Vysočina Arena Tour České spořitelny

MTB
DATUM :10 - 11.8.2019 MÍSTO :Vysočina Arena, NMNM

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo #
1 6958 detail závodníka SVOBODA David CZE 2008 ADASTRA Cycling Team 1. /  Žáci 10-11 let 0:12:48.5 0:00:00.0 03:09.4 [1] 1 03:15.1 [2] 2 03:05.5 [1] 1 03:18.4 [2] 1
2 6886 detail závodníka HANUŠ František CZE 2008 POCTA - BikeGallery 2. /  Žáci 10-11 let 0:13:07.7 0:00:19.2 03:09.6 [2] 2 03:14.3 [1] 1 03:16.7 [2] 2 03:26.9 [9] 2
3 6884 detail závodníka KRÁTKÁ Zuzka CZE 2008 BIKE FREAKS HOLICE 1. /  Žákyně 10-11 let 0:13:30.9 0:00:42.3 03:14.9 [4] 4 03:30.4 [10] 4 03:31.4 [8] 6 03:13.9 [1] 3
4 6111 detail závodníka VEDRAL Max CZE 2008 Bikeclinic Junior Team 3. /  Žáci 10-11 let 0:13:35.5 0:00:47.0 03:29.4 [13] 13 03:21.6 [3] 7 03:23.0 [3] 4 03:21.4 [3] 4
5 6891 detail závodníka DRHOVÁ Eva CZE 2008 Bike Klub Špindl 2. /  Žákyně 10-11 let 0:13:36.5 0:00:47.9 03:18.3 [5] 5 03:24.2 [4] 3 03:30.9 [7] 3 03:23.0 [4] 5
6 6881 detail závodníka HENDRICH Daniel Maximus CZE 2008 Expres CZ - Tufo Team Kolín 4. /  Žáci 10-11 let 0:13:42.7 0:00:54.2 03:18.8 [6] 6 03:28.2 [7] 5 03:28.7 [4] 5 03:26.9 [8] 6
7 6949 detail závodníka LISÝ Vít CZE 2008 Expres CZ - Tufo Team Kolín 5. /  Žáci 10-11 let 0:13:56.7 0:01:08.2 03:33.4 [19] 19 03:27.9 [6] 11 03:29.5 [5] 9 03:25.9 [7] 7
8 6895 detail závodníka PAPOUŠEK Adam CZE 2008 --- 6. /  Žáci 10-11 let 0:13:56.8 0:01:08.3 03:13.5 [3] 3 03:37.4 [18] 7 03:33.4 [10] 8 03:32.3 [12] 8
9 6974 detail závodníka JIRÁSKOVÁ Ema CZE 2009 Mitas Mercedes-Benz Praha Trek 3. /  Žákyně 10-11 let 0:14:00.4 0:01:11.9 03:20.2 [7] 7 03:28.4 [8] 6 03:33.5 [11] 7 03:38.2 [16] 9
10 6980 detail závodníka JANOVSKÁ Barbora CZE 2008 MORAVEC TEAM 4. /  Žákyně 10-11 let 0:14:02.4 0:01:13.9 03:24.7 [9] 9 03:28.9 [9] 9 03:37.7 [15] 10 03:31.0 [10] 10
11 6183 detail závodníka KUCHAŘ Josef CZE 2008 ACT leraK Blansko 7. /  Žáci 10-11 let 0:14:07.5 0:01:19.0 03:48.3 [29] 29 03:25.0 [5] 21 03:30.2 [6] 14 03:23.9 [5] 11
12 6900 detail závodníka KŘUPALA Jakub CZE 2009 KOLOKROUŽEK Zlín 8. /  Žáci 10-11 let 0:14:08.5 0:01:19.9 03:27.0 [11] 11 03:36.9 [17] 12 03:39.2 [20] 12 03:25.2 [6] 12
13 6991 detail závodníka ŠPERL Václav CZE 2009 Bikeclinic Junior Team 9. /  Žáci 10-11 let 0:14:14.7 0:01:26.2 03:31.9 [16] 16 03:35.1 [13] 15 03:36.4 [12] 13 03:31.2 [11] 13
14 6917 detail závodníka JANŮ Tomáš CZE 2009 Bikeclinic Junior Team 10. /  Žáci 10-11 let 0:14:17.7 0:01:29.2 03:30.1 [14] 14 03:36.2 [16] 14 03:37.6 [14] 16 03:33.7 [13] 14
15 6976 detail závodníka NOVOTNA Justyna CZE 2009 Moravecteam 5. /  Žákyně 10-11 let 0:14:19.5 0:01:30.9 03:26.4 [10] 10 03:33.2 [11] 10 03:39.3 [21] 11 03:40.4 [18] 15
16 6981 detail závodníka NEJEDLÝ Lukáš CZE 2008 HOUNYK MTB TEAM 11. /  Žáci 10-11 let 0:14:20.7 0:01:32.2 03:36.6 [22] 22 03:35.1 [14] 18 03:32.9 [9] 17 03:35.9 [14] 16
17 6989 detail závodníka JIROUT Filip CZE 2009 KILPI KIDS RACING TEAM 12. /  Žáci 10-11 let 0:14:27.7 0:01:39.2 03:31.0 [15] 15 03:37.7 [19] 16 03:37.5 [13] 18 03:41.4 [19] 17
18 6897 detail závodníka STRÁNSKÁ Adéla CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 6. /  Žákyně 10-11 let 0:14:28.4 0:01:39.9 03:24.0 [8] 8 03:40.6 [21] 13 03:39.2 [18] 15 03:44.5 [23] 18
19 6985 detail závodníka SKANDERA Matyáš CZE 2008 SA Spindleruv Mlyn 13. /  Žáci 10-11 let 0:14:31.2 0:01:42.7 03:34.3 [20] 20 03:34.7 [12] 17 03:39.2 [18] 19 03:42.9 [20] 19
20 6966 detail závodníka PANUŠ Jakub CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 14. /  Žáci 10-11 let 0:14:44.2 0:01:55.7 03:37.9 [23] 23 03:35.2 [15] 20 03:41.8 [22] 20 03:49.2 [29] 20
21 6943 detail závodníka LESAGE Radek CZE 2008 Transbrody 15. /  Žáci 10-11 let 0:14:48.5 0:02:00.0 03:47.4 [28] 28 03:45.7 [27] 27 03:39.1 [17] 26 03:36.3 [15] 21
22 6930 detail závodníka KAVALÍR Martin CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 16. /  Žáci 10-11 let 0:14:50.7 0:02:02.2 03:35.0 [21] 21 03:48.5 [30] 24 03:44.1 [25] 24 03:42.9 [20] 22
23 6952 detail závodníka KAMENÍK Jan CZE 2008 Bikeclinic Junior Team 17. /  Žáci 10-11 let 0:14:55.0 0:02:06.4 03:38.4 [24] 24 03:41.3 [22] 23 03:47.2 [28] 22 03:47.9 [28] 23
24 6177 detail závodníka KUNC Tomáš CZE 2009 GHOST Junior team 18. /  Žáci 10-11 let 0:14:55.2 0:02:06.7 03:40.0 [25] 25 03:44.2 [25] 25 03:38.2 [16] 21 03:52.7 [31] 24
25 6210 detail závodníka TOUŠEK Jan CZE 2009 --- 19. /  Žáci 10-11 let 0:14:59.0 0:02:10.4 03:57.8 [36] 36 03:38.8 [20] 29 03:42.1 [23] 27 03:40.2 [17] 25
26 6916 detail závodníka BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 20. /  Žáci 10-11 let 0:15:00.5 0:02:11.9 03:32.0 [17] 17 03:46.5 [29] 22 03:48.9 [29] 23 03:52.9 [33] 26
27 6009 detail závodníka ČERNÍN Lukáš CZE 2009 TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ 21. /  Žáci 10-11 let 0:15:07.7 0:02:19.2 03:53.4 [31] 31 03:42.6 [23] 28 03:44.2 [26] 28 03:47.4 [26] 27
28 6011 detail závodníka LORENC Adam CZE 2009 HOUNYK MTB TEAM 22. /  Žáci 10-11 let 0:15:12.5 0:02:23.9 03:56.0 [34] 34 03:44.2 [26] 30 03:46.4 [27] 30 03:45.7 [24] 28
29 6912 detail závodníka KOUDELKOVÁ Lucie CZE 2008 MORAVEC TEAM 7. /  Žákyně 10-11 let 0:15:14.4 0:02:25.8 03:28.2 [12] 12 03:44.2 [24] 19 03:56.7 [32] 25 04:05.2 [39] 29
30 6178 detail závodníka FRÝDEK Lukáš CZE 2008 ACT leraK Blansko 23. /  Žáci 10-11 let 0:15:21.0 0:02:32.5 04:04.3 [44] 44 03:45.9 [28] 37 03:43.0 [24] 31 03:47.7 [27] 30
31 6899 detail závodníka KŘUPALOVÁ Kristýna CZE 2008 KOLOKROUŽEK Zlín 8. /  Žákyně 10-11 let 0:15:26.4 0:02:37.9 03:32.9 [18] 18 03:53.0 [35] 26 03:57.6 [34] 29 04:02.8 [37] 31
32 6073 detail závodníka KULIHA Michal CZE 2009 KILPI KIDS RACING TEAM 24. /  Žáci 10-11 let 0:15:28.5 0:02:39.9 03:55.8 [32] 32 03:51.7 [34] 35 03:56.6 [31] 33 03:44.2 [22] 32
33 6005 detail závodníka VAŠEK Klučka CZE 2009 KILPI KIDS RACING TEAM 25. /  Žáci 10-11 let 0:15:29.5 0:02:40.9 03:55.9 [33] 33 03:49.4 [33] 32 03:56.8 [33] 32 03:47.3 [25] 33
34 6049 detail závodníka BRUCKNER Jakub CZE 2009 Bikeclinic Junior Team 26. /  Žáci 10-11 let 0:15:38.3 0:02:49.7 04:01.0 [40] 40 03:48.5 [31] 36 03:54.6 [30] 34 03:54.0 [34] 34
35 6188 detail závodníka KROUPA Ondřej CZE 2008 little riders 27. /  Žáci 10-11 let 0:15:38.5 0:02:49.9 03:58.1 [37] 37 03:49.1 [32] 34 03:58.9 [35] 36 03:52.2 [30] 35
36 6201 detail závodníka SANTAMARIA Daniele CZE 2008 --- 28. /  Žáci 10-11 let 0:15:47.5 0:02:59.0 04:00.6 [39] 39 03:54.6 [37] 38 03:59.5 [36] 37 03:52.7 [32] 36
37 6041 detail závodníka LAŠKOVÁ Anežka CZE 2009 TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ 9. /  Žákyně 10-11 let 0:15:51.2 0:03:02.7 03:42.9 [26] 26 04:00.7 [40] 31 04:00.7 [37] 35 04:06.7 [40] 37
38 6026 detail závodníka ČERNÍN Ondřej CZE 2008 TJ SOKOL SMOLKOV HUPNAKOLO.CZ 29. /  Žáci 10-11 let 0:16:04.5 0:03:16.0 04:03.6 [42] 42 03:58.2 [38] 39 04:02.1 [38] 39 04:00.5 [36] 38
39 6960 detail závodníka STRÁNSKÁ Sofie CZE 2008 Active Tour Cycling Team 10. /  Žákyně 10-11 let 0:16:08.2 0:03:19.7 04:02.7 [41] 41 03:59.8 [39] 41 04:07.9 [42] 41 03:57.7 [35] 39
40 6142 detail závodníka LANG Robert CZE 2008 --- 30. /  Žáci 10-11 let 0:16:11.9 0:03:23.4 04:07.6 [45] 45 03:54.4 [36] 40 04:05.3 [40] 40 04:04.4 [38] 40
41 6997 detail závodníka HORÁČEK adam CZE 2008 --- 31. /  Žáci 10-11 let 0:16:20.4 0:03:31.9 04:00.3 [38] 38 04:04.9 [42] 42 04:05.7 [41] 42 04:09.4 [41] 41
42 6986 detail závodníka GALUŠKOVÁ Adéla CZE 2008 KOLOKROUŽEK Zlín 11. /  Žákyně 10-11 let 0:16:27.9 0:03:39.4 03:46.2 [27] 27 04:00.7 [41] 33 04:15.2 [45] 38 04:25.8 [52] 42
43 6148 detail závodníka KUNSTMÜLLER Jan CZE 2009 SK NMNM 32. /  Žáci 10-11 let 0:16:43.4 0:03:54.9 04:10.8 [48] 48 04:13.4 [46] 46 04:02.2 [39] 43 04:16.9 [47] 43
44 6961 detail závodníka KOŽELUH David CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 33. /  Žáci 10-11 let 0:16:51.8 0:04:03.2 04:08.3 [46] 46 04:16.7 [48] 47 04:14.7 [44] 46 04:11.9 [43] 44
45 6975 detail závodníka MOULIS Ondřej CZE 2009 IVAR CS AUTHOR TEAM 34. /  Žáci 10-11 let 0:16:56.2 0:04:07.7 03:53.1 [30] 30 04:22.1 [52] 44 04:23.7 [52] 45 04:17.2 [48] 45
46 6088 detail závodníka FALTYS Jaroslav CZE 2008 Křižák Team 35. /  Žáci 10-11 let 0:16:56.8 0:04:08.2 04:25.1 [53] 53 04:08.4 [44] 51 04:13.6 [43] 48 04:09.5 [42] 46
47 6077 detail závodníka RUCHAŘ Matyáš CZE 2008 --- 36. /  Žáci 10-11 let 0:16:59.5 0:04:10.9 04:03.8 [43] 43 04:19.0 [50] 45 04:20.4 [50] 47 04:16.2 [46] 47
48 6153 detail závodníka SCHWACH Petr CZE 2008 --- 37. /  Žáci 10-11 let 0:17:03.0 0:04:14.5 04:23.8 [52] 52 04:07.2 [43] 48 04:16.7 [48] 49 04:15.3 [45] 48
49 6994 detail závodníka PEJCHA Viktor CZE 2009 Cyklo Pejcha RT 38. /  Žáci 10-11 let 0:17:03.9 0:04:15.4 04:22.5 [51] 51 04:10.4 [45] 50 04:16.0 [47] 51 04:14.8 [44] 49
50 6934 detail závodníka KANDOVÁ Michaela CZE 2009 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 12. /  Žákyně 10-11 let 0:17:11.5 0:04:22.9 03:57.0 [35] 35 04:17.6 [49] 43 04:22.7 [51] 44 04:34.0 [54] 50
51 6193 detail závodníka ŠÍP Filip CZE 2008 --- 39. /  Žáci 10-11 let 0:17:12.2 0:04:23.7 04:17.9 [50] 50 04:14.7 [47] 49 04:15.3 [46] 50 04:24.2 [51] 51
52 6176 detail závodníka LOPOUR Matouš CZE 2009 --- 40. /  Žáci 10-11 let 0:17:38.7 0:04:50.2 04:27.3 [55] 55 04:22.4 [53] 54 04:18.2 [49] 52 04:30.6 [53] 52
53 6944 detail závodníka PANTŮČKOVÁ Anna CZE 2009 ACT leraK Blansko 13. /  Žákyně 10-11 let 0:17:43.1 0:04:54.6 04:09.4 [47] 47 04:33.5 [54] 52 04:38.2 [56] 54 04:21.8 [50] 53
54 6998 detail závodníka KOŽUŠNÍKOVÁ Julie CZE 2008 KILPI KIDS RACING TEAM 14. /  Žákyně 10-11 let 0:17:44.1 0:04:55.6 04:15.9 [49] 49 04:42.2 [56] 55 04:24.3 [53] 55 04:21.4 [49] 54
55 6191 detail závodníka PROCHÁZKA Nicholas Martin CZE 2009 AMK Hamry nad Sázavou 41. /  Žáci 10-11 let 0:18:06.7 0:05:18.2 04:26.0 [54] 54 04:20.4 [51] 53 04:33.0 [55] 53 04:47.1 [56] 55
56 6173 detail závodníka PEJCHA Adam CZE 2008 --- 42. /  Žáci 10-11 let 0:18:23.5 0:05:35.0 04:33.5 [57] 57 04:41.2 [55] 57 04:31.8 [54] 56 04:36.7 [55] 56
57 6139 detail závodníka MAŠATA David CZE 2009 --- 43. /  Žáci 10-11 let 0:18:54.2 0:06:05.7 04:34.1 [58] 58 04:43.6 [58] 58 04:40.5 [57] 57 04:55.9 [57] 57
58 6103 detail závodníka KUBÁT Kryštof CZE 2009 Cyklokroužek Lipnice 44. /  Žáci 10-11 let 0:21:02.7 0:08:14.2 04:32.1 [56] 56 04:42.6 [57] 56 05:53.4 [59] 58 05:54.5 [59] 58
59 6908 detail závodníka RŮŽIČKOVÁ Šarlota CZE 2009 --- 15. /  Žákyně 10-11 let 0:22:10.8 0:09:22.3 04:59.5 [59] 59 05:32.7 [59] 59 05:52.1 [58] 59 05:46.4 [58] 59
--- 6006 detail závodníka FOŘTOVÁ Veronika CZE 2009 --- . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6018 detail závodníka MAŠATA David CZE 2009 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6019 detail závodníka FOŘT Tomáš CZE 2009 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6020 detail závodníka BERKA Tadeáš CZE 2009 Bitters Superior cyklolive . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6158 detail závodníka KULIHA Michal CZE 2009 KILPI KIDS RACING TEAM . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6186 detail závodníka JANOVSKÁ Barbora CZE 2008 MORAVEC TEAM . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6256 detail závodníka SVOBODOVA Aneta CZE 2008 --- . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6956 detail závodníka TESAŘÍK Jakub CZE 2008 Cykloteam KOLARNA . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru