Vysočina Arena Tour České spořitelny

MTB
DATUM :10 - 11.8.2019 MÍSTO :Vysočina Arena, NMNM

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo #
1 6958 detail závodníka SVOBODA David CZE 2008 ADASTRA Cycling Team 0:12:48.5 0:00:00.0 03:09.4 [1] 1 03:15.1 [2] 2 03:05.5 [1] 1 03:18.4 [1] 1
2 6886 detail závodníka HANUŠ František CZE 2008 POCTA - BikeGallery 0:13:07.7 0:00:19.2 03:09.6 [2] 2 03:14.3 [1] 1 03:16.7 [2] 2 03:26.9 [7] 2
3 6111 detail závodníka VEDRAL Max CZE 2008 Bikeclinic Junior Team 0:13:35.5 0:00:47.0 03:29.4 [6] 6 03:21.6 [3] 4 03:23.0 [3] 3 03:21.4 [2] 3
4 6881 detail závodníka HENDRICH Daniel Maximus CZE 2008 Expres CZ - Tufo Team Kolín 0:13:42.7 0:00:54.2 03:18.8 [4] 4 03:28.2 [6] 3 03:28.7 [4] 4 03:26.9 [6] 4
5 6949 detail závodníka LISÝ Vít CZE 2008 Expres CZ - Tufo Team Kolín 0:13:56.7 0:01:08.2 03:33.4 [11] 11 03:27.9 [5] 6 03:29.5 [5] 6 03:25.9 [5] 5
6 6895 detail závodníka PAPOUŠEK Adam CZE 2008 --- 0:13:56.8 0:01:08.3 03:13.5 [3] 3 03:37.4 [13] 4 03:33.4 [8] 5 03:32.3 [9] 6
7 6183 detail závodníka KUCHAŘ Josef CZE 2008 ACT leraK Blansko 0:14:07.5 0:01:19.0 03:48.3 [19] 19 03:25.0 [4] 14 03:30.2 [6] 9 03:23.9 [3] 7
8 6900 detail závodníka KŘUPALA Jakub CZE 2009 KOLOKROUŽEK Zlín 0:14:08.5 0:01:19.9 03:27.0 [5] 5 03:36.9 [12] 7 03:39.2 [15] 7 03:25.2 [4] 8
9 6991 detail závodníka ŠPERL Václav CZE 2009 Bikeclinic Junior Team 0:14:14.7 0:01:26.2 03:31.9 [9] 9 03:35.1 [8] 9 03:36.4 [9] 8 03:31.2 [8] 9
10 6917 detail závodníka JANŮ Tomáš CZE 2009 Bikeclinic Junior Team 0:14:17.7 0:01:29.2 03:30.1 [7] 7 03:36.2 [11] 8 03:37.6 [11] 10 03:33.7 [10] 10
11 6981 detail závodníka NEJEDLÝ Lukáš CZE 2008 HOUNYK MTB TEAM 0:14:20.7 0:01:32.2 03:36.6 [14] 14 03:35.1 [9] 12 03:32.9 [7] 11 03:35.9 [11] 11
12 6989 detail závodníka JIROUT Filip CZE 2009 KILPI KIDS RACING TEAM 0:14:27.7 0:01:39.2 03:31.0 [8] 8 03:37.7 [14] 10 03:37.5 [10] 12 03:41.4 [14] 12
13 6985 detail závodníka SKANDERA Matyáš CZE 2008 SA Spindleruv Mlyn 0:14:31.2 0:01:42.7 03:34.3 [12] 12 03:34.7 [7] 11 03:39.2 [14] 13 03:42.9 [15] 13
14 6966 detail závodníka PANUŠ Jakub CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 0:14:44.2 0:01:55.7 03:37.9 [15] 15 03:35.2 [10] 13 03:41.8 [16] 14 03:49.2 [23] 14
15 6943 detail závodníka LESAGE Radek CZE 2008 Transbrody 0:14:48.5 0:02:00.0 03:47.4 [18] 18 03:45.7 [20] 19 03:39.1 [13] 19 03:36.3 [12] 15
16 6930 detail závodníka KAVALÍR Martin CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:50.7 0:02:02.2 03:35.0 [13] 13 03:48.5 [23] 17 03:44.1 [19] 18 03:42.9 [15] 16
17 6952 detail závodníka KAMENÍK Jan CZE 2008 Bikeclinic Junior Team 0:14:55.0 0:02:06.4 03:38.4 [16] 16 03:41.3 [16] 16 03:47.2 [22] 16 03:47.9 [22] 17
18 6177 detail závodníka KUNC Tomáš CZE 2009 GHOST Junior team 0:14:55.2 0:02:06.7 03:40.0 [17] 17 03:44.2 [18] 18 03:38.2 [12] 15 03:52.7 [25] 18
19 6210 detail závodníka TOUŠEK Jan CZE 2009 --- 0:14:59.0 0:02:10.4 03:57.8 [25] 25 03:38.8 [15] 21 03:42.1 [17] 20 03:40.2 [13] 19
20 6916 detail závodníka BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 0:15:00.5 0:02:11.9 03:32.0 [10] 10 03:46.5 [22] 15 03:48.9 [23] 17 03:52.9 [27] 20
21 6009 detail závodníka ČERNÍN Lukáš CZE 2009 TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ 0:15:07.7 0:02:19.2 03:53.4 [21] 21 03:42.6 [17] 20 03:44.2 [20] 21 03:47.4 [20] 21
22 6011 detail závodníka LORENC Adam CZE 2009 HOUNYK MTB TEAM 0:15:12.5 0:02:23.9 03:56.0 [24] 24 03:44.2 [19] 22 03:46.4 [21] 22 03:45.7 [18] 22
23 6178 detail závodníka FRÝDEK Lukáš CZE 2008 ACT leraK Blansko 0:15:21.0 0:02:32.5 04:04.3 [32] 32 03:45.9 [21] 27 03:43.0 [18] 23 03:47.7 [21] 23
24 6073 detail závodníka KULIHA Michal CZE 2009 KILPI KIDS RACING TEAM 0:15:28.5 0:02:39.9 03:55.8 [22] 22 03:51.7 [27] 25 03:56.6 [25] 25 03:44.2 [17] 24
25 6005 detail závodníka VAŠEK Klučka CZE 2009 KILPI KIDS RACING TEAM 0:15:29.5 0:02:40.9 03:55.9 [23] 23 03:49.4 [26] 23 03:56.8 [26] 24 03:47.3 [19] 25
26 6049 detail závodníka BRUCKNER Jakub CZE 2009 Bikeclinic Junior Team 0:15:38.3 0:02:49.7 04:01.0 [29] 29 03:48.5 [24] 26 03:54.6 [24] 26 03:54.0 [28] 26
27 6188 detail závodníka KROUPA Ondřej CZE 2008 little riders 0:15:38.5 0:02:49.9 03:58.1 [26] 26 03:49.1 [25] 24 03:58.9 [27] 27 03:52.2 [24] 27
28 6201 detail závodníka SANTAMARIA Daniele CZE 2008 --- 0:15:47.5 0:02:59.0 04:00.6 [28] 28 03:54.6 [29] 28 03:59.5 [28] 28 03:52.7 [26] 28
29 6026 detail závodníka ČERNÍN Ondřej CZE 2008 TJ SOKOL SMOLKOV HUPNAKOLO.CZ 0:16:04.5 0:03:16.0 04:03.6 [30] 30 03:58.2 [30] 29 04:02.1 [29] 29 04:00.5 [29] 29
30 6142 detail závodníka LANG Robert CZE 2008 --- 0:16:11.9 0:03:23.4 04:07.6 [33] 33 03:54.4 [28] 30 04:05.3 [31] 30 04:04.4 [30] 30
31 6997 detail závodníka HORÁČEK adam CZE 2008 --- 0:16:20.4 0:03:31.9 04:00.3 [27] 27 04:04.9 [31] 31 04:05.7 [32] 31 04:09.4 [31] 31
32 6148 detail závodníka KUNSTMÜLLER Jan CZE 2009 SK NMNM 0:16:43.4 0:03:54.9 04:10.8 [35] 35 04:13.4 [35] 34 04:02.2 [30] 32 04:16.9 [37] 32
33 6961 detail závodníka KOŽELUH David CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:16:51.8 0:04:03.2 04:08.3 [34] 34 04:16.7 [37] 35 04:14.7 [34] 34 04:11.9 [33] 33
34 6975 detail závodníka MOULIS Ondřej CZE 2009 IVAR CS AUTHOR TEAM 0:16:56.2 0:04:07.7 03:53.1 [20] 20 04:22.1 [40] 32 04:23.7 [40] 33 04:17.2 [38] 34
35 6088 detail závodníka FALTYS Jaroslav CZE 2008 Křižák Team 0:16:56.8 0:04:08.2 04:25.1 [39] 39 04:08.4 [33] 39 04:13.6 [33] 36 04:09.5 [32] 35
36 6077 detail závodníka RUCHAŘ Matyáš CZE 2008 --- 0:16:59.5 0:04:10.9 04:03.8 [31] 31 04:19.0 [38] 33 04:20.4 [39] 35 04:16.2 [36] 36
37 6153 detail závodníka SCHWACH Petr CZE 2008 --- 0:17:03.0 0:04:14.5 04:23.8 [38] 38 04:07.2 [32] 36 04:16.7 [37] 37 04:15.3 [35] 37
38 6994 detail závodníka PEJCHA Viktor CZE 2009 Cyklo Pejcha RT 0:17:03.9 0:04:15.4 04:22.5 [37] 37 04:10.4 [34] 38 04:16.0 [36] 39 04:14.8 [34] 38
39 6193 detail závodníka ŠÍP Filip CZE 2008 --- 0:17:12.2 0:04:23.7 04:17.9 [36] 36 04:14.7 [36] 37 04:15.3 [35] 38 04:24.2 [39] 39
40 6176 detail závodníka LOPOUR Matouš CZE 2009 --- 0:17:38.7 0:04:50.2 04:27.3 [41] 41 04:22.4 [41] 41 04:18.2 [38] 40 04:30.6 [40] 40
41 6191 detail závodníka PROCHÁZKA Nicholas Martin CZE 2009 AMK Hamry nad Sázavou 0:18:06.7 0:05:18.2 04:26.0 [40] 40 04:20.4 [39] 40 04:33.0 [42] 41 04:47.1 [42] 41
42 6173 detail závodníka PEJCHA Adam CZE 2008 --- 0:18:23.5 0:05:35.0 04:33.5 [43] 43 04:41.2 [42] 43 04:31.8 [41] 42 04:36.7 [41] 42
43 6139 detail závodníka MAŠATA David CZE 2009 --- 0:18:54.2 0:06:05.7 04:34.1 [44] 44 04:43.6 [44] 44 04:40.5 [43] 43 04:55.9 [43] 43
44 6103 detail závodníka KUBÁT Kryštof CZE 2009 Cyklokroužek Lipnice 0:21:02.7 0:08:14.2 04:32.1 [42] 42 04:42.6 [43] 42 05:53.4 [44] 44 05:54.5 [44] 44
--- 6018 detail závodníka MAŠATA David CZE 2009 --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6019 detail závodníka FOŘT Tomáš CZE 2009 --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6020 detail závodníka BERKA Tadeáš CZE 2009 Bitters Superior cyklolive DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6158 detail závodníka KULIHA Michal CZE 2009 KILPI KIDS RACING TEAM DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6956 detail závodníka TESAŘÍK Jakub CZE 2008 Cykloteam KOLARNA DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru