CARDION Karlův běh - Karlův běh - memoriál Jana Pravečka + dětské závody
DATUM : | 16.2.2019 | MÍSTO : | Boží Dar |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5172 | ŠEDIVÝ Antonín | 2011 | Bicykl Team Ústí nad Labem | 1. / M8 | 0:02:26.7 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 5321 | ŠEBESTOVÁ Sára | 2011 | TJ RADON Vysoká Pec | 1. / W8 | 0:02:33.7 | 0:00:07.0 | |
3 | diplom | 5254 | CHALUPA Mikuláš | 2011 | Biatlon Klub Ostrov | 2. / M8 | 0:02:37.7 | 0:00:10.9 | |
4 | diplom | 5192 | KORELLUS Jakub | 2011 | Ski klub Karlovy Vary | 3. / M8 | 0:02:51.7 | 0:00:24.9 | |
5 | diplom | 5305 | PERGLER Eliáš | 2012 | --- | 4. / M8 | 0:02:54.2 | 0:00:27.4 | |
6 | diplom | 5248 | TURKOVÁ Klára | 2011 | LK Slovan Karlovy Vary | 2. / W8 | 0:02:57.7 | 0:00:30.9 | |
7 | diplom | 5247 | KROUPA Daniel | 2011 | LK Slovan Karlovy Vary | 5. / M8 | 0:03:01.5 | 0:00:34.7 | |
8 | diplom | 5325 | HAVEL Vojta | 2011 | Olfin Car Ski Team | 6. / M8 | 0:03:07.5 | 0:00:40.7 | |
9 | diplom | 5294 | ROZKOŠNÁ Erika | 2011 | KB Blansko | 3. / W8 | 0:03:10.0 | 0:00:43.2 | |
10 | diplom | 5249 | BAUEROVÁ Lucie | 2012 | LK Slovan Karlovy Vary | 4. / W8 | 0:03:12.0 | 0:00:45.2 | |
11 | diplom | 5334 | BĚLINA Richard | 2011 | --- | 7. / M8 | 0:03:17.5 | 0:00:50.7 | |
12 | diplom | 5352 | KOTLÁŘÍK Ondřej | 2011 | --- | 8. / M8 | 0:03:18.7 | 0:00:51.9 | |
13 | diplom | 5322 | PILÁT Lukáš | 2012 | TJ RADON Vysoká Pec | 9. / M8 | 0:03:20.0 | 0:00:53.2 | |
14 | diplom | 5176 | MRÁZOVÁ Lucie | 2012 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 5. / W8 | 0:03:27.5 | 0:01:00.7 | |
15 | diplom | 5329 | BUNKA Hubert | 2012 | Moravan Louňovice | 10. / M8 | 0:03:28.7 | 0:01:01.9 | |
16 | diplom | 5381 | KUNEŠ Matěj | 2013 | LK Slovan K. Vary | 11. / M8 | 0:03:30.7 | 0:01:03.9 | |
17 | diplom | 5343 | KUPEC Robin | 2012 | --- | 12. / M8 | 0:03:44.0 | 0:01:17.2 | |
18 | diplom | 5323 | ŠPERLOVÁ Kateřina | 2013 | TJ RADON Vysoká Pec | 6. / W8 | 0:03:48.0 | 0:01:21.2 | |
19 | diplom | 5368 | MARTIN Michal | 2011 | --- | 13. / M8 | 0:04:00.2 | 0:01:33.4 | |
20 | diplom | 5193 | POZNER Adam | 2012 | SK Zeleneč | 14. / M8 | 0:04:06.2 | 0:01:39.5 | |
21 | diplom | 5336 | BLAHUTOVÁ Barbora | 2012 | --- | 7. / W8 | 0:04:08.5 | 0:01:41.7 | |
22 | diplom | 5255 | NOVÁK Štěpán | 2012 | Biatlon Klub Ostrov | 15. / M8 | 0:04:10.0 | 0:01:43.2 | |
23 | diplom | 5328 | KVAPIL Kryštof | 2012 | SKI K. Vary | 16. / M8 | 0:04:14.2 | 0:01:47.4 | |
24 | diplom | 5360 | ZEMANOVÁ Cecílie | 2012 | --- | 8. / W8 | 0:04:29.7 | 0:02:03.0 | |
25 | diplom | 5380 | KUNEŠ Tomáš | 2013 | --- | 17. / M8 | 0:04:46.5 | 0:02:19.7 | |
26 | diplom | 5361 | GASSEROVÁ Sofie | 2011 | --- | 9. / W8 | 0:04:49.5 | 0:02:22.7 | |
27 | diplom | 5290 | BARTOSINSKÁ Stela | 2012 | --- | 10. / W8 | 0:04:51.8 | 0:02:25.0 | |
28 | diplom | 5355 | LAZUROVÁ Berta | 2011 | SKI Nordic Mar. Lázně | 11. / W8 | 0:04:53.8 | 0:02:27.0 | |
29 | diplom | 5331 | ŠILHAN Kryštof | 2013 | WiTTE bike team | 18. / M8 | 0:05:23.2 | 0:02:56.5 | |
30 | diplom | 5384 | KREUZIGEROVÁ Viktorie | 2014 | --- | 12. / W8 | 0:06:16.5 | 0:03:49.7 | |
31 | diplom | 5337 | PRŮCHOVÁ Julie | 2011 | BTT Libochovice | 13. / W8 | 0:06:21.3 | 0:03:54.5 | |
32 | diplom | 5313 | MIŠEK Michal | 2013 | TJ RADON Vysoká Pec | 19. / M8 | 0:06:34.8 | 0:04:08.0 | |
33 | diplom | 5285 | SVOBODA Lukáš | 2012 | --- | 20. / M8 | 0:06:53.3 | 0:04:26.5 | |
34 | diplom | 5362 | GASSEROVÁ šarlota | 2013 | --- | 14. / W8 | 0:07:56.5 | 0:05:29.7 | |
35 | diplom | 5256 | CHALUPOVÁ Julie | 2014 | Biatlon Klub Ostrov | 15. / W8 | 0:08:02.8 | 0:05:36.0 | |
36 | diplom | 5324 | KŘÍŽOVÁ Ella | 2016 | TJ RADON Vysoká Pec | 16. / W8 | 0:10:04.0 | 0:07:37.2 | |
37 | diplom | 5371 | KOLESÁR Albert | 2013 | USK Praha plavání | 21. / M8 | 0:10:49.0 | 0:08:22.2 | |
38 | diplom | 5375 | ŠPERLOVÁ Marie | 2016 | TJ RADON Vysoká Pec | 17. / W8 | 0:15:01.0 | 0:12:34.2 | |
39 | diplom | 5373 | KOLESÁROVÁ Marie | 2014 | USK Praha plavání | 18. / W8 | 0:15:53.8 | 0:13:27.0 | |
40 | diplom | 5291 | ERETOVÁ Andula | 2015 | --- | 19. / W8 | 0:17:36.8 | 0:15:10.0 | |
--- | 5246 | NDUWIMANA Ania | 2011 | LK Slovan Karlovy Vary | . / W8 | DNS | --- |