Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 9 km | # | 17 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 4334 | BICOVA Karolina | 1978 | Vltava Fund Ski Team | 1. / D 41 | 1:12:52.2 | 0:00:00.0 | 0:29:57.8 | 3 | 1:05:23.5 | 1 | ||
2 | diplom | 4381 | VOGL Lara | 2000 | SC Partenkirchen | 1. / J 19 W | 1:13:10.7 | 0:00:18.5 | 0:29:57.3 | 2 | 1:05:25.0 | 2 | ||
3 | diplom | 4382 | KALTENHAUSER Vroni | 1998 | SC Gaißach | 1. / D 21 | 1:14:01.2 | 0:01:09.0 | 0:29:37.1 | 1 | 1:06:00.2 | 3 | ||
4 | diplom | 4330 | HENRIO-SYZ Annette | 1976 | --- | 2. / D 41 | 1:15:35.7 | 0:02:43.5 | 0:31:59.6 | 8 | 1:07:48.5 | 4 | ||
5 | diplom | 4046 | REJZKOVA Helena | 1972 | ELEVEN Eintracht Braunschweig Skimarathon Team | 1. / D 46 | 1:16:28.7 | 0:03:36.5 | 0:31:02.3 | 5 | 1:08:21.0 | 5 | ||
6 | diplom | 4380 | HANSES Lena | 1999 | DAV Ulm | 2. / J 19 W | 1:16:59.7 | 0:04:07.5 | 0:30:46.8 | 4 | 1:09:01.0 | 6 | ||
7 | diplom | 4049 | SIMEONI Federica | 1972 | Sport Auer Obertillach | 2. / D 46 | 1:17:05.7 | 0:04:13.5 | 0:31:36.3 | 6 | 1:09:02.0 | 7 | ||
8 | diplom | 4043 | ŠTÁDLEROVÁ Šárka | 1994 | --- | 2. / D 21 | 1:19:33.0 | 0:06:40.7 | 0:31:40.1 | 7 | 1:10:55.0 | 8 | ||
9 | diplom | 4060 | ROCKSTROH Anna | 1998 | SV Trebsen | 3. / D 21 | 1:19:46.7 | 0:06:54.5 | 0:32:25.3 | 10 | 1:11:47.3 | 9 | ||
10 | diplom | 4008 | ENDERS Katrin | 1968 | SWV Goldlauter-Heidersbach | 1. / D 51 | 1:20:06.0 | 0:07:13.7 | 0:33:13.6 | 12 | 1:11:52.5 | 11 | ||
11 | diplom | 6016 | PIETSCH Marianne | 1968 | --- | 2. / D 51 | 1:20:06.5 | 0:07:14.2 | 0:33:12.1 | 11 | 1:11:49.0 | 10 | ||
12 | diplom | 4269 | BÖTTCHER Rika | 1998 | SC Buntenbock | 4. / D 21 | 1:20:45.0 | 0:07:52.7 | 0:33:40.8 | 16 | 1:12:41.8 | 12 | ||
13 | diplom | 4012 | KÖLBEL Sandra | 1973 | SC NORWEGER Annaberg | 3. / D 46 | 1:20:54.3 | 0:08:02.0 | 0:33:20.6 | 13 | 1:12:46.7 | 13 | ||
14 | diplom | 4021 | SCHWARZ Andrea | 1995 | --- | 5. / D 21 | 1:21:21.7 | 0:08:29.5 | 0:32:04.1 | 9 | 1:13:02.5 | 14 | ||
15 | diplom | 4383 | ENZENHOFER Gertraud | 1970 | SU Eidenberg | 4. / D 46 | 1:21:32.0 | 0:08:39.7 | 0:33:24.1 | 15 | 1:13:08.3 | 15 | ||
16 | diplom | 4362 | JURANKOVA Heidi | 2002 | X-Team BaNo K. Vary | 1. / J 17 W | 1:21:57.5 | 0:09:05.3 | 0:34:17.6 | 18 | 1:13:33.8 | 16 | ||
17 | diplom | 6001 | HEINEMANN Anne | 1973 | SV Robortron Dresden | 5. / D 46 | 1:22:26.7 | 0:09:34.5 | 0:34:21.1 | 19 | 1:13:47.0 | 18 | ||
18 | diplom | 4020 | NOWAK Leni | 1997 | --- | 6. / D 21 | 1:22:49.5 | 0:09:57.3 | 0:33:22.6 | 14 | 1:14:00.2 | 19 | ||
19 | diplom | 4015 | SPINDLER Pamela | 1982 | TSV Oberammergau | 1. / D 36 | 1:23:01.3 | 0:10:09.0 | 0:33:43.8 | 17 | 1:13:42.5 | 17 | ||
20 | diplom | 4466 | BRUNNER Eva | 2000 | ASV Ridnaun | 3. / J 19 W | 1:23:45.0 | 0:10:52.7 | 0:34:33.6 | 21 | 1:15:05.0 | 21 | ||
21 | diplom | 4094 | MEYER Theres | 1984 | --- | 1. / D 31 | 1:23:47.5 | 0:10:55.2 | 0:34:43.6 | 23 | 1:15:05.5 | 22 | ||
22 | diplom | 4117 | KUNER Heike | 1971 | SV-SZ Kniebis | 6. / D 46 | 1:23:54.0 | 0:11:01.7 | 0:34:51.1 | 24 | 1:14:52.8 | 20 | ||
23 | diplom | 3902 | EWALD Ida | 2004 | --- | 1. / J 15 W | 1:24:25.3 | 0:11:33.0 | 0:34:35.8 | 22 | 1:15:08.0 | 23 | ||
24 | diplom | 6009 | GRASSMANN Henriette | 1988 | TB Cannstatt | 2. / D 31 | 1:24:49.8 | 0:11:57.5 | 0:34:23.3 | 20 | 1:15:56.5 | 24 | ||
25 | diplom | 4442 | GREßMANN Wiebke | 1995 | xc-ski.de AHASHSEPN Skimarathon Team | 7. / D 21 | 1:27:19.5 | 0:14:27.3 | 0:36:08.8 | 27 | 1:18:09.0 | 27 | ||
26 | diplom | 4500 | MEILI Claudia | 1978 | --- | 3. / D 41 | 1:27:23.3 | 0:14:31.0 | 0:36:28.6 | 28 | 1:18:04.8 | 26 | ||
27 | diplom | 4114 | SCHMID Gabi | 1972 | PTSV Rosenheim | 7. / D 46 | 1:27:24.5 | 0:14:32.3 | 0:35:12.8 | 25 | 1:18:02.5 | 25 | ||
28 | diplom | 4075 | GINDHART Marina | 1995 | --- | 8. / D 21 | 1:27:53.5 | 0:15:01.3 | 0:35:46.9 | 26 | 1:18:37.8 | 28 | ||
29 | diplom | 4291 | ZELLER Regine | 1963 | SV Hinterstein | 1. / D 56 | 1:28:51.8 | 0:15:59.6 | 0:36:57.8 | 31 | 1:19:15.5 | 29 | ||
30 | diplom | 4351 | SAAL Kornelia | 1989 | Volllast Tri-Team Schongau | 9. / D 21 | 1:28:52.8 | 0:16:00.6 | 0:36:52.8 | 29 | 1:19:31.3 | 30 | ||
31 | diplom | 4452 | INKERMANN Marlis | 1977 | TriMotion Varioserv | 4. / D 41 | 1:29:35.5 | 0:16:43.3 | 0:37:55.1 | 37 | 1:20:13.0 | 33 | ||
32 | diplom | 4375 | BÖTTCHER Birgit | 1955 | SC Buntenbock | 1. / D 61 | 1:29:35.8 | 0:16:43.6 | 0:37:30.3 | 34 | 1:20:04.3 | 32 | ||
33 | diplom | 4128 | SELTER Sabine | 1968 | TV A | 3. / D 51 | 1:29:36.3 | 0:16:44.0 | 0:36:58.3 | 32 | 1:19:45.8 | 31 | ||
34 | diplom | 4369 | JÖRG Sabrina | 1990 | --- | 10. / D 21 | 1:29:46.3 | 0:16:54.0 | 0:38:23.6 | 41 | 1:20:39.8 | 35 | ||
35 | diplom | 6027 | VOGLER Barbara | 1982 | SG Einheit Berliner Bär | 2. / D 36 | 1:29:53.0 | 0:17:00.8 | 0:37:42.6 | 36 | 1:20:30.0 | 34 | ||
36 | diplom | 6091 | RIEß Kathrin | 1989 | RV Phoenix Augsburg | 11. / D 21 | 1:30:59.0 | 0:18:06.8 | 0:38:25.3 | 42 | 1:21:30.5 | 37 | ||
37 | diplom | 4099 | KENTER Ilka | 1961 | FCSS | 2. / D 56 | 1:31:17.0 | 0:18:24.8 | 0:37:25.6 | 33 | 1:21:26.8 | 36 | ||
38 | diplom | 6020 | SALA Laura | 1966 | us carisolo | 4. / D 51 | 1:31:25.0 | 0:18:32.8 | 0:38:16.8 | 40 | 1:21:41.5 | 38 | ||
39 | diplom | 4119 | GEGENFURTNER Magdalena | 1989 | TRISTAR Regensburg | 12. / D 21 | 1:31:32.0 | 0:18:39.8 | 0:39:37.1 | 45 | 1:21:51.8 | 39 | ||
40 | diplom | 6021 | KAGERBAUER Simone | 1977 | xc-ski.de AHASHSEPN Skimarathon Team | 5. / D 41 | 1:31:37.5 | 0:18:45.3 | 0:37:36.1 | 35 | 1:22:03.2 | 41 | ||
41 | diplom | 4214 | KROLOFF Leslie | 1953 | --- | 1. / D 66 | 1:31:38.8 | 0:18:46.6 | 0:38:39.1 | 44 | 1:21:59.3 | 40 | ||
42 | diplom | 6089 | ANGERER Christine | 1987 | SC Vachendorf | 3. / D 31 | 1:31:56.5 | 0:19:04.3 | 0:38:32.3 | 43 | 1:22:13.3 | 42 | ||
43 | diplom | 4424 | VASILEVA Anastasiay | 2004 | BODRYE | 2. / J 15 W | 1:32:09.8 | 0:19:17.5 | 0:36:52.8 | 29 | 1:22:14.5 | 43 | ||
44 | diplom | 4134 | MACHOVA Lenka | 1957 | Humanita Praha | 2. / D 61 | 1:32:47.3 | 0:19:55.0 | 0:37:55.3 | 38 | 1:22:35.8 | 44 | ||
45 | diplom | 6029 | ALT Prisca | 1993 | eintracht braunschweig | 13. / D 21 | 1:34:26.0 | 0:21:33.8 | 0:39:44.1 | 47 | 1:24:26.5 | 45 | ||
46 | diplom | 6097 | DLABALOVÁ Jana | 1981 | GLEDE Team | 3. / D 36 | 1:34:32.3 | 0:21:40.1 | 0:40:28.6 | 54 | 1:25:00.5 | 48 | ||
47 | diplom | 4339 | HOLLENSTEIN Lea | 2003 | --- | 1. / J 16 W | 1:34:55.3 | 0:22:03.1 | 0:37:58.1 | 39 | 1:25:13.3 | 49 | ||
48 | diplom | 4363 | JURANKOVA Dagmar | 1970 | X-Team BaNo K. Vary | 8. / D 46 | 1:35:05.5 | 0:22:13.3 | 0:39:40.1 | 46 | 1:24:52.0 | 46 | ||
49 | diplom | 4331 | FISCHER Michaela | 1989 | --- | 14. / D 21 | 1:35:06.6 | 0:22:14.3 | 0:40:03.3 | 48 | 1:24:52.3 | 47 | ||
50 | diplom | 4298 | GRESENS Charlotte | 1997 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 15. / D 21 | 1:36:18.3 | 0:23:26.0 | 0:40:24.8 | 53 | 1:26:04.3 | 50 | ||
51 | diplom | 6072 | KAAVER Siiri | 1964 | Sporttravel Estonia | 5. / D 51 | 1:36:37.8 | 0:23:45.5 | 0:40:42.6 | 56 | 1:26:21.3 | 51 | ||
52 | diplom | 4262 | ANASTASIA Ryzhova | 1977 | --- | 6. / D 41 | 1:36:39.6 | 0:23:47.3 | 0:41:09.1 | 59 | 1:26:29.8 | 52 | ||
53 | diplom | 4251 | KUPFER Lena | 2004 | SV Trebsen | 3. / J 15 W | 1:37:13.1 | 0:24:20.8 | 0:40:44.8 | 57 | 1:26:41.1 | 53 | ||
54 | diplom | 4157 | HOLECKOVA Yveta | 1976 | --- | 7. / D 41 | 1:37:13.3 | 0:24:21.1 | 0:40:13.9 | 52 | 1:26:41.3 | 54 | ||
55 | diplom | 6063 | KLINGER Gunda | 1962 | SV 07 Annaberg | 3. / D 56 | 1:37:23.1 | 0:24:30.8 | 0:41:17.4 | 60 | 1:27:02.3 | 57 | ||
56 | diplom | 4444 | NORDAHL Stina | 1969 | --- | 9. / D 46 | 1:37:25.6 | 0:24:33.3 | 0:40:11.6 | 51 | 1:26:43.8 | 55 | ||
57 | diplom | 6065 | VASILEVA Natalia | 1974 | BODRYE | 8. / D 41 | 1:37:29.8 | 0:24:37.6 | 0:40:10.6 | 50 | 1:26:49.6 | 56 | ||
58 | diplom | 4149 | HEUER Marie | 1992 | BTSV Eintracht Ski | 16. / D 21 | 1:37:32.8 | 0:24:40.5 | 0:41:27.8 | 63 | 1:27:31.3 | 58 | ||
59 | diplom | 4470 | WEINBUCHNER Susanne | 1991 | --- | 17. / D 21 | 1:37:46.6 | 0:24:54.3 | 0:44:06.2 | 78 | 1:28:09.1 | 61 | ||
60 | diplom | 4499 | BUSKE Matilda | 1979 | --- | 4. / D 36 | 1:38:30.3 | 0:25:38.0 | 0:41:54.8 | 65 | 1:28:17.3 | 64 | ||
61 | diplom | 4066 | GÜNTHER Susann | 1975 | FC Erzgebirge Aue Abteilung Ski | 9. / D 41 | 1:38:52.6 | 0:26:00.3 | 0:40:47.1 | 58 | 1:27:46.8 | 59 | ||
62 | diplom | 4216 | LOSNEGARD Liv | 1951 | Fagernes IL | 2. / D 66 | 1:39:07.8 | 0:26:15.5 | 0:41:18.4 | 61 | 1:28:14.1 | 62 | ||
63 | diplom | 6069 | SCHIMMEL Brgitte | 1962 | --- | 4. / D 56 | 1:39:08.6 | 0:26:16.3 | 0:41:24.6 | 62 | 1:28:16.3 | 63 | ||
64 | diplom | 4323 | REISMANN Anita | 1978 | Post SV Weilheim | 10. / D 41 | 1:39:29.3 | 0:26:37.0 | 0:42:49.7 | 69 | 1:28:49.0 | 65 | ||
65 | diplom | 4116 | EITZENBERGER Franziska | 1995 | --- | 18. / D 21 | 1:39:37.1 | 0:26:44.8 | 0:40:35.1 | 55 | 1:29:06.5 | 66 | ||
66 | diplom | 6079 | HANDEL Claudia | 1965 | RV Neptun Konstanz | 6. / D 51 | 1:39:46.8 | 0:26:54.5 | 0:40:09.1 | 49 | 1:28:06.1 | 60 | ||
67 | diplom | 4221 | PLAČKOVÁ Gabriela | 1990 | GLEDE Team | 19. / D 21 | 1:41:25.6 | 0:28:33.3 | 0:43:12.4 | 73 | 1:30:48.6 | 68 | ||
68 | diplom | 4215 | ZAFREN Christina | 1953 | Nordic Skiing Association fo Anchorage | 3. / D 66 | 1:41:25.6 | 0:28:33.3 | 0:43:06.9 | 70 | 1:30:35.1 | 67 | ||
69 | diplom | 4460 | SCHÄFER Lenka | 1960 | --- | 5. / D 56 | 1:41:58.6 | 0:29:06.3 | 0:41:32.3 | 64 | 1:31:09.3 | 69 | ||
70 | diplom | 4124 | ROUSSEAU Sabine | 1970 | --- | 10. / D 46 | 1:42:17.1 | 0:29:24.8 | 0:42:35.1 | 67 | 1:31:13.8 | 70 | ||
71 | diplom | 4280 | MÜLLER-KUCKELBERG Katja | 2000 | SG Klotzsche | 4. / J 19 W | 1:42:41.8 | 0:29:49.6 | 0:43:11.9 | 72 | 1:32:00.8 | 73 | ||
72 | diplom | 4024 | ABERG Erika | 1978 | --- | 11. / D 41 | 1:42:48.8 | 0:29:56.6 | 0:43:39.4 | 76 | 1:31:58.3 | 72 | ||
73 | diplom | 4142 | JENÍČKOVÁ Irena | 1982 | HO Přírodní Vědy | 5. / D 36 | 1:43:18.3 | 0:30:26.1 | 0:43:10.2 | 71 | 1:31:54.8 | 71 | ||
74 | diplom | 4165 | MÖBIUS Annett | 1963 | Hohburger SV 1990 | 6. / D 56 | 1:43:29.6 | 0:30:37.3 | 0:42:44.9 | 68 | 1:32:06.8 | 74 | ||
75 | diplom | 4158 | NYMAN Lone Beth | 1975 | Pulpit Rock | 12. / D 41 | 1:44:08.6 | 0:31:16.3 | 0:43:34.8 | 75 | 1:32:42.6 | 77 | ||
76 | diplom | 4425 | GROLL Carolin | 1990 | --- | 20. / D 21 | 1:44:12.6 | 0:31:20.3 | 0:43:27.9 | 74 | 1:32:24.8 | 75 | ||
77 | diplom | 4267 | GOERITZ Leonie | 2001 | SC Buntenbock | 2. / J 17 W | 1:44:14.9 | 0:31:22.6 | 0:42:21.4 | 66 | 1:32:37.8 | 76 | ||
78 | diplom | 4103 | SHAPIROVA Raissa | 1974 | --- | 13. / D 41 | 1:44:33.1 | 0:31:40.8 | 0:44:02.9 | 77 | 1:33:17.3 | 78 | ||
79 | diplom | 4422 | PILLE Palumaa | 1974 | --- | 14. / D 41 | 1:45:22.8 | 0:32:30.6 | 0:44:26.7 | 80 | 1:34:29.8 | 79 | ||
80 | diplom | 4319 | TETZLAFF Susanne | 1975 | Freiwasser Hühner | 15. / D 41 | 1:46:14.6 | 0:33:22.3 | 0:44:14.0 | 79 | 1:34:50.8 | 80 | ||
81 | diplom | 4154 | MÜLLER Carola | 1962 | Hohburger Sportverein | 7. / D 56 | 1:46:28.3 | 0:33:36.1 | 0:45:09.1 | 83 | 1:34:57.1 | 81 | ||
82 | diplom | 6071 | MOTTUS Aive | 1967 | Sporttravel Estonia | 7. / D 51 | 1:47:48.3 | 0:34:56.1 | 0:45:14.2 | 84 | 1:36:34.7 | 82 | ||
83 | diplom | 4329 | EKLOV Helena | 1971 | --- | 11. / D 46 | 1:48:30.6 | 0:35:38.3 | 0:47:47.9 | 93 | 1:37:28.8 | 87 | ||
84 | diplom | 4178 | KLEIN Brigitte | 1964 | Mondsee | 8. / D 51 | 1:48:52.8 | 0:36:00.6 | 0:45:08.3 | 82 | 1:36:49.6 | 83 | ||
85 | diplom | 4408 | STUPAR Meta | 1960 | --- | 8. / D 56 | 1:49:02.8 | 0:36:10.6 | 0:45:50.3 | 87 | 1:37:16.8 | 86 | ||
86 | diplom | 4162 | HIRSCH Susann | 1971 | --- | 12. / D 46 | 1:49:24.6 | 0:36:32.3 | 0:45:31.6 | 86 | 1:37:15.8 | 84 | ||
87 | diplom | 6035 | GROßE Anke | 1965 | Hohburger Sportverein | 9. / D 51 | 1:49:25.1 | 0:36:32.8 | 0:45:29.3 | 85 | 1:37:16.1 | 85 | ||
88 | diplom | 4208 | DANIEL Monika | 1971 | DAV- Kempten | 13. / D 46 | 1:49:55.3 | 0:37:03.1 | 0:47:44.6 | 92 | 1:37:59.6 | 88 | ||
89 | diplom | 4243 | DOLL Agnes | 1985 | --- | 4. / D 31 | 1:49:56.6 | 0:37:04.3 | 0:48:52.1 | 99 | 1:38:53.3 | 91 | ||
90 | diplom | 4218 | SULONEN Leena | 1961 | Tampereen Maratonklubi | 9. / D 56 | 1:50:07.6 | 0:37:15.3 | 0:47:36.9 | 91 | 1:38:48.6 | 90 | ||
91 | diplom | 4278 | HILDEBRAND Elke | 1965 | --- | 10. / D 51 | 1:50:28.9 | 0:37:36.6 | 0:47:05.8 | 89 | 1:38:37.8 | 89 | ||
92 | diplom | 4340 | BOYD Olivia | 1991 | --- | 21. / D 21 | 1:50:50.6 | 0:37:58.3 | 0:48:13.2 | 97 | 1:39:30.8 | 92 | ||
93 | diplom | 4333 | RYAZANOVA Elena | 1983 | GoldFinch Team | 6. / D 36 | 1:51:10.4 | 0:38:18.1 | 0:47:08.3 | 90 | 1:39:44.0 | 93 | ||
94 | diplom | 4276 | WENGENMAYR Ulrike | 1968 | DJK Augsburg Hochzoll | 11. / D 51 | 1:51:10.9 | 0:38:18.6 | 0:46:38.9 | 88 | 1:39:47.1 | 94 | ||
95 | diplom | 4182 | CLEMENT Christine | 1952 | --- | 4. / D 66 | 1:52:39.6 | 0:39:47.4 | 0:47:50.4 | 94 | 1:40:31.8 | 95 | ||
96 | diplom | 4308 | LEBOWITZ Gretchen | 1973 | --- | 14. / D 46 | 1:53:39.6 | 0:40:47.4 | 0:48:42.4 | 98 | 1:41:36.6 | 96 | ||
97 | diplom | 4151 | SCHOTT Claudia | 1976 | Post SV Nürnberg | 16. / D 41 | 1:55:46.4 | 0:42:54.1 | 0:53:07.4 | 120 | 1:43:54.8 | 97 | ||
98 | diplom | 4451 | WELLMAN Milana | 1967 | --- | 12. / D 51 | 1:57:21.1 | 0:44:28.9 | 0:48:07.1 | 96 | 1:44:04.8 | 98 | ||
99 | diplom | 4173 | WIDANI Claudia | 1967 | Klinikum Dritter Orden München | 13. / D 51 | 1:57:27.2 | 0:44:34.9 | 0:47:58.4 | 95 | 1:44:29.8 | 99 | ||
100 | diplom | 4181 | ZIEGLTRUM Andrea | 1975 | SC Münchberg | 17. / D 41 | 1:57:28.4 | 0:44:36.1 | 0:50:22.2 | 106 | 1:44:51.1 | 101 |