Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 9 km | # | 17 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2267 | BICOVA Karolina | 1978 | Vltava Fund Ski Team | 1. / D 41 | 1:19:14.6 | 0:00:00.0 | 0:34:23.7 | 1 | 1:09:30.2 | 1 | ||
2 | diplom | 2004 | BECKER Linda | 1990 | Sc Vöhrenbach | 1. / D 21 | 1:22:18.3 | 0:03:03.7 | 0:34:59.2 | 2 | 1:11:56.7 | 2 | ||
3 | diplom | 2043 | ŠTÁDLEROVÁ Šárka | 1994 | --- | 2. / D 21 | 1:23:58.1 | 0:04:43.5 | 0:36:04.5 | 4 | 1:13:39.7 | 3 | ||
4 | diplom | 2046 | SIMEONI Federica | 1972 | Sport Auer Obertillach | 1. / D 46 | 1:24:41.1 | 0:05:26.5 | 0:36:04.0 | 3 | 1:14:13.4 | 4 | ||
5 | diplom | 2057 | RAPPENSBERGER Anneliese | 1965 | --- | 1. / D 51 | 1:35:31.3 | 0:16:16.7 | 0:41:51.5 | 5 | 1:24:09.0 | 5 | ||
6 | diplom | 2133 | VON CHAMIER Julia | 1967 | Walchensee | 2. / D 51 | 1:37:11.1 | 0:17:56.5 | 0:41:52.5 | 6 | 1:25:00.7 | 6 | ||
7 | diplom | 2192 | BANI Sina | 1998 | SC Buntenbock | 3. / D 21 | 1:42:55.4 | 0:23:40.8 | 0:43:06.5 | 7 | 1:29:54.5 | 7 | ||
8 | diplom | 2194 | BERETTA Giuliana | 2000 | Sci club Ledrense | 1. / J 19 W | 1:43:54.6 | 0:24:40.0 | 0:44:55.5 | 11 | 1:31:12.7 | 8 | ||
9 | diplom | 2202 | GIACOMETTI Sofia | 1999 | Sci club Ledrense | 2. / J 19 W | 1:43:56.4 | 0:24:41.8 | 0:44:46.7 | 9 | 1:31:16.2 | 10 | ||
10 | diplom | 2200 | ZENDRI Anita | 1999 | --- | 3. / J 19 W | 1:43:56.9 | 0:24:42.2 | 0:44:49.0 | 10 | 1:31:15.0 | 9 | ||
11 | diplom | 2063 | GÜNTHER Susann | 1975 | FC Erzgebirge Aue Abteilung Ski | 2. / D 41 | 1:45:17.9 | 0:26:03.2 | 0:44:38.5 | 8 | 1:31:45.0 | 11 | ||
12 | diplom | 2287 | GELFERT Lisa | 1993 | Skiverein Schönheide | 4. / D 21 | 1:48:54.9 | 0:29:40.3 | 0:46:35.5 | 13 | 1:35:48.5 | 12 | ||
13 | diplom | 2250 | BÜHLER Kathrin | 2004 | Nordic Team Absam | 1. / J 16 W | 1:49:36.4 | 0:30:21.7 | 0:45:55.2 | 12 | 1:36:02.0 | 13 | ||
14 | diplom | 2206 | JÖRGER Jeannette | 1967 | nordic team Davos | 3. / D 51 | 1:55:14.2 | 0:35:59.6 | 0:48:08.5 | 16 | 1:41:04.3 | 14 | ||
15 | diplom | 2203 | BUTERA Elizabeth | 1958 | Nordic Ski Association of Anchorage | 1. / D 61 | 1:55:20.0 | 0:36:05.3 | 0:48:36.8 | 17 | 1:41:35.8 | 16 | ||
16 | diplom | 2251 | BÜHLER Franziska | 2003 | Nordic Team Absam | 2. / J 16 W | 1:55:51.4 | 0:36:36.8 | 0:46:59.0 | 14 | 1:41:31.3 | 15 | ||
17 | diplom | 2059 | GRASSMANN Henriette | 1988 | TB Cannstatt | 1. / D 31 | 1:57:55.9 | 0:38:41.3 | 0:50:58.7 | 20 | 1:42:39.0 | 17 | ||
18 | diplom | 2271 | MARTIN-SCHATTNER Ina | 1972 | Traktor Polenz Olditruppe | 2. / D 46 | 1:58:46.2 | 0:39:31.5 | 0:52:21.5 | 23 | 1:44:47.8 | 19 | ||
19 | diplom | 2303 | SCHUSTER Cornelia | 1971 | --- | 3. / D 46 | 1:58:56.4 | 0:39:41.8 | 0:50:15.2 | 19 | 1:43:37.5 | 18 | ||
20 | diplom | 2119 | ROUSSEAU Sabine | 1970 | --- | 4. / D 46 | 2:06:09.5 | 0:46:54.9 | 0:51:03.8 | 21 | 1:49:28.6 | 21 | ||
21 | diplom | 2164 | KREMER Claudia | 1978 | --- | 3. / D 41 | 2:06:24.5 | 0:47:09.9 | 0:52:43.5 | 24 | 1:50:42.0 | 23 | ||
22 | diplom | 2266 | LISCHKA Manuela | 1973 | Skiclub Borthen | 5. / D 46 | 2:06:26.8 | 0:47:12.1 | 0:53:21.0 | 25 | 1:50:36.0 | 22 | ||
23 | diplom | 2062 | SCHÄFER Julia | 2001 | SG Klotzsche e.V. | 1. / J 17 W | 2:07:52.0 | 0:48:37.4 | 0:47:35.0 | 15 | 1:47:12.0 | 20 | ||
24 | diplom | 2205 | DIETZE Lisa | 2003 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 3. / J 16 W | 2:09:29.3 | 0:50:14.6 | 0:51:57.3 | 22 | 1:52:32.5 | 25 | ||
25 | diplom | 2253 | STRAßL Helene | 2003 | Nordic Team Absam | 4. / J 16 W | 2:10:20.0 | 0:51:05.4 | 0:49:22.0 | 18 | 1:52:06.3 | 24 | ||
26 | diplom | 2228 | SCHENK Kristina | 2004 | Skiklub Dresden | 5. / J 16 W | 2:11:17.5 | 0:52:02.9 | 0:55:33.3 | 27 | 1:54:53.1 | 26 | ||
27 | diplom | 2232 | MOTTUS Aive | 1967 | Sporttravel Estonia | 4. / D 51 | 2:12:04.8 | 0:52:50.1 | 0:54:52.0 | 26 | 1:56:10.3 | 27 | ||
28 | diplom | 2150 | KNAPP Alice | 1959 | Nordic Skiing Association fo Anchorage | 1. / D 56 | 2:12:10.2 | 0:52:55.6 | 0:55:40.1 | 28 | 1:56:43.0 | 29 | ||
29 | diplom | 2333 | WUERFEL Sabine | 1974 | Kanuclub Magdeburg | 4. / D 41 | 2:12:45.8 | 0:53:31.2 | 0:56:13.5 | 31 | 1:56:15.3 | 28 | ||
30 | diplom | 2289 | BOLLHALDER Elisabeth | 1972 | sscToggenburg | 6. / D 46 | 2:16:00.5 | 0:56:45.9 | 0:56:03.5 | 30 | 1:58:10.1 | 30 | ||
31 | diplom | 2178 | VON HUBATIUS Ilka | 1985 | Altkönig Racing Team | 2. / D 31 | 2:16:11.5 | 0:56:56.9 | 0:55:50.5 | 29 | 1:58:29.8 | 31 | ||
32 | diplom | 2161 | KAVALÍROVÁ Katerina | 1967 | OK 99 Hradec Králové | 5. / D 51 | 2:16:31.5 | 0:57:16.9 | 0:57:07.3 | 33 | 1:59:47.8 | 32 | ||
33 | diplom | 2210 | LEWIS Jean | 1957 | --- | 2. / D 61 | 2:19:02.7 | 0:59:48.1 | 0:56:33.5 | 32 | 2:00:38.6 | 33 | ||
34 | diplom | 2305 | ROSENFELDER Silke | 1968 | Sc Villingen | 6. / D 51 | 2:19:10.8 | 0:59:56.2 | 0:57:46.5 | 35 | 2:01:49.1 | 35 | ||
35 | diplom | 2132 | WOLFRAM Stefanie | 1978 | Laufladen Erfurt OCR Team | 5. / D 41 | 2:19:18.8 | 1:00:04.2 | 0:57:40.0 | 34 | 2:01:33.6 | 34 | ||
36 | diplom | 2213 | KROON Frederikke | 1959 | Copenhagen SKi Club ( KS) | 2. / D 56 | 2:26:24.6 | 1:07:09.9 | 1:01:01.3 | 37 | 2:07:01.1 | 37 | ||
37 | diplom | 2293 | AFFLERBACH-HINTZEN Heike | 1968 | TuS Erndtebrück | 7. / D 51 | 2:26:28.1 | 1:07:13.4 | 1:01:09.5 | 39 | 2:06:56.1 | 36 | ||
38 | diplom | 2204 | OEN Eivor | 1969 | Furnes Skiloperforening | 7. / D 46 | 2:26:29.1 | 1:07:14.4 | 1:00:14.0 | 36 | 2:07:03.6 | 38 | ||
39 | diplom | 2276 | RIEK Renate | 1954 | --- | 3. / D 61 | 2:27:35.3 | 1:08:20.7 | 1:03:32.3 | 43 | 2:08:53.6 | 39 | ||
40 | diplom | 2249 | WALLNER Annemarie | 1956 | Naturfreunde Wals | 4. / D 61 | 2:27:49.0 | 1:08:34.4 | 1:01:39.8 | 40 | 2:09:00.8 | 40 | ||
41 | diplom | 2190 | DURDEL Anke | 1974 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 6. / D 41 | 2:30:45.3 | 1:11:30.7 | 1:01:07.5 | 38 | 2:10:24.1 | 41 | ||
42 | diplom | 2106 | KAUER Seraina | 1982 | --- | 1. / D 36 | 2:33:51.6 | 1:14:37.0 | 1:03:58.8 | 44 | 2:14:00.4 | 43 | ||
43 | diplom | 2379 | OLEJARZ Irena | 1971 | SV Wangen | 8. / D 46 | 2:34:50.1 | 1:15:35.5 | 1:04:27.8 | 45 | 2:13:51.8 | 42 | ||
44 | diplom | 2340 | SCHMID Gabi | 1972 | PTSV Rosenheim | 9. / D 46 | 2:35:41.9 | 1:16:27.2 | 1:02:50.0 | 41 | 2:14:41.3 | 44 | ||
45 | diplom | 2104 | HUNDSBERGER Renate | 1969 | PTSV Rosenheim | 10. / D 46 | 2:35:42.9 | 1:16:28.2 | 1:02:54.0 | 42 | 2:14:47.1 | 45 | ||
46 | diplom | 2307 | WEHNER Marianne | 1967 | --- | 8. / D 51 | 2:35:50.9 | 1:16:36.2 | 1:04:54.3 | 46 | 2:16:12.1 | 47 | ||
47 | diplom | 2191 | WRIGHT Makenzie | 1986 | --- | 3. / D 31 | 2:36:06.4 | 1:16:51.7 | 1:08:38.3 | 61 | 2:18:14.1 | 51 | ||
48 | diplom | 2096 | KOLOBANOVA Liudmila | 1944 | --- | 1. / D 71 | 2:36:44.1 | 1:17:29.5 | 1:10:08.1 | 66 | 2:17:11.1 | 50 | ||
49 | diplom | 2175 | SEIDEL Christine | 1960 | VSC Klingenthal | 3. / D 56 | 2:37:14.1 | 1:17:59.5 | 1:05:38.0 | 49 | 2:17:08.1 | 49 | ||
50 | diplom | 2378 | SEIDEL Uta | 1963 | TV1840 Falkenstein | 4. / D 56 | 2:37:15.5 | 1:18:00.9 | 1:05:32.0 | 48 | 2:16:02.9 | 46 | ||
51 | diplom | 2272 | TREUDE Melanie | 1982 | SV Lützel | 2. / D 36 | 2:38:01.4 | 1:18:46.7 | 1:05:17.5 | 47 | 2:17:00.6 | 48 | ||
52 | diplom | 2237 | LAUGWITZ Maria | 1993 | Baltininers | 5. / D 21 | 2:39:22.1 | 1:20:07.5 | 1:05:45.3 | 50 | 2:18:25.9 | 52 | ||
53 | diplom | 2170 | PONSONNET Annie | 1948 | Haut Jura ski | 2. / D 71 | 2:40:24.1 | 1:21:09.5 | 1:08:16.3 | 55 | 2:21:01.1 | 55 | ||
54 | diplom | 2111 | THIELE Gabi | 1967 | WSV Ilmenau 1908 e.V. | 9. / D 51 | 2:41:27.2 | 1:22:12.5 | 1:08:16.3 | 55 | 2:20:16.9 | 53 | ||
55 | diplom | 2257 | EBELING Carolin | 1979 | --- | 3. / D 36 | 2:41:28.1 | 1:22:13.5 | 1:07:12.3 | 53 | 2:21:17.4 | 57 | ||
56 | diplom | 2230 | SANDER Sabine | 1966 | Multisport-LOS | 10. / D 51 | 2:42:02.4 | 1:22:47.8 | 1:08:20.8 | 57 | 2:21:10.9 | 56 | ||
57 | diplom | 2152 | ANDRÉSDÓTTIR Gu?björg ?óra | 1960 | Ullur | 5. / D 56 | 2:43:07.1 | 1:23:52.5 | 1:08:29.8 | 60 | 2:20:30.9 | 54 | ||
58 | diplom | 2252 | GELDERMANN Jutta | 1968 | --- | 11. / D 51 | 2:46:15.7 | 1:27:01.0 | 1:06:49.3 | 51 | 2:24:48.1 | 60 | ||
59 | diplom | 2092 | KAJDAS Teresa | 1956 | --- | 5. / D 61 | 2:46:17.1 | 1:27:02.4 | 1:09:32.6 | 64 | 2:24:54.6 | 61 | ||
60 | diplom | 2355 | GROßE Annett | 1969 | Wolfenbüttel | 11. / D 46 | 2:46:18.4 | 1:27:03.8 | 1:08:23.6 | 58 | 2:23:05.4 | 58 | ||
61 | diplom | 2302 | ZEILER Dorothee | 1979 | --- | 4. / D 36 | 2:46:24.9 | 1:27:10.3 | 1:08:23.8 | 59 | 2:25:35.6 | 63 | ||
62 | diplom | 2199 | MUXAGATA Nathalie | 1960 | US Metro | 6. / D 56 | 2:47:38.9 | 1:28:24.3 | 1:07:30.8 | 54 | 2:25:43.9 | 64 | ||
63 | diplom | 2306 | RIVERA Nathalie | 1970 | Sc Villingen | 12. / D 46 | 2:48:19.2 | 1:29:04.5 | 1:09:02.8 | 62 | 2:25:05.1 | 62 | ||
64 | diplom | 2189 | GÖHLER Kathrin | 1964 | --- | 12. / D 51 | 2:48:19.7 | 1:29:05.0 | 1:09:48.3 | 65 | 2:24:00.6 | 59 | ||
65 | diplom | 2351 | HUMMEL Viktoria | 1994 | RWV Haselbach / Puls 200 | 6. / D 21 | 2:50:05.3 | 1:30:50.7 | 1:11:59.3 | 67 | 2:28:28.4 | 67 | ||
66 | diplom | 2227 | WÖHL Caroline | 2001 | SG Klotzsche | 2. / J 17 W | 2:50:11.2 | 1:30:56.5 | 1:12:00.1 | 68 | 2:27:41.1 | 65 | ||
67 | diplom | 2174 | LAUTENSCHÜTZ Simone | 1997 | --- | 7. / D 21 | 2:52:15.7 | 1:33:01.0 | 1:07:11.8 | 52 | 2:28:17.4 | 66 | ||
68 | diplom | 2162 | HÖLZL Lena | 1994 | --- | 8. / D 21 | 2:52:33.9 | 1:33:19.3 | 1:09:03.6 | 63 | 2:30:15.1 | 68 | ||
69 | diplom | 2110 | BLUSCHKE Monika | 1956 | LG Osterwieck | 6. / D 61 | 2:54:05.5 | 1:34:50.8 | 1:13:28.8 | 70 | 2:30:53.9 | 70 | ||
70 | diplom | 2093 | ROSENMEIER Vera | 1960 | --- | 7. / D 56 | 2:57:00.9 | 1:37:46.3 | 1:13:58.6 | 72 | 2:35:20.2 | 72 | ||
71 | diplom | 2381 | KRALOVA Ivana | 1969 | IFK Umeaa Sweden | 13. / D 46 | 2:57:58.7 | 1:38:44.1 | 1:19:48.6 | 78 | 2:35:29.4 | 73 | ||
72 | diplom | 2295 | PALOSUO Maira | 1952 | --- | 1. / D 66 | 2:58:11.9 | 1:38:57.3 | 1:14:12.3 | 73 | 2:32:46.7 | 71 | ||
73 | diplom | 2268 | DÖRING Vera | 1986 | --- | 4. / D 31 | 3:00:34.7 | 1:41:20.1 | 1:12:35.3 | 69 | 2:30:52.4 | 69 | ||
74 | diplom | 2165 | HEROULT Nathalie | 1973 | Biathlon Club de Montesson | 14. / D 46 | 3:01:11.2 | 1:41:56.6 | 1:13:40.3 | 71 | 2:36:11.4 | 74 | ||
75 | diplom | 2262 | HENKE Denise | 1986 | --- | 5. / D 31 | 3:05:46.0 | 1:46:31.3 | 1:18:10.3 | 75 | 2:38:26.4 | 75 | ||
76 | diplom | 2148 | GRAVES Kristen | 1971 | --- | 15. / D 46 | 3:07:39.7 | 1:48:25.1 | 1:18:51.6 | 77 | 2:43:05.4 | 76 | ||
77 | diplom | 2317 | KALABOVA Nadezda | 1959 | --- | 8. / D 56 | 3:11:59.2 | 1:52:44.6 | 1:22:48.2 | 80 | 2:47:13.7 | 77 | ||
78 | diplom | 2124 | COURTINE Nathalie | 1954 | --- | 7. / D 61 | 3:13:11.0 | 1:53:56.4 | 1:21:51.1 | 79 | 2:47:43.7 | 78 | ||
79 | diplom | 2121 | BEKHUS Lillian | 1949 | Team Grappa | 2. / D 66 | 3:15:28.3 | 1:56:13.6 | 1:24:16.1 | 82 | 2:51:05.5 | 81 | ||
80 | diplom | 2224 | HAUMAN Mindy | 1969 | Hyde Park | 16. / D 46 | 3:17:00.8 | 1:57:46.1 | 1:18:21.1 | 76 | 2:50:12.7 | 80 | ||
81 | diplom | 2154 | INGADOTTIR Thordis | 1969 | Ullur | 17. / D 46 | 3:18:03.3 | 1:58:48.6 | 1:23:18.6 | 81 | 2:52:56.7 | 82 | ||
82 | diplom | 2112 | LUTZ Verena | 1969 | --- | 18. / D 46 | 3:24:57.3 | 2:05:42.7 | 1:17:10.1 | 74 | 2:48:14.2 | 79 | ||
83 | diplom | 2168 | PFEUFFER Erika | 1941 | WSV Ilmenau 1908 e.V. | 1. / D 76 | 3:26:47.3 | 2:07:32.7 | 1:24:58.4 | 83 | 2:58:39.7 | 83 | ||
84 | diplom | 2181 | TOUFFAIT Marie-Hélene | 1956 | --- | 8. / D 61 | 3:28:14.3 | 2:08:59.7 | 1:28:56.6 | 84 | 3:02:38.0 | 84 | ||
85 | diplom | 2234 | KRONE Anna-Maria | 1993 | Kraken Rugby Bremerhaven | 9. / D 21 | 3:36:00.6 | 2:16:46.0 | 1:33:00.4 | 86 | 3:08:38.5 | 85 | ||
86 | diplom | 2113 | KRONE Gabriele | 1966 | TSG 07 Burg Gretesch | 13. / D 51 | 3:36:03.6 | 2:16:49.0 | 1:33:02.4 | 87 | 3:08:40.8 | 86 | ||
87 | diplom | 2198 | BRIAULT Dominique | 1955 | US Metro | 9. / D 61 | 3:38:37.9 | 2:19:23.2 | 1:36:26.1 | 90 | 3:10:21.0 | 87 | ||
88 | diplom | 2122 | KNEER Ursula | 1983 | --- | 5. / D 36 | 3:39:35.6 | 2:20:21.0 | 1:34:43.9 | 88 | 3:12:09.3 | 88 | ||
89 | diplom | 2222 | CAMPBELL Megan | 1964 | --- | 14. / D 51 | 3:53:38.4 | 2:34:23.8 | 1:32:17.9 | 85 | 3:22:14.5 | 89 | ||
90 | diplom | 2231 | MARCINKEVICZ Marge | 1967 | Sportravel Estonia | 15. / D 51 | 3:57:18.4 | 2:38:03.8 | 1:35:21.6 | 89 | 3:27:55.8 | 90 | ||
--- | 2011 | ACHATZ Verena | 1992 | SC Krün | . / D 21 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2042 | HUJEROVA Tereza | 1998 | Ski klub Jablonec | . / D 21 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2052 | FLÜß Kerstin | 1977 | TB Cannstatt Triathlon | . / D 41 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2067 | WÜLKER Franziska | 1990 | Karlsruher Lemminge e.V. | . / D 21 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2094 | RENEFLOT Ingse Elisabeth | 1963 | Moss skiklubb | . / D 56 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2107 | KUHNE Angela | 1961 | WSV Ilmenau | . / D 56 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2109 | EKMAN Annika | 1947 | IFK Mora SK | . / D 71 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2141 | FIDOROWICZ Patrycja Fidorowicz | 1979 | Biała | . / D 36 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2144 | BRIERLEY Jennifer | 1941 | Brindabella Ski Club | . / D 76 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2146 | CHICHENKINA Natalia | 1986 | STOLYAROV TEAM | . / D 31 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |