Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 9 km | # | 17 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 4334 | BICOVA Karolina | 1978 | Vltava Fund Ski Team | 1:12:52.2 | 0:00:00.0 | 0:29:57.8 | 1 | 1:05:23.5 | 1 | ||
2 | diplom | 4330 | HENRIO-SYZ Annette | 1976 | --- | 1:15:35.7 | 0:02:43.5 | 0:31:59.6 | 2 | 1:07:48.5 | 2 | ||
3 | diplom | 4500 | MEILI Claudia | 1978 | --- | 1:27:23.3 | 0:14:31.0 | 0:36:28.6 | 3 | 1:18:04.8 | 3 | ||
4 | diplom | 4452 | INKERMANN Marlis | 1977 | TriMotion Varioserv | 1:29:35.5 | 0:16:43.3 | 0:37:55.1 | 5 | 1:20:13.0 | 4 | ||
5 | diplom | 6021 | KAGERBAUER Simone | 1977 | xc-ski.de AHASHSEPN Skimarathon Team | 1:31:37.5 | 0:18:45.3 | 0:37:36.1 | 4 | 1:22:03.2 | 5 | ||
6 | diplom | 4262 | ANASTASIA Ryzhova | 1977 | --- | 1:36:39.6 | 0:23:47.3 | 0:41:09.1 | 9 | 1:26:29.8 | 6 | ||
7 | diplom | 4157 | HOLECKOVA Yveta | 1976 | --- | 1:37:13.3 | 0:24:21.1 | 0:40:13.9 | 7 | 1:26:41.3 | 7 | ||
8 | diplom | 6065 | VASILEVA Natalia | 1974 | BODRYE | 1:37:29.8 | 0:24:37.6 | 0:40:10.6 | 6 | 1:26:49.6 | 8 | ||
9 | diplom | 4066 | GÜNTHER Susann | 1975 | FC Erzgebirge Aue Abteilung Ski | 1:38:52.6 | 0:26:00.3 | 0:40:47.1 | 8 | 1:27:46.8 | 9 | ||
10 | diplom | 4323 | REISMANN Anita | 1978 | Post SV Weilheim | 1:39:29.3 | 0:26:37.0 | 0:42:49.7 | 10 | 1:28:49.0 | 10 | ||
11 | diplom | 4024 | ABERG Erika | 1978 | --- | 1:42:48.8 | 0:29:56.6 | 0:43:39.4 | 12 | 1:31:58.3 | 11 | ||
12 | diplom | 4158 | NYMAN Lone Beth | 1975 | Pulpit Rock | 1:44:08.6 | 0:31:16.3 | 0:43:34.8 | 11 | 1:32:42.6 | 12 | ||
13 | diplom | 4103 | SHAPIROVA Raissa | 1974 | --- | 1:44:33.1 | 0:31:40.8 | 0:44:02.9 | 13 | 1:33:17.3 | 13 | ||
14 | diplom | 4422 | PILLE Palumaa | 1974 | --- | 1:45:22.8 | 0:32:30.6 | 0:44:26.7 | 15 | 1:34:29.8 | 14 | ||
15 | diplom | 4319 | TETZLAFF Susanne | 1975 | Freiwasser Hühner | 1:46:14.6 | 0:33:22.3 | 0:44:14.0 | 14 | 1:34:50.8 | 15 | ||
16 | diplom | 4151 | SCHOTT Claudia | 1976 | Post SV Nürnberg | 1:55:46.4 | 0:42:54.1 | 0:53:07.4 | 20 | 1:43:54.8 | 16 | ||
17 | diplom | 4181 | ZIEGLTRUM Andrea | 1975 | SC Münchberg | 1:57:28.4 | 0:44:36.1 | 0:50:22.2 | 17 | 1:44:51.1 | 18 | ||
18 | diplom | 4164 | WOLFRAM Stefanie | 1978 | Laufladen Erfurt OCR Team | 1:57:28.9 | 0:44:36.6 | 0:50:33.9 | 18 | 1:44:48.1 | 17 | ||
19 | diplom | 4168 | MAVIUS Linda | 1978 | --- | 2:00:57.9 | 0:48:05.6 | 0:49:43.7 | 16 | 1:48:01.6 | 19 | ||
20 | diplom | 4274 | PAAL Epp | 1975 | --- | 2:02:16.2 | 0:49:23.9 | 0:52:29.1 | 19 | 1:48:29.9 | 20 | ||
21 | diplom | 4338 | MALETINA Anastasiya | 1976 | I Love Supersport | 2:53:55.1 | 1:41:02.8 | 1:16:18.9 | 21 | 2:35:17.5 | 21 | ||
22 | diplom | 3208 | ENOS Heather | 1977 | --- | 4:29:05.9 | 3:16:13.6 | 1:41:25.8 | 22 | 4:00:10.9 | 22 | ||
--- | 4057 | FLÜß Kerstin | 1977 | TB Cannstatt Triathlon | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4172 | SCHILLING Daniela | 1977 | Skiclub Girkhausen | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4320 | MÜLLER Michaela | 1977 | MADSHUS Racing Team | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4413 | WUERFEL Sabine | 1974 | Kanuclub Magdeburg | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |