Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 9 km | # | 23 km | # | 41 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3328 | NOSENKO Valeriy | 1965 | --- | 2:32:32.5 | 0:00:00.0 | 0:27:11.5 | 2 | 1:24:34.0 | 1 | 2:11:16.1 | 1 | ||
2 | diplom | 3043 | SHAW Phil | 1966 | canada | 2:34:52.0 | 0:02:19.5 | 0:27:54.5 | 3 | 1:26:30.5 | 3 | 2:13:48.8 | 3 | ||
3 | diplom | 3510 | GIUSTI Maurizio | 1968 | asv Prad | 2:34:54.5 | 0:02:22.0 | 0:27:10.2 | 1 | 1:24:59.2 | 2 | 2:13:21.6 | 2 | ||
4 | diplom | 3027 | RAINER Hammerle | 1964 | --- | 2:39:42.2 | 0:07:09.7 | 0:28:01.2 | 4 | 1:27:59.0 | 4 | 2:17:11.1 | 4 | ||
5 | diplom | 3493 | WEBER Andreas | 1966 | TGV Schotten | 2:41:39.7 | 0:09:07.2 | 0:29:16.5 | 5 | 1:30:16.1 | 5 | 2:19:38.3 | 5 | ||
6 | diplom | 3560 | HANNSMANN Leo | 1964 | PH KOVO RECYCLING | 2:43:59.7 | 0:11:27.2 | 0:29:43.0 | 6 | 1:30:41.0 | 6 | 2:20:17.6 | 6 | ||
7 | diplom | 3609 | DENZLER Jörg | 1966 | --- | 2:44:23.0 | 0:11:50.5 | 0:31:55.3 | 19 | 1:31:39.3 | 10 | 2:21:48.1 | 7 | ||
8 | diplom | 3377 | MAIHÖFER Edgar | 1965 | DJK Schwäbisch Gmünd | 2:44:56.7 | 0:12:24.2 | 0:30:14.5 | 11 | 1:31:31.0 | 9 | 2:21:48.1 | 7 | ||
9 | diplom | 3062 | THÜMMLER Frank | 1964 | SV Lok NO Leipzig e.V. | 2:45:28.0 | 0:12:55.5 | 0:29:49.0 | 7 | 1:31:39.3 | 10 | 2:22:20.1 | 10 | ||
10 | diplom | 3537 | CHALAEV Dmitry | 1967 | --- | 2:45:36.8 | 0:13:04.2 | 0:30:55.2 | 14 | 1:31:30.5 | 8 | 2:22:06.1 | 9 | ||
11 | diplom | 3359 | TÜCHLER Johann | 1966 | Naturfreunde Wals | 2:46:43.3 | 0:14:10.7 | 0:29:51.5 | 9 | 1:31:26.2 | 7 | 2:23:13.3 | 11 | ||
12 | diplom | 3279 | BAUER Gerhard | 1968 | DJK Falkenberg | 2:48:01.8 | 0:15:29.3 | 0:30:33.2 | 13 | 1:32:14.0 | 13 | 2:24:01.1 | 12 | ||
13 | diplom | 3244 | ZLOBIN Vitaly | 1967 | --- | 2:48:14.0 | 0:15:41.5 | 0:31:30.5 | 17 | 1:33:48.8 | 15 | 2:25:25.1 | 15 | ||
14 | diplom | 3025 | ZIKMUND Zdenek | 1967 | GLEDE Team | 2:48:33.8 | 0:16:01.3 | 0:29:51.2 | 8 | 1:33:15.0 | 14 | 2:25:24.3 | 14 | ||
15 | diplom | 3513 | SOMMER Manfred | 1966 | TSV Buchenberg | 2:49:14.0 | 0:16:41.5 | 0:30:12.2 | 10 | 1:34:00.5 | 16 | 2:26:16.4 | 16 | ||
16 | diplom | 3313 | YURPALOV Oleg | 1965 | FIZCLUB | 2:49:32.0 | 0:16:59.5 | 0:30:58.2 | 15 | 1:32:07.8 | 12 | 2:24:51.8 | 13 | ||
17 | diplom | 3060 | BLESSING Bernd | 1967 | --- | 2:52:44.7 | 0:20:12.2 | 0:30:25.0 | 12 | 1:35:07.3 | 17 | 2:28:00.4 | 17 | ||
18 | diplom | 3409 | METZLER Daniel | 1967 | --- | 2:54:52.3 | 0:22:19.8 | 0:31:53.5 | 18 | 1:35:44.5 | 19 | 2:29:57.1 | 18 | ||
19 | diplom | 3544 | LEPASAAR Ivo | 1965 | SuusaAkadeemia | 2:55:13.8 | 0:22:41.3 | 0:33:21.2 | 23 | 1:37:13.8 | 21 | 2:30:54.4 | 20 | ||
20 | diplom | 3384 | TEDER Ago | 1966 | Sporttravel Estonia | 2:55:17.5 | 0:22:45.0 | 0:33:27.2 | 24 | 1:37:43.1 | 23 | 2:30:52.4 | 19 | ||
21 | diplom | 3467 | HANICINEC Ivo | 1967 | Vltava Fund Ski Team | 2:55:19.0 | 0:22:46.5 | 0:32:45.5 | 20 | 1:35:55.5 | 20 | 2:30:59.9 | 22 | ||
22 | diplom | 3572 | SANDER Hartmut | 1967 | DJK JS Herzogenrath | 2:55:47.0 | 0:23:14.5 | 0:31:29.2 | 16 | 1:35:31.0 | 18 | 2:30:58.1 | 21 | ||
23 | diplom | 3261 | GUZINSKI Andrzej Guzinski | 1964 | skipol.pl TEAM | 2:55:54.5 | 0:23:22.0 | 0:34:45.0 | 34 | 1:39:32.3 | 26 | 2:32:03.6 | 24 | ||
24 | diplom | 3442 | EGGER Tom | 1967 | wsv reit im winkl | 2:56:04.3 | 0:23:31.8 | 0:33:09.2 | 21 | 1:37:32.3 | 22 | 2:31:37.4 | 23 | ||
25 | diplom | 3394 | VIIRA Andres | 1967 | --- | 2:58:05.3 | 0:25:32.8 | 0:34:30.3 | 31 | 1:40:08.2 | 29 | 2:33:36.4 | 25 | ||
26 | diplom | 3459 | BELZ Thomas | 1967 | Ski Club Aising Pang | 2:59:44.0 | 0:27:11.5 | 0:35:05.8 | 41 | 1:41:39.8 | 32 | 2:35:37.4 | 30 | ||
27 | diplom | 3451 | PLATO Dirk | 1967 | --- | 2:59:50.0 | 0:27:17.5 | 0:34:53.8 | 36 | 1:40:35.1 | 31 | 2:34:50.9 | 27 | ||
28 | diplom | 3487 | RÜLL Axel | 1967 | Kette Allach | 3:00:17.8 | 0:27:45.3 | 0:34:24.2 | 29 | 1:39:59.1 | 27 | 2:35:26.1 | 29 | ||
29 | diplom | 3534 | OLEJNIK Sören | 1965 | --- | 3:00:21.6 | 0:27:49.1 | 0:34:29.5 | 30 | 1:40:19.1 | 30 | 2:35:22.9 | 28 | ||
30 | diplom | 3401 | VALDENAIRE Fabien | 1966 | us ventron | 3:01:02.6 | 0:28:30.0 | 0:33:52.7 | 26 | 1:39:23.0 | 25 | 2:34:22.6 | 26 | ||
31 | diplom | 3066 | SIMANOWSKI Rainer | 1964 | --- | 3:02:06.1 | 0:29:33.6 | 0:33:39.5 | 25 | 1:39:03.1 | 24 | 2:36:18.1 | 31 | ||
32 | diplom | 3327 | TARASOV Alexandr | 1964 | Edurance67 | 3:03:22.8 | 0:30:50.3 | 0:34:00.5 | 27 | 1:40:05.1 | 28 | 2:37:03.9 | 32 | ||
33 | diplom | 3448 | BEMMANN Sven | 1965 | Leipziger Triathlon e.V. | 3:04:49.1 | 0:32:16.6 | 0:33:16.7 | 22 | 1:42:02.5 | 33 | 2:40:32.9 | 36 | ||
34 | diplom | 3080 | LIEDER Falko | 1965 | Hohburger Sportverein | 3:05:01.6 | 0:32:29.1 | 0:34:59.5 | 39 | 1:42:22.1 | 34 | 2:38:55.6 | 33 | ||
35 | diplom | 3542 | MANSKE Sven | 1965 | TV Cannstatt | 3:05:14.3 | 0:32:41.8 | 0:35:02.5 | 40 | 1:43:59.2 | 38 | 2:40:07.6 | 34 | ||
36 | diplom | 3554 | FURKERT Jens-Uwe | 1965 | --- | 3:06:13.1 | 0:33:40.6 | 0:35:18.3 | 43 | 1:44:03.6 | 40 | 2:40:32.6 | 35 | ||
37 | diplom | 3335 | STANA Ingebret | 1966 | Hafrsfjord Rulleskigruppe | 3:06:53.1 | 0:34:20.6 | 0:35:38.2 | 44 | 1:44:13.6 | 41 | 2:41:26.4 | 38 | ||
38 | diplom | 3141 | HANSEN Bendix | 1965 | Shellklubben | 3:06:53.1 | 0:34:20.6 | 0:34:39.7 | 33 | 1:45:45.1 | 48 | 2:41:24.1 | 37 | ||
39 | diplom | 3103 | PUDERBACH Stefan | 1965 | SRC Heimbach-Weis 2000 e.V. | 3:07:55.6 | 0:35:23.1 | 0:35:41.2 | 46 | 1:44:03.2 | 39 | 2:41:35.9 | 39 | ||
40 | diplom | 3182 | THUILLÉ Christophe | 1966 | Ski club Bellegarde | 3:07:58.8 | 0:35:26.3 | 0:34:36.5 | 32 | 1:43:11.0 | 35 | 2:41:45.9 | 41 | ||
41 | diplom | 3016 | ZYSSET Urs | 1965 | --- | 3:08:00.8 | 0:35:28.3 | 0:34:58.2 | 37 | 1:44:25.1 | 42 | 2:42:17.9 | 42 | ||
42 | diplom | 3400 | DUMONTEIL Eric | 1967 | Ski club Bellegarde | 3:08:04.3 | 0:35:31.8 | 0:35:57.0 | 47 | 1:44:45.3 | 44 | 2:42:47.6 | 43 | ||
43 | diplom | 3413 | GERNER Manfred | 1964 | WSV Aschau | 3:08:04.3 | 0:35:31.8 | 0:34:58.8 | 38 | 1:43:55.1 | 37 | 2:41:37.1 | 40 | ||
44 | diplom | 3505 | SPIEGL Andreas | 1966 | --- | 3:11:25.6 | 0:38:53.1 | 0:35:16.0 | 42 | 1:44:55.8 | 47 | 2:44:18.1 | 45 | ||
45 | diplom | 3122 | INNO Ain | 1964 | --- | 3:11:32.6 | 0:39:00.1 | 0:34:46.5 | 35 | 1:44:48.2 | 45 | 2:44:18.9 | 46 | ||
46 | diplom | 3175 | ROTA NEGRONI Giorgio | 1967 | S.C. Ubi Banca Goggi A.S.D. | 3:11:42.6 | 0:39:10.1 | 0:34:21.2 | 28 | 1:43:47.0 | 36 | 2:43:47.1 | 44 | ||
47 | diplom | 3079 | HUBER Roger | 1967 | --- | 3:11:58.1 | 0:39:25.6 | 0:35:40.5 | 45 | 1:44:35.3 | 43 | 2:44:22.1 | 48 | ||
48 | diplom | 3580 | DURRER Peter | 1966 | --- | 3:12:01.1 | 0:39:28.6 | 0:36:17.2 | 48 | 1:44:55.1 | 46 | 2:44:20.1 | 47 | ||
49 | diplom | 3546 | WÖRMANN Franz | 1967 | Rottenbuch | 3:13:10.1 | 0:40:37.6 | 0:37:20.5 | 53 | 1:48:47.1 | 52 | 2:47:47.2 | 50 | ||
50 | diplom | 3176 | OLEYNIKOV Eduard | 1968 | --- | 3:15:06.1 | 0:42:33.6 | 0:37:11.8 | 52 | 1:48:54.1 | 53 | 2:47:57.4 | 51 | ||
51 | diplom | 3291 | PRIESSNITZ Andreas | 1967 | MRRC München | 3:15:35.6 | 0:43:03.1 | 0:36:33.5 | 51 | 1:47:21.1 | 49 | 2:47:39.1 | 49 | ||
52 | diplom | 3102 | ULBRICH Hubert | 1966 | Hohburger SV 1990 | 3:16:03.1 | 0:43:30.6 | 0:36:33.5 | 50 | 1:48:39.1 | 50 | 2:48:58.4 | 52 | ||
53 | diplom | 3298 | DIEMER Matthias | 1967 | TG 48 Schweinfurt | 3:17:25.9 | 0:44:53.3 | 0:37:35.0 | 55 | 1:50:49.3 | 55 | 2:51:13.9 | 54 | ||
54 | diplom | 3265 | MERY Laurent | 1964 | Biathlon Club de Montesson | 3:18:00.9 | 0:45:28.4 | 0:37:45.3 | 56 | 1:50:03.1 | 54 | 2:50:41.7 | 53 | ||
55 | diplom | 3344 | MATTI Borg | 1966 | Tampere Marathon Club | 3:18:44.4 | 0:46:11.9 | 0:40:11.5 | 65 | 1:56:39.1 | 64 | 2:53:48.4 | 58 | ||
56 | diplom | 3428 | ŽABA Zdeněk | 1966 | Czech rowing | 3:18:52.1 | 0:46:19.6 | 0:38:24.8 | 58 | 1:51:13.1 | 56 | 2:52:37.2 | 56 | ||
57 | diplom | 3170 | MATVEEV Sergey | 1968 | IMS | 3:20:19.1 | 0:47:46.6 | 0:36:30.5 | 49 | 1:48:39.6 | 51 | 2:52:16.4 | 55 | ||
58 | diplom | 3530 | SCHMID Christof | 1964 | --- | 3:21:37.4 | 0:49:04.9 | 0:39:16.3 | 59 | 1:53:17.3 | 59 | 2:53:47.4 | 57 | ||
59 | diplom | 3540 | NIMPHY Sönke | 1965 | --- | 3:22:41.3 | 0:50:08.8 | 0:39:33.8 | 61 | 1:53:21.1 | 60 | 2:54:31.7 | 59 | ||
60 | diplom | 3118 | BORRMANN Jens | 1964 | RV Sturmvogel München | 3:25:34.9 | 0:53:02.4 | 0:37:31.5 | 54 | 1:51:51.6 | 57 | 2:56:53.2 | 60 | ||
61 | diplom | 3166 | BEGEMANN Ronald | 1965 | --- | 3:28:30.1 | 0:55:57.6 | 0:40:19.3 | 67 | 1:56:11.3 | 63 | 2:59:49.7 | 63 | ||
62 | diplom | 3378 | RINALDI Gian-Marco | 1968 | --- | 3:29:14.1 | 0:56:41.6 | 0:39:20.8 | 60 | 1:53:40.1 | 61 | 2:59:42.4 | 62 | ||
63 | diplom | 3355 | BACHMANN Martin | 1966 | --- | 3:29:14.4 | 0:56:41.9 | 0:40:17.5 | 66 | 1:54:55.1 | 62 | 2:58:13.2 | 61 | ||
64 | diplom | 3201 | RIEGER Florian | 1967 | --- | 3:32:13.7 | 0:59:41.1 | 0:41:30.8 | 68 | 2:00:11.3 | 67 | 3:03:24.2 | 64 | ||
65 | diplom | 3134 | KLEEMANN Martin | 1966 | DAV | 3:33:08.4 | 1:00:35.9 | 0:39:44.3 | 62 | 1:58:56.1 | 66 | 3:04:47.9 | 65 | ||
66 | diplom | 3085 | UNGER Günter | 1966 | --- | 3:34:45.4 | 1:02:12.9 | 0:37:47.5 | 57 | 1:52:18.0 | 58 | 3:06:25.5 | 66 | ||
67 | diplom | 3299 | BREY Thomas | 1964 | RSV Garching | 3:35:15.7 | 1:02:43.2 | 0:42:54.5 | 74 | 2:02:24.9 | 71 | 3:07:26.4 | 68 | ||
68 | diplom | 3558 | SCHMITT Thomas | 1964 | --- | 3:37:19.4 | 1:04:46.9 | 0:39:54.0 | 64 | 1:57:24.1 | 65 | 3:07:03.5 | 67 | ||
69 | diplom | 3076 | KOVAL Valeriy | 1964 | --- | 3:39:33.7 | 1:07:01.2 | 0:41:32.5 | 69 | 2:05:12.9 | 74 | 3:12:13.0 | 71 | ||
70 | diplom | 3576 | SCHWAIGER Berndt | 1968 | TSV Fischbach | 3:41:17.9 | 1:08:45.4 | 0:39:46.5 | 63 | 2:00:51.2 | 69 | 3:11:47.0 | 70 | ||
71 | diplom | 3455 | SCHNEID Thomas | 1966 | --- | 3:41:30.2 | 1:08:57.7 | 0:42:02.0 | 70 | 2:00:43.1 | 68 | 3:11:12.5 | 69 | ||
72 | diplom | 3132 | EMER Wolfgang | 1968 | --- | 3:42:59.4 | 1:10:26.9 | 0:42:07.0 | 72 | 2:02:33.2 | 72 | 3:12:43.0 | 72 | ||
73 | diplom | 3432 | COLGLAZIER Kevin | 1964 | --- | 3:44:13.2 | 1:11:40.7 | 0:42:09.0 | 73 | 2:04:00.0 | 73 | 3:13:28.0 | 73 | ||
74 | diplom | 3214 | GRACHEV Aleksandr | 1968 | TEMPtraining.ru | 3:47:01.0 | 1:14:28.5 | 0:42:59.3 | 75 | 2:06:23.9 | 75 | 3:17:43.7 | 75 | ||
75 | diplom | 3163 | FUCHS Steffen | 1965 | --- | 3:48:37.0 | 1:16:04.5 | 0:42:05.3 | 71 | 2:01:13.2 | 70 | 3:17:18.1 | 74 | ||
76 | diplom | 3257 | ANDREIS Adriano | 1964 | GSA POVO | 3:57:59.7 | 1:25:27.2 | 0:43:37.5 | 76 | 2:09:31.4 | 76 | 3:27:33.7 | 76 | ||
77 | diplom | 3153 | SEIBERT Jan | 1968 | --- | 4:08:47.0 | 1:36:14.4 | 0:50:32.5 | 80 | 2:19:14.1 | 78 | 3:36:08.5 | 78 | ||
78 | diplom | 3161 | MARCINKEVICZ Jüri | 1966 | Sporttravel Estonia | 4:09:32.8 | 1:37:00.3 | 0:47:47.5 | 79 | 2:20:01.9 | 79 | 3:38:00.8 | 79 | ||
79 | diplom | 3374 | ULLRICH Joseph | 1965 | --- | 4:12:21.8 | 1:39:49.3 | 0:47:16.3 | 77 | 2:16:36.9 | 77 | 3:34:52.0 | 77 | ||
80 | diplom | 3431 | NOTHACKER Michael | 1968 | Oberkollbacher COOL-SKATER | 4:19:31.8 | 1:46:59.3 | 0:47:32.3 | 78 | 2:20:51.7 | 80 | 3:47:01.0 | 80 | ||
81 | diplom | 3496 | GORN Volker | 1966 | --- | 4:37:36.4 | 2:05:03.9 | 0:51:34.5 | 81 | 2:30:24.2 | 82 | 4:04:51.4 | 82 | ||
82 | diplom | 3158 | HAJOK Johann | 1966 | NSC Dresden-Bochum | 4:38:10.9 | 2:05:38.4 | 0:51:34.8 | 82 | 2:29:22.1 | 81 | 4:04:51.4 | 81 | ||
83 | diplom | 3372 | HOFMANN Kai | 1967 | Wohlfühlelektriker | 5:44:57.8 | 3:12:25.3 | 1:05:00.6 | 83 | 3:14:47.1 | 83 | 5:04:18.3 | 83 | ||
--- | 3177 | BORISOV Vladimir | 1967 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3194 | OBERLI Thomas | 1965 | Balzner Schwimmclub | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3248 | DUEZEL Emrah | 1968 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3263 | JUNGMAYER Ludwig | 1967 | TV Geiselhöring | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3264 | HARLOFF Christian | 1967 | TSV Bargteheide Triathlon | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3393 | LENK Steffen | 1967 | Deutschland Klassiker | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3461 | BRAUN Marcus | 1967 | TG Neuss | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3476 | HEENE Sibylle | 1968 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3512 | HÖLBLING Rudolf | 1968 | asc Sesvenna | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3528 | ENZENHOFER Gerhard | 1966 | SU Eidenberg | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |