Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 27 | HAVRAN Marko | 2003 | Športový klub polície Levoča | 1. / Mladší dorastenci | 0:20:57.7 | 0:00:00.0 | |
2 | 23 | DANKO Radovan | 2003 | LK Ski Team JASE Látky | 2. / Mladší dorastenci | 0:21:32.7 | 0:00:35.0 | |
3 | 26 | UHRÍN Ignác | 2003 | ŠK Kriváň Važec | 3. / Mladší dorastenci | 0:22:13.6 | 0:01:15.9 | |
4 | 30 | BYSTRIANSKY Marek | 2003 | LK Ski Team JASE Látky | 4. / Mladší dorastenci | 0:22:22.1 | 0:01:24.4 | |
5 | 25 | SLOBODA Matúš | 2004 | škp Banská Bystrica | 5. / Mladší dorastenci | 0:22:23.8 | 0:01:26.1 | |
6 | 29 | GORDULIČ Erik | 2004 | MKL Kremnica | 6. / Mladší dorastenci | 0:22:58.2 | 0:02:00.5 | |
7 | 28 | POLC Patrik | 2004 | ŠK Kriváň Važec | 7. / Mladší dorastenci | 0:23:01.9 | 0:02:04.2 | |
8 | 52 | BEŤKO Samuel | 2003 | BK OPALISKO Závažná Poruba | 8. / Mladší dorastenci | 0:23:22.6 | 0:02:24.9 | |
9 | 31 | ADAMOV Šimon | 2004 | TJ TATRAN Hybe LO | 9. / Mladší dorastenci | 0:24:22.4 | 0:03:24.7 | |
10 | 53 | BUKASOVÁ Veronika | 2003 | BK OPALISKO Závažná Poruba | 1. / Mladšie dorastenky | 0:24:27.7 | 0:03:30.0 | |
11 | 40 | CHLEBOVÁ Ivana | 2003 | KBL Jasná | 2. / Mladšie dorastenky | 0:24:42.0 | 0:03:44.3 | |
12 | 32 | ANTAL Samuel | 2004 | Športový klub polície Levoča | 10. / Mladší dorastenci | 0:24:47.1 | 0:03:49.4 | |
13 | 37 | KLEINOVÁ Sofia | 2004 | ŠK Kriváň Važec | 3. / Mladšie dorastenky | 0:24:54.0 | 0:03:56.3 | |
14 | 38 | CHUDÍKOVÁ Paulína | 2003 | Sport Rysy Klub | 4. / Mladšie dorastenky | 0:24:54.8 | 0:03:57.1 | |
15 | 33 | DOVALA Adam | 2003 | LK Hriňová | 11. / Mladší dorastenci | 0:24:55.8 | 0:03:58.1 | |
16 | 54 | PIATKOVÁ Ema | 2004 | BK OPALISKO Závažná Poruba | 5. / Mladšie dorastenky | 0:25:43.3 | 0:04:45.6 | |
17 | 34 | VRANSKÝ Matej | 2003 | ŠK Železiarne Podbrezová | 12. / Mladší dorastenci | 0:26:12.8 | 0:05:15.1 | |
18 | 42 | KOLEKOVÁ Lenka | 2004 | Sport Rysy Klub | 6. / Mladšie dorastenky | 0:27:11.7 | 0:06:14.0 | |
19 | 49 | GONDOVÁ Marína | 2004 | TJ TATRAN Hybe LO | 7. / Mladšie dorastenky | 0:27:43.1 | 0:06:45.4 | |
20 | 50 | HAZUCHOVÁ Lucia | 2003 | LK Ski Team JASE Látky | 8. / Mladšie dorastenky | 0:28:28.7 | 0:07:31.0 | |
21 | 44 | PIKALOVÁ Daniela | 2004 | KBL Jasná | 9. / Mladšie dorastenky | 0:28:54.9 | 0:07:57.2 | |
22 | 46 | POLAKOVIČOVÁ Emma | 2004 | Sport Rysy Klub | 10. / Mladšie dorastenky | 0:29:42.5 | 0:08:44.8 | |
23 | 45 | POLORECKÁ Tímea | 2004 | TJ Vysoké Tatry | 11. / Mladšie dorastenky | 0:29:59.5 | 0:09:01.8 | |
24 | 51 | SMARKOŇOVÁ Eliška | 2003 | ŠK Železiarne Podbrezová | 12. / Mladšie dorastenky | 0:32:21.3 | 0:11:23.6 | |
25 | 47 | HABALOVÁ Eva | 2004 | KLNO | 13. / Mladšie dorastenky | 0:34:17.7 | 0:13:20.0 | |
--- | 41 | TATÁROVÁ Viktória | 2004 | MKL Kremnica | . / Mladšie dorastenky | DNF | --- | |
--- | 48 | PLEVÁKOVÁ Romana | 2004 | ŠK Kriváň Važec | . / Mladšie dorastenky | DNF | --- | |
--- | 36 | ROGLOVÁ Laura | 2005 | MKL Kremnica | . / Mladšie dorastenky | DNS | --- | |
--- | 39 | ŠULEKOVÁ Sarah | 2003 | LK Ski Team JASE Látky | . / Mladšie dorastenky | DNS | --- |