Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - FT

Běžecké lyžování
DATUM :2.2.2019 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 5236 detail závodníka PÁTKOVÁ Viktorka CZE 2007 LK Slovan K.Vary 1. /  W12 0:07:29.6 0:00:00.0
2 5235 detail závodníka BAUEROVÁ Aneta CZE 2007 LK Slovan K.Vary 2. /  W12 0:07:30.1 0:00:00.4
3 5239 detail závodníka GAŠEK Šimon CZE 2007 LK Slovan K.Vary 1. /  M12 0:07:42.3 0:00:12.7
4 5238 detail závodníka BAUER David CZE 2007 LK Slovan K.Vary 2. /  M12 0:07:57.8 0:00:28.2
5 5369 detail závodníka ŠVARC Michal CZE 2007 Ekonom - Žižkovský Tygři 3. /  M12 0:08:02.0 0:00:32.4
6 5295 detail závodníka ROZKOŠNÝ Jakub CZE 2009 KB Blansko 1. /  M10 0:08:22.3 0:00:52.7
7 5207 detail závodníka TUREK  Jakub CZE 2008 LK Slovan Karlovy Vary 4. /  M12 0:08:25.1 0:00:55.4
8 5237 detail závodníka PEŘINOVÁ Eliška CZE 2007 LK Slovan K.Vary 3. /  W12 0:08:30.6 0:01:00.9
9 5263 detail závodníka HENNIG Hanna GER 2009 SV Neudorf e.V. 1. /  W10 0:08:31.1 0:01:01.5
10 5310 detail závodníka BRŠŤÁK Tomáš CZE 2007 TJ RADON Vysoká Pec 5. /  M12 0:08:42.6 0:01:12.9
11 5195 detail závodníka HUDEČKOVÁ Lucie CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 4. /  W12 0:08:50.8 0:01:21.2
12 5370 detail závodníka VEJVODA Lukáš CZE 2008 Biatlon Klecany 6. /  M12 0:08:55.3 0:01:25.7
13 5208 detail závodníka CIPRYSOVÁ  Alžběta CZE 2008 LK Slovan Karlovy Vary 5. /  W12 0:09:02.1 0:01:32.4
14 5245 detail závodníka ŠTĚRBA Lukáš CZE 2010 LK Slovan Karlovy Vary 2. /  M10 0:09:06.6 0:01:36.9
15 5205 detail závodníka FRUHAUFOVÁ  Julie CZE 2007 LK Slovan Karlovy Vary 6. /  W12 0:09:11.8 0:01:42.2
16 5212 detail závodníka BLAHOUT  Jonáš  CZE 2008 LK Slovan Karlovy Vary 7. /  M12 0:09:14.8 0:01:45.2
17 5206 detail závodníka WITNEY Samuel CZE 2007 LK Slovan Karlovy Vary 8. /  M12 0:09:17.6 0:01:47.9
18 5210 detail závodníka BÁRTOVÁ  Kornelie CZE 2008 LK Slovan Karlovy Vary 7. /  W12 0:09:25.3 0:01:55.7
19 5251 detail závodníka RYBÁKOVÁ Lucie CZE 2009 Biatlon Klub Ostrov 2. /  W10 0:09:40.1 0:02:10.4
20 5183 detail závodníka VODRÁŽKA Štěpán CZE 2008 USK CS Plzeň 9. /  M12 0:09:40.6 0:02:10.9
21 5320 detail závodníka MIŠEKOVÁ Lucie CZE 2010 TJ RADON Vysoká Pec 3. /  W10 0:09:46.8 0:02:17.2
22 5182 detail závodníka FRÝDEK Lukáš CZE 2008 biatlon blansko 10. /  M12 0:09:49.1 0:02:19.4
23 5211 detail závodníka BURŠÍKOVÁ  Michaela  CZE 2008 LK Slovan Karlovy Vary 8. /  W12 0:09:52.3 0:02:22.7
24 5218 detail závodníka ŠMEJKAL Štěpán CZE 2009 LK Slovan Karlovy Vary 3. /  M10 0:09:55.3 0:02:25.7
25 5179 detail závodníka TOBRMAN Filip Albert CZE 2008 USK CS Plzeň 11. /  M12 0:09:58.3 0:02:28.7
26 5244 detail závodníka CIPRYSOVÁ Magdaléna CZE 2010 LK Slovan Karlovy Vary 4. /  W10 0:10:00.8 0:02:31.2
27 5189 detail závodníka BERÁNKOVÁ Hedvika CZE 2008 USK CS Plzeň 9. /  W12 0:10:06.8 0:02:37.2
28 5216 detail závodníka KUNEŠ  Petr CZE 2008 LK Slovan Karlovy Vary 12. /  M12 0:10:08.6 0:02:39.0
29 5312 detail závodníka MIŠEKOVÁ Kateřina CZE 2007 TJ RADON Vysoká Pec 10. /  W12 0:10:10.3 0:02:40.7
30 5318 detail závodníka SOUKUP Ondřej CZE 2009 TJ RADON Vysoká Pec 4. /  M10 0:10:15.3 0:02:45.7
31 5219 detail závodníka KOLLÁR  Lubor CZE 2009 LK Slovan Karlovy Vary 5. /  M10 0:10:17.3 0:02:47.7
32 5296 detail závodníka RICHTER Maximilian GER 2010 SV Neudorf e.V. 6. /  M10 0:10:17.6 0:02:48.0
33 5319 detail závodníka ANDERSÍK Matyáš CZE 2010 TJ RADON Vysoká Pec 7. /  M10 0:10:23.6 0:02:53.9
34 5326 detail závodníka HAVLOVÁ Kateřina CZE 2007 Olfin Car Ski Team 11. /  W12 0:10:28.6 0:02:58.9
35 5383 detail závodníka BENÍŠEK Kryštof CZE 2008 --- 13. /  M12 0:10:28.8 0:02:59.2
36 5175 detail závodníka MRÁZOVÁ Ema CZE 2009 Slovan Praha Zdravotník 5. /  W10 0:10:44.6 0:03:15.0
37 5311 detail závodníka SOUKUP Pavel CZE 2007 TJ RADON Vysoká Pec 14. /  M12 0:10:46.6 0:03:16.9
38 5252 detail závodníka CHALUPA Šimon CZE 2009 Biatlon Klub Ostrov 8. /  M10 0:10:49.1 0:03:19.4
39 5314 detail závodníka DÁŇOVÁ Klára CZE 2008 TJ RADON Vysoká Pec 12. /  W12 0:10:53.3 0:03:23.7
40 5315 detail závodníka KRAUS Christian CZE 2008 TJ RADON Vysoká Pec 15. /  M12 0:10:57.3 0:03:27.7
41 5202 detail závodníka ELLEDEROVA Eva CZE 2008 --- 13. /  W12 0:11:00.8 0:03:31.2
42 5243 detail závodníka RŮŽIČKOVÁ Jana CZE 2010 LK Slovan Karlovy Vary 6. /  W10 0:11:09.8 0:03:40.2
43 5213 detail závodníka DVOŘÁK Jan CZE 2008 LK Slovan Karlovy Vary 16. /  M12 0:11:10.3 0:03:40.7
44 5184 detail závodníka VODRÁŽKOVÁ Barbora CZE 2010 USK CS Plzeň 7. /  W10 0:11:18.8 0:03:49.2
45 5201 detail závodníka ELLEDER Jan CZE 2010 Humanita Praha 9. /  M10 0:11:21.6 0:03:52.0
46 5241 detail závodníka BLAHOUTOVÁ Klára CZE 2010 LK Slovan Karlovy Vary 8. /  W10 0:11:27.1 0:03:57.4
47 5317 detail závodníka ŠEBESTOVÁ Barbora CZE 2009 TJ RADON Vysoká Pec 9. /  W10 0:11:30.3 0:04:00.7
48 5242 detail závodníka NOVÁKOVÁ Julie CZE 2010 LK Slovan Karlovy Vary 10. /  W10 0:11:33.1 0:04:03.4
49 5258 detail závodníka MYSLIK Antonín CZE 2008 Biatlon Klub Ostrov 17. /  M12 0:11:33.8 0:04:04.2
50 5253 detail závodníka NOVÁK Filip CZE 2010 Biatlon Klub Ostrov 10. /  M10 0:11:47.6 0:04:17.9
51 5333 detail závodníka DRAHORÁDOVÁ Ema CZE 2010 Telemark team Boží Dar 11. /  W10 0:11:51.8 0:04:22.2
52 5339 detail závodníka PRŮCHA Jan CZE 2009 BTT Libohovice 11. /  M10 0:11:59.8 0:04:30.2
53 5344 detail závodníka KUPEC Kryštof CZE 2009 --- 12. /  M10 0:12:07.6 0:04:38.0
54 5188 detail závodníka LEPÍKOVÁ Barbora CZE 2008 Ski klub Karlovy Vary 14. /  W12 0:12:09.1 0:04:39.5
55 5356 detail závodníka LAZUR šimon CZE 2008 --- 18. /  M12 0:12:16.6 0:04:47.0
56 5335 detail závodníka BĚLINA Štěpán CZE 2009 --- 13. /  M10 0:12:22.3 0:04:52.7
57 5190 detail závodníka BERÁNKOVÁ Julie CZE 2010 USK CS Plzeň 12. /  W10 0:12:23.1 0:04:53.5
58 5209 detail závodníka NEDBALOVÁ Kamila CZE 2008 LK Slovan Karlovy Vary 15. /  W12 0:12:28.8 0:04:59.2
59 5240 detail závodníka BÁRTOVÁ Darina CZE 2010 LK Slovan Karlovy Vary 13. /  W10 0:12:37.3 0:05:07.7
60 5250 detail závodníka TOTH Filip CZE 2008 Biatlon Klub Ostrov 19. /  M12 0:12:40.8 0:05:11.2
61 5191 detail závodníka KORELLUS Lukáš CZE 2009 Ski klub Karlovy Vary 14. /  M10 0:12:41.3 0:05:11.7
62 5349 detail závodníka HENDLOVÁ Natálie CZE 2008 --- 16. /  W12 0:12:43.8 0:05:14.2
63 5186 detail závodníka RITTER Jakub CZE 2010 Ski klub Karlovy Vary 15. /  M10 0:13:08.6 0:05:39.0
64 5288 detail závodníka MAŠKOVÁ Lucie CZE 2007 SKI K. Vary 17. /  W12 0:13:12.1 0:05:42.5
65 5181 detail závodníka PÍCL Kryštof CZE 2008 USK CS Plzeň 20. /  M12 0:13:17.1 0:05:47.5
66 5365 detail závodníka ZEMAN Josef CZE 2007 --- 21. /  M12 0:13:28.6 0:05:59.0
67 5364 detail závodníka JIRKOVSKÝ Lukáš CZE 2009 Ski klub Karlovy Vary 16. /  M10 0:13:47.8 0:06:18.2
68 5194 detail závodníka POZNEROVÁ Nikol CZE 2009 SK Zeleneč 14. /  W10 0:13:54.6 0:06:25.0
69 5203 detail závodníka ROSOVÁ Jolana CZE 2009 CK LOKO Rakonvík 15. /  W10 0:14:04.3 0:06:34.7
70 5351 detail závodníka KOTLÁŘÍKOVÁ Kateřina CZE 2009 --- 16. /  W10 0:14:08.8 0:06:39.2
71 5367 detail závodníka MARTIN Adam CZE 2008 --- 22. /  M12 0:14:21.3 0:06:51.7
72 5327 detail závodníka KVAPIL Matěj CZE 2009 SKI K. Vary 17. /  M10 0:14:47.8 0:07:18.2
73 5350 detail závodníka KALINOVÁ Lucie CZE 2009 --- 17. /  W10 0:14:55.3 0:07:25.7
74 5297 detail závodníka SMETANOVÁ Amálka CZE 2010 Ski Team Jinočany 18. /  W10 0:14:58.6 0:07:29.0
75 5287 detail závodníka RITTEROVÁ Lída CZE 2008 Ski klub Karlovy Vary 18. /  W12 0:15:16.8 0:07:47.2
76 5330 detail závodníka ŠUNKOVÁ Sára CZE 2010 Moravan Louňovice 19. /  W10 0:15:28.6 0:07:59.0
77 5304 detail závodníka PERGLER Jakub CZE 2009 --- 18. /  M10 0:15:36.1 0:08:06.5
78 5358 detail závodníka BARBIER Mikuláš CZE 2009 --- 19. /  M10 0:16:54.6 0:09:25.0
79 5340 detail závodníka SITARČÍK Jakub CZE 2009 Síťovci 20. /  M10 0:17:55.8 0:10:26.2
80 5363 detail závodníka ZEMANOVÁ Markéta CZE 2010 --- 20. /  W10 0:18:28.3 0:10:58.7
81 5372 detail závodníka KOLESÁROVÁ Anna CZE 2010 Usk Praha-plavání 21. /  W10 0:19:00.3 0:11:30.7
82 5284 detail závodníka SVOBODA Tomáš CZE 2009 --- 21. /  M10 0:22:20.9 0:14:51.2
83 5257 detail závodníka VÁŇOVÁ Eliška CZE 2008 Mattoni 19. /  W12 0:22:53.4 0:15:23.7
--- 5174 detail závodníka PEŠTOVÁ Kamila CZE 2007 USK CS Plzeň . /  W12 DNS ---
--- 5214 detail závodníka HOLÝ Tobiáš CZE 2008 LK Slovan Karlovy Vary . /  M12 DNS ---
--- 5215 detail závodníka MOHRMANN Jonáš CZE 2008 LK Slovan Karlovy Vary . /  M12 DNS ---
--- 5217 detail závodníka VYSKOČILOVÁ  Magdaléna CZE 2009 LK Slovan Karlovy Vary . /  W10 DNS ---
--- 5286 detail závodníka VÁCHOVÁ Vendula CZE 2009 SKI K. Vary . /  W10 DNS ---
--- 5316 detail závodníka KOTRLOVÁ Emilie CZE 2009 TJ RADON Vysoká Pec . /  W10 DNS ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru