Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Split | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 119 | HEILAND Paulus | 2008 | SC Partenkirchen | 1. / S 11 M | 0:12:51.6 | 0:00:00.0 | --- | --- | ||
2 | 82 | NORDAHL Erik | 2009 | Domnarvets GoIF | 1. / S 10 M | 0:13:29.0 | 0:00:37.4 | --- | --- | ||
3 | 110 | STROBEL Luis | 2009 | SC Partenkirchen | 2. / S 10 M | 0:13:53.1 | 0:01:01.5 | --- | --- | ||
4 | 67 | KURDE Stian | 2009 | SC Buntenbock | 3. / S 10 M | 0:14:08.1 | 0:01:16.5 | --- | --- | ||
5 | 106 | ORGIS Tomm | 2008 | SkiClub Oberammergau | 2. / S 11 M | 0:15:19.3 | 0:02:27.7 | --- | --- | ||
6 | 32 | DRAUDVILA Andris | 2011 | --- | 1. / S 9 M | 0:15:29.1 | 0:02:37.5 | --- | --- | ||
7 | 116 | GERUM Luis | 2009 | SkiClub Oberammergau | 4. / S 10 M | 0:15:30.3 | 0:02:38.6 | --- | --- | ||
8 | 142 | SCHMID Vitus | 2009 | Oberammergau | 5. / S 10 M | 0:15:31.6 | 0:02:40.0 | --- | --- | ||
9 | 144 | TRIXL Lukas | 2010 | --- | 2. / S 9 M | 0:16:14.1 | 0:03:22.5 | --- | --- | ||
10 | 84 | CARROLL Dylan | 2009 | HSG Marburg-Cappel | 6. / S 10 M | 0:16:52.1 | 0:04:00.5 | --- | --- | ||
11 | 130 | LÄMMERMANN Alexander | 2008 | --- | 3. / S 11 M | 0:16:56.3 | 0:04:04.7 | --- | --- | ||
12 | 148 | ENDERS Ivo | 2010 | --- | 3. / S 9 M | 0:17:07.6 | 0:04:16.0 | --- | --- | ||
13 | 147 | ENDERS Milan | 2008 | --- | 4. / S 11 M | 0:17:34.8 | 0:04:43.2 | --- | --- | ||
14 | 115 | SCHUCKNECHT Franz | 2008 | SC Partenkirchen | 5. / S 11 M | 0:18:11.6 | 0:05:20.0 | --- | --- | ||
15 | 136 | SCHWARZ Raphael | 2010 | Skiclub Krün | 4. / S 9 M | 0:18:14.6 | 0:05:23.0 | --- | --- | ||
16 | 153 | GAISREITER Johannes | 2009 | --- | 7. / S 10 M | 0:18:58.8 | 0:06:07.2 | --- | --- | ||
17 | 117 | SCHARTNER Kilian | 2008 | SC Partenkirchen | 6. / S 11 M | 0:19:53.3 | 0:07:01.6 | --- | --- | ||
18 | 86 | SCHUSTER Lorenz | 2010 | TSV Altenau | 5. / S 9 M | 0:21:20.1 | 0:08:28.5 | --- | --- | ||
19 | 146 | VASILEV Martin | 2009 | --- | 8. / S 10 M | 0:22:30.1 | 0:09:38.5 | --- | --- | ||
20 | 78 | LEUKERT Norvin | 2010 | Dorfchemnitzer SV | 6. / S 9 M | 0:22:49.6 | 0:09:58.0 | --- | --- | ||
21 | 93 | FINK Bastian | 2010 | SC Murnau | 7. / S 9 M | 0:22:52.1 | 0:10:00.5 | --- | --- | ||
22 | 92 | CYRON Jakob | 2008 | SC Murnau | 7. / S 11 M | 0:23:19.4 | 0:10:27.7 | --- | --- | ||
23 | 104 | EICK Jonas | 2009 | SC Partenkirchen | 9. / S 10 M | 0:23:50.6 | 0:10:59.0 | --- | --- | ||
24 | 90 | LACHNER Ludwig | 2010 | TSV Altenau | 8. / S 9 M | 0:24:12.6 | 0:11:21.0 | --- | --- | ||
25 | 113 | DAVIES Leo | 2010 | SkiClub Oberammergau | 9. / S 9 M | 0:25:57.4 | 0:13:05.7 | --- | --- | ||
26 | 150 | CULLAN Paddy | 2010 | SkiClub Oberammergau | 10. / S 9 M | 0:26:44.9 | 0:13:53.2 | --- | --- | ||
27 | 94 | REUTER Gustav | 2009 | SC Murnau | 10. / S 10 M | 0:27:05.9 | 0:14:14.2 | --- | --- | ||
28 | 87 | KUSCHMIERZ Leonhard | 2010 | TSV Altenau | 11. / S 9 M | 0:27:26.1 | 0:14:34.5 | --- | --- | ||
29 | 196 | GLETTENBERG Emanuel | 2011 | --- | 12. / S 9 M | 0:28:57.9 | 0:16:06.3 | --- | --- | ||
30 | 111 | DAVIES Amelie | 2008 | SkiClub Oberammergau | 8. / S 11 M | 0:29:46.6 | 0:16:55.0 | --- | --- | ||
31 | 96 | ZEILER Alexander | 2009 | --- | 11. / S 10 M | 0:37:31.7 | 0:24:40.0 | --- | --- | ||
--- | 152 | GAISREITER Johannes | 2009 | --- | . / S 10 M | DNS | --- | --- | --- |