Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - FT

Běžecké lyžování
DATUM :2.2.2019 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 5 detail závodníka FLEMISCH Joseph GER 2011 SkiClub Oberammergau 1. /  S 8 M 0:02:01.6 0:00:00.0
2 4 detail závodníka BRUNNER Lasse GER 2011 SkiClub Oberammergau 2. /  S 8 M 0:02:06.7 0:00:05.1
3 9 detail závodníka WEIGELT Benjamin GER 2011 SC Partenpartenkirchen 3. /  S 8 M 0:02:12.1 0:00:10.5
4 7 detail závodníka MENSCHING Sebastian GER 2011 SkiClub Oberammergau 4. /  S 8 M 0:02:12.5 0:00:10.9
5 14 detail závodníka REIM Leonard GER 2011 SC Partenkirchen 5. /  S 8 M 0:02:12.6 0:00:11.0
6 15 detail závodníka SCHNEIDER Antonia GER 2011 SC Partenkirchen 1. /  S 8 W 0:02:18.7 0:00:17.1
7 45 detail závodníka SÄMMLER Marion GER 2011 --- 6. /  S 8 M 0:02:22.5 0:00:20.9
8 13 detail závodníka WAGNER Marla GER 2011 SC Partenkirchen 2. /  S 8 W 0:02:24.0 0:00:22.4
9 11 detail závodníka CULLAN Keira USA 2012 SkiClub Oberammergau 1. /  S 7 W 0:02:32.4 0:00:30.8
10 42 detail závodníka RĂ–MHILD Leonhard GER 2012 --- 1. /  S 7 M 0:02:37.8 0:00:36.2
11 41 detail závodníka FRITZSCHE Lara GER 2012 --- 2. /  S 7 M 0:02:38.0 0:00:36.4
12 1 detail závodníka KOZLER Albert CZE 2011 beachwell 7. /  S 8 M 0:02:40.1 0:00:38.5
13 18 detail závodníka GRABO Xaver GER 2012 SC Partenkirchen 3. /  S 7 M 0:02:46.6 0:00:45.0
14 17 detail závodníka HIBLER Vreni GER 2012 SC Partenkirchen 2. /  S 7 W 0:02:53.9 0:00:52.3
15 33 detail závodníka EHRENPFORDT Magnus GER 2011 BTSV Eintracht Ski 8. /  S 8 M 0:02:57.1 0:00:55.5
16 10 detail závodníka DAVIES Max GBR 2012 SkiClub Oberammergau 4. /  S 7 M 0:02:58.8 0:00:57.2
17 38 detail závodníka GAISREITER Anna-Lena GER 2012 --- 5. /  S 7 M 0:02:59.7 0:00:58.1
18 12 detail závodníka KUSSEROW Sture GER 2013 SkiClub Oberammergau 1. /  S 6 M 0:02:59.8 0:00:58.2
19 6 detail závodníka DULJA Teo SVK 2012 SkiClub Oberammergau 6. /  S 7 M 0:03:02.9 0:01:01.3
20 8 detail závodníka EICH Laurenz GER 2011 TSV Oberammergau 9. /  S 8 M 0:03:06.4 0:01:04.8
21 2 detail závodníka ENOS Tad USA 2012 --- 7. /  S 7 M 0:03:16.0 0:01:14.4
22 3 detail závodníka BRUNNER Lina GER 2013 SkiClub Oberammergau 1. /  S 6 W 0:03:16.6 0:01:15.0
23 27 detail závodníka BENKERT Emma GER 2013 SC Partenkirchen 2. /  S 6 M 0:03:18.6 0:01:17.0
24 22 detail závodníka LACHNER Valentin GER 2013 TSV Altenau 3. /  S 6 M 0:03:22.6 0:01:21.0
25 31 detail závodníka TETZLAFF Greta GER 2011 --- 3. /  S 8 W 0:03:22.6 0:01:21.0
26 40 detail závodníka FRITZSCHE Lukas GER 2013 --- 4. /  S 6 M 0:03:33.7 0:01:32.1
27 20 detail závodníka LIDL Anna GER 2014 SC Partenkirchen 1. /  S 5 W 0:03:43.4 0:01:41.8
28 36 detail závodníka VOGEL Emil GER 2011 --- 10. /  S 8 M 0:03:54.8 0:01:53.2
29 39 detail závodníka FRITZSCHE Marius GER 2013 --- 5. /  S 6 M 0:04:10.1 0:02:08.5
30 21 detail závodníka GRABO Valentin GER 2014 SC Partenkirchen 1. /  S 5 M 0:04:17.2 0:02:15.6
31 35 detail závodníka BUSKE Ida GER 2012 --- 3. /  S 7 W 0:04:25.3 0:02:23.7
32 34 detail závodníka STROHMANN Emilia Marie GER 2011 --- 4. /  S 8 W 0:04:29.2 0:02:27.6
33 26 detail závodníka ABERLE Finja GER 2014 --- 2. /  S 5 W 0:04:52.4 0:02:50.8
34 23 detail závodníka FLEMISCH Carl GER 2013 --- 6. /  S 6 M 0:05:31.8 0:03:30.2
35 30 detail závodníka LEUKERT Maybrit GER 2013 Dorfchemnitzer SV 7. /  S 6 M 0:05:35.4 0:03:33.8
36 43 detail závodníka ZERMECK Caroline GER 2012 --- 8. /  S 7 M 0:05:57.0 0:03:55.4
37 24 detail závodníka GLETTENBERG Johanna GER 2014 --- 3. /  S 5 W 0:06:06.5 0:04:04.9
38 29 detail závodníka ZEILER Sabrina GER 2013 --- 2. /  S 6 W 0:06:27.3 0:04:25.7
39 25 detail závodníka ONNICH Annika GER 2014 --- 4. /  S 5 W 0:07:22.9 0:05:21.3
40 46 detail závodníka ENOS George USA 2015 --- 2. /  S 5 M 0:09:53.0 0:07:51.4
--- 16 detail závodníka WALTER Emilia GER 2012 SC Partenkirchen . /  S 7 W DNS ---
--- 19 detail závodníka STROBEL Fiona GER 2014 SC Partenkirchen . /  S 5 W DNS ---
--- 28 detail závodníka FRANKE Felix GER 2012 sc Moosaham . /  S 7 M DNS ---
--- 32 detail závodníka DRAUDVILA Andris RUS 2011 --- . /  S 8 M DNS ---
--- 37 detail závodníka REJZKOVA Adelka CZE 2012 --- . /  S 7 M DNS ---
--- 44 detail závodníka ZERMECK Whitney GER 2013 --- . /  S 6 M DNS ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru