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 191 | HAAS Erwin | 1957 | RC Allgäu | 2:44:09.5 | 0:00:00.0 | 0:30:50.6 | 1 | 1:28:50.6 | 1 | 2:21:48.9 | 1 | ||
2 | diplom | 1305 | EIDEM Ola Morten | 1958 | Selbustrand IL | 2:49:19.0 | 0:05:09.5 | 0:32:38.1 | 3 | 1:34:15.3 | 2 | 2:25:58.3 | 2 | ||
3 | diplom | 212 | EGGERSBERGER Josef | 1956 | SV Waakirchen | 2:50:35.0 | 0:06:25.5 | 0:32:33.6 | 2 | 1:34:26.3 | 3 | 2:26:36.4 | 3 | ||
4 | diplom | 1265 | SEDLENIEKS Ivars | 1958 | Rollertour Cesis | 2:59:43.8 | 0:15:34.3 | 0:35:31.6 | 5 | 1:39:01.1 | 4 | 2:35:00.2 | 4 | ||
5 | diplom | 1221 | UNTERHOLZNER Gerhard | 1958 | Ausdauer Netzwerk | 3:06:34.6 | 0:22:25.0 | 0:33:36.4 | 4 | 1:39:55.4 | 5 | 2:39:57.2 | 5 | ||
6 | diplom | 1306 | AAGAARD Stein | 1955 | --- | 3:13:53.3 | 0:29:43.8 | 0:36:53.9 | 7 | 1:46:07.1 | 7 | 2:47:20.2 | 6 | ||
7 | diplom | 202 | MAIER Viktor | 1957 | TSV Mönchröden | 3:15:19.9 | 0:31:10.3 | 0:36:16.6 | 6 | 1:46:04.1 | 6 | 2:47:31.5 | 7 | ||
8 | diplom | 922 | NORDSVEEN Arild | 1957 | Furnes Skiloperforening | 3:23:34.9 | 0:39:25.4 | 0:38:46.4 | 9 | 1:51:09.6 | 8 | 2:53:46.5 | 8 | ||
9 | diplom | 255 | TAUTENHAHN Frank | 1955 | SG Adelsberg | 3:23:38.1 | 0:39:28.6 | 0:37:41.7 | 8 | 1:51:11.6 | 9 | 2:53:58.2 | 9 | ||
10 | diplom | 870 | WINDJU Arne | 1956 | Furnes Skiloperforening | 3:29:56.7 | 0:45:47.1 | 0:39:16.4 | 11 | 1:53:26.1 | 10 | 2:59:39.5 | 10 | ||
11 | diplom | 237 | KOUSA Rauno | 1957 | Siirlahdensyke | 3:29:58.9 | 0:45:49.4 | 0:39:38.4 | 13 | 1:54:18.0 | 13 | 2:59:42.5 | 11 | ||
12 | diplom | 5075 | BERNHARD Lukas | 1955 | München | 3:31:09.7 | 0:47:00.1 | 0:39:48.9 | 14 | 1:54:22.1 | 14 | 3:01:21.2 | 12 | ||
13 | diplom | 914 | OYGARD Kjell | 1954 | Turrennklubben | 3:32:03.4 | 0:47:53.9 | 0:41:22.2 | 17 | 1:56:06.4 | 15 | 3:02:47.2 | 14 | ||
14 | diplom | 1204 | DUBA Peter | 1954 | SV-Tanne Thalheim | 3:32:31.4 | 0:48:21.9 | 0:39:32.7 | 12 | 1:54:09.4 | 12 | 3:01:27.8 | 13 | ||
15 | diplom | 569 | TÜNNERMANN Dirk | 1955 | MTV Seesen | 3:35:10.2 | 0:51:00.6 | 0:38:52.2 | 10 | 1:53:31.2 | 11 | 3:03:41.2 | 15 | ||
16 | diplom | 339 | KOWALKOWSKI Marian | 1956 | EC Grefrath | 3:39:16.2 | 0:55:06.7 | 0:40:28.4 | 15 | 1:56:48.7 | 16 | 3:08:01.0 | 16 | ||
17 | diplom | 748 | JÖCKEL Manfred | 1955 | SC Lanzenhain | 3:40:45.9 | 0:56:36.4 | 0:40:51.4 | 16 | 1:58:26.4 | 17 | 3:09:17.7 | 17 | ||
18 | diplom | 613 | HIERSCHLÄGER Anton | 1954 | SU Eidenberg | 3:51:04.5 | 1:06:55.0 | 0:42:32.2 | 19 | 2:06:54.7 | 22 | 3:19:08.8 | 18 | ||
19 | diplom | 337 | HOFFMANN Burkhard | 1957 | SAUERLAND SKI TEAM | 3:51:56.7 | 1:07:47.2 | 0:45:18.4 | 26 | 2:10:11.9 | 23 | 3:21:03.3 | 21 | ||
20 | diplom | 832 | HAVNERAAS Brede | 1956 | Noprdea Idrettslag | 3:54:27.7 | 1:10:18.2 | 0:43:09.9 | 20 | 2:05:58.4 | 19 | 3:19:55.5 | 19 | ||
21 | diplom | 863 | WALTER Matthias | 1957 | SV Chemie Gotha | 3:55:47.0 | 1:11:37.4 | 0:43:23.9 | 22 | 2:06:11.0 | 20 | 3:21:00.8 | 20 | ||
22 | diplom | 698 | HUBER Gerhard | 1955 | --- | 3:55:47.0 | 1:11:37.5 | 0:43:15.2 | 21 | 2:05:43.4 | 18 | 3:21:37.0 | 22 | ||
23 | diplom | 856 | JADOUL Philippe | 1954 | US Metro | 3:57:55.5 | 1:13:45.9 | 0:44:17.2 | 23 | 2:10:58.7 | 25 | 3:25:12.3 | 23 | ||
24 | diplom | 608 | MOREAU Marcel | 1954 | AMSFQ | 3:59:24.8 | 1:15:15.2 | 0:45:38.7 | 28 | 2:10:47.2 | 24 | 3:25:50.3 | 24 | ||
25 | diplom | 855 | KERAUTRET Robert | 1958 | US Metro | 3:59:37.0 | 1:15:27.5 | 0:44:47.9 | 24 | 2:11:41.0 | 26 | 3:26:05.1 | 25 | ||
26 | diplom | 963 | TEEARU Karl | 1955 | Sporttravel Estonia | 3:59:49.8 | 1:15:40.2 | 0:47:13.7 | 31 | 2:12:59.5 | 29 | 3:26:13.6 | 26 | ||
27 | diplom | 1234 | THUM Torsten | 1957 | Leinefelde | 4:00:17.0 | 1:16:07.4 | 0:45:48.9 | 29 | 2:13:47.2 | 30 | 3:26:39.8 | 27 | ||
28 | diplom | 262 | OPPERMANN Martin | 1956 | Skogspojkarnas OK | 4:00:45.5 | 1:16:36.0 | 0:45:24.4 | 27 | 2:12:15.7 | 28 | 3:27:40.6 | 28 | ||
29 | diplom | 357 | CORNELIUSSON Christer | 1955 | Kungälvs Roddklubb | 4:02:12.2 | 1:18:02.7 | 0:45:02.4 | 25 | 2:12:15.2 | 27 | 3:27:43.6 | 29 | ||
30 | diplom | 1081 | IBOLD Christoph | 1958 | --- | 4:06:29.0 | 1:22:19.5 | 0:48:04.9 | 34 | 2:16:23.5 | 31 | 3:33:57.8 | 30 | ||
31 | diplom | 1251 | WALTHER Martin | 1957 | --- | 4:09:06.0 | 1:24:56.5 | 0:48:58.4 | 36 | 2:17:05.5 | 32 | 3:35:06.6 | 31 | ||
32 | diplom | 318 | SLOTTE Clas Eirik | 1954 | Worldloppet Masters Finland | 4:09:09.3 | 1:24:59.8 | 0:47:59.9 | 32 | 2:17:12.2 | 33 | 3:35:09.3 | 32 | ||
33 | diplom | 1068 | MATTILA Voitto | 1957 | PWT | 4:10:58.6 | 1:26:49.0 | 0:42:00.4 | 18 | 2:06:23.9 | 21 | 3:37:13.6 | 33 | ||
34 | diplom | 854 | WOJTON Andrzej | 1958 | POLSKA Running Team Usa | 4:12:51.5 | 1:28:42.0 | 0:48:02.4 | 33 | 2:20:58.5 | 35 | 3:40:51.3 | 35 | ||
35 | diplom | 972 | ALEKSANDER Pimenov | 1958 | --- | 4:16:08.1 | 1:31:58.5 | 0:48:45.4 | 35 | 2:22:20.0 | 36 | 3:42:30.1 | 36 | ||
36 | diplom | 1035 | LEVINSEN Soren | 1958 | Dragor Kajakklub | 4:16:09.6 | 1:32:00.0 | 0:51:13.7 | 42 | 2:19:18.0 | 34 | 3:40:40.6 | 34 | ||
37 | diplom | 520 | PERFUMO Renzo | 1955 | SCI CLUB VERDEFONDO | 4:20:39.8 | 1:36:30.3 | 0:49:39.7 | 37 | 2:23:30.0 | 37 | 3:45:00.9 | 38 | ||
38 | diplom | 970 | EINLAND Vello | 1958 | Sporttravel Estonia | 4:21:22.3 | 1:37:12.8 | 0:52:24.5 | 43 | 2:27:20.0 | 40 | 3:44:48.9 | 37 | ||
39 | diplom | 5027 | MURARIK Stefan | 1955 | --- | 4:30:01.1 | 1:45:51.6 | 0:50:12.2 | 38 | 2:29:02.8 | 42 | 3:53:01.4 | 39 | ||
40 | diplom | 1146 | ODDONE Andrea | 1955 | --- | 4:30:46.9 | 1:46:37.4 | 0:53:16.4 | 44 | 2:29:29.1 | 43 | 3:53:23.9 | 41 | ||
41 | diplom | 1051 | SCHULTZ Jon | 1958 | Schultz Ski Team | 4:31:54.9 | 1:47:45.4 | 0:50:53.7 | 40 | 2:28:17.3 | 41 | 3:54:09.6 | 42 | ||
42 | diplom | 378 | STRAUB Karl | 1954 | SG Gerstetten | 4:31:57.4 | 1:47:47.9 | 0:50:13.7 | 39 | 2:26:16.2 | 38 | 3:53:03.4 | 40 | ||
43 | diplom | 407 | SEIFERT Volker | 1956 | ATSV Gebirge Gelobtland | 4:39:58.2 | 1:55:48.6 | 0:54:40.9 | 51 | 2:34:20.5 | 46 | 4:01:08.7 | 44 | ||
44 | diplom | 356 | KALAB Radoslav | 1955 | --- | 4:40:16.9 | 1:56:07.4 | 0:47:12.2 | 30 | 2:26:54.3 | 39 | 4:00:33.1 | 43 | ||
45 | diplom | 1013 | FINNANGER Svein | 1957 | Team Schultz | 4:41:01.9 | 1:56:52.4 | 0:53:53.7 | 47 | 2:33:49.5 | 45 | 4:01:33.6 | 45 | ||
46 | diplom | 998 | HOCHHALTER Nikolaj | 1958 | --- | 4:42:14.6 | 1:58:05.1 | 0:53:37.7 | 46 | 2:37:59.0 | 50 | 4:04:56.4 | 47 | ||
47 | diplom | 858 | NICOLAS Patrick | 1957 | US Metro | 4:42:42.7 | 1:58:33.1 | 0:54:07.4 | 49 | 2:36:35.8 | 48 | 4:03:00.4 | 46 | ||
48 | diplom | 913 | LUBER Leo | 1957 | --- | 4:43:17.6 | 1:59:08.1 | 0:57:47.2 | 57 | 2:38:00.5 | 51 | 4:08:53.7 | 51 | ||
49 | diplom | 5035 | DR. MED. JERMOLOW Nikolai | 1954 | LT Linde 79 Dresden | 4:43:20.4 | 1:59:10.9 | 0:50:59.4 | 41 | 2:34:56.3 | 47 | 4:06:23.9 | 48 | ||
50 | diplom | 1017 | FRETER Walter | 1958 | SC Hotzenwald | 4:46:59.9 | 2:02:50.4 | 0:53:57.2 | 48 | 2:31:46.8 | 44 | 4:08:09.4 | 49 | ||
51 | diplom | 423 | SEIDEL Werner | 1955 | VSC Klingenthal | 4:48:10.9 | 2:04:01.3 | 0:53:24.0 | 45 | 2:38:04.8 | 52 | 4:08:45.9 | 50 | ||
52 | diplom | 707 | LEPPÄNEN Eero | 1956 | --- | 4:51:51.1 | 2:07:41.6 | 0:55:35.0 | 53 | 2:37:34.0 | 49 | 4:10:10.7 | 52 | ||
53 | diplom | 370 | BARSIG Michael | 1957 | --- | 4:54:31.2 | 2:10:21.7 | 0:58:26.2 | 61 | 2:38:41.5 | 53 | 4:17:25.2 | 55 | ||
54 | diplom | 434 | KRISZELEIT Hansjörg | 1956 | SCOberursel | 4:55:29.2 | 2:11:19.7 | 0:56:05.5 | 54 | 2:45:07.8 | 56 | 4:15:35.9 | 54 | ||
55 | diplom | 1274 | ŘEHÁK Tomáš | 1958 | SVCH | 4:59:00.4 | 2:14:50.9 | 1:03:46.5 | 68 | 2:48:51.3 | 60 | 4:17:27.2 | 56 | ||
56 | diplom | 1040 | KÖHLER Bernd | 1954 | --- | 5:01:01.0 | 2:16:51.5 | 1:00:38.0 | 64 | 2:51:13.6 | 62 | 4:22:03.0 | 59 | ||
57 | diplom | 1135 | WEGENER Ralf | 1954 | SG Eintracht Ebendorf | 5:01:19.7 | 2:17:10.1 | 0:54:13.7 | 50 | 2:39:10.3 | 54 | 4:15:32.9 | 53 | ||
58 | diplom | 379 | THERS Michael | 1958 | Dragor kajak | 5:01:29.7 | 2:17:20.2 | 0:54:53.7 | 52 | 2:41:15.3 | 55 | 4:17:31.9 | 57 | ||
59 | diplom | 620 | MULROY Brendan | 1954 | Bruce Ski Club | 5:02:17.2 | 2:18:07.7 | 0:59:40.2 | 62 | 2:47:40.6 | 58 | 4:21:43.0 | 58 | ||
60 | diplom | 715 | LOSKA Romuald Loska | 1955 | --- | 5:08:45.3 | 2:24:35.7 | 0:57:55.7 | 58 | 2:47:37.6 | 57 | 4:24:27.5 | 60 | ||
61 | diplom | 1012 | KÄFLEIN Roland | 1957 | SC Baden-Baden | 5:16:59.0 | 2:32:49.5 | 0:57:39.0 | 56 | 2:56:08.1 | 64 | 4:33:07.0 | 62 | ||
62 | diplom | 410 | HOFFMANN Frank | 1956 | --- | 5:18:41.6 | 2:34:32.0 | 0:56:53.5 | 55 | 2:48:25.8 | 59 | 4:32:45.7 | 61 | ||
63 | diplom | 386 | JARDON Paul | 1955 | --- | 5:22:43.7 | 2:38:34.2 | 1:04:21.2 | 69 | 3:04:20.9 | 68 | 4:42:24.0 | 66 | ||
64 | diplom | 428 | ROTTMAYER Hans | 1956 | --- | 5:24:10.6 | 2:40:01.0 | 0:58:22.5 | 60 | 2:49:12.6 | 61 | 4:35:02.2 | 63 | ||
65 | diplom | 296 | BÜRST Karl | 1955 | SC Schwarzach | 5:24:39.6 | 2:40:30.0 | 1:00:57.0 | 65 | 2:56:06.7 | 63 | 4:39:28.0 | 65 | ||
66 | diplom | 701 | BROMBOSZCZ Karol | 1957 | Truchtacz Mysłowice | 5:25:16.5 | 2:41:07.0 | 0:58:01.5 | 59 | 2:56:14.6 | 65 | 4:36:41.2 | 64 | ||
67 | diplom | 459 | RINGEL Reinhard | 1954 | --- | 5:26:30.1 | 2:42:20.6 | 1:08:28.7 | 73 | 3:21:19.2 | 73 | 5:06:57.6 | 73 | ||
68 | diplom | 412 | LUX Christoph | 1956 | SG Stern | 5:27:14.3 | 2:43:04.8 | 1:03:03.0 | 66 | 3:00:42.9 | 66 | 4:43:26.3 | 67 | ||
69 | diplom | 593 | MATSUYAMA Minoru | 1958 | Team SUOMI | 5:41:30.1 | 2:57:20.6 | 1:04:57.3 | 70 | 3:14:30.4 | 72 | 4:54:21.8 | 68 | ||
70 | diplom | 901 | ECKARDT Gerald | 1956 | ESV Lok Mühlhausen | 5:45:54.6 | 3:01:45.0 | 1:04:59.5 | 71 | 3:08:49.4 | 70 | 4:56:30.6 | 70 | ||
71 | diplom | 586 | HALLMANN Helge | 1958 | SG LVB Leipzig | 5:49:52.9 | 3:05:43.4 | 1:03:28.2 | 67 | 3:04:57.9 | 69 | 4:56:28.1 | 69 | ||
72 | diplom | 1210 | PANTEL Rudolf | 1957 | SV Eintracht Hohenwarthe | 5:52:56.9 | 3:08:47.4 | 1:05:40.7 | 72 | 3:12:43.9 | 71 | 4:59:27.3 | 71 | ||
73 | diplom | 5054 | MALANO Roberto | 1957 | --- | 5:58:40.5 | 3:14:31.0 | 1:00:12.7 | 63 | 3:03:22.1 | 67 | 5:01:55.3 | 72 | ||
74 | diplom | 462 | ARNDT Hartmut | 1957 | ASV Köln Triathlon | 6:10:23.5 | 3:26:14.0 | 1:14:16.8 | 77 | 3:28:24.5 | 75 | 5:18:16.4 | 74 | ||
75 | diplom | 435 | SCHMIT Jean-Paul | 1957 | Le Loisir Nordique | 6:27:34.8 | 3:43:25.3 | 1:08:39.8 | 74 | 3:23:49.9 | 74 | 5:28:32.1 | 75 | ||
76 | diplom | 469 | HAAS Siegfried Jun. | 1955 | St. Georgen | 6:38:12.8 | 3:54:03.3 | 1:08:40.7 | 75 | 3:29:22.0 | 76 | 5:37:35.7 | 76 | ||
77 | diplom | 349 | WIENER Jay | 1955 | Sovereign Lake Nordic | 6:43:30.1 | 3:59:20.6 | 1:18:23.0 | 79 | 3:41:49.2 | 78 | 5:47:57.9 | 77 | ||
78 | diplom | 452 | GRATIAS Werner | 1954 | WSV Ilmenau 1908 e.V. | 6:58:23.3 | 4:14:13.8 | 1:17:49.0 | 78 | 3:48:09.3 | 79 | 5:56:06.5 | 78 | ||
79 | diplom | 5034 | SOBOTTA Russ | 1958 | Fox Hill Nordic | 7:03:10.9 | 4:19:01.4 | 1:11:18.2 | 76 | 3:34:48.5 | 77 | 5:58:58.0 | 79 | ||
--- | 481 | BERNSTEIN Matthias | 1956 | Alpenverein Magdeburg | DNF | --- | 1:01:47.7 | --- | 3:05:26.1 | --- | --- | --- | |||
--- | 499 | POUSETTE Staffan | 1955 | IK Stern | DNF | --- | 0:52:43.7 | --- | 2:50:07.1 | --- | --- | --- | |||
--- | 500 | LYDEN Stefan | 1954 | Boras SK | DNF | --- | 0:52:41.9 | --- | 2:46:20.8 | --- | --- | --- | |||
--- | 559 | TURLAN Patrice | 1956 | Ski Club Alpin Parisien | DNF | --- | 1:21:52.0 | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 267 | MÖBIUS Andreas | 1956 | Hohburger SV 1990 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 269 | SVERNHAGE Jan | 1954 | IF Rigor | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 290 | MANIORA Yonel | 1955 | Loisir Nordique | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 320 | JÁNA Miroslav | 1955 | CYKLO-SKI Polička | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 377 | SCHAUERTE Joachim | 1955 | STC Fleckenberg | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 403 | MATTES Walter | 1957 | TRIA Streichen | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 429 | SCHUBERT Wolfgang | 1954 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 475 | HUGOSON Claes | 1958 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 555 | DOUS Fredrik | 1957 | Benestad SK | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 618 | BAKKEN Gudmund | 1955 | Lillehammer Skiklub | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 631 | WINDERL Manfred | 1956 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 639 | RODIGHIERO Elia | 1954 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 774 | KLOTZ Stefan Andreas | 1958 | Deutschland Klassiker | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 865 | WESTERHEIM Kai Petter | 1954 | Furnes Skiloperforening | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 869 | GRAESBY Jan | 1955 | Furnes Skiloperforening | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 892 | PULLINEN Timo | 1954 | Tampere Marathon Club | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1095 | WELLMANN Andreas | 1955 | Skiradler Magdeburg | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |