Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 9 km | # | 17 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 4032 | CIPRIAN Stefano | 1972 | sport auer obertilliach | 1:06:14.5 | 0:00:00.0 | 0:27:45.5 | 1 | 0:59:27.7 | 1 | ||
2 | diplom | 4003 | GAFFAL Peter | 1971 | SK Berchtesgaden | 1:14:49.2 | 0:08:34.7 | 0:30:18.5 | 3 | 1:07:25.7 | 2 | ||
3 | diplom | 4455 | WEIß Stefan | 1970 | TSV Roßhauzpten | 1:14:56.3 | 0:08:41.7 | 0:31:05.5 | 5 | 1:07:26.0 | 3 | ||
4 | diplom | 6006 | KOCH Viktor | 1972 | trierer Mannschaft | 1:15:29.2 | 0:09:14.7 | 0:31:00.3 | 4 | 1:07:39.7 | 4 | ||
5 | diplom | 4040 | SCHLIERENZAUER Martin | 1970 | LLC Längenfeld | 1:15:36.8 | 0:09:22.2 | 0:30:17.5 | 2 | 1:07:49.0 | 5 | ||
6 | diplom | 4242 | EWALD Christian | 1972 | Highland Nordic | 1:16:47.7 | 0:10:33.2 | 0:32:03.1 | 7 | 1:08:45.5 | 6 | ||
7 | diplom | 4035 | URBAN Rostislav | 1973 | Ski klub Šumperk | 1:18:00.5 | 0:11:45.9 | 0:32:01.3 | 6 | 1:10:16.5 | 7 | ||
8 | diplom | 4048 | BRUNNER Robert | 1973 | Long-Vonn-Distance | 1:20:58.5 | 0:14:43.9 | 0:33:04.6 | 8 | 1:12:49.3 | 8 | ||
9 | diplom | 6015 | WEIKERT Steffen | 1970 | Bikerts Berlin | 1:21:23.7 | 0:15:09.2 | 0:33:34.8 | 12 | 1:13:06.3 | 9 | ||
10 | diplom | 4253 | LORINO Giuseppe | 1969 | --- | 1:21:34.3 | 0:15:19.7 | 0:33:57.1 | 14 | 1:13:07.5 | 10 | ||
11 | diplom | 4259 | KUBIAK Bernd | 1970 | MADSHUS Racing Team | 1:21:36.8 | 0:15:22.3 | 0:33:32.3 | 11 | 1:13:08.8 | 11 | ||
12 | diplom | 6087 | DAVIDSON Georg | 1970 | --- | 1:21:37.0 | 0:15:22.5 | 0:33:22.3 | 9 | 1:13:10.0 | 13 | ||
13 | diplom | 4462 | HARBAUER Georg | 1971 | LG Würzburg | 1:21:37.2 | 0:15:22.7 | 0:33:42.3 | 13 | 1:13:09.3 | 12 | ||
14 | diplom | 4047 | MAJER Jan | 1973 | Silvini Madshus team | 1:21:56.8 | 0:15:42.2 | 0:33:24.3 | 10 | 1:13:32.5 | 14 | ||
15 | diplom | 4360 | JURANEK Tomas | 1972 | X-Team BaNo K. Vary | 1:21:57.5 | 0:15:43.0 | 0:34:14.8 | 15 | 1:13:33.3 | 15 | ||
16 | diplom | 4346 | HOLZ Daniel | 1971 | SV Herlazhofen | 1:22:26.2 | 0:16:11.7 | 0:34:37.1 | 17 | 1:13:48.3 | 16 | ||
17 | diplom | 6094 | FREILIBS Edgars | 1972 | Paul Strychnins University Hospital | 1:22:47.0 | 0:16:32.5 | 0:34:47.6 | 18 | 1:14:26.5 | 18 | ||
18 | diplom | 4130 | PONGRATZ Norbert | 1969 | TSV Weilheim | 1:22:55.8 | 0:16:41.2 | 0:34:36.8 | 16 | 1:14:16.5 | 17 | ||
19 | diplom | 6011 | GRÄBERT Carsten | 1972 | WSV Oberaudorf | 1:25:33.3 | 0:19:18.7 | 0:35:28.1 | 19 | 1:16:18.3 | 19 | ||
20 | diplom | 4052 | FLÜß Michael | 1970 | TB Cannstatt Triathlon | 1:27:25.8 | 0:21:11.3 | 0:35:51.6 | 20 | 1:18:14.3 | 20 | ||
21 | diplom | 4393 | KRAUS Günther | 1969 | ESV Bad Bayersoien | 1:27:27.3 | 0:21:12.7 | 0:37:01.1 | 23 | 1:18:24.8 | 21 | ||
22 | diplom | 4311 | DREHER Claus | 1970 | --- | 1:28:51.3 | 0:22:36.7 | 0:36:24.6 | 21 | 1:19:49.1 | 23 | ||
23 | diplom | 4120 | PENZKOFER Mario | 1972 | FC Zandt | 1:29:34.3 | 0:23:19.7 | 0:37:07.8 | 24 | 1:20:04.0 | 24 | ||
24 | diplom | 4026 | VOGL Martin | 1972 | --- | 1:29:35.5 | 0:23:21.0 | 0:36:34.4 | 22 | 1:19:48.5 | 22 | ||
25 | diplom | 4286 | KILMI Jaak | 1973 | --- | 1:29:51.8 | 0:23:37.3 | 0:38:55.8 | 29 | 1:20:39.8 | 25 | ||
26 | diplom | 4121 | UHL Marcus | 1970 | --- | 1:31:16.8 | 0:25:02.3 | 0:38:33.8 | 27 | 1:21:47.5 | 26 | ||
27 | diplom | 4309 | KÖPF Robert | 1970 | --- | 1:31:35.8 | 0:25:21.2 | 0:37:10.8 | 25 | 1:21:48.8 | 27 | ||
28 | diplom | 4376 | HEUß Michaela | 1972 | Rüsselsheimer Ruder-Klub 08 e. V. | 1:32:00.8 | 0:25:46.2 | 0:38:35.3 | 28 | 1:22:16.8 | 28 | ||
29 | diplom | 4341 | VOLLMER Werner | 1969 | --- | 1:33:37.0 | 0:27:22.5 | 0:39:13.9 | 30 | 1:23:43.0 | 29 | ||
30 | diplom | 4290 | NIGG Reto | 1973 | TriMotion Varioserv | 1:34:32.8 | 0:28:18.3 | 0:39:38.8 | 32 | 1:24:29.0 | 30 | ||
31 | diplom | 4054 | MAAR Frank | 1971 | Curling Zillertal | 1:35:08.0 | 0:28:53.5 | 0:39:22.1 | 31 | 1:24:53.0 | 31 | ||
32 | diplom | 4313 | HANDEL Otto | 1971 | RV Neptun Konstanz | 1:36:43.6 | 0:30:29.0 | 0:40:12.6 | 33 | 1:26:12.0 | 32 | ||
33 | diplom | 4289 | TOPS Andri | 1971 | Sporttravel Estonia | 1:37:30.3 | 0:31:15.8 | 0:41:27.8 | 35 | 1:27:36.3 | 35 | ||
34 | diplom | 6056 | GETTO Rainer | 1969 | --- | 1:37:44.6 | 0:31:30.0 | 0:41:35.1 | 36 | 1:27:22.8 | 33 | ||
35 | diplom | 4279 | WÖHL Germar | 1971 | SG Klotzsche | 1:37:44.6 | 0:31:30.0 | 0:41:20.3 | 34 | 1:27:26.3 | 34 | ||
36 | diplom | 4468 | DIMBATH Roland | 1971 | --- | 1:37:51.1 | 0:31:36.5 | 0:38:18.1 | 26 | 1:28:08.0 | 36 | ||
37 | diplom | 4153 | PROSKE Jan | 1971 | Strassenräuber Geithain | 1:41:11.8 | 0:34:57.3 | 0:43:36.6 | 38 | 1:30:32.5 | 37 | ||
38 | diplom | 4206 | WALTHER Tobias | 1973 | --- | 1:42:01.1 | 0:35:46.5 | 0:41:51.6 | 37 | 1:31:11.1 | 38 | ||
39 | diplom | 4196 | FRÖHLICH Claus | 1971 | TSV Landsberg | 1:44:02.8 | 0:37:48.3 | 0:44:44.4 | 40 | 1:32:55.3 | 39 | ||
40 | diplom | 4428 | MEINERT Mike | 1973 | --- | 1:44:21.6 | 0:38:07.1 | 0:44:12.9 | 39 | 1:33:02.3 | 40 | ||
41 | diplom | 4398 | SÖDERBLOM Pär | 1970 | Sipoo vargarna | 1:48:19.1 | 0:42:04.5 | 0:48:15.9 | 41 | 1:37:28.8 | 41 | ||
42 | diplom | 4252 | SCHOTT Markus | 1970 | Post SV Nürnberg | 1:55:45.9 | 0:49:31.3 | 0:53:04.9 | 44 | 1:43:51.3 | 43 | ||
43 | diplom | 4498 | NOTHAAS Rainer | 1973 | --- | 1:56:19.1 | 0:50:04.6 | 0:48:45.4 | 42 | 1:43:50.8 | 42 | ||
44 | diplom | 6060 | ELDER VON KOCH Franz | 1972 | Klinikum Dritter Orden München | 1:59:43.6 | 0:53:29.1 | 0:49:02.4 | 43 | 1:46:09.9 | 44 | ||
45 | diplom | 4256 | POHL Thomas | 1973 | Aloha Team | 2:08:48.9 | 1:02:34.4 | 0:56:44.7 | 45 | 1:54:55.9 | 45 | ||
46 | diplom | 6049 | STREUSSNIG Matthias | 1973 | MTV 1862 Pfaffenhofen | 2:31:12.7 | 1:24:58.2 | 1:03:22.9 | 47 | 2:14:40.2 | 46 | ||
47 | diplom | 4190 | BRUNZLOW André | 1969 | --- | 2:35:36.3 | 1:29:21.7 | 1:02:10.4 | 46 | 2:17:51.7 | 47 | ||
48 | diplom | 3325 | DEMBOURG Lionel | 1970 | --- | 3:42:01.7 | 2:35:47.2 | 1:30:06.7 | 49 | 3:20:14.6 | 48 | ||
49 | diplom | 3348 | CULLELL Claude | 1972 | --- | 3:44:20.5 | 2:38:06.0 | 1:29:55.0 | 48 | 3:21:24.1 | 49 | ||
50 | diplom | 3266 | HEROULT François | 1971 | --- | 4:48:31.5 | 3:42:16.9 | 1:41:18.5 | 50 | 4:11:45.0 | 50 | ||
--- | 4053 | FLÜß Michael | 1970 | TB Cannstatt Triathlon | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4131 | GERLACH Roman | 1972 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4135 | STORCH Robert | 1971 | R2010 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4250 | SCHREMPP Stefan | 1971 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4273 | KOTELNIKOV Gleb | 1972 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4295 | HEINEMANN Björn | 1973 | SV Robortron Dresden | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4296 | MASHKOVTSEV Nikita | 1972 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6032 | JÄHNIG Thomas | 1969 | Stralsunder Brigade | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |