Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - CT

Běžecké lyžování
DATUM :3.2.2019 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 9 km # 17 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 9 km # 17 km #
1 2002 detail závodníka LEUPOLD Richard GER 1997 --- 1. /  H 21 1:08:47.7 0:00:00.0 0:30:03.7 1 1:00:28.1 1
2 2034 detail závodníka SVARC Martin CZE 1994 Ski klub Jablonec nad Nisou 2. /  H 21 1:10:44.1 0:01:56.3 0:30:30.9 3 1:02:18.6 2
3 2001 detail závodníka GROß Lukas GER 1995 --- 3. /  H 21 1:10:44.8 0:01:57.0 0:30:30.7 2 1:02:19.4 3
4 2294 detail závodníka SKINSTAD Aage NOR 1964 Team Sport 1 Skinstad 1. /  H 51 1:12:16.0 0:03:28.2 0:31:43.7 4 1:03:43.9 5
5 2343 detail závodníka ALEKSEEV Alexey RUS 1967 --- 2. /  H 51 1:12:20.3 0:03:32.5 0:31:43.7 5 1:03:41.9 4
6 2032 detail závodníka CIPRIAN Stefano ITA 1972 sport auer obertilliach 1. /  H 46 1:12:51.0 0:04:03.2 0:31:44.2 6 1:03:51.1 6
7 2035 detail závodníka PREVITALI Thomas Francesco ITA 1998 us carisolo 4. /  H 21 1:13:29.3 0:04:41.5 0:31:46.2 7 1:04:10.2 7
8 2033 detail závodníka SZCZOTKA Mateusz POL 1998 Ski klub Jablonec 5. /  H 21 1:14:59.3 0:06:11.5 0:32:27.7 8 1:06:01.2 8
9 2263 detail závodníka KUCHL Johannes GER 2002 WSV Skadi Bodenmais 1. /  J 17 M 1:15:29.8 0:06:42.0 0:34:36.7 21 1:06:42.7 9
10 2047 detail závodníka WIESNER Klaus GER 1959 Team Schelter Ohrdruf 1. /  H 56 1:15:58.8 0:07:11.0 0:33:37.7 12 1:06:47.4 10
11 2075 detail závodníka ZOBIREI Jörg GER 1978 SWV Goldlauter-Heidersbach 1. /  H 41 1:15:59.3 0:07:11.5 0:33:37.7 11 1:06:48.2 11
12 2003 detail závodníka HEINRICH Tom GER 1998 --- 6. /  H 21 1:17:32.8 0:08:45.0 0:32:47.7 9 1:07:47.5 12
13 2278 detail závodníka LUSTI Manuel SUI 2000 Salomon Nordic Team Switzerland 1. /  J 19 M 1:18:08.1 0:09:20.3 0:33:46.4 15 1:08:41.4 13
14 2038 detail závodníka RAPPENSBERGER Christian GER 1964 --- 3. /  H 51 1:19:01.3 0:10:13.5 0:34:24.9 18 1:09:15.4 16
15 2344 detail závodníka WALTER Karlheinz AUT 1972 LCA Arlberg 2. /  H 46 1:19:01.3 0:10:13.5 0:33:45.9 14 1:09:03.9 14
16 2008 detail závodníka MEILER Lukas GER 1995 TSV Oberammergau 7. /  H 21 1:19:01.8 0:10:14.0 0:32:49.7 10 1:09:05.4 15
17 2040 detail závodníka VOGLER Michael GER 1977 SG Einheit Berliner Bär 2. /  H 41 1:19:12.8 0:10:25.0 0:34:00.9 16 1:09:30.7 19
18 2036 detail závodníka URBAN Rostislav CZE 1973 Ski klub Šumperk 3. /  H 46 1:19:13.6 0:10:25.8 0:33:44.7 13 1:09:24.4 17
19 2267 detail závodníka BICOVA Karolina CZE 1978 Vltava Fund Ski Team 1. /  D 41 1:19:14.6 0:10:26.8 0:34:23.7 17 1:09:30.2 18
20 2128 detail závodníka NEUMEIER Michael GER 1969 SC Murnau 4. /  H 46 1:19:45.8 0:10:58.0 0:34:27.2 19 1:09:54.4 21
21 2279 detail závodníka KLEE Moritz AUT 2002 Nordic Team Absam 2. /  J 17 M 1:20:01.0 0:11:13.2 0:34:28.2 20 1:09:52.9 20
22 2286 detail závodníka SCHICKER Tim GER 1990 SV Burkhardtsgrün 8. /  H 21 1:21:53.0 0:13:05.3 0:34:42.2 22 1:11:40.4 22
23 2044 detail závodníka KÖRBS Peter GER 1959 TSV Ausbach 2. /  H 56 1:22:13.3 0:13:25.5 0:35:58.0 25 1:12:04.4 24
24 2004 detail závodníka BECKER Linda GER 1990 Sc Vöhrenbach 1. /  D 21 1:22:18.3 0:13:30.5 0:34:59.2 23 1:11:56.7 23
25 2041 detail závodníka BLAZEK Jiri CZE 1961 Ski Nordic Marianske Lazne 3. /  H 56 1:23:54.9 0:15:07.1 0:36:13.0 32 1:13:37.7 25
26 2056 detail závodníka DEGEN Vitali GER 1966 --- 4. /  H 51 1:23:56.8 0:15:09.1 0:36:04.5 30 1:13:39.9 27
27 2043 detail závodníka ŠTÁDLEROVÁ Šárka CZE 1994 --- 2. /  D 21 1:23:58.1 0:15:10.3 0:36:04.5 29 1:13:39.7 26
28 2037 detail závodníka CIPRIAN Fausto ITA 1978 sport auer obertilliach 3. /  H 41 1:24:34.6 0:15:46.8 0:36:02.7 27 1:14:10.4 30
29 2342 detail závodníka BASKLEEV Iakov RUS 1999 --- 2. /  J 19 M 1:24:37.9 0:15:50.1 0:35:25.4 24 1:13:54.4 28
30 2046 detail závodníka SIMEONI Federica ITA 1972 Sport Auer Obertillach 1. /  D 46 1:24:41.1 0:15:53.3 0:36:04.0 28 1:14:13.4 31
31 2173 detail závodníka BAUER Gerhard GER 1968 DJK Falkenberg 5. /  H 51 1:24:47.1 0:15:59.3 0:36:12.7 31 1:14:09.7 29
32 2284 detail závodníka GUNDOLF Lorenz AUT 2002 Nordic Team Absam 3. /  J 17 M 1:26:51.6 0:18:03.8 0:36:00.5 26 1:14:57.7 32
33 2166 detail závodníka ALBRECHT Klaus GER 1957 SC Murnau 1. /  H 61 1:26:53.6 0:18:05.8 0:36:29.0 37 1:15:47.4 33
34 2324 detail závodníka EWALD Christian GBR 1972 Highland Nordic 5. /  H 46 1:27:15.6 0:18:27.8 0:38:03.7 39 1:16:48.7 36
35 2009 detail závodníka MEILER Martin GER 1998 TSV Oberammergau 9. /  H 21 1:27:16.8 0:18:29.0 0:36:20.2 35 1:16:26.4 34
36 2246 detail závodníka GANTER Benedikt GER 1990 Ski-Club Waldau 10. /  H 21 1:27:34.8 0:18:47.0 0:36:29.7 38 1:16:48.2 35
37 2010 detail závodníka NEUMEIER Frank GER 1968 --- 6. /  H 51 1:29:06.9 0:20:19.1 0:36:17.7 33 1:17:16.7 37
38 2280 detail závodníka KLEE Nils AUT 2003 Nordic Team Absam 1. /  J 16 M 1:30:08.6 0:21:20.8 0:36:19.0 34 1:17:36.5 38
39 2335 detail závodníka MEURER Jan-Philipp GER 1997 --- 11. /  H 21 1:31:21.3 0:22:33.5 0:36:24.2 36 1:18:51.0 39
40 2315 detail závodníka HUBER Thomas GER 1968 Sc Villingen 7. /  H 51 1:32:04.4 0:23:16.6 0:39:54.5 42 1:20:34.7 40
41 2218 detail závodníka BROJ Marcel POL 2000 BROJ TEAM ŹLINICE 3. /  J 19 M 1:34:29.1 0:25:41.3 0:38:41.2 41 1:21:35.4 41
42 2151 detail závodníka HUGENTOBLER Philipp SUI 1973 --- 6. /  H 46 1:35:26.3 0:26:38.5 0:40:10.2 43 1:23:26.5 43
43 2057 detail závodníka RAPPENSBERGER Anneliese GER 1965 --- 1. /  D 51 1:35:31.3 0:26:43.5 0:41:51.5 50 1:24:09.0 46
44 2054 detail závodníka HÖFLER Ludwig GER 1947 Concordia Burggen 1. /  H 71 1:35:34.1 0:26:46.3 0:42:04.7 54 1:24:07.7 45
45 2299 detail závodníka OLLERT Tobias GER 1990 --- 12. /  H 21 1:35:39.1 0:26:51.4 0:40:49.7 46 1:23:48.2 44
46 2285 detail závodníka SCHÄFER Leon GER 2002 Skiklub Dresden-Niedersedlitz 4. /  J 17 M 1:36:11.6 0:27:23.9 0:38:27.0 40 1:22:42.5 42
47 2322 detail závodníka FREILIBS Edgars LAT 1972 Paul Strychnins University Hospital 7. /  H 46 1:36:50.4 0:28:02.6 0:41:05.7 47 1:24:41.0 47
48 2244 detail závodníka LEITSCHUH Kilian GER 1998 TSV Poppenhausen 13. /  H 21 1:36:57.4 0:28:09.6 0:41:15.2 48 1:25:16.5 52
49 2184 detail závodníka KAUL Vincent GER 2002 Skiklub Dresden-Niedersedlitz 5. /  J 17 M 1:37:09.6 0:28:21.9 0:42:02.2 53 1:25:13.7 51
50 2133 detail závodníka VON CHAMIER Julia GER 1967 Walchensee 2. /  D 51 1:37:11.1 0:28:23.3 0:41:52.5 51 1:25:00.7 49
51 2207 detail závodníka JÖRGER Roberto SUI 1963 nordic team Davos 4. /  H 56 1:37:12.4 0:28:24.6 0:41:56.7 52 1:25:13.0 50
52 2053 detail závodníka HOFMEIER Jonas GER 1989 Ski-Club Waldau e.V. 14. /  H 21 1:37:19.8 0:28:32.0 0:41:49.5 49 1:25:24.0 53
53 2370 detail závodníka RESCH Peter AUT 1960 --- 5. /  H 56 1:38:09.9 0:29:22.1 0:40:18.3 45 1:24:58.0 48
54 2012 detail závodníka CORTE SUALON Marco ITA 1967 Sci Fondo Treviso 8. /  H 51 1:40:07.4 0:31:19.6 0:40:11.0 44 1:25:47.0 54
55 2058 detail závodníka RAUH Josef GER 1951 --- 1. /  H 66 1:40:15.9 0:31:28.1 0:43:58.2 62 1:27:46.2 57
56 2048 detail závodníka MAAR Frank GER 1971 Curling Zillertal 8. /  H 46 1:40:25.7 0:31:37.9 0:42:59.7 58 1:27:38.5 55
57 2336 detail závodníka LANG Christian GER 1966 TSV-Roßhaupten 9. /  H 51 1:40:32.4 0:31:44.6 0:42:05.7 56 1:27:43.7 56
58 2291 detail závodníka LANDOLT Karl SUI 1952 --- 2. /  H 66 1:40:45.2 0:31:57.4 0:43:28.0 61 1:28:03.0 58
59 2078 detail závodníka TONN Ludwig GER 2002 SC Buntenbock 6. /  J 17 M 1:41:21.4 0:32:33.6 0:42:54.0 57 1:28:07.0 59
60 2188 detail závodníka DURDEL Marcel GER 2002 Skiklub Dresden-Niedersedlitz 7. /  J 17 M 1:41:53.7 0:33:05.9 0:42:05.2 55 1:28:51.0 60
61 2372 detail závodníka SCHUBERT Dietrich GER 1969 MSC Niederschlesien 9. /  H 46 1:42:50.4 0:34:02.6 0:44:28.5 63 1:30:25.7 62
62 2192 detail závodníka BANI Sina GER 1998 SC Buntenbock 3. /  D 21 1:42:55.4 0:34:07.6 0:43:06.5 59 1:29:54.5 61
63 2357 detail závodníka GÜNTHER Ingo GER 1967 FC Erzgebirge Aue Abteilung Ski 10. /  H 51 1:43:30.4 0:34:42.6 0:45:10.0 73 1:31:06.5 64
64 2176 detail závodníka SCHÄFER Arne GER 2004 SG Klotzsche e.V. 2. /  J 16 M 1:43:45.4 0:34:57.6 0:43:09.2 60 1:30:44.5 63
65 2045 detail závodníka MAJER Jan CZE 1973 Silvini Madshus Team 10. /  H 46 1:43:51.6 0:35:03.8 0:45:59.0 79 1:31:36.7 68
66 2194 detail závodníka BERETTA Giuliana ITA 2000 Sci club Ledrense 1. /  J 19 W 1:43:54.6 0:35:06.8 0:44:55.5 71 1:31:12.7 65
67 2202 detail závodníka GIACOMETTI Sofia ITA 1999 Sci club Ledrense 2. /  J 19 W 1:43:56.4 0:35:08.6 0:44:46.7 66 1:31:16.2 67
68 2200 detail závodníka ZENDRI Anita ITA 1999 --- 3. /  J 19 W 1:43:56.9 0:35:09.1 0:44:49.0 67 1:31:15.0 66
69 2051 detail závodníka RAU Nico GER 1973 --- 11. /  H 46 1:44:43.2 0:35:55.4 0:45:31.2 76 1:31:55.5 70
70 2259 detail závodníka PRIESTER Ulf GER 1967 SK Iserlohn 11. /  H 51 1:44:54.4 0:36:06.6 0:45:12.5 74 1:32:03.5 71
71 2063 detail závodníka GÜNTHER Susann GER 1975 FC Erzgebirge Aue Abteilung Ski 2. /  D 41 1:45:17.9 0:36:30.1 0:44:38.5 64 1:31:45.0 69
72 2282 detail závodníka KRUPPA Clemens GER 2003 Skiclub Dresden Niedersedlitz 3. /  J 16 M 1:45:47.4 0:36:59.6 0:44:52.5 69 1:32:55.2 73
73 2261 detail závodníka MÜLLER Erik GER 1977 Leipziger Triathlon e.V. 4. /  H 41 1:45:55.9 0:37:08.1 0:44:42.7 65 1:32:54.2 72
74 2287 detail závodníka GELFERT Lisa GER 1993 Skiverein Schönheide 4. /  D 21 1:48:54.9 0:40:07.1 0:46:35.5 84 1:35:48.5 76
75 2309 detail závodníka AAS Jens GER 1990 --- 15. /  H 21 1:49:14.9 0:40:27.1 0:46:08.0 81 1:35:42.2 74
76 2077 detail závodníka GREGUS Anton CZE 1955 Ski Nordic Marianske Lazne 2. /  H 61 1:49:18.2 0:40:30.4 0:46:55.0 88 1:35:45.0 75
77 2055 detail závodníka TŮMA Martin CZE 1964 CH.O. Myší Díra 12. /  H 51 1:49:36.2 0:40:48.4 0:45:46.0 77 1:36:14.3 78
78 2250 detail závodníka BÜHLER Kathrin AUT 2004 Nordic Team Absam 1. /  J 16 W 1:49:36.4 0:40:48.6 0:45:55.2 78 1:36:02.0 77
79 2316 detail závodníka SCHMIDT Georg GER 1975 --- 5. /  H 41 1:50:20.6 0:41:32.8 0:44:59.5 72 1:36:14.7 79
80 2076 detail závodníka MAAR Hubert GER 1968 Curling Zillertal 13. /  H 51 1:50:27.2 0:41:39.4 0:45:21.7 75 1:36:29.5 80
81 2304 detail závodníka LÖSCHE Christoph GER 1975 --- 6. /  H 41 1:51:06.9 0:42:19.2 0:44:50.0 68 1:36:43.5 82
82 2212 detail závodníka DÖRNER Matti GER 2003 Skiklub Dresden-Niedersedlitz 4. /  J 16 M 1:51:09.2 0:42:21.4 0:46:44.2 87 1:37:07.0 83
83 2066 detail závodníka MEURER Martin GER 1958 --- 3. /  H 61 1:51:12.1 0:42:24.3 0:46:02.5 80 1:36:34.5 81
84 2060 detail závodníka BÖTTCHER Michael GER 1961 DAV Speyer 6. /  H 56 1:51:49.2 0:43:01.4 0:46:35.5 84 1:37:42.8 87
85 2321 detail závodníka BRANDL Michael GER 1961 --- 7. /  H 56 1:52:11.2 0:43:23.4 0:46:39.7 86 1:37:32.3 86
86 2064 detail závodníka VODICKA Radek CZE 1990 Ski nordic Mariánské lázně 16. /  H 21 1:52:12.7 0:43:24.9 0:46:09.3 82 1:37:28.3 85
87 2345 detail závodníka PIRKER Hans AUT 1955 LCA Arlberg 4. /  H 61 1:52:36.0 0:43:48.2 0:48:44.0 105 1:38:19.3 88
88 2281 detail závodníka KLEE Johannes AUT 1970 Nordic Team Absam 12. /  H 46 1:53:08.0 0:44:20.2 0:44:55.0 70 1:37:23.5 84
89 2348 detail závodníka FLASAR Jan CZE 1957 SKI Klet 5. /  H 61 1:53:47.6 0:44:59.8 0:48:43.0 104 1:39:56.0 92
90 2073 detail závodníka SCHMIDT Marten GER 1972 Insel Rügen 13. /  H 46 1:54:08.9 0:45:21.1 0:47:16.7 92 1:39:47.8 91
91 2102 detail závodníka SCHMID Martin GER 1970 Q-Racing Team 14. /  H 46 1:54:14.4 0:45:26.6 0:47:06.2 90 1:39:30.3 89
92 2277 detail závodníka KAHMANN Glenn GER 1963 Leipziger Triathlon e.V. 8. /  H 56 1:54:40.7 0:45:52.9 0:46:30.0 83 1:39:45.3 90
93 2311 detail závodníka NORDERHAUG Truls NOR 1951 Furnes Skiloperforening 3. /  H 66 1:54:43.2 0:45:55.4 0:49:05.2 106 1:40:08.5 93
94 2079 detail závodníka SCHREITER Peter GER 1959 Skiverein Schönheide 9. /  H 56 1:54:57.7 0:46:09.9 0:47:43.7 94 1:40:31.0 95
95 2206 detail závodníka JÖRGER Jeannette SUI 1967 nordic team Davos 3. /  D 51 1:55:14.2 0:46:26.4 0:48:08.5 97 1:41:04.3 96
96 2081 detail závodníka SCHABER Albert GER 1980 --- 1. /  H 36 1:55:15.9 0:46:28.1 0:47:14.5 91 1:40:30.5 94
97 2131 detail závodníka PROSKE Jan GER 1971 Strassenräuber Geithain 15. /  H 46 1:55:19.0 0:46:31.2 0:48:32.7 100 1:41:35.3 99
98 2203 detail závodníka BUTERA Elizabeth USA 1958 Nordic Ski Association of Anchorage 1. /  D 61 1:55:20.0 0:46:32.2 0:48:36.8 102 1:41:35.8 100
99 2251 detail závodníka BÜHLER Franziska AUT 2003 Nordic Team Absam 2. /  J 16 W 1:55:51.4 0:47:03.6 0:46:59.0 89 1:41:31.3 98
100 2270 detail závodníka FAERBER Lothar GER 1948 SG TU Ilmenau 2. /  H 71 1:55:53.9 0:47:06.1 0:48:21.0 98 1:41:09.3 97

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru