Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - FT

Běžecké lyžování
DATUM :2.2.2019 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 7 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 7 km #
1 684 detail závodníka NOVÁKOVÁ Petra CZE 1993 LK Slovan Karlovy Vary 1. /  W15-29F 0:52:13.1 0:00:00.0 16:31.9 1
2 661 detail závodníka MECHLOVÁ Lenka CZE 1990 SPORTICUS team 2. /  W15-29F 0:59:25.1 0:07:12.0 18:05.9 2
3 557 detail závodníka HNÁTKOVÁ Tereza CZE 1992 SPORTICUS team 3. /  W15-29F 1:00:27.9 0:08:14.7 18:07.6 3
4 567 detail závodníka NÖHMEIER Hanna GER 1983 xc-ski.de AIN Skimarathon Team 1. /  W30-39F 1:00:41.4 0:08:28.2 18:09.1 4
5 501 detail závodníka BAUEROVÁ Katka CZE 1977 sauna Čerťák 1. /  W40-49F 1:00:46.9 0:08:33.7 18:12.1 5
6 680 detail závodníka RICHTER Jasmin GER 2003 SV Stützengrün 4. /  W15-29F 1:02:29.6 0:10:16.5 18:21.4 7
7 571 detail závodníka KNOPOVÁ Kamila CZE 1992 Rossignol racing team 5. /  W15-29F 1:02:50.6 0:10:37.5 18:16.6 6
8 520 detail závodníka STOKLASOVÁ Eva CZE 1975 Kasper-Swix Team 2. /  W40-49F 1:03:13.4 0:11:00.2 19:05.4 9
9 722 detail závodníka MEISCHNER Marie GER 2000 SC Norweger 1896 Annaberg e.V. 6. /  W15-29F 1:03:56.9 0:11:43.7 19:55.7 11
10 612 detail závodníka PANCHÁRTKOVÁ Tereza CZE 1989 Kasper - Swix team 2. /  W30-39F 1:04:50.4 0:12:37.3 20:03.6 12
11 546 detail závodníka KODROVÁ Kateřina CZE 1987 Ouki Douki 3. /  W30-39F 1:05:04.4 0:12:51.2 19:55.4 10
12 679 detail závodníka RIPPIN Alina- Selin GER 2003 NSV Wernigerode 7. /  W15-29F 1:05:30.1 0:13:17.0 19:04.1 8
13 702 detail závodníka DUPALOVÁ Dominika CZE 1988 --- 4. /  W30-39F 1:06:28.9 0:14:15.7 20:11.9 15
14 678 detail závodníka HAVLOVÁ Marie CZE 1976 Olfin Car Ski Team 3. /  W40-49F 1:07:06.2 0:14:53.0 21:07.9 18
15 708 detail závodníka NDUWIMANA Eva CZE 1980 sauna Čerťák 5. /  W30-39F 1:07:40.2 0:15:27.0 20:47.1 16
16 553 detail závodníka ŠÍPKOVÁ Petra CZE 1987 Kasper - Swix team 6. /  W30-39F 1:07:57.2 0:15:44.0 20:10.7 14
17 589 detail závodníka ZUZÁNKOVÁ Tereza CZE 1986 AC Turnov 7. /  W30-39F 1:08:28.2 0:16:15.0 21:21.1 19
18 672 detail závodníka FRANZ  Viviane GER 2001 Dorfchemnitzer SV 8. /  W15-29F 1:08:42.4 0:16:29.2 20:07.4 13
19 621 detail závodníka SEKYROVÁ Ivana CZE 1971 AK Sokolov 4. /  W40-49F 1:10:14.7 0:18:01.5 22:22.6 22
20 575 detail závodníka WÜRZOVÁ Anna CZE 1994 GLEDE Team 9. /  W15-29F 1:11:00.2 0:18:47.0 20:47.6 17
21 619 detail závodníka BRANTLOVÁ Jana CZE 1995 Velosport Domažlice 10. /  W15-29F 1:11:42.4 0:19:29.3 21:57.6 21
22 641 detail závodníka GELFERT Lisa GER 1993 Skiverein Schönheide 11. /  W15-29F 1:12:31.4 0:20:18.3 22:28.9 23
23 528 detail závodníka LENČOVÁ Jana CZE 1992 --- 12. /  W15-29F 1:12:57.2 0:20:44.0 21:27.6 20
24 717 detail závodníka ŠTUDLAROVÁ PELÍŠKOVÁ Jitka CZE 1972 LK Slovan K. Vary 5. /  W40-49F 1:13:41.4 0:21:28.3 22:37.4 24
25 637 detail závodníka JEŘÁBKOVÁ Ladislava CZE 1994 Classic Workout Praha 13. /  W15-29F 1:14:04.2 0:21:51.0 23:02.1 25
26 584 detail závodníka NAXEROVÁ Jana CZE 1966 USK CS Plzeň 1. /  W50+F 1:15:14.4 0:23:01.3 23:20.4 27
27 727 detail závodníka VALDMANOVÁ Lenka CZE 1978 --- 6. /  W40-49F 1:16:00.9 0:23:47.8 23:57.4 28
28 540 detail závodníka BARTHEL Manuela GER 1975 --- 7. /  W40-49F 1:16:41.4 0:24:28.3 23:09.9 26
29 607 detail závodníka ZANOZINA Ekaterina RUS 1985 Kerateam 8. /  W30-39F 1:18:21.9 0:26:08.8 24:30.2 31
30 723 detail závodníka CIBULKOVÁ Markéta CZE 1983 --- 9. /  W30-39F 1:19:14.2 0:27:01.0 24:30.7 32
31 556 detail závodníka JEBAVÁ Lucinka CZE 1992 Krakonoš a lyžníci 14. /  W15-29F 1:19:18.7 0:27:05.5 24:06.2 29
32 623 detail závodníka JÁGLOVÁ Karla CZE 1956 --- 2. /  W50+F 1:20:59.7 0:28:46.5 24:16.2 30
33 726 detail závodníka GOTTSCHLICH Daniela GER 1975 --- 8. /  W40-49F 1:22:57.5 0:30:44.3 25:16.9 34
34 581 detail závodníka TEPLÁ Jana CZE 1979 TTT / ŠSK Újezd nad Lesy 9. /  W40-49F 1:24:15.0 0:32:01.8 25:09.7 33
35 734 detail závodníka KULHÁNKOVÁ Barbora CZE 1973 LK Slovan Karlovy Vary 10. /  W40-49F 1:25:37.2 0:33:24.0 26:25.4 37
36 605 detail závodníka CVAČKOVÁ Markéta CZE 1978 NCC Plzeň 11. /  W40-49F 1:29:02.5 0:36:49.3 26:12.4 36
37 686 detail závodníka VÁŇOVÁ Marie CZE 1977 Mattoni 12. /  W40-49F 1:32:32.0 0:40:18.8 26:02.7 35
38 645 detail závodníka KROUPOVÁ Květa CZE 1976 --- 13. /  W40-49F 1:32:38.5 0:40:25.3 27:44.7 39
39 687 detail závodníka LELKOVÁ Radka CZE 1976 TL Slavia Karlovy Vary 14. /  W40-49F 1:35:14.0 0:43:00.8 27:20.9 38
40 534 detail závodníka LENČOVÁ Jana CZE 1969 --- 3. /  W50+F 1:41:18.5 0:49:05.3 29:41.2 40
--- 685 detail závodníka MACÁNOVÁ Markéta CZE 2004 Mattoni . /  W15-29F DNS --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru