Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - FT

Běžecké lyžování
DATUM :2.2.2019 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Split #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Split #
1 74 detail závodníka HOLIK Amos GER 2005 Ski Club Heidelberg 1. /  S 14 M 0:14:47.8 0:00:00.0 --- ---
2 149 detail závodníka SCHWABE Jannik GER 2004 --- 1. /  S 15 M 0:14:51.1 0:00:03.2 --- ---
3 62 detail závodníka LÖW Jakob GER 2005 SG Klotzsche 2. /  S 14 M 0:15:03.0 0:00:15.1 --- ---
4 131 detail závodníka WÖRNLE Kathrin GER 2004 SC Partenkirchen 1. /  S 15 W 0:15:22.1 0:00:34.2 --- ---
5 108 detail závodníka WILD Andreas GER 2004 --- 2. /  S 15 M 0:15:31.0 0:00:43.1 --- ---
6 109 detail závodníka RIEGER Florian GER 2006 --- 1. /  S 13 M 0:16:10.8 0:01:23.0 --- ---
7 57 detail závodníka REJZEK Matej GER 2005 ELEVEN Eintracht Braunschweig Skimarathon Team 3. /  S 14 M 0:16:11.1 0:01:23.2 --- ---
8 134 detail závodníka SCHNEIDER Leni GER 2007 TSV Buchenberg 1. /  S 12 W 0:16:21.1 0:01:33.2 --- ---
9 122 detail závodníka WÖRNLE Melanie GER 2006 SC Partenkirchen 1. /  S 13 W 0:16:29.3 0:01:41.5 --- ---
10 53 detail závodníka WEIGELT Paulina GER 2007 SC Partenkirchen 2. /  S 12 W 0:16:53.6 0:02:05.7 --- ---
11 138 detail závodníka TETZLAFF Ole GER 2004 --- 3. /  S 15 M 0:16:56.8 0:02:09.0 --- ---
12 200 detail závodníka ORGIS Finn GER 2005 SkiClub Oberammergau 4. /  S 14 M 0:17:39.2 0:02:51.4 --- ---
13 100 detail závodníka WEINGAND Josefine GER 2007 SkiClub Oberammergau 3. /  S 12 W 0:17:40.8 0:02:52.9 --- ---
14 132 detail závodníka BÖHME Leonie GER 2004 SC Krün 2. /  S 15 W 0:17:40.8 0:02:52.9 --- ---
15 197 detail závodníka SCHWARZ Valentin GER 2005 SkiClub Oberammergau 5. /  S 14 M 0:17:45.3 0:02:57.5 --- ---
16 63 detail závodníka KOCH Michael GER 2006 "Trierer Mannschaft 2. /  S 13 M 0:18:00.6 0:03:12.7 --- ---
17 128 detail závodníka KILIAN Simon GER 2007 --- 1. /  S 12 M 0:18:14.5 0:03:26.6 --- ---
18 127 detail závodníka BREITKOPF Isabella GER 2006 SC Partenkirchen 2. /  S 13 W 0:18:14.8 0:03:27.0 --- ---
19 88 detail závodníka ONNICH Simon GER 2005 TSV Altenau 6. /  S 14 M 0:19:06.8 0:04:19.0 --- ---
20 95 detail závodníka HANISCH Emma GER 2006 SC Kottmar 3. /  S 13 W 0:19:26.3 0:04:38.5 --- ---
21 129 detail závodníka BADER Marlene GER 2006 SC Partenkirchen 4. /  S 13 W 0:19:40.6 0:04:52.7 --- ---
22 61 detail závodníka DIETZE Paula GER 2007 Skiklub Dresden-Niedersedlitz 4. /  S 12 W 0:19:42.3 0:04:54.4 --- ---
23 120 detail závodníka SCHNIERINGER Lena GER 2007 SC Partenkirchen 5. /  S 12 W 0:20:05.3 0:05:17.5 --- ---
24 58 detail závodníka EHRENPFORDT Svenja GER 2005 BTSV Eintracht Ski 1. /  S 14 W 0:20:06.6 0:05:18.7 --- ---
25 91 detail závodníka KROKER Nick GER 2007 SC Hochvogel 2. /  S 12 M 0:20:39.8 0:05:52.0 --- ---
26 51 detail závodníka PECENKOVA Marketa CZE 2007 Sokol Senohraby 6. /  S 12 W 0:20:48.8 0:06:01.0 --- ---
27 83 detail závodníka CARROLL Ella GER 2006 SF Blau Gelb Marburg 5. /  S 13 W 0:20:55.0 0:06:07.1 --- ---
28 97 detail závodníka FUNK Melissa GER 2005 Ski-Club-Au 2. /  S 14 W 0:21:21.6 0:06:33.7 --- ---
29 77 detail závodníka DOHSE Tristan GER 2005 TSV Meitingen 7. /  S 14 M 0:21:31.6 0:06:43.7 --- ---
30 85 detail závodníka ZIKELI Gregor GER 2007 TSV Altenau 3. /  S 12 M 0:21:35.6 0:06:47.7 --- ---
31 60 detail závodníka CRV Eva SLO 2007 --- 7. /  S 12 W 0:21:54.8 0:07:07.0 --- ---
32 54 detail závodníka MAVIUS Taja GER 2007 --- 8. /  S 12 W 0:22:12.5 0:07:24.6 --- ---
33 89 detail závodníka SCHWARZ Sophie GER 2005 TSV Altenau 3. /  S 14 W 0:22:54.1 0:08:06.2 --- ---
34 65 detail závodníka SCHWABAUER Nick GER 2007 "Trierer Mannschaft 4. /  S 12 M 0:22:55.3 0:08:07.5 --- ---
35 66 detail závodníka RÖMHILD Christoph GER 2007 Skiklub Dresden-Niedersedlitz 5. /  S 12 M 0:22:56.2 0:08:08.4 --- ---
36 198 detail závodníka OSTLER Severin GER 2006 SkiClub Oberammergau 3. /  S 13 M 0:23:03.8 0:08:15.9 --- ---
37 76 detail závodníka TETZLAFF Malin GER 2005 --- 4. /  S 14 W 0:23:57.0 0:09:09.1 --- ---
38 55 detail závodníka MAVIUS Tinko GER 2007 --- 6. /  S 12 M 0:24:17.6 0:09:29.7 --- ---
39 199 detail závodníka ENDERS Adrian GER 2005 SkiClub Oberammergau 8. /  S 14 M 0:25:16.6 0:10:28.8 --- ---
40 52 detail závodníka LIEBIG Lukas GER 2006 --- 4. /  S 13 M 0:25:16.8 0:10:29.0 --- ---
41 59 detail závodníka EHRENPFORDT Annika GER 2007 BTSV Eintracht Ski 9. /  S 12 W 0:26:43.3 0:11:55.5 --- ---
42 126 detail závodníka KÜHNE Lilli GER 2005 --- 5. /  S 14 W 0:32:35.9 0:17:48.0 --- ---
43 68 detail závodníka MARCINKEVICZ Mario EST 2007 Sporttravel Estonia 7. /  S 12 M 0:41:55.9 0:27:08.0 --- ---
44 70 detail závodníka SEPP Säde EST 2007 Sporttravel Estonia 10. /  S 12 W 0:45:22.2 0:30:34.3 --- ---
45 72 detail závodníka VALLNER Elisabeth EST 2005 Sporttravel Estonia 6. /  S 14 W 0:45:36.4 0:30:48.6 --- ---
46 73 detail závodníka VALLNER Natali EST 2007 Sporttravel Estonia 11. /  S 12 W 0:45:55.7 0:31:07.8 --- ---
47 69 detail závodníka MARCINKEVICZ Mattis EST 2005 Sporttravel Estonia 9. /  S 14 M 0:54:11.9 0:39:24.1 --- ---
--- 123 detail závodníka GRUNDMANN Josie GER 2006 SC Partenkirchen . /  S 13 W DNS --- --- ---
--- 125 detail závodníka GRUNDMANN Josie GER 2006 SC Partenkirchen . /  S 13 W DNS --- --- ---
--- 133 detail závodníka STROBEL Moritz GER 2005 SC Partenkirchen . /  S 14 M DNS --- --- ---
--- 151 detail závodníka WILD Andreas GER 2004 SC Partenkirchen . /  S 15 M DNS --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru