Vysočina Arena Tour České spořitelny

MTB
DATUM :10 - 11.8.2019 MÍSTO :Vysočina Arena, NMNM

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo #
1 6918 detail závodníka PŇOVSKÝ Sebastian CZE 2011 Silvini team 1. /  Žáci 8-9 let 0:10:09.9 0:00:00.0 03:14.0 [1] 1 03:26.4 [1] 1 03:29.4 [2] 1
2 6893 detail závodníka KNOBLOCH Adam CZE 2010 IVAR - CS AUTHOR TEAM 2. /  Žáci 8-9 let 0:10:41.4 0:00:31.4 03:22.5 [2] 2 03:35.6 [3] 2 03:43.2 [6] 2
3 6924 detail závodníka SVOBODOVÁ Laura CZE 2010 ADASTRA Cycling Team 1. /  Žákyně 8-9 let 0:10:47.8 0:00:37.8 03:34.4 [3] 3 03:35.4 [2] 3 03:37.9 [3] 3
4 6885 detail závodníka BOHÁNSKÁ Vanesa CZE 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 2. /  Žákyně 8-9 let 0:10:56.8 0:00:46.8 03:34.9 [6] 6 03:40.2 [5] 4 03:41.7 [4] 4
5 6915 detail závodníka HALÁS Antonín CZE 2011 Cykloteam KOLARNA Olomouc 3. /  Žáci 8-9 let 0:11:02.7 0:00:52.7 03:38.7 [10] 10 03:37.7 [4] 5 03:46.1 [13] 5
6 6052 detail závodníka ŠALANDA Adam CZE 2010 PATRY CYCLING TEAM Třešť 4. /  Žáci 8-9 let 0:11:06.0 0:00:56.0 03:48.5 [19] 19 03:51.1 [18] 17 03:26.2 [1] 6
7 6970 detail závodníka STRÁNSKÝ Daniel CZE 2010 Active Tour Cycling Team 5. /  Žáci 8-9 let 0:11:07.4 0:00:57.4 03:42.0 [12] 12 03:41.2 [6] 8 03:44.1 [8] 7
8 6929 detail závodníka DRÁBKOVÁ Nela CZE 2011 BB racing čerčany 3. /  Žákyně 8-9 let 0:11:07.8 0:00:57.8 03:34.6 [5] 5 03:45.7 [8] 6 03:47.4 [17] 8
9 6921 detail závodníka DAJČOVÁ Amálie CZE 2010 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 4. /  Žákyně 8-9 let 0:11:07.9 0:00:57.9 03:34.4 [4] 4 03:47.2 [9] 7 03:46.2 [14] 9
10 6892 detail závodníka KOPŘIVOVÁ Adéla CZE 2010 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 5. /  Žákyně 8-9 let 0:11:08.6 0:00:58.7 03:35.2 [7] 7 03:49.2 [12] 9 03:44.2 [9] 10
11 6947 detail závodníka MAREŠOVÁ Natálie CZE 2010 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 6. /  Žákyně 8-9 let 0:11:15.6 0:01:05.7 03:35.7 [8] 8 03:48.9 [11] 10 03:51.0 [19] 11
12 6978 detail závodníka ECLER Filip CZE 2010 MORAVEC TEAM 6. /  Žáci 8-9 let 0:11:15.7 0:01:05.8 03:48.2 [17] 17 03:44.2 [7] 13 03:43.2 [7] 12
13 6903 detail závodníka FAMFULÍKOVÁ Barbora CZE 2010 BAKAKO Nová Paka 7. /  Žákyně 8-9 let 0:11:19.4 0:01:09.4 03:41.4 [11] 11 03:53.4 [23] 15 03:44.5 [10] 13
14 6955 detail závodníka ČERMÁK Denis CZE 2010 ADASTRA Cycling Team 7. /  Žáci 8-9 let 0:11:20.7 0:01:10.8 03:42.7 [14] 14 03:51.2 [19] 14 03:46.7 [16] 14
15 6097 detail závodníka BONDY Štěpán CZE 2011 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 8. /  Žáci 8-9 let 0:11:23.5 0:01:13.5 03:50.0 [22] 22 03:50.6 [16] 19 03:42.7 [5] 15
16 6931 detail závodníka GAMBA Filip CZE 2011 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 9. /  Žáci 8-9 let 0:11:24.5 0:01:14.5 03:47.5 [16] 16 03:51.7 [21] 16 03:45.2 [12] 16
17 6164 detail závodníka DINGA Jan CZE 2010 BSK racing 10. /  Žáci 8-9 let 0:11:29.5 0:01:19.5 03:43.5 [15] 15 03:47.9 [10] 12 03:58.0 [22] 17
18 6880 detail závodníka SZÖLLÖS Štefan CZE 2010 ADASTRA Cycling Team 11. /  Žáci 8-9 let 0:11:30.7 0:01:20.7 03:38.2 [9] 9 03:49.4 [13] 11 04:02.9 [26] 18
19 6948 detail závodníka TRLLO Lukáš CZE 2010 BAKAKO Nová Paka 12. /  Žáci 8-9 let 0:11:31.7 0:01:21.7 03:51.5 [23] 23 03:53.4 [24] 20 03:46.7 [15] 19
20 6065 detail závodníka KŘÍŽ Jakub CZE 2010 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 13. /  Žáci 8-9 let 0:11:31.7 0:01:21.7 03:57.3 [28] 28 03:49.6 [14] 24 03:44.7 [11] 20
21 6940 detail závodníka HÁJEK Štěpán CZE 2010 IVAR CS - AUTHOR TEAM 14. /  Žáci 8-9 let 0:11:36.9 0:01:26.9 03:42.2 [13] 13 04:02.7 [30] 20 03:51.9 [20] 21
22 6184 detail závodníka PŘENOSIL Adam CZE 2011 --- 15. /  Žáci 8-9 let 0:11:40.7 0:01:30.7 03:48.5 [18] 18 03:51.2 [20] 18 04:00.9 [24] 22
23 6967 detail závodníka DUBEN Štěpán CZE 2011 AGROFERT cyklo tým 16. /  Žáci 8-9 let 0:11:40.7 0:01:30.8 03:55.5 [27] 27 03:50.8 [17] 23 03:54.2 [21] 23
24 6983 detail závodníka KOMINAK Michael AUT 2010 ENDEKA BASSTA team 17. /  Žáci 8-9 let 0:11:46.7 0:01:36.7 03:49.3 [20] 20 03:56.4 [25] 22 04:00.9 [25] 24
25 6942 detail závodníka BLAŽKOVÁ Jolana CZE 2010 Nasavrky Bikers 8. /  Žákyně 8-9 let 0:11:54.9 0:01:44.9 03:49.4 [21] 21 04:04.7 [32] 26 04:00.7 [23] 25
26 6202 detail závodníka KUČERA Vojtěch CZE 2010 Laguna Cycles Team 18. /  Žáci 8-9 let 0:11:56.7 0:01:46.8 04:00.5 [32] 32 03:51.7 [22] 25 04:04.4 [27] 26
27 6964 detail závodníka VALA Alex CZE 2011 --- 19. /  Žáci 8-9 let 0:12:07.2 0:01:57.2 03:54.8 [26] 26 04:02.1 [28] 28 04:10.2 [33] 27
28 6953 detail závodníka JANEŠ Šimon CZE 2010 BMX Pardubice 20. /  Žáci 8-9 let 0:12:08.4 0:01:58.5 04:00.2 [31] 31 04:02.4 [29] 30 04:05.7 [28] 28
29 6159 detail závodníka KLUČKOVÁ Hanka CZE 2010 KILPI KIDS RACING TEAM 9. /  Žákyně 8-9 let 0:12:10.3 0:02:00.3 03:54.6 [25] 25 04:01.0 [26] 27 04:14.6 [37] 29
30 6230 detail závodníka LUX Ondřej CZE 2010 BMX Favorit Brno 21. /  Žáci 8-9 let 0:12:18.5 0:02:08.5 04:01.7 [33] 33 04:01.7 [27] 31 04:14.9 [38] 30
31 6990 detail závodníka ADÁMEK Robin CZE 2011 Bike team Alby Znojmo 22. /  Žáci 8-9 let 0:12:19.4 0:02:09.4 03:53.5 [24] 24 04:08.9 [35] 29 04:16.9 [40] 31
32 6013 detail závodníka POZORSKÁ Ivona CZE 2010 Drahanský sport team 10. /  Žákyně 8-9 let 0:12:22.9 0:02:12.9 03:58.9 [29] 29 04:10.1 [36] 32 04:13.7 [36] 32
33 6194 detail závodníka NERUDA Matěj CZE 2011 BSK Cyklo-Market juniors 23. /  Žáci 8-9 let 0:12:25.4 0:02:15.4 04:03.5 [34] 34 04:12.2 [37] 33 04:09.7 [32] 33
34 7512 detail závodníka HUBCEJ Matyáš CZE 2011 Bikeklub Sokolisti Náměšť nad Oslavou 24. /  Žáci 8-9 let 0:12:26.9 0:02:16.9 03:59.0 [30] 30 04:20.7 [44] 34 04:07.2 [30] 34
35 6072 detail závodníka KULIHOVÁ Adéla CZE 2011 KILPI KIDS RACING TEAM 11. /  Žákyně 8-9 let 0:12:49.5 0:02:39.6 04:37.1 [52] 52 04:04.4 [31] 41 04:07.9 [31] 35
36 6001 detail závodníka ŽÁČEK Tobias CZE 2011 --- 25. /  Žáci 8-9 let 0:12:51.4 0:02:41.4 04:32.5 [47] 47 04:07.7 [33] 39 04:11.1 [34] 36
37 6936 detail závodníka KAMENÍK Adam CZE 2010 Bikeclinic Junior Team 26. /  Žáci 8-9 let 0:12:53.7 0:02:43.7 04:20.5 [39] 39 04:19.4 [41] 38 04:13.7 [35] 37
38 6182 detail závodníka HALUŠKA Filip CZE 2011 --- 27. /  Žáci 8-9 let 0:12:57.7 0:02:47.7 04:20.5 [39] 39 04:16.9 [40] 36 04:20.2 [42] 38
39 6084 detail závodníka BRZEK Matěj CZE 2010 HOUNYK MTB TEAM 28. /  Žáci 8-9 let 0:12:58.2 0:02:48.2 04:22.8 [42] 42 04:29.3 [51] 46 04:05.9 [29] 39
40 6106 detail závodníka DUDEK Štěpán CZE 2010 --- 29. /  Žáci 8-9 let 0:13:02.1 0:02:52.2 04:15.5 [36] 36 04:20.2 [42] 35 04:26.4 [45] 40
41 6055 detail závodníka JAROŠ Adam CZE 2011 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 30. /  Žáci 8-9 let 0:13:02.9 0:02:52.9 04:35.5 [51] 51 04:08.7 [34] 43 04:18.7 [41] 41
42 6968 detail závodníka MAZAL Vojtěch CZE 2010 --- 31. /  Žáci 8-9 let 0:13:05.4 0:02:55.4 04:34.2 [49] 49 04:15.9 [39] 45 04:15.2 [39] 42
43 6245 detail závodníka DOBEŠ Vojtěch CZE 2011 STT SERVIS 32. /  Žáci 8-9 let 0:13:07.9 0:02:57.9 04:20.8 [41] 41 04:24.6 [48] 44 04:22.4 [44] 43
44 6957 detail závodníka PANTŮČKOVÁ Tereza CZE 2011 ACT leraK Blansko 12. /  Žákyně 8-9 let 0:13:08.3 0:02:58.3 04:17.8 [37] 37 04:20.5 [43] 37 04:29.8 [49] 44
45 6059 detail závodníka KUČERA Tobiáš CZE 2010 GHOST Junior team 33. /  Žáci 8-9 let 0:13:18.9 0:03:08.9 04:20.0 [38] 38 04:23.2 [46] 42 04:35.6 [52] 45
46 6887 detail závodníka DRONGOVÁ Eliška CZE 2010 --- 13. /  Žákyně 8-9 let 0:13:19.3 0:03:09.3 04:44.8 [56] 56 04:12.7 [38] 48 04:21.7 [43] 46
47 6209 detail závodníka HÁJKOVÁ Sofie CZE 2010 Ivar cs autor team 14. /  Žákyně 8-9 let 0:13:20.8 0:03:10.8 04:08.2 [35] 35 04:32.4 [52] 40 04:40.2 [53] 47
48 6941 detail závodníka KOSÍKOVÁ Nela CZE 2010 --- 15. /  Žákyně 8-9 let 0:13:31.4 0:03:21.4 04:33.2 [48] 48 04:23.1 [45] 47 04:35.0 [51] 48
49 6030 detail závodníka SPĚVÁK Vojtěch CZE 2010 --- 34. /  Žáci 8-9 let 0:13:32.5 0:03:22.5 04:35.0 [50] 50 04:27.2 [50] 49 04:30.2 [50] 49
50 6222 detail závodníka KOT Jan CZE 2011 --- 35. /  Žáci 8-9 let 0:13:33.7 0:03:23.8 04:40.5 [53] 53 04:23.4 [47] 50 04:29.7 [48] 50
51 6021 detail závodníka BRŮŽEK Filip CZE 2011 --- 36. /  Žáci 8-9 let 0:13:34.6 0:03:24.7 04:29.5 [43] 43 04:37.6 [53] 51 04:27.4 [46] 51
52 6220 detail závodníka KORNER Jan CZE 2010 SK NMNM 37. /  Žáci 8-9 let 0:13:37.1 0:03:27.2 04:43.8 [55] 55 04:24.6 [49] 52 04:28.7 [47] 52
53 6141 detail závodníka ŠŤAVÍKOVÁ Anežka CZE 2010 --- 16. /  Žákyně 8-9 let 0:14:09.9 0:03:59.9 04:30.4 [45] 45 04:39.6 [54] 53 04:59.7 [58] 53
54 6911 detail závodníka KAVALÍROVÁ Ela CZE 2011 IVAR CS – AUTHOR TEAM 17. /  Žákyně 8-9 let 0:14:14.8 0:04:04.8 04:30.6 [46] 46 04:48.7 [55] 54 04:55.4 [56] 54
55 6168 detail závodníka ŠVASTALOVÁ Alžběta CZE 2010 BTFLY 18. /  Žákyně 8-9 let 0:14:31.8 0:04:21.8 04:48.9 [57] 57 04:49.3 [56] 56 04:53.4 [54] 55
56 6925 detail závodníka KOHOUT Jindřich CZE 2011 VELO Akademie Kladno 38. /  Žáci 8-9 let 0:14:43.5 0:04:33.5 07:04.0 [69] 69 03:49.9 [15] 66 03:49.5 [18] 56
57 6151 detail závodníka VEČEŘA Martin CZE 2011 --- 39. /  Žáci 8-9 let 0:14:44.6 0:04:34.7 04:42.5 [54] 54 05:02.2 [59] 57 04:59.9 [59] 57
58 6963 detail závodníka BENEŠOVÁ Barbora CZE 2010 --- 19. /  Žákyně 8-9 let 0:14:51.4 0:04:41.4 04:30.1 [44] 44 04:58.7 [57] 55 05:22.4 [64] 58
59 6937 detail závodníka LANDSMANOVÁ Ellen CZE 2011 CK Bítovská 20. /  Žákyně 8-9 let 0:14:54.0 0:04:44.1 04:56.9 [59] 59 04:59.2 [58] 58 04:57.8 [57] 59
60 6160 detail závodníka MAŘATA Matyáš CZE 2010 --- 40. /  Žáci 8-9 let 0:15:10.1 0:05:00.2 05:10.7 [62] 62 05:04.0 [60] 61 04:55.3 [55] 60
61 6257 detail závodníka BERTA Pavol CZE 2011 --- 41. /  Žáci 8-9 let 0:15:27.7 0:05:17.7 05:10.0 [61] 61 05:04.0 [60] 60 05:13.7 [61] 61
62 6068 detail závodníka HÜBLBAUER Lukáš CZE 2010 --- 42. /  Žáci 8-9 let 0:15:38.0 0:05:28.0 04:57.5 [60] 60 05:22.9 [64] 62 05:17.5 [62] 62
63 6114 detail závodníka RINALDONI SARA ITA 2010 POLIsportina morrovallese 21. /  Žákyně 8-9 let 0:15:40.6 0:05:30.6 04:49.6 [58] 58 05:12.7 [62] 59 05:38.2 [67] 63
64 6127 detail závodníka PIŽL Jan CZE 2010 --- 43. /  Žáci 8-9 let 0:15:57.0 0:05:47.0 05:14.2 [64] 64 05:18.4 [63] 63 05:24.2 [65] 64
65 6977 detail závodníka BACHOVÁ Zuzana CZE 2010 --- 22. /  Žákyně 8-9 let 0:16:01.1 0:05:51.1 05:20.3 [65] 65 05:22.9 [65] 65 05:17.7 [63] 65
66 6971 detail závodníka TITZOVÁ Viktorie CZE 2011 --- 23. /  Žákyně 8-9 let 0:16:08.0 0:05:58.1 05:29.3 [67] 67 05:25.7 [66] 67 05:12.9 [60] 66
67 6029 detail závodníka SVOBODOVÁ Nela CZE 2011 --- 24. /  Žákyně 8-9 let 0:16:18.6 0:06:08.6 05:12.2 [63] 63 05:30.4 [68] 64 05:35.9 [66] 67
68 6216 detail závodníka MARKOVÁ Natálie CZE 2011 --- 25. /  Žákyně 8-9 let 0:16:42.8 0:06:32.9 05:30.3 [68] 68 05:26.2 [67] 68 05:46.2 [68] 68
69 6154 detail závodníka NOVAKOVA Viktorie CZE 2011 --- 26. /  Žákyně 8-9 let 0:17:26.6 0:07:16.6 05:23.7 [66] 66 05:42.1 [69] 69 06:20.7 [69] 69
--- 6200 detail závodníka NEJEDLÍKOVÁ Aneta CZE 2009 --- . /  Žákyně 8-9 let DSQ --- --- --- --- --- --- ---
--- 6907 detail závodníka PETRŽELKOVÁ Laura CZE 2010 --- . /  Žákyně 8-9 let DNF --- --- --- --- --- --- ---
--- 6015 detail závodníka TRÁVNÍČKOVÁ Mia CZE 2011 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6061 detail závodníka VAŠUTOVÁ Barbora CZE 2011 Bike Pro Racing . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6096 detail závodníka ZAJÍČEK Jan CZE 2010 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6115 detail závodníka POSPÍŠIL Michal CZE 2010 Bikeclinic Junior Team . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6150 detail závodníka JAKUBIŠIN Tobias CZE 2010 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6242 detail závodníka DOBEŠ Vojtěch CZE 2011 STT SERVIS . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6277 detail závodníka JAHODOVÁ Tereza CZE 2010 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6969 detail závodníka HAVLOVÁ Eliška CZE 2010 ADASTRA BIKE TEAM . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6996 detail závodníka VALA Radim CZE 2011 Yogi Team Ostrava . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru